1768
  • Esrohnoil
    #1568
    Mondjuk a nehéz fokozat csak abban különbözik a többitől, h. erősebbek az ellenfelek (több xp-t nem kapsz értük), könnyebb meghalni. Ezt bármikor át lehet állítani könnyebbre. Viszont pont emiatt többször gyógyítom magam, így gyorsabban fejlődik a természeti mágia és az intelligencia is. Így mondjuk lassabb a játék, de megnéztem könnyű fokozaton ezt a karit, és szinte átmegy minden ellenfelen. :D
  • Esrohnoil
    #1567
    Huh, én régen megkerestem. Sokat játszottam vele, nemrég elkezdtem újra a singlet.
    Van egy 60. szint feletti harcosom némi mágiával...
    Meg most egyedül csinálom a single kampányt nehéz fokozaton egy karakterrel. Kicsit kemény így a játék, de a kari is egyre keményebb lesz. :) Ez egy természeti mágiában jártas emberke, tehát jól tudja gyógyítani is magát. A többieket is felvettem a csapatba, de csak azért, h. a nekem való jobb cuccokat hordják utánam, illetve ami nem jó, azt eladom a városban. Glacern-ig kipucoltam mindent, eddig életképes a kari. :)
  • Wreck86
    #1566
    Grescalnal a sivatagban van egy piramis,sok érdekességgel,azt kellene megtalálni,azt már tudom hogy kb 2 és fél percet kell menni,de grescaltól merre? Vki megtalálta már?
  • Wreck86
    #1565
    jaja most is vannak,de ki van írva servernévbe: no150,ha bejön,egyből kick.ha többször próbálkozik-ban.szóval megoldjuk.meg ha igen érdekes dolgaik vannak,hackelt amulett+gyűrű stb.. akkor is:)
  • David2
    #1564
    multiplayer változott azóta vmit? tehár max 8 ember és kész?
    régen emléxem teli volt csalókkal a multi, 7000hp/4000manás emberkéket már csatikor ki rugdostam:) vagy a kedvenc spell agony of agony stb
  • Blade17
    #1563
    Hello!Örülök neki, ha gondolod majd jöhetsz a magyar serveremre, szívesen látnánk már vagyunk 5-en és minnél többen vagyunk annál jobb :)
    Már unalmas a sok külföldivel gamezni
  • David2
    #1562
    hello, régebben sokat játszottem eme remekművel. Most újra ,megjött a kedvem, s arra gondoltam, h egy karival tolom végig. Elvileg így gyorsabban fejlődök/erősebbek leszek, mintha csapatban mennék, s lenne esélyem a 8 fős teamre tervezett mobok ellen.
  • Blade17
    #1561
    kész a server akkor jössz?
  • Wreck86
    #1560
    vagyok,lesz server?
  • Blade17
    #1559
    nem gond
  • Wreck86
    #1558
    9:30ra tudok jönni jáccani.bocsi
  • Wreck86
    #1557
    ha bejönnek jáccani,akkor elmondjuk nekik,hol találhatnak meg minket,1-2 óra jájék közben csak beesnek már,remélem:)
  • Blade17
    #1556
    oks. csak nem tom hogy érhetjük el a többieket
  • Wreck86
    #1555
    helyes.na csütörtökön meg kéne adni egy konkrét időpontot,mondjuk este 9-től csinálnál servert?mert végre akkor én se jönnék hamar,se nem késnék le a serverről.egyedül már unalmas varázsolgatni.
  • Blade17
    #1554
    hát ma má volt server egy új sráccal találkoztam is , felvettem havernak:) és azt mondta hogy tud hozni még egy embert szal már vaunk 5-en :) alakul
  • Wreck86
    #1553
    hánytól érné rá? mert én már itthon vagyok.
  • Blade17
    #1552
    :) énis így voltam tegnap előtt.Na nembaj én tegnap nyomtam fél 2-ig ma akkor jó lenne ha gamelnénk
  • Wreck86
    #1551
    bocs,de elaludtam,11:15 ig nézelődtem,de nem láttam servert.
  • Blade17
    #1550
    aha csináltam
  • Wreck86
    #1549
    megvagyok.csinálsz servert,ha vagy?
  • Wreck86
    #1548
    helyes.így tovább.ma viszont kéne jáccani,igyekszem lenni,mert jót zúztunk együtt.
  • Blade17
    #1547
    aha persze:) Már a 3. városban tartok és 12 szintű vok:)
  • Wreck86
    #1546
    no problem:) nekem 11 után lenne jó max,demég írok.karakteredet attól még fejlesztgeted?
  • Blade17
    #1545
    bocs hogy nem mentem naon fáradt voltam mentem aludni ha gondolod ma lehetne gamelni?
  • Blade17
    #1544
    oks remélem jön a másik srác is
  • Wreck86
    #1543
    ma este olyan 11 után?
  • Blade17
    #1542
    Mikor lesz a köv game?
  • Blade17
    #1541
    Holnap estefelé csinálok servert, aki akar jöjjön valszeg jelszavazom is, a jelszó pedig hun
  • Blade17
    #1540
    okés akkor csinálom:D
  • Wreck86
    #1539
    itthon vagyok mehet a game.csinálj servert.a szokásos névvel.megnézzük megy-e:)
  • Blade17
    #1538
    Akkor ma este game oké:)
    Hánykor érsz rá?
    Nem tudsz esetleg még magyarokat hozni?
  • Wreck86
    #1537
    megvan a hiba:legends of arrannában indítottál,síma dsben kéne,nekem csak az van meg.4es szintű is vagy,ezért nem tudtál bejönni,én 77es szintű,s erősebb volt a "világom".
  • Wreck86
    #1536
    mit írt ki? miért nem tudtál belépni?
  • Blade17
    #1535
    Csináltam énis egy servert gyere hátha te betudsz lépni
  • Blade17
    #1534
    Nem tudok belépni
  • Blade17
    #1533
    Mi a neve?
  • Blade17
    #1532
    Mi a neve?
  • Blade17
    #1531
    oké.meek:)
  • Wreck86
    #1530
    elindítottam a servert.
  • Blade17
    #1529
    ok majd szólok ha esetleg nem lenne jó.Akkor 10-kor még írok