1768
  • hun-ter
    #513
    amúgy hogy tetszik az új dizájnom?:) q3-ból van...
  • hun-ter
    #512
    pcgurut ki veszi? csak mert én még nem tudtam megvenni a mostanit:(((
  • EqUiNooX
    #511
    Jó, akkor folytassuk onnan az egészet, hogy a játékrol beszélgetünk, és nem egymást kritizáljuk.. A játékrol immár megjelent pár cikk az ismert netes és nyomtatott ujságokban, az alapján képben lehet lenni.. Szerintem.
  • hun-ter
    #510
    ja igen és ott majd megpróbálok normális lenni mert infot szeretnék gyűjteni és tényleg érdekel a véleményetek
    na ha meglátogatjátok akkor megtudjátok miről is beszélek
  • hun-ter
    #509
    halika indult egy új fórum Fantasy címmel itt a gameknél. nem akartam máshol mert gondoltam ide látogat el a stílust kedvelők többsége
  • hun-ter
    #508
    ok mondom bocsi meg se szólalok na tudom hogy hülye vagyok
    de akkor a játékról írjatok valamit lécci hogy azért azt a fél oldalt ki lehessen tölteni valamivel:)))
  • hun-ter
    #506
    ja igen és hogy védem a gamét az valószínűleg azt takarja hogy nekem meg tetszik (csahát úgy tűnik pozitív véleményt már ki sem szabad nyilvánítani)
    ja és ha az bunkóság hogy egyeseket elküldök diozni olyan alapon hogy az jobban tetszik nekik akkor miért baj ez? ha egyszer azt jobban szereti? én csak megpróbáltam rávezetni az illetőt:) na jó látom értelmetlen szenvednem úgyhogy most már tényleg csá
  • hun-ter
    #505
    na de emberek részint azért lettünk ilyen szépek és okosak hogy segítsünk egymásnak megváltozni. ha nem tetszik hogy megpróbálom (azt hiszem jogos) ellenvéleményemet kinyílvánítani - mert úgy tűnik ezt meg nekem nem szabad (valaki azt mondta cáfoljuk meg erre én megcáfoltam és arra jön a vita. akkor most szabad vagy nem???) - na szóval akkor modjátok hogy húzzak innen a francba és soha többé nem szóljak hozzá a fórumhoz, ha esetleg nekem is lenne saját véleményem (mert ha nem tűnt volna fel az ellenvéleményekben a "szubjektív" véleményem is benne van!)
  • hun-ter
    #504
    valamit igencsak félreérthettél de mivel nekem is elegem van már a vitázásból, én is szünetelek talán úgy senki nem köt bele semmibe és senkibe
    bocs hogy megkeserítettem az életeteket...
  • Sephi
    #502
    ahm ez jo gama? Megeri letolteni?
  • hun-ter
    #501
    na azt hiszem mostantól nem írok, nem reagálok semmire, csak max az IP-t írom ide...
  • hun-ter
    #500
    amúgy meg persze hogy Te vagy a legérettebb mindőnk közül
    érdekes Te soha nem szoktál idegbajt és enyhe vérszemet kapni attól ha valaki lehúzza a (aktuálisan) kedvenc játékodat? és ráadásul még olyan kifogásokkal amikbe bele se lehetne kötni ha nem jön hátulról az illető meg nem hasonlítja össze valamivel ami szerinte majd fél év múlva biztosan jobb lesz mint ez most
    ez most van az meg majd akkor és ha az tényleg jobb lesz akkor majd mindenki áttér arra aki akar, de egyelőre ez van és szerintem ezzel nagyon jól el lehet lenni
    amúgy meg bocs ha meg akarom védeni (nem a játékot!) magam...
  • hun-ter
    #499
    most akkor döntsd el ki a dedósabb: az aki összehasonlítgat vagy az aki megmondja hogy mivel ne hasonlítgassanak:)))
  • EqUiNooX
    #497
    koszi a választ :]
  • EqUiNooX
    #496
    Egy korábbi hozzászolásban már meg lett adva a cim, de tessék, itt van ujra..

