1463
NOLF2
  • Vlala #1383
    Oops... nem ez az a rész, amikor ki kell hallgatnod a két nindzsa-lányt a padló alól? Régen játszottam, de rémlik valami... Tehát a japán ügynök azt mondja, jó lennne megtudnod a nindzsa-találkozó új pontos helyét. 2féleképp lehet, 1. kihallgatod a lányokat az árokból;
    2. kikódolod a falon lévő üzenetet.
    A lényeg, hogy csak csendben, csak halkan, hogy senki meg ne hallja :-) és hagyj élő embert, akit ki tudsz hallgatni.
  • necroman
    #1382
    A POSTALÁDÁKON ÉS A KODFEJTETT ÜZENETEKEN TUL VAGYOK.MOST EGY UJ TALÁLKOZÁSI PONTOT KELL(ENE) TALÁLNOM.DE AZ SEHOL SINCS.
  • Vlala #1381
    Újra fogom játszani a gamet, kaptam hozzá magyarítást. Lesz NOLF3?
    necroman
    Találnod kell 3 kódolt üzenetet, ezeket a kódfejtővel (nagy, feltűnő csomagban van) lefordítod, még próbálkoznod sem kell... leírja, melyik postaládának hogyan kell állnia. Azt hiszem, a piros és a kék nyitva, a szürke csukva kell, hogy legyen, ekkor az összekötőd kinyitja az ajtót, és behív.
  • Herold
    #1380
    A levélládákat kell nyitogatni, azokkal próbálkozz.
  • Mossberg
    #1379
    Kurva annyukat nem engednek direkt linket
    szóval ezt:
    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/no_one_lives_forever_2.txt
  • Mossberg
    #1378
    Ha tudsz angolul akkor próbáld itt:
    NOLF2 walkthrough
  • necroman
    #1377
    Sajnos az is megtörtént.A lapot felvettem, visszamentem és továbbra is szaladgálhatok körbe-körbe eredmény nélkül.Nem tudom,mit tegyek,de sajnálom abbahagyni a játékot.Csak egyre inkább felhuzom magam.
  • maxius
    #1376
    Te a ninja-bázisra kiszegezett lapot keresed szerintem (az a hely ahol a távcsőt megtalálhatod a nyílpuskához).
    Azt a lapot vedd fel (lehet, hoyg dekódolni is kell), és menj vissza az édesség boltban várakozó bácsihoz..
  • necroman
    #1375
    Szóval,a japcsi pályára nem emlékszik senki rendesen?Hol lehet az új találkozási pont?
  • ollie
    #1374
    Azt írja, hogy egy szék nincs a helyén. Szerintem a helyén van egy lyuk, nem?
  • Evin
    #1373
    1000 kösz.
  • Mossberg
    #1372
    A színház nézőterén próbáld meg a székeket használni, az egyik alatt amelyik mintha nem teljesen lenne a helyén lesz egy lejárat
  • Evin
    #1371
    Magyarul.
  • Mossberg
    #1370
    Szerintem meg akkor is...

    "You will notice a hole in the wall behind explosive point #3 (the water
    heater), which is the "secret" film vault. To get inside, simply go
    upstairs to the theater floor where the hole would be, and search that
    area.

    Still stuck? Search the theater floor _very_ carefully. You might just
    find a seat or a cushion (or a seat cushion) that's out-of-place. Once
    inside the secret film vault, plant the explosives and be done with this
    objective."
  • ollie
    #1369
    szerintem meg nem
  • Mossberg
    #1368
    Úgy rémlik a nézőtéren az egyik szék mozgatható és kapcsolóként funkcionál, asszem az nyitja...
  • ollie
    #1367
    Asszem van valami kirobbant rés az egyik falon, amibe be tudsz menni, ha lehajolsz. Vagy lehet, hogy valamit ki kell nyitni?? Sajna már nem nagyon emléxem.
  • ollie
    #1366
    Ha jól emléxem ki kell nyitni a bolttal szembeni egyik (vagy 2) levelesládát, és akkor jelenik meg a contact emberke...
  • Evin
    #1365
    A szinházban vagyok, és az egyik cél, hogy egy rejtett raktárba is kell bonbát rakni.
    Hol a rejtett raktár? Hogy jutok be oda?
  • necroman
    #1364
    magyaritás leszedve,és tényleg jo.DE akkor sem tudok továbbjutni.Visszamentem a taghoz,már mindent megcsináltam,amit kell és lehet,de az uj találkozási pontot nem találom.Hibás a progim?Pedig jogtiszta,nem irott,crackelt,vagy hasonlo
  • Coolfire
    #1363
    Asszem vissza kell menned hozzá a boltba.Egyébként miért nem szeded le hozzá a magyarítást?Elég jól meg van csinálva.
  • necroman
    #1362
    Találkoztam a japcsi spannal,dekodoltam a hat apirlapot,megtaláltam a cetlit a fára tüzve,kiirtottam az összes csajt,de nincs meg a küldetés,mert nincs meeting point.Körbejártam az egész pályát többször,de semmi eredmény.Help me please!
  • ollie
    #1361
    Már nem emléxem nagyon, de milyen meeting pontot nem találszt?
  • necroman
    #1360
    segitene vki?Elakadtam még az elején?A legelsö küldetésben nem találom a meeting pontot.PLZ!
  • cold_fire
    #1359
    Ezzel a cd kulccsal lehet multizni,csak nagyon kevés szerver van,valamint ajánlott az 1.3 patch.NAC9DAC4GYT5XAG77964
  • MIMACSKA
    #1358
    Biztosan azt gondolta era ugranak a fanatikusok......
    És igaza lett.
    Hajrá NOLF
  • zaki
    #1357
    ezt miért ide kellett írni?
  • MIMACSKA
    #1355
    Felélesztve Axonnak
  • hykao #1354
    Van saját fóruma a játéknak, ott tedd fel a kérdést!

