1463
NOLF2
  • Qwerty4
    #1423
    Tök gáz, hogy a Contract JACK-nek + a NOLF 2-nek is majdnem tökre ua. a menüje, csak szín meg pár karakter különbség van.Mondjuk így van a Quake 4 és a Doom 3 meg a Valves játékoknál is, de azért én személy szerint elvárnék mindegyik játéknak külön egyéniséget.
    Most járok a tenger alatti H.A.R.M. központban, ott még a háttérzene is megegyezik a Contract JACK-es Hold pálya zenéjével, azért ez se kellett volna.
    Ami még nem tetszik azok a szuperkatonák, idáig nem kellett megküzdeni velük, de fogadni mernék hogy lesz majd harc velük miután a doki kifejlesztette a megfelelő fegyvert ellenük.Valami bosznak csak beteszik.
    A boszokat pedig elvből utálom, régimódi játékkészítői felfogásnak tartom, ezért is jönnek be nagyon a WW2 játékok, mert kihagyják belőlük az ilyesmiket.Sajnos myáron tudtam utoljára egy igazi WW2 FPS-t nyomni, azóta nem került más csak az ÜberSoldier ami csak eltér a klasszikus WW2-tól.
  • Qwerty4
    #1422
    ja az ACE Mega szúrta a szemét a NOLF2-nek
  • Qwerty4
    #1421
    Nem hiszem el!!!Imyke magyarításával nem magy a játék, pedig felpakoltam a 3 patch-et is + mindent úgy csináltam ahogy a readme-be írja.Csak egy fekete képernyő jön be és nem lehet semmit csinálni vele.
    A játék magyarítás és patchek nélkül működött, amikor pedig pathekkel próbáltam indítani akkor meg vmi .dll fájlt hiányolt.
    Mi lehet a probléma???Talán itt is ACE Mega uninstall a megoldás, mint a F.E.A.R. - EP- nál?(csak azért gondolom, mert mindkettőt a Monolith készítette)
  • Qwerty4
    #1420
    Aha.Köszi.Akkor Imy verziója lesz a kiválasztott.
  • ibrik
    #1419
    Ja és imyke változata a legutóbbi patch-hez lett igazítva.
  • ibrik
    #1418
    Nem mondanám, hogy a méret miatt jobb lenne (mindkettő jó), csak imykéében ha jól emlékszem mintha lenne grafikus magyarítás is (bár nem esküdnék meg rá), viszont Evinével ellentétben az övé lámabiztos telepítővel van megoldva, míg Evin változatához kell a winrez progi, amivel a szövegeket tartalmazó CRES.DLL-t neked kell belecsomagolnod valamelyik REZ fájlba.
  • Qwerty4
    #1417
    na most már látom, az Eviné vagy 100 kB, az i2k-é pedig 34 MB, akkor innen már logi...
  • Qwerty4
    #1416
    Evin vagy i2k magyarítás???Melyik a jobb???
  • Harly18
    #1415
    Közben sikerült. Nem tudom mi baja volt, de kb 5. próbálkozásnál nem dobott ki :)
    Azért thx :)
  • ibrik
    #1414
    Próbáld meg elölről újrakezdeni az egész pályát.
  • Harly18
    #1413
    Ja és fent van a teljes magyarosítás is....
  • Harly18
    #1412
    Annál a résznél, amikor a motoros szánnal vissza kel menni a pilótához a Szibériás pályánál, akkor töltés után kidob az asztalra akárhányszol elindítom újra. MIl ehet a gond? Fent van az 1.3-as patch. Aki tudja az segítsen, mert nagyon megtetszett a játék.... :(
  • ricsi 13
    #1411
    gyomd a t betüt és ird be guns
  • Vlala #1410
    Nekem is az egyik kedvencem. Főleg a második rész, magyarul. Káposztaleves rulez :)
  • zoli_x
    #1409
    asszem játszok vele kicsit megint, Cate Archer a legkedvencebb kedvenc
  • gp56
    #1408
    Köszi a gyors reagálást!Erre én is gondoltam.De mit és hol kell csinálnom??(végigjátszás?)
  • arsene
    #1407
    Próbáld meg a rejtőzködést, az jó stratégia.
