1768
  • Pianista
    #1648
    xfire sincs. am fel kellene rakni a gamet még:( és felerősíteni a karaktert... ha mindenigaz az fsguilde.fr oldalon találok valami boostert:)
  • Robber
    #1647
    Xfire?
    ha az sincs akkor itt a fórumon egy időpontot.
  • Pianista
    #1646
    nekem nincs emesenem:) akkor ide a fórumba:)
  • Robber
    #1645
    Msn-en össze beszélünk amikor mindenkinek jó és akkor csinál vki egy szerót.
  • Pianista
    #1644
    az nemjó akkor kevesen jönnek D:
  • Wreck86
    #1643
    ja,szerintem igen,egyik játékos csinál,célszerű:akinek a legjobb a gépe és netkapcsolata + alatta kapcsolja ki a torrentet,dc-t stb,hogy másoknak ne akadjon a játék:)
  • Pianista
    #1642
    nemá:( pedig olyan jó szokott lenni:_( azon kívül csak a sima IP-s kapcsolat van??
  • Wreck86
    #1641
    DS nem mai játék már,egy ideig ment a ZoneMatch server,sokan(köztük) én is sokat játszottak rajta,de már pár hónapja leállították és nem fog újra működni a hírek szerint.
  • Pianista
    #1640
    akkor nem csak nekem nem megy a zonematch. mi történt a szerverrel?? szivesen felmennék egy faxa modos szerverre:)
  • Wreck86
    #1639
    Szia!
    Azóta nincs fenn a játék nálam,amióta a ZoneMatch server meghalt,mert így,csak úgy tudsz játszani,ha vki a játékosok közül servert csinál a saját gépén.
  • Hegi90
    #1638
    ma töltöttem le ^^
  • Robber
    #1637
    Hahó játszik még valaki a játékkal?
    Nem lenne kedvetek neten nyomni?
  • haata
    #1636
    Köszönöm!
  • Chipii
    #1635
    Igen, az asztalon a DS ikonon jobbgomb, és a target/cél mezőben a dungeonsiege.exe után width=xxx height=xxx
    Minden indításkor ki fog írni emiatt egy hibaüzenetet, csak le kell okézni. Ki lehetne iktatni ezt is (de nem fontos), valamelyik resource file-ban, ahol a videokártyákat kezeli, lemásolni egy régebbit, és értelemszerűen módosítani. Ha jól emlékszem, a hibaüzenet tartalmaz egy videokártya driverre utaló kódot, azt kell felhasználni ehhez.

    Érdemes akkor már egy nointro=true paramétert is berakni, hogy gyorsan induljon.
  • haata
    #1634
    Tud valaki valami megoldást arra, hogy az alap DS1-t 1024X768-as felbontástól magasabbra lehessen állítani?
  • Pianista
    #1633
    kellene a játék mpworld.dsmap fájla mert nem tudta leolvasni a lemezről(karcos) vagy egy linket hogy honnan tudnám leszedni.
  • Robber
    #1632
    ja, Broken World
    Akkor csinál valaki szervert?
  • Wreck86
    #1631
    igaz,sry.ds,kiegészítő:loa,aztán ha jól tudom ds2.ugyi? meg annak vmi kiegészítői.
  • Robber
    #1630
    A loa nem a második rész az csak kiegészítő.
  • Chipii
    #1629
    http://www.gaspowered.com/ds1/content.php?loc=downloads
    Nincs vistám, de nem írják, hogy ne futna.
  • JaSoN HuNTeR #1628
    mert nekem valamiért nem akar fútni!
  • JaSoN HuNTeR #1627
    valaki segitsen már!Honnan tudom leszedni a patcheT! Vistan nem is fút a játék?
  • Wreck86
    #1626
    igaz:)
  • Chipii
    #1625
    Lehet modokat letölteni, amik megnövelik az inventoryt, és a max pénzt is. És erre szükség is van, mivel magas szinten néha olyan tárgyakat lehet kapni a GYÁRI boltokban, amelyek nem férnének bele a 10 millás keretbe :)
  • Wreck86
    #1624
    Első rész sztem a jobb,mert hosszabb,kevésbé bonyolúltabb,sokfajta szörny van,második rész rövidebb,ugyanazt viszed végig mint singlet,nincsenek plussz helyek.fegyvertár igaz nagyobb,meg másként lehet fejlődni,de én maradok a loa mentes világnál:) jó az a szamár :P
  • Robber
    #1623
    Nekem a második részben csak az nem tetszett h amikor elküldtél valakit a csapatból az hirtelen eltünt.
  • Chipii
    #1622
    Elvileg mennie kell (én nem próbáltam Vista alatt), próbáld felrakni a legfrisebb patch-et. Lehet, hogy kell valami compatibility update vistához (frissítéssel jön, szóval ha felraktad mindig az ilyeneket, akkor ez elvileg nem lehet gond).

    Nekem az első rész sokkal hangulatosabb volt. Ott megvolt az az érzés, hogy tényleg kalandozok, és hogy milyen messzi, veszélyes helyeken járok (főleg a játék vége fele). Amikor már órák óta bolyong a csapatod, és se híre se hamva emberi településnek, csak újabb dungeonok, és szörnyek szörnyek hátán :) A teleportozás ezt az érzést szerintem teljesen eltüntette. A második részben viszont a karakterfejlődés jóval kifinomultabb, kasztonkénti skillfák vannak, ami az elsőből teljesen hiányzik. Szóval én azt ajánlom, kezd az elsővel, és utána told a másodikat :)
  • JaSoN HuNTeR #1621
    valamiért nem indul egy Vistán nekem az első rész?Miért?
  • JaSoN HuNTeR #1620
    melyik a jobb az első vagy a második rész?
  • Wreck86
    #1619
    valszeg az első lesz az.
  • Wreck86
    #1618
    a 0 a játékban azthiszem az "ö" betű,mert amcsi billentyűezt kiosztás van.
    ha lesz időm felnézek,meglássuk mi lesz:)
  • Noodlee
    #1617
    Hamachi?
  • Balci HB
    #1616
    Jaja. Én is megyek
  • Robber
    #1615
    OK
    ha jó lesz majd szolsz
  • Tower Guard
    #1614
    Igen a 0-t nemengedi írni:S másolással meglehet oldani.Haverral kipróbáltuk de nemmegy, nemértem pedig kipróbáltuk úgyis hogy ő ment fel csinált szervert meg hogy én de nemjó:( sajnos így nemműkszik. Esetleg ha valaki tud ebben segíteni akkor én általában délutánonként ráérek 2-3 órától jópár órát, akkor tudnátok jönni, csakhát egyenlőre nemjött össze
  • Robber
    #1613
    Mikor aktív a szeró?
    Nem birok nullát írni az ip címhez
  • Robber
    #1612
    ok
  • Tower Guard
    #1611
    169.254.178.4 meg 192.168.1.100 Eezeket írja ki nálam ip-nek majd gyertek ha tudtok
  • Balci HB
    #1610
    Nekem nem valami jó a netem uhhogy én sajna nem tok csinálni
  • Wreck86
    #1609
    zonematch az meghalt,nem indítják újra,így marad az:vki csinál serevrt,aki a legjobban ráér,beírja ide,s aki akar megy oda játszani.