1768
  • Wreck86
    #1488
    goblinok,akkor kb a mocsár után vagy,de merre,a varázsló botja már megvan(nem működnek a robotok)? vonyító?
  • Noodlee
    #1487
    Én már többször is végigjátszottam, de ebből, amit leírtál semmi nem derül ki.
    Próbálj meg egy kicsit fogalmazni, ne csak a szavakat írd egymás után :P
  • Icewolf15
    #1486
    Sziasztok én elakadtam ahol a goblinok megvannak halva és ilyen vonyító izék vannak lenn. van sokszintes dungeon és vannak ott mindegyik szinten karok és nemtom hogy hogy kell csinálni mert a utolsó szinten már amennyire eljutottam sok ilyen vízlocsoló van de nemtok továbbmenni.amugy már egyszer átvittem a gamet de most ez nem ugrik be segítsetewk előre is köszi
  • Wreck86
    #1485
    figyu,nem tudsz véletlenül server nevet,vagy ip-t,hátha megvan még,mert szivesebben jáccanék magyarokkal,mint külfüldivel,magyarul könnyebb gépelni,de az angol+német is könnyű,de orosz az már fáj:D
  • Noodlee
    #1484
    Én kb 2 éve játszottam vele a neten, és elég hamar ráakadtam pár magyarra, sőt volt egy JAPÁN LÁNY, aki velünk 1ütt tolta, és a vége felé már elég jól ment neki a magyar is :)
  • Wreck86
    #1483
    na,milyen meglepő,van pár magyar is ds multiban:) múltkor tök jót küldtük együtt:)
  • Wreck86
    #1482
    3900Ft úgy emlékszem.
  • ollie
    #1481
    Mennyiért?
  • Wreck86
    #1480
    mire lejött a legends of aranna,látom hogy media markt-ban újra árulják
  • Wreck86
    #1479
    oké.ez egy általános leírás a karakterekről: http://www.apple.com/games/articles/2003/03/dungeonsiege/index2.html

    ez pedig a végigjáccás: http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/913965/16762

    ez meg egyéb érdekes dolgokat ír le: http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/913965.html
  • Noodlee
    #1478
    Linket plx :P
    Kíváncsi vagyok megtaláltam-e mindet.
  • Wreck86
    #1477
    nem kell már köszi,közben megtaláltam mind3 cuccost:) + egy jó walkthrough-ot,ami minden secret dolgot leír.
  • Noodlee
    #1476
    Hali!

    Én 2x 3x végigvittem régen a játékot, de így hirtelen nincs képben amiről beszélsz. Nem tudnál csinálni pár ss-t?
  • Wreck86
    #1475
    sziasztok!újabb kérdésem lenne: amikor az a rész van,hogy Merik-et kell keresnem a jeges részen,amikor beérek a barlangba(kapu feljött),utána találtam egy kis rejtekutat,ami egy szoborfejhez visz,rámentem,s kicsit odébb feljött egy sziklarész,úgynézem,hogy elérjem a fő fejet,még kettő ilyen szikla kell.Most a középső jött fel.Nem tudjátok,hogy tudnám megtalálni a másik kettőt,mert régebben sem jöttem rá:( köszi
  • Wreck86
    #1474
    na végre,most megértettem,köszi szépen:) akkor letöltöm mind a 3-at.köszi mégegyszer.
  • Laney 3000
    #1473
    a dungeon siege 1 et nem lehet upgradeolni a kiegészitövel. a legends of Aranna 3 cd böl áll mi tartalmazza az alapjátékot is.
  • Wreck86
    #1472
    ejj,pedig megvan az alapjáték,de letöltöttem a 3.cd-t,gondolva az az aranna,de semit sem csinál,mikor elindítom:(
  • ollie
    #1471
    Nem. 1 cd, de külön nem fut.
  • Wreck86
    #1470
    fú,akkor maga a legends of aranna 3 cd-s
  • ollie
    #1469
    Több nagy is volt, te asszem az egyik ultima remake-ről beszélsz.

