1768
  • morzsi555
    #1728
    Kamera akadásra nem tudtok valami megoldást? 10-15 másodpercig tök sima a kamera mozgása, de aztán elkezd akadozni. Ha lenyomom a D-t (free look), akkor simán megy megint, de ha felengedem akkor megint akad...
  • Tower Guard
    #1727
    "újra"
  • Tower Guard
    #1726
    Felteszem a gamet ájra, aztán ha valakinek van kedve egy multihoz én szivesen benne lennék.
  • Scorpion6
    #1725
    Találtam egy külföldi szerver-keresőt. Ha érdekel valakit, itt a címe:
    http://dsgamezone.com/
  • viko95
    #1724
    Kár...
    Azért kösz az infót!
  • Scorpion6
    #1723
    Nincs DS LOA magyarítás, és úgy fest nem is lesz. Az alap DS fordítója, Hunnenköenig, nem szándékozik lefordítani, más pedig nem csinálja...
  • viko95
    #1722
    Sziasztok !
    A DSLOA-hoz hol lehet szerezni magyarítást?
    Segítsetek please!
  • Hans89
    #1721
    http://www.magyardungeonsiege.honlapom.com
  • Hans89
    #1720
    Aki szeretne játszani valamikor! Az lépjen be a Hamachi szobámba. Reggel déltől, egészen hajnali fél 1-ig, elérhető leszek Hétfőig XD Pihi van ezerrel és persze MMO őrület.
  • Hans89
    #1719
    Szóval aki szeretne játszani! Ma 20:00-kor megpróbálhatnánk. Holnap meg 18:00-kor érek rá, tehát aki teheti jöjjön. Már rég nem multiztam vele úgyhogy be kell melegednem kicsit. Elsőnek könnyű csevegéshez legyen nektek meg a hamachi progi 1.0.3.0 verziója. Ott megadom az IP címem, itt semmiképp. HAMACHI SZOBA:
    DS HUN
    jelsző: 101789
  • Wreck86
    #1718
    Ok.Csak majd írd ide az időpontot pár órával előtte,hogy mikor indul,meg az ip-t,hogy fel tudjunk konnektálni.Meg sztem alapról kellene kezdeni a multit.
  • Hans89
    #1717
    Szívesen játszanék valakivel multin! Bárki jöhet, megpróbálok szobát csinálni majd! Végigvihetnénk a játékot 3/4-en.
  • Robber
    #1716
    Valaki rájött már hogy lehet szerezni?
  • Robber
    #1715
    Ez a baj pedig Meren városánál a kalóz kapitányon is légiós ruha van.
  • Noodlee
    #1714
    Nem. A loot kiesik belőlük.
  • Robber
    #1713
    A holtesteket nem lehet valahogy átkutatni?
  • Robber
    #1712
    De, máshogy nem is lehet légiós ruhát szerezni?
  • Caspain
    #1711
    Tegnap leszedtem újra és én is kipróbáltam. Hát nekem sem ment, így de körbenézek hogy hogy lehetett megcsinálni hogy megtámadhassak bárkit!!
  • Robber
    #1710
    Kipróbáltam hát a ctrl nem segít sőt egyik billentyűvel se bírtam kiiktatni a légióst.
  • Robber
    #1709
    Csak így lehet XD
    Kössz kipróbálom. :D
  • Caspain
    #1708
    Hello!

    Légiós ruhát én úgy szereztem neten, hogy vmelyik billet( asszem ctrl de nem biztos) lenyomtam és úgy bárkit meg bírtam támadni. Leöltem a elldimi főparancsnokot és elvettem a ruháját. Hát nem vmi erős felszerelés, mondjuk a krugok ellen elég, de a többi ellenfél ellen nem nagyon ér semmit. Ha jól emléxem 196-ot védett a páncél, de nem biztos.
  • Robber
    #1707
    Tudja valaki hogy a játékban hol lehet szerezni légiós ruhát?
  • Scorpion6
    #1706
    Mondd mégegyszer! Mert nem igazán értem. Hamachi nélkül is megy a játék?
  • Samanoske
    #1705
    scorpion6 hamachi nélkül megy!
  • Samanoske
    #1704
    Én segítek!
  • Scorpion6
    #1703
    Segítene valaki megpróbálkozni a Hamachi-val? Egyedül nem igazán megy...

    Neve: Magyar DS
    Jelszó: 123456
  • Noodlee
    #1702
    Én is próbálkoztam nemrég IP-s megoldással, de sehogy nem jött össze :(
  • Samanoske
    #1701
    Hogy kell 2en nyomni mert hiába ütjük be egymás ipjét semmi,hamachin meg a 0át nem fogadja el!
  • Robber
    #1700
    Még nem csinált szerót senki?
  • Enkydu
    #1699
    Ja Légysz valaki válaszoiljon arra is amit a Dungeon Siege 2 fórumhoz írtam... Ugyanezek a kérdések
  • Enkydu
    #1698
    Hát jó!

    Kössz a válaszokat
  • Wreck86
    #1697
    Már sehogy,mert mint idézték tőlem,a server,amin keresztül tudtunk ds-ezni megszűnt.
  • Enkydu
    #1696
    Előre is kössz hogy ezt megmondtad meg háálás vagyok de a többi multi pl az internet az hogyan működik? Nemjönnek be szerverek nekem. Az a másik meg visszaszámol aztán kiirja hogy sikertelen csatlakozás.

    Kérlek help
  • Scorpion6
    #1695
    Elég ha Wreck86 szavait idézem:

    "ZM szerver leállt,csak úgy lehet játszani,ha valaki csinál szervert(jó gép,jó net,becsatlakozás hibák nélkül)és oda a többiek felmennek játszani."
  • Enkydu
    #1694
    De nekem is van 1 problémám :) Hogyan kell DS 1-el Multizni a Zone Matchon ? Vagy más multin mert én 1-en se tudok. Előre is kössz

    Enkydu
  • Daref
    #1693
    Köszi
  • Chipii
    #1692
    Van olyan ikon, hogy disband, ott lesz valahol. Ilyenkor a kari ott marad, ahol hagytad. Ezután az a kari nem fejlődik, tehát később hiába mész vissza, addigra a csapatod valószínűleg már jóval magasabb szintű lesz.
  • Daref
    #1691
    Hy all! Most kaptam meg a játékot az egyik a haveromtól és egy olyan kérdésem lenne hogy a felvett karikat valahogy el lehet adni? Mármint hogy ne jöjjenek velem és legyen hely az újaknak. Csak azért mert a DS 2-ben ezt meg lehet oldani.pls
  • Pianista
    #1690
    a 2 viszont fent van.
  • Pianista
    #1689
    az 1 most nincs fenn a gépemen és sajnos kissé hibás a CD:( a multiban csak a kingdom of EHB elérhető...