    http://gcw.abs-x.com/games/files/b-dsnocd.ace

    ui: akárki akármit mond, nekem naprol-napra egyre jobban teccik a játék :]
  • magus
    #495
    nem tok csatlakozni
    keresei de nem talaj a gamet
    leht hogy a proxy miatt?:(
  • M.A.D.
    #494
    Tudom, hogy nem tartozik szorosan ide, de egy órája lejárt a munkaidőm....és....iszonyatos szomjas lettem. Talán a 2 sör és az unicum az oka...de józanodom.:(((
  • RangeR
    #493
    Öcsém,dedósok bazzmeg.Csinál egy csoport egy játékot és egy másik is.Megnézem,ha tetszik játszok vele,ha nem,akkor nem.Erre ezek összehasonlítják,és megmondják,hogy mivel kell és nemkell összehasonlítani.Apátok helyében letiltanám az összes kölköt a netről,aztán hasonlítgasson magának egyedül.Sznobizmust csinálnak a játékokból...elitréteg...röhögnöm kell kis majmok.Korosodjatok még egy kicsit,azután szövegeljetek.
  • magus
    #492
    ha most kezdtem jöhetek?
  • M.A.D.
    #491
    Fikázhatjátok egymást, meg a gémet is....ez a maga nemébe jó! Hangulatos...nem egy advencsőr....de a maga nemében jó.
    Ennyi.
  • hun-ter
    #490
    na most elvileg megvan ip ua: 195.228.238.177 és veteran fokozat
  • hun-ter
    #489
    ja úgy nem ha el se indul a gamma
    de unom már a gépeket ennél még egy nő is kiszámíthatóbban viselkedik... be kéne már rendesen csajozni:)))
  • hun-ter
    #488
    na ha valaki akar jönni ehhez az egoista bunkóhoz (ami persze távolról sem illene rám) akkor itt az IP: 195.228.238.177
    veteran
  • hun-ter
    #487
    amúgy meg olyan nagy fan vagyok hogy még végig se nyomtam az utraeant:(
  • hun-ter
    #486
    na figyi! bocsi ha megbántottam valakit... szándékos volt:) amúgy én is kedvelem a diablot már évek óta szinte csak azzal nyomulok de akkor is undorító hogy mindenki ahhoz hasonlítgatja. amúgy meg az NWN-hez kellene a DS-t utoljára hasonlítani ezek közül (a diohoz közelebb áll). és képzeljétek én is utálom a hasonlítgatást pontosan azért írom ezeket... én legfeljebb csak példakén hozok föl más progikat
  • TneX
    #485
    Emberek,lenne 1 kérdésem!
    Nem tud valaki no-cd krekket a game-hez?
  • rage
    #483
    Próbáltam a Multiplayert, nem mondhatnám, hogy nagy sikerrel.

    TCP/IP esetében mindegy volt, hogy én hostolok, vagy én csatlakozom, nem láttuk egymást.
    Ráadásul, a 2. host után a játék kifagyott, ctrl alt del-re éledt csak fel a Windows.

    Az Internetes játék meg úgy nézett ki, hogy próbált csatlakozni, nem sikerült egyáltalán
    Nem látta a servert.

    Sőt, akármikoe megpróbáltam, második kísérletre ez is fagyott
    Vagy, ha még az első után kiléptem, akkor a kilépéskor illegal error-t okozott a játék exe-je.

    Látom, ebből a szempontból hasonlít a Diablo II-höz. A 8. patch után remek, hibátlan multipartikat fogunk vívni, addigra kijavítanak minden marhaságot

    Addig meg, marad a single player.
    Ami mellesleg nagyon szép és hangulatos, abban nem találtam még súlyosabb hibákat
    Pl sosem fagyott kilépéskor sem
  • EqUiNooX
    #479
    Másik dolog.. Idéznék egy picit a hcgamer-ből..

    "A játékos 8 másik kalandozó oldalán indulhat útjára, hogy felfedezze a Dungeon Siege a világát, s ezalatt több mint 1000 féle fegyver és 100 féle varázslat segíti majd. Az egyjátékos mód mellett igazi mókának a multiplayer ígérkezik, ahol akár a teljes kampány módot végignyomhatjuk internetes társainkkal, vagy csatlakozhatunk a teljesen különálló multiplayer világba, Utraean Peninsula-ba, ahol rengeteg új kaland vár ránk és mérete csaknem kétszerese a singeplayer-énél..."

