1768
  • hun-ter
    #350
    de egyelőre sigle-ben nyomom
  • hun-ter
    #349
    hát nekem tvnetem van (axelero) majd meglátjuk
  • danone
    #346
    Ja mégegy láma kérdés, Ice dungeon: Nagy cselesen lenyomkodtam a padlót a két kijáratnál (kettő van?). Mire jó? Ha nem nyomom le, nem nyílik ki a staff mexerzése után a kijárat?
  • dracoon
    #345
    Egyebkent nekem ADSL van csak, es haveromnak ISDN el is tokeletesen megy. A TVNET esek viszont valamiert nagyon lagoznak :))) Szerintem egy JO !! 56k s kapcsolat eleg.
  • dracoon
    #344
    Walkyre : nem szerver az, csak en hostolok. Egyebkent az elmult 4 napban delutan 3 to kb hajnali 3 ig ment... Az ip utso szama neha valtozik. Akkor van host, amikor ide irom az IP t. Mint pl most.

    Host IP: 62.201.66.222

    Byz
  • danone
    #343
    Na sikeresen ossze-vissza allitgattam a kapcsolokat a kristalyos dungeonban :) (valahol van egy tobbszintes lefele-jarat, nyomaserzekeny kovekkel vagymi) Van valami ertelme a kapcsoloknak 1altalan? hmm biztos, hogy van, a terem legaljan megintcsak egy lap van, de be van nyomodva; a kapcsolok meg mar elkoptak :) hlp
  • fucko
    #336
    Ott van a cd-n,vagy ha nem akkor nem is kell hozza.
  • M.A.D.
    #335
    Bakker. Honnan a pöcsből lehet leszedni egy No Cd cracket?????aargghhh
  • hun-ter
    #334
    na szóval nekem tetszett a goblinos rész (főleg a főrobot jópofa)
    most meg mehetek iskolába a franc egye meg:)
  • Viking
    #333
    Meg az ilyen egyenek megtanulhatnak, hogy a forum azert van, hogy segitsuk egymast, nem azert hogy nehany faszfej itt elje ki ferde hajlamait...
  • Viking
    #332
    Szerintem nem epp arrol kene pofaznod, amit nem ismersz, kisember... De fel tudom huzni magam az ilyen faszfejeken vazz! Ja es rohadtul nem vagyunk kivancsiak az ertelmes velemenyedre...
  • Viking
    #331
    Hehe, nick mi... Jovan, ezzel a ... is lehet nick... Ez az egyen nemcsak, hogy beszari, de meg ezt tagadja is... Hmmm, ez aztan mar fejlettseg, mit mondjak...
  • hun-ter
    #330
    amúgy meg faterodat lamázd lécci
  • hun-ter
    #329
    ez nagyon hülye én is csak a véleményemet írtam le az egyik pályáról képzeld
    és ha ismernéd a gamét akkor tudnád hogy nem kell nyomkodni mint az állat hanem elég csak kijelölni hogy kit akarsz támadni
    amúgy meg szerintem Te is elakadtál volna itt egy pár percre amikor MÉTERENKÉNT jönnek a dögök és a végén már sírógörcsöd van csak kijuss egyszer ebből a szarból(kilépni meg persze nem akartam:) )
  • hun-ter
    #326
    ez tudod nem egészen olyan mint a diablo faszfej
    itt egy kicsit nehezedik is nem úgy mint a dioban ahol csak gyaksz hogy minél rövidebb idő alatt tudd lenyírni uazt az ellent
    amúgy meg elég szar egy nick az hogy Noname
  • Viking
    #323
    Na imadom az ilyeneket is... Kedvesen beleszol a forumba, de a nevet, ááá, azt o nem meri odairni! Kis patkanyok... Beszarisag rulez, bazze...
  • Mike
    #322
    Van itt szinvonal. Mi lenne ha kicsit visszafognatok magatokat sracok!
  • hun-ter
    #320
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez még nehezebb
  • hun-ter
    #319
    VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGRE!
    tudjátok én hogy örülök a gépes résznek
  • hun-ter
    #318
    elegem van!
    bazzeg csak én akadhatok így el f*szom kivan már a gennyedék swamppal merre kell kimászni onnan?
  • hun-ter
    #317
    annyiszor kéne végignyomatni Bill Gates-sel a Swampot ahány hiba van a Windowsban
    A rohadt életbe még mindig ott szenvedek és baromi nehéz (valszeg az embereim bénák ide)
    HOL A KIJÁRAT?!?
  • Rincewind
    #316
    Végre, sikerült lefényképeznem, már régóta vadászok erre a bugra :D
  • Viking
    #315
    Hmmm... Meg nem is ir semmit erre az erdekes sorra, pedig arra valaszoltam az 314-es uziben... De tenyleg mi volt ez?
  • Viking
    #314
    Ez meg mi volt?
  • Viking
    #313
    Hmmm, en is hasonloan csinaltam...
  • Rincewind
    #311
    Miért én nem ezt írtam le vagy kétszer? :)
  • hun-ter
    #310
    11...:/
  • hun-ter
    #309
    UTÁLOM A SWAMPOT!!! kb tizedszer töltök vissza ugyan oda
    hogy tudtok ti így rohanni:)
  • dracoon
    #308
    reboot: 62.201.66.19
  • magus
    #305
    jó a single?
  • hun-ter
    #304
    na köszi megcsináltam de game az nincs... na majd kinézek írjatok hogy mi van
  • hun-ter
    #303
    na de a törpök ugye már csak ilyenek:)
    tényleg mindig is ilyenek voltak...
  • hun-ter
    #301
    dracoon az hányas chapter már?:) és most értem csak a dark forestbe...
  • dracoon
    #300
    Na megvan a megoldas hogy tudtok 0 at irni ip nek !!! Irjatok be az ip t elore a sajat prefs.gas file otokba (documents konyvtarban van) e szerint:

    http://dungeonsiege.freeweb.hu/prefs.gas

    na csa :)
  • magus
    #299
    miafasz?:)
    ez most nem fantasy?varazslatokkal meg ilyenekkel?erre ti meg gépkarabélyokról dumáltok?mivan?
    ja honnan lehet letölteni?
  • dracoon
    #297
    Na kijutottam a cyber dungeon bol. Qrvara nem birtam a tankokat meg a lezer puskas goblinokat, de kint vegre normalizalodott a helyzet. Most uj remennyel felvertezve indulok a sarkanybarlang fele... :)))
  • hun-ter
    #296
    ti hogy állítjátok be az AI-t?
    én úgy vettem észre hogy a leghatásosabb ez:
    engage - attack freely - target strongest
  • hun-ter
    #293
    Ricewind: na akkor most az lenne a gondom hogy nekem ott nincs olyan hogy ip history
  • hun-ter
    #292
    ja azokat én is láttam képen nemtom hogy fognak tetszeni...
  • hun-ter
    #291
    bazz elaludtam:(