    Egyébként mindenki a magyarításra vár, amit Imyke készít...
  • Drex
    #1353
    Hi All :)

    Senki sem gamel a Contrackt JACK-el ???
  • ollie
    #1350
    jó cd kulcsot csak eredeti nolf2-höz kapsz
  • Sadun Tryst
    #1349
    Kéne egy jó CD KEY a NOLF2-höz, hogy tudjak neten játszani! PLS valakai!
  • Roll
    #1348
    A windows intézőben az új cress.dll-re jobb egérgomb és másolás.Ezután elindítod a Winrez progit.Megnyitod a gamedll.rez fájlt.
    A jobb oldalon mutatja hogy mi van benne.Jobb egérgombbal rákattintasz a cress.dll-re és törlés.Ezután beilleszted az újat és utánna mented.
  • okka
    #1347
    Ha valaki leírná nekem,hogy kell a CRES.DLL. fájl cseréjét végrehajtani a WinRez-ben,azt nagyon megköszönném!(lépésről-lépésre)
  • KranaZoli #1346
    Lehetséges, h. ua. írom, mint i2k de én 2 fajta magyarítással találkoztam. Az 1ikhez kell még egy külön segéd progi is, amivel .DLL-eket lehet másolni, kicsomagolni. Viszont az alábbi címen találtam egy olyat, aminél csak cserélni kell a forrás és cél dll fájlt.

    http://free.pages.at/hunnenkoenig/
  • IMYke2.0.0.0
    #1345
    Hunnenkoenig Honlapjáról!


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • KranaZoli #1344
    Így már értem.
    Végignézem az első animációt és megnézem kinek is jár feleslegesen a szája
    Ha így lesz, akkor megcsinálom amit bekopiztam.
  • Nyiri
    #1343
    Hol lehet letolteni a magyaritast?
  • Mayday
    #1342
    Zene, hangok lesznek, viszont jonehany beszed eltunik, csak a feliratot latod, nem szolal meg (csak a szaja jar...) :)
    Ez mar az elso animacional latszani fog, ha figyelmesen vegignezed!
  • KranaZoli #1341
    Felpakoltam a játékot ill. a magyarítást is hozzá. A magyarításban szerepel a következő szöveg:

    .....................

    2. Hangprobléma

    A probléma fő oka, hogy a NOLF a gépen levő Faunhofer audio codec-et nem tudja felülírni egy újabbal, ezért ezt manuálisan kell megoldani.

    a. a regisztryben keressétek meg ezt:
    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionDrivers32

    b. itt a "msacm.l3acm" sort ki kell törölni
    (az értek itt "C:WINDOWSSystem32l3codeca.acm")

    c. a WindowsSystem32 könyvtárban meg kell keresni l3codeca.acm-t és letörölni

    d. a NOLF2 installkönyvtárból meg le kell futtatni a WMFADist.exe-t, ez felteszi az újabb codecet és már kész is.

    A játék patch-e is megoldja a problémát, de akkor a magyarítással lehet probléma
    ennek a megoldása:

    "A patch felrak egy GameP.rez fájlt amiben szintén van egy ugyanolyan cres.dll. Na -
    csak- ezt kell kicserélni a magyar verzióval és máris magyar és a hang
    is tökéletes. "

    .........................................

    Nem kezdtem el játszani a game-el, csak belenéztem, de én nem tapasztalok semmiféle hangproblémát :o

    Duma van, zene van, papagáj beszél :)

    Akkor mire vonatkozik a fenti idézet?