    Ultima 5 - Lazarus

    Egyébként 520 mega. Én kipróbáltam, de sokat nem játszottam vele.
  • steweee
    #1468
    volt hozzá egy jó háromszáz mega körüli teljesen új kampány amit vmi rajongó csinált, csak nem sikerült sosem elindítanom. vki próbálta?
  • ollie
    #1467
    nem tudja
  • Krezga
    #1466
    Nemtom, hogy hogy van, én úgy szoktam, hogy felteszem az alapot(2cd-másolt), aztán a kieget (3 cd-másolt). Azt nem tom, hogy csak simán fel tudod-e tenni a 3. cd-vel.
  • Wreck86
    #1465
    jujj,ezer bocs,látom már írtam e kérdést:( akkor a 3.at letöltöm,valszeg az lesz az aranna.és bocs mégegyszer:(
  • ollie
    #1464
    Ha nem akarod letölteni, akkor vedd meg.
  • Wreck86
    #1463
    mert egészben 1.62 GB.
  • Wreck86
    #1462
    hali! kérdeznék valamit: nekem megvan a dungeon siege eredetiben (2cd-s),de szeretném megszerezni a Legends of Aranna kiegészítőjét.Találtam torrentet,de azt írja hogy 3cd-s,gondolom ebből az alapjáték 2 cd+1 az Aranna,vagy mind a 3 cd az Aranna,szóval a cd-s mérete kéne az Arannának,ha valaki tudja,légyszives írja meg,mert nem mindegy,hogy egy cd-t töltök le,vagy 3-at.(feleslegesen nem tölteném le a meglévő alapjátékot) köszi
  • ollie
    #1461
    Ilyenkor LoL és használj szerintem no cd cracket.
    Asszem gamecopyworld-ön van.
  • Inquisitor
    #1460
    Játék elindul, ha kilövöm az ATT-t, ezért ezer köszi ...
    De.
    A karaktergenerálás végén bekéri az első CD-t, ami azért gáz, mert ezt VGA-hoz adták és OEM verzió egy darab DVD(!!!) lemezen ... a két gyári patch egyike se megy rá, ilyenkor mi van?
  • ollie
    #1459
    Szívesen! :)
    Nekem is sok idő volt, mire rájöttem.
  • Inquisitor
    #1458
    Ezer köszi! Este ki is próbálom!
  • Inquisitor
    #1457
    Na basszus, persze, hogy fut :D
  • ollie
    #1456
    Asszem ha fut az Ati Tray Tools, nem indul. Nálad fut?
    Esetleg más progikat is érdemes kilőni (pl: ATItool)
  • Inquisitor
    #1455
    Nincs hibaüzenet, többször felraktam, telepítésnél nem jelez hibát, ha elindítom, akkor viszont se kép se hang, mint ha meg se próbáltam volna elindítani.
  • Inquisitor
    #1454
    Feltettem a játék eredetijét, de se patchel (1.1-ről 1.11.xxx), se annélkül nem indul el még safe módban sem. XP SP2 van fent, 2007 februári DX9.C-vel.

    Nincs valakinek tippje??? :(
  • Esrohnoil
    #1453
    Én úgy tudom h. az mindenképp tartalmazza az eredetit.
  • Wreck86
    #1452
    hali!
    azt kérdezném,hogy találtam letöltési heylet,de ott 3cd-sre írja a ds:legends of aranna-t,valszeg az eredeti is benne van.gondolom a 3.cd a legends of aranna,de ezért kérdezném meg,hogy a legends of aranna mekkora méretileg(úgy hogy még nincs installálva,még cd-s állapotában)

    köszi
  • Wreck86
    #1451
    köszi
  • ollie
    #1450
    Az Aranna-t csak eredeti játékkal együt tlehet megvenni, de már nemigen kapható. Viszont itt szerintem találsz: ebay.co.uk
  • Wreck86
    #1449
    Helo!
    A következő lenne a kérdésem: Dungeon Siege Legends of Aranna-t nem találok boltban,még úgyse,hogy az eredeti játékkal együtt .
    Tudnátok esetleg torrent linket adni,ahonnan leszedhetnám az Aranna-t?Vagy vmi internet shop-ot,ahonnan esetleg még lehet rendelni?

    kösz szépen.