1768
  • hun-ter
    #241
    na jó ez nem megy
  • Viking
    #240
    Durva bug? Van nem 1 ketto benne, pl en kulonosebb helyvaltoztatas nelkul nemreg feltapoltam magamat ugy 3 skillel, mindjart mutatok is egy jo kepet!
  • Veriel
    #239
    Hat itt vagy nagyon skilles emberek vannak vagy tenyleg van egy durva bug a jatekban :))
  • hun-ter
    #238
    úgy értem fájlban hova gondolom a dungeon siege.ini-ben kell megváltoztatni valamit...
  • hun-ter
    #237
    hova kell beírni az ip-t? valaki mintha említett volna ilyet
  • hun-ter
    #236
    azzal sem
  • hun-ter
    #235
    ehh ez az én szerencsém
  • Veriel
    #234
    orulok, ha szereztem egy jo percet :))


    de tenyleg, ha egy jatekban nem lehet novel menni, mar az is gaz, de hogy nincs is benne, az teljesen kesz...

    Bloodrayne se fog semmivel sem tobbet tudni, mint a Maxpayne, megis azzal fogok jatszani, a masodikkal 20 percet nyomtam.
    Azert rajohetnenek, hogy nem veletlen lett ekkora siker a tombraider.
  • Veriel
    #233
    numpaddal sem?
  • hun-ter
    #232
    na én még angol billel se tudok 0-át írni...
  • Rincewind
    #231
    "gothicot azert hagytam abba, mert mar 5 oraja nyomtam es nem volt benne 1 no sem... buzi egy jatek"

    Lol, ezen kurva jót röhögtem :)))))))
    De azért mellékesen jegyzem meg, hogy a kedvenc játékom és nincs semmiféle ferde hajlamom :D
  • Rincewind
    #230
    Ebböl a CS-t vágom, de valszeg azért nem tünt fel nekem, mert a cs.hu-s favsvrs.dat-ot használtam világ életemben...
  • hun-ter
    #229
    halika all
    nemtom beférek-e egy warriorral...(melee 12)
    én nagyon lassan haladok de meg is vannak a küldiim(chapter 2 bányánál vagyok éppen)
    csak gondoltam megnézem a multit
    meglátjuk:)
  • Veriel
    #228
    3rd person viewben altalaban igy lehet mozgatni a kamerat, nem tudom, mi a baj ezzel...

    gothicot azert hagytam abba, mert mar 5 oraja nyomtam es nem volt benne 1 no sem... buzi egy jatek
  • magus
    #227
    gothicot szeretem:)azt hallottam ha aképernyő szélére viszed az egeret, akkor forog, ezt nem lehet kikapcsolni vhogy?
  • Veriel
    #226
    Hat, ha szereted a hack and slasht akkor ja.
    Ha rpg fan vagy, akkor ne vedd meg, mert szerepjatek az 0 van benne, meg akkor se, ha azt hiszed, hog yegyszerre majd 5-10 varazslatot nyomsz a kariddal, mert arra meg hotkey sincs :()

    De multiban jol el lehet vele lenni, meg szep is viszonylag.
  • dracoon
    #225
    frissites: 62.201.66.224
  • magus
    #224
    singleben jó?érdemes letölteni?
  • Veriel
    #223
    Counter strike, Myth, Ghost Recon, ezekben nem lehet magyarral irni. Marmint nem csak, hogy ekezettel nem lehet, hanem a kiosztas is angol. Szerintem q3-ban sem, de ebben nem vagyok biztos.
  • Rincewind
    #221
    És mik azok a "normális" játékok???
  • Veriel
    #220
    Amugy ez minden normalis jatekban igy van, csodalkozom, hogy van, akinek ujdonsag erejevel hat ;))
  • dracoon
    #219
    jo a 62.201.66.186 is
  • dracoon
    #218
    195.38.100.127
  • EndreMan
    #217
    Dracoon....en epen 2 perce probaltam becsatlakozni es no games found on the ip . Mi a helyzet?
  • dracoon
    #216
    0 -at csak angol bill. kiosztason tudtok irni
  • dracoon
    #215
    hi

    host ip: 62.201.66.186

    johet barki, hajnalig jatek !!!
  • radeer
    #214
    Na kipróbáltam a gémet, és szerintem nem egy rossz..jó kis hack and slash ( vagy mi ). Szóval ha éjfél felé beférnék egy party-ba, gondolom farmer leszek,mert most el kell mennem és addig nem tudok játszani szívesen csatlakoznék hozzátok. Dobjatok egy e-mailt a címemre vagy írjátok ide az IP-et + a passt ( ha van ).
  • Veriel
    #213
    Nekem az tetszik, hogy leptem 2-3 szintet ugy, hogy kozben kajaltam, olvasgattam, teveztem. Nyomtam a karimmal egy guardot draconra aztan csa'. Lehet, hogy alt-tab utan is mukodne, es akkor tudnek massal jatszani akozben, hogy fejlodik a karim ;)))))

