1768
  • Wreck86
    #1688
    próbáljátok ki nyugodtan:)
    nekem csak az egy ötlet volt,mivel holnap vizsgázom,én kihagynám:)
  • Noodlee
    #1687
    Szombat jól hangzik, bár én megyek majd DU. gárdenpartizni a haverokkal.
  • Scorpion6
    #1686
    Én speciel most gondoltam egy próbát.
  • Wreck86
    #1685
    Na,srácok sztem beszéljünk meg egy szombatot mondjuk.Délelőtt.Feldobjuk az alap DS1+arannát,aztán kipróbáljuk,hogy így megy e a multi.
    ds2 multihoz azért kell gépigény azthiszem.
  • Noodlee
    #1684
    Megvannak a CD-k, de kb 4 éve nem vettem elő, nem tudom, hogy még működő képes-e.
    De nem hiszem, hogy bármi baja lenne.
  • Scorpion6
    #1683
    Csak az nem menne a gépemen. A DS1 nincs fenn a gépeden?
  • Noodlee
    #1682
    Tolhatnánk a 2. részt, is, az legalább fent van a gépemen.
    :)
  • Noodlee
    #1681
    Jöhet.
  • Scorpion6
    #1680
    Akar valaki játszani? Szóljon küldöm az IP-t privátban
  • Scorpion6
    #1679
    Fix IP-m van, igen. Csak most a netsebességem romlott drámaian, először azt kell helyrehoznom valahogy...
  • Noodlee
    #1678
    Fix IP-d van?
    Érdekelne engem is a dolog.
  • Scorpion6
    #1677
    Kész! Fenn van a játék, elindítottam a szervert. Majd szólj, hogy mikor jössz, már ha sikerült megtalálni a cd-t, és elküldöm az IP-címet.

    Vagy kiírjam, hogyha valaki más is jönne?
  • Scorpion6
    #1676
    Remek, megpróbálom. Holnap átmegyek forradalmár stílusba, és felszabadítok egy kis helyet, felrakom a DS Legends of Aranna-t és kipróbálom a multit. Majd beszámolok a fejleményekről...
  • Wreck86
    #1675
    Lesz,csak eléggé nem volt időm,most meg nem találom a cd-t :D
    Amúgy úgy emlékszem,hogy a ds exéjét kell engedni,mint singleben és menn ifog a multi is.
  • Scorpion6
    #1674
    Nah, hogy áll a DS multi. Lesz belőle valami?
  • Wreck86
    #1673
    Oksa.
  • Scorpion6
    #1672
    Rendben, majd megírod ide, hogy mikor.
  • Wreck86
    #1671
    Nekem is Zone Alarmom van:)
    Nem kell kikapcsolni.Egyedül csak mindent engedni kell a Dungeon Siegenek.
    Felteszem jövő héten,megnézem mit kell engedni,és kipróbálhatjuk az egyik nap.
  • Scorpion6
    #1670
    ZoneAlarm. Irtak valamit, hogy hogyan kell kikapcsolni, de nem sikerült.
  • Wreck86
    #1669
    Milyen tűzfalad van?
  • Scorpion6
    #1668
    Egy próbát megér a dolog. Csak a tűzfalammal szoktak problémák lenni, csatlakozni bírok, de szervert csinálni nem mindig sikerül.
  • Wreck86
    #1667
    Illetve közben ha lehet a szervergép ne torrenteljen,ne töltsön semmit,hacsak el nem bírja a játékot is,különben eléggé lagolni fog a játék:D

    Oh a régi játékok!
    Amikor 6an mentünk egyszerre,együtt kezdtük el a karaktereket és csak akkor fejlődtünk,amikor mindenki tudott jönni játszani,nem voltak hatalmas eltérések.
    Izgalmasabb volt így menni. Mint egy ultraskill felturbózott karakterrel egyedül...
  • Wreck86
    #1666
    Én anno úgy vettem ki,hogy szervergépnek elég egy otthoni pc,ha simán,minimum közép szintű grafikai beállításokkal megy a dungeon siege.
    net meg sztem bármi.
  • Scorpion6
    #1665
    Nagy kár! Bennem megvan a szándék a szerverkedéshez, de sem a netem, sem a gépem nem bírná...
  • Wreck86
    #1664
    Sajnos így van.ZM szerver leállt,csak úgy lehet játszani,ha valaki csinál szervert(jó gép,jó net,becsatlakozás hibák nélkül)és oda a többiek felmennek játszani.
  • Pianista
    #1663
    Nah igen... a Zone Mach szervert sajnos leállították... am én is játszanék de még mennyit csak ugye leállították:(
  • Scorpion6
    #1662
    Hali! Játszik még valaki Legends of Aranna multit? Szívesen csatlakoznék egy szerverhez, de nem találok. Tudna valaki ebben segíteni?
  • Pianista
    #1661
    inkább egyenlőre nem törlöm a accomat:)
  • Pianista
    #1660
    nah jóvan meguntam törlöm az accot:I
  • Noodlee
    #1659
    Engem 1 figura gyakott le zsinórban kb 20x.
    Meguntam, és töröltem az accot.
  • Pianista
    #1658
    a "zúzás" nem megengedett vagyis nem támadhat 1 játékost folyamatosan... és nem 1 ember hanem 6-7 ember támad.
  • Noodlee
    #1657
    Szerintem felejtsd el.
    Valami gyík úgyis rád fog szállni, és folyamatosan gyakni fog, ha már újra támadhat.
  • Pianista
    #1656
    Fent vagyok ezen a bitefight.hu -t és folyton engem csépelnek:( 6 győzelem 12 vereség 2 nap alatt.
  • Pianista
    #1655
    az az igaziXD
  • Pianista
    #1654
    XD
  • Robber
    #1653
    Nekem meg Gamespy-om nincs. :D
  • Wreck86
    #1652
    azt én is láttam,felmegyek nézem vannak kis Gnomok mindenfelé és sokan azt csépelik,na gyerünk.Odamegyek kis karddal 1 nyekk,léptem 2 szintet.Mondom HE? Erre kiderült,hogy ilyen csépeld a a gonoszt,boostolom a karakteredet server volt:D
  • Pianista
    #1651
    hát régen felmentem egy olyan modos szerverre hogy 1 ütés +10 mindenhez:D
  • Wreck86
    #1650
    boosterrel elmész a ... rendesen nyomd fel a karaktered,úyg az igazi:)
  • Pianista
    #1649
    van egy ötletem: Gamespy:)