  • gp56
    #1406
    Hali!Ha esetleg valaki ide tévedne még,kérnék egy kis segítséget.A 7.résznél akadtam el.Kemel ügynökkel kéne találkoznom,senkit sem bánthatok.Hol tudnám elérni a tagot??A zsaroló levél meg van,a virágostól.A rendörök meg hülyére vernek!!HELP!!Nincs már több banánom sem.Elöre is köszönöm!
  • donoki
    #1405
    Hát ja: a Google a legjobb barátod.. :P
  • ibrik
    #1404
    Ha csak a magyarítás berakása miatt van szükséged a winrez-re, azért felesleges megszerezned.
    imyke is csinált hozzá magyarítást, ami MOD jellegű, tehát nincs szükség a winrez-el való kínlódásra, mint a régebbi Eref és Evin féle magyarítás verziókban.
    Csak fel kell rakni a játékra a peccseket (valamelyik patch, már nem tudom melyik teszi lehetővé a mod-olást).

    Ha nem ezért kell, vedd stornónak a hozzászólásomat.
  • NeoMaN
    #1403
    google vazzeg
  • donoki
    #1402
    ?
  • geri777
    #1401
    A winrez honan tölthetem le ??
  • donoki
    #1400
    Hi all!
    Én már nagyon,nagyon régen játszottam ezzel a játékkal...
    De most vhogy megjött a kedvem nyomni egyet vele!
    :)
    Sztem egész kis jó game :P
  • Charmed
    #1399
    Én is erre jutottam, azonban vhol olvastam olyat is, h. ezt ki lehet kapcsolni. Ugyanakkor senki nem mondta, v. írta meg, h. hogyan.
  • Baggio73
    #1398
    Én is már végigböngésztem az összes beállítást, nekem is eltünnek és hátizsákok maradnak a hullák helyén, ami elég röhejesen néz ki.
    Én mondjuk a legújabb patchel játszom, és lehet ezt szándékosan vették már ki a játékból, bár úgy emlékszem anno 2 éve mikor előszőr vittem végig talán még benne volt ez az opció,pedig most minden graf. fullon van.Na mindegy ez van.
  • Charmed
    #1397
    Megmondanád a beállítás nevét, mert én csak a NOLf 1-ben fedeztem fel ezt Body néven, de ilyet én a 2-ben nem találtam.
  • sorrow
    #1396

    A játék menüjében be lehet állítani, hogy a hullák eltűnjenek -e vagy sem.
    ez egy memória kímélő opció sok game használja...
  • Charmed
    #1395
    Feltettem a NOLF 2 patch-eket, így végre van hang, azonban eltünnek a lelőtt emberek testei. Mit lehet ezzel kezdeni? Nektek is eltünik?
  • maxius
    #1394
    Feltehetőleg nem voltál elég szemfüles, nézd végig (házról házra) azokat az orosz bázisokat, ahol már jártál!
  • tigeroo
    #1393
    ja igen elakadtam a szibériai mapon, amikor 3 dimamittal kellene felkenni a hidat, de csak 2 van:D a 3.-at honnan szerezhetek??
  • tigeroo
    #1392
    James Bond 007 : Nightfire
    az nagyon jó játék!
  • Dj Révész
    #1391
    Sziasztok! Nem tudtok ehez a játékhoz hasonlót? Mert bnagyon tetszett és valami ilyet keresek!
  • maxius
    #1390
    megfogod a savedet (a file-t), és feltöltöd a netre vagy emilen elküldöd nekünk...
  • necroman
    #1389
    megvettem,én bontottam ki a foliábol.....Hogyan küldjek mit?
  • maxius
    #1388
    Letöltötted vagy megvetted? (lehet, hogy warez bug, de 3k-t simán megér, úgyhoz lazán megveheted)
    Akár még savét is küldhetsz nekünk, és megnézzük...
  • ollie
    #1387
    esküszöm nem értem, nekem semmi gondom nem volt ezzel a pályával... bug??
  • necroman
    #1386
    nem jött be a kihallgatás sem.A dekodolás pedig már többször megtörtént, az összes papirnál.Ujrakezdtem jopárszor.Vagy ennyire béna vagyok,vagy hibás a progim.....
  • maxius
    #1385
    Még az is lehet, hogy vissza az ügynökbácsihoz, és be a kisszobába.
    Meg ez úgyis az eleje, szóval bármikor újrakezdheted, ha ez egy bug lenne.
  • necroman
    #1384
    ez jonak tünik!probálom