    Mondjuk kesobb bevadult Dracon aztan neha meghaltam, igy idonkent ra kellett neznem a gamera. Nehez az elet ;)))
  • Veriel
    #211
    A fegyveres tamadas viszont tetszik, pl. a varinom tok edesen porgeti a botot. Erdemes megnezni kozelrol, nagyon allat.
  • Veriel
    #210
    Azert jo lenne ha 2 varinal tobbet is hotkeyre lehetne tenni.
  • dracoon
    #208
    Normal on, de szerintem hard on is menne.
  • dracoon
    #207
    Ja mar bocs de 1 karakterrel is tokjol elvagyok meg a chapter 3 ban. Nem is akarok ezen valtoztatni.
  • Viking
    #206
    Nem nyert, normalon jatszom... Nem nagy muveszet, csak meg kell tanulni a gyogyitalok meg a gyogyito varazslatok megfelelo idopontban hasznalasat, es 2 karival is remekul el lehet menetelni...
  • dracoon
    #205
    Na fel negytol megint jatek multiban, ha leszunk elegen. :)
  • fucko
    #204
    Hat persze hogy easybe jatszik a srac.Normalon sehova nem jutott volna 2 karakterrel.De ha ugy elvezi akkor jatszon ugy.
  • Viking
    #199
    Ja meg valami, amit kifelejtettem... Szerintem a keszitok es 2 karira terveztek, mer' en minden boltban olyan cuccokkal talalkozok, amiket meg igy se (!) tudok hasznalni... Es ilyenkor mit csinalok? Elore bevasarolok, aztan a kesobb felszedett cuccot is probalom valahova eltenni...
  • Viking
    #198
    Akko' te az ingyen felveheto npckel kezdtel ki... Van par ilyen... Urola biztos az, aztan asszem a harcos stonebridge-ben, aztan meg egy harcos torpe Glitterdeye-ban (nemtom hogy irjak, asszem igy, a banya), meg joval kesobb egy magus egy jegbarlangban, akit en bevettem egy fel percre, kifosztottam, majd kidobtam... Volt nala kiraly pancel (def 20+20, min 19 in, +2 in, meg gyorsabban gyogyulsz), meg cipo is (min 17 in, +1 in)... Mondjuk engem meglep hogy mas 4 meg 6 karival nyomul... Szerintem tokeletesen eleg egy tank, aki nature magicet hasznal (Shock rulez tomegben nagyon!) meg egy ijasz, aki egyben combat magicet is (ez nalam Urola, soul lance-el szep sebezeket produkal, meg egy jo crossbow-al)! Kesz, ennyi, ez ket kari... En meg szamarat se hasznalok, aztan megis magammal tudom vinni amit kell... Ti hol tartotok? En most chapter 4-ben irtok, egy akkora barlangban, amibe be lehetne koltoztetni az egesz drow tarsadalmat , es mar rohadtul tapok a karik! Melee meg ranged mar boven 20 folott, ero meg dex detto, inti is 16-17, varizasbol meg mind2 15-os... Mindenesetre most megyek szunyalni, mer' mar aludni ko, meg mer' holnap nyakon kell onteni nehany nonemu egyedet, es ha mazlim van, meg penzt is kapok erte (tudom, jol viszonyulok a husvethoz ) Na csasztok, es mindenkinek jo DS-ezest! (nem hittem hogy ennyit kepes vagyok irni ilyen kesoi oraban!)
  • I.C.ram
    #197
    csak nem Axelero ADSL-ed van? :)))
  • Rincewind
    #196
    Mi ez a bérlés dolog? Mi négyen vagyunk, de én asszem egy kanyit nem fizettem... :)
  • dracoon
    #195
    na mara ennyi holnap folyt kov, de johetnetek tobben is mert csak 4 en jatszottunk