1768
  • dracoon
    #290
    lassan elmondhatom magamrol hogy valahol a tankok es a cyber goblinok kozott adtam fel a jatekot
  • Veriel
    #289
    Ja irta valaki, hogy van benne langszoro meg ilyenek.
  • FREAK
    #288
    nyomtál egy alt+tab-ot, és bejött a Renegade? :))))
  • Veriel
    #287
    A DAOC forumban b.nak valaszolni arra, hogy lehet-e mar kapni nalunk a game-et :((
  • dracoon
    #287
    Jol van nem csalodtam bennetek microsoft!!!!

    Nah, megjottek a langszoros egysegek, lezerpisztolyok, tankok, helikopterek...

    Kocsogok !!!
  • I.C.ram
    #286
    semmi xp nincs a jatekban
  • FREAK
    #283
    sőt, én ismerek valakit, aki szerint minden játék őse a super mario ;)
  • Rincewind
    #282
    Kicsit nem egy kategória a kettő, de szerintem te a Super Mariót is a DAoC-hoz hasonlítgatnád :))))
  • DooDoo
    #280
    Hát az gáz.. na mind1, ez kimaradt akkor nekem, már jól elhagytam :)
  • Rincewind
    #279
    Bug, pofáznia kéne...
  • DooDoo
    #278
    Annyi kis könnyebbség azért van, hogy nem kell az inventory-ban turkálni, hanem ha nyomva tartod a gombot a sloton, akkor kis legördülő menü félében ottvannak a berakható varázslatok..
    Más: Chapter3 vmi varázslót kell megkeresni.. szal elméletileg találtam egy varázslót a jágbarlangok végén a tradin post előtt nemsokkal, ami vmi jégből robbantotta ki magát, úgy is néz ki, mint aki a quest melletti képen van, de amikor kiszabadult nem csinált semmit... beszélni se tudtam vele, ő se szólt egy szót se, semmi... és nincs is kész a questem... nem tudjátok mi lehet a baja? v egy csúnya bug?
  • Veriel
    #277
    Ja, eleg szep, foleg FSAA es anisotropic filteringgel :))
  • Veriel
    #276
    Nekem a fo bajom az, hogy sehogy.
    2 spellt tudsz hotkeyre tenni, eleg gaz.
  • danone
    #274
    Bazze nem tudok nullát beírni a join-olás ip címénél :))) se numerikus, se seima :/ ???!!!
  • danone
    #273
    Két dolog: Jól látom, hogy nincs XP? Cserébe skill orientált a gáma
    2: Hogy a faszba lehet könyebben megoldani, ha az aktív slot (2db)- on kívül is akarok valamit kaszolni? Azon kívül, hogy inventory-ban cseréljem ki őket :)
  • dracoon
    #271
    Resurrection vagy revive spellel elesztheted fel ha meghal. 8 a max.
  • FREAK
    #269
    de ez legalább néz ki valahogy (a képek alapján)
  • FREAK
    #267
    jaaaa :)
  • Veriel
    #266
    Jo, de mire odaersz, megrontanak es akkor mar minek.
  • Rincewind
    #265
    csak = csaj
  • Rincewind
    #264
    Ott volt csak a Sect Campben :)
  • dracoon
    #262
    host : 62.201.66.212
  • FREAK
    #261
    he?
  • Rincewind
    #260
    Ja a templomban :)
  • Rincewind
    #259
    Csinál a dokumentumokban lévő könyvtárába egy prefs.gas file-t! Ide írd be az IP historyhoz az IP-t!
  • FREAK
    #257
    van a swamp campben is 2 :)


    na szóval jó a DS? para?? feelinges? izgalmas? kalandos?? mennyire nagy a freedom?
  • magus
    #256
    ember észnél vagy?:)szted a gothicban lehetséges lett volna ha nővel mentél volna?pont ez a lényege, na mindegy. Amugy vannak benne nők a Gomez kastélyában, de azért nincsenek nők mert ez eegy bányatelep!
  • danone
    #255
    NET-en lehet valahogy jáccani? Mert össze kéne dobni egy game-t :)
  • danone
    #254
    Kérdés: Idáig bejött a dolog (még az elején vagyon, chapter 3 elött), hogy ha egy karit viszek, a karakter gyorsabb növekedése ellensúlyozza azt, hogy egyedül van (igaz, lassabban haladok, de nagyon nőnek az értékei, így használni tudom a szinten táposnak mond6ó cuccokat). Később nem lehet ezzel beszívni?
  • FREAK
    #253
    na milyen a game?? tőőőőőcccsem le?
  • hun-ter
    #252
    megyek alszom pár órát:)))
  • Viking
    #251
    Na en most vagyok chapter 4-ben a temetonel, itt mar ki****ott nehez a game, tovabbra is normalon megyek bar, de mar nagyon kegyetlen az enemy... Volt egy mocsaras resz, na ott keszuljetek, ha swapm witch-t lattok, legyen o az elso! Ilyen 1080 hp-s szemeteket idezgetnek, es ugy szep rendesen, folyamatosan! A temeto se kutya, 700 hp koruli zombik, meg tamogataskent elegge gyonge repulo izek... Ja es ezek csapatban... Bar a repulo ****okat konnyu leszedni crossbow-al, meg iceshard-al, de akkor is, addig leverik fel csapatot! Urola nyomhatja folyton battle healing-et... Fejet hajtok az elott, aki ezt elbirja hardon! Na jo DS-ezest, jo eccakat (reggelt?), csasztok!
  • Viking
    #250
    Jo latni hogy vannak meg hozzam hasonlo orultek!
  • hun-ter
    #249
    uh én még a meriket kergetem nem hagyom magam most már megcsinálom a chapter 3-at addig nem alszom:) lehet hogy utána se
  • hun-ter
    #248
    na igen próbálgattam össze-vissza de nem volt jó sehogy
    Ricewind: ha tudsz lécci találj ki valamit:)
  • Viking
    #246
    hun-ter: vezerlopult, billenytuzetben allitsd at angolra a kiosztast, aztan a kilences es az ü betu kozott lesz az a nagy 0... Ha nem megy, piszkald kicsit azt a Rincewind nevezetu egyent...
  • hun-ter
    #245
    ja múgy ha valakit még idegesít az edgescroll akkor íme:
    Dokumentumok\Dungeon Siege\prefs.gas-t megnyitod szerkesztővel és ott van az elején egy olyan, hogy screen_edge_tracking = true; na ezt kell átállítani false-ra (nem próbáltam de szerintem egyértelmű hogy ez az)
  • Viking
    #244
    http://www.tar.hu/doom/DS1.JPG
    Ezt kuksoljatok meg! Ezek kozott semmi olyan nincs, amit eldobtam! Ha valaki megmondja, hogy csinaltam, az....na mind, elobb talalja ki...
  • hun-ter
    #243
    na ez az hol tárolja az ip historyt?
  • hun-ter
    #242
    asszem nyomom tovább singleben az legalább megy biztosan...