115
Nincsen game
  • ember
    #20
    heroes4 most lett gold
  • Veriel
    #19
    Mondja mar el nekem valaki, hogy mi a f.szert nem lehet felfogni, hogy ez nem pc vs. konzol topic?

    Nem erdekel a konzol, nincs semmi bajom vele, de nem erdekel, oke?

    En arrol beszelek, hogy mostanaban egy csomo jo, nagy durranas jatek be van harangozva honapokra, evekre elore (UT2, NWN, Heroes4, stb), de kozben honapok ota nem jott ki olyan game, amivel egy hetnel tobbet lehetne jatszani.

  • Inquisitor
    #18
    Minden esetre tényleg SEMMI nem jött ki a MOHAA-t kivéve idén :(
    Az is csak azért, hogy ne tegyen keresztbe neki a Wolf.
  • magus
    #17
    bazz választhatsz. kapsz egy fékész vacakot, vagy vársz egy kicsit és egy kiforrott játékot kapsz, és játszol azokkal a játékokkal amikre má nem is emléxel mert ugyanigy elotlták, és m,ost jelent meg. Én részemről várok. vagy gyakorolj egy kis multis gamet. Amugy is akkor emuzz. ott a pcs jáátékoknak leáldott topic, oda irjh ilyeneket. nkem anniy jó, mostani játkom van hogy nem is tudom kijárni őket...
  • Veriel
    #16
    DE EZ NEM arrol szol.
    Na :)
  • Gery1980
    #15
    Szerintem ezt a topicot fölösleges volt megnyitni.Nem akarok senkit megbántani de erre a témára ott van a sokak által kedvelt "a pc-s játékoknak leáldozott" cucc.
  • Krinyo
    #14
    Nemfogom most felsorolni itt a gamekat de elmondhatom hogy nem unatkozom.Pl ottvan a Global op.
    Global operation olyan valósághű(graf,hangok,látvány) fegyókat,összecsapásokat tartalmaz amit egy konzol csak álmodhat.
  • Krinyo
    #13
    csocso te itt destruktív hatású vagy :D(vagy valami olyasmi)
  • CSOCSO
    #12
    ez van.. istenem de szar ha valakinek van konzolja.. nem unatkozik soha és néha a pc-s gamezokat is elfelejti a konzol mellett
  • Veriel
    #11
    Unreal 2 megjelenes oktober, most neztem utana. Szoval siman belefer, hogy meghaltak, es az uj garda most tanul progizni.

    Amiket irsz, abbol kb. 2 vagy 3 jelent mar meg, olyanok is... ;))

    Na jo, a Camelotot majd kiprobalom talan.
  • Krinyo
    #10
    amiket felsoroltam csak töredék a megjelenő gamekból
  • Veriel
    #9
    Nemnem, felreertesz.
    Semmi bajom a PC-vel. A tobbit se akarom szidni.

    Csak nincsen game 2 honapja lassan.
  • Krinyo
    #8
    figy
    DAOC
    AO
    IG3
    HAEGEMONIA
    UT2
    UNREAL2
    HALO
    HITMAN2
    KREED
    szal ezek a gamek halottak munkái.
    :D
  • Veriel
    #7
    Micsinaljak, megtalaltam az osszes aknat es nincs tobb hatter a paszianszhoz se...
  • Krinyo
    #6
    megin egy "kihalt a fos pc,meghalt a pc, pc suxx
    stílusu topic
  • Krinyo
    #5
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    GYÖKÉR!
    :D
  • Veriel
    #4
    Miert, nem haltak ki?
    Akkor dolgozzanak! :)
  • Veriel
    #3
    En vo'tam :)
  • Veriel
    #2
    Hat ez kesz. Sehol egy game.

    Eltolnak mindent. Pedig eleg sok mindennel ellenek, FPS, RPG, Startegia is..

    Heroes 4 sehol, Unreal 2 nyaron, Neverwinter nyaron, Bloodrayne ev vegen, NOLF2-rol lattam nagyon szep kepeket de annyi... Van most valami jo, amirol nem tudok?
  • CSOCSO
    #1
    nyah ez melyik pihentagyú barom csinálta?:)