    Multiban egy uj világ? Amely nagyobb? Hogy van ez? Valaki, aki nagy multi emberke, irja már le, hogy mi a helyzet ezzel..

    ui: én még csak mint irtam korábban, az elején tartok a bányák elején, és multiban nem probáltam csak teszt jelleggel pár percre..
  • EqUiNooX
    #478
    Kár szembeállitani a két játékot.. A DS-nek nem a diabloval kell/kellene hadakoznia, hanem a NWN és a Morrowind-el.. A Diablo a számitástechnika, és a játéktörténelem meghatározo része, főleg a multi része, akárcsak a stracraft.. Éppen ezért tekinthető alapnak, és lehet hozzá hasonlitgani minden játékot, ahol csapkodni kell a monsztokat.. Én részemről nem szeretem a hasonlitást, vagy ha mégis, akkor emelje ki az illető, hogy ebben mi a pozitivum és abban mi.. Nem igazán kellene leszolni egyik oldalt sem, inkább örülni kellene, hogy végre megint van valami, amivel lehet jáccani napokig/hetekig.. Részemről imádom a diablot, single és a bnetes teamplay játékmenetet is, mégsem jutott eszembe sosem összehasonlitani a kettőt, leszolva az egyiket közben. Persze ohatatlanul is feltűnik, hogy hopp, ez ismerős, ez meg mennyivel másabb mint ott, de most gondoljunk bele, ha mindenben olyan lenne mint a diablo, akkor lenne egy Diablo 3 vagy ujabb Expansion, szebb grafikával, uj világgal, vagy más zenével.. Na ez hosszu lett, de a lényeg, hogy inkább örüljünk, hogy megint van egy jó game, amivel jácchatunk akár egyedül, akár együtt :]
  • Mike
    #477
    Jó a dio is, nemtom miért kell mindenre köpködni, és bunkón beletaposni mások lelkivilágába. bár gondolom, nem volt szándékos.
  • pluhi
    #476
    Ha jól emléxem legalább 200 aranyat kaptam érte. :)))
  • RangeR
    #475
    Köszi az infót.Még annyit hagy kérdezzek,hogy történik valami különleges,vagy kapok valami jó cuccot,ha megvan a 3.könyv?Mert ha nem,akkor nem mennék vissza odáig.Egyszer visszamentem a dark forest-ból,de most a goblinoknál vagyok,innen már nem akarok visszamenni,csak ha valami nagy dolog történik.
  • EqUiNooX
    #474
    Egyelőre nekem sincsenek pia problémáim, igaz nagyon az elején tartok (most vettem fel a törpét, és mentem a bányába..) De láttam egy ismerősömet, haját tépve kirohanni 10 percenként, és rágyujtani, majd vissza és reload, és ujra proba.. :]]
  • hun-ter
    #471
    nem kell se visszavinni sem odaadni neki úgyhogy tökmindegy hogy veled van-e
  • hun-ter
    #470
    1 ha vissza kell mászkálnod a városokba hogy potionokat vegyél akkor vagy vedd lejjebb a nehézséget vagy néha használd a pauset (vagy ez a játék nem neked való...) amúgy képzeld hogy nem is RPG-nek de nem is akciójátéknak szánták. ha egy kicsit is tájékozottabb lennél akkor tudnád hogy azért lassabb a játékmenet mint a dio-ban mert RTS is van benne (de szerintem erre magadtól is rájöhettél volna)
    amúgy meg ha ennyi bajod van akkor játsz a diabloval ha az a rakás ... jobban teccik
  • hun-ter
    #469
    az erőd miatt meg ne aggódj még jó messze van ne ijedj meg ha már igencsak elhagytad azt a chaptert úgyis útba fog esni...
  • hun-ter
    #468
    a Glacern bejáratánál van egy torony és ott fent egy őr az adja a 3. könyvet
  • RangeR
    #467
    Figy.Van egy 3 részes könyv.Az egyik rész alapból nálam van,a másikat odaadja egy fickó a városban,és a harmadikat nem találom.Valaki elárulja hol kell megszerezni?Ugyanitt a havas városban adnak egy küldetést,valamilyen erődöt kellene megtalálni.Az merre van?
  • EqUiNooX
    #463
    gyere irc-en a #dungeonsiege.hu-ra, ott lehet találsz játékot magadnak..
  • EqUiNooX
    #460
    XP=HP, csak elirtad véletlenül.. de van akit megkavarhat a dolog...