1768
  • EqUiNooX
    #593
    A Planetdungeonsiege.com (Yonderboy) szerint a DS-Editor május elején jön ki, és lehet letölteni.
  • pluhi
    #592
    TIPP:Ha ctrl-al kattintasz a cuccokra a shopokban, akkor magától átugrik a másik ablakba.
  • Sephi
    #591
    Ember mekkora bunko vagy:) Amikor Isten neked fogakat adott egy tokeletes segget cseszett el...

  • Mike
    #588
    parasztok nem kellenek ide, huzz innen a p*csaba. Vagy szolj hozza erdemben!
  • Sephi
    #580
    Koszike:)

    En is megtalatam mar! ugyanott:)))

    Es bocsanatot kerek mindekitol de az a ize nagyon folbosznatott
  • pluhi
    #577
    Sephi:
    Másszál erre:
    http://megagames.com/cracks/html/c904360_0.htm
  • pluhi
    #576
    A patakos részre emlékszem, ott tényleg nem lehet továbbmenni.
  • pluhi
    #575
    cartman:
    Sajna pontosat nem tudok mondani, mert régen voltam arra. De ha jól emléxem, miután kinyirtam a barlangban a banditákat, kicsit mentem vissza, majd nyugatnak fordultam. Remélem nem viszlek a homályba. :))))
  • I.C.ram
    #573
    hmmm talan a qczi.warez.hu de nem biztos hogy meg fenn van
  • pluhi
    #571
    Sephi:
    Az a file tényleg nem ok. A gamecopyworld-ön sincs kint.
  • pluhi
    #570
    cartman:
    Nyomd fel a fényerőt, válts térképre, és nyald végig a map szélét. Meg fogod találni.
    Sephi:
    Próbáld meg letölteni újra. Ha megint szar, akkor máshonnan kell leszedned.
  • Sephi
    #568
    Es sajat infodra a file nem is muxic ok?


    Nos aki tudna segiteni amiutan letoltom a .sce filet aszongya Not a valid Ace file... mujazisten csinajak?
  • Sephi
    #567
    Anyad jo? bazd meg ha neked meglenne ujra olvasnad az egeszet te kis buzi? Essel szejel oksa? En nem pofaztam neked ugyhogy kerlek te se tedd. Idiota
  • Sephi
    #565
    Amikor elindul a gama es karaktert csinalok a Easy Medium Hard utan CD1 et ker. Dehat benne... van mit kell csinajak!?
  • Sephi
    #564
    Nekem miert keri az CD1 amuotan karektert csinaltam? Kell hozza crack? es az hol van!?
  • pluhi
    #562
    Mike1:
    Szerintem azért volt, mert messzebb álltál, és csak egy karid volt kijelölve. Amikor megláttad a szörnyet rákattintottál. A kijelölt kari megtámadta, de ilyenkor a többiek nem mennek utána. Én mindig a földre kattintok nem messze a szörnyektől, a többit elintézi az AI.
  • Jacky
    #557
    Van egy olyan gondom, hogy install utan, amikor jatszanek vele es uj jatekot inditok, kiirja, hogy gond van a resource/terrain.res fajllal. Es utana semmi.
    Ez irashiba vagy masolasvedelem?
  • skorpio7
    #556
    D(r)EADLOCK és sieger !
    Szerintem legjobb lesz , ha áttanulmányozzátok az EqUiNooX által ( előző hozzászólás ) megadott címet , mert ott lesz szükség arra a bizonyos szemre ! :)

    "...III. Step by Step
    A. Now that you have the three items, the newbie knife, fury eye, and the trial of gallus book, start/join a multiplayer game on the map 'Utraean Peninsula'. Choose the town of Quillrabe to start in..."

    stb...

    Inkább olvassátok el . :)
  • EqUiNooX
    #555
    Besz××rás, de télleg van titkos pálya :]] Komolyan mondom, azt hittem valaki szorakozik, amikor meghallottam..

    http://ds.heavengames.com/Members/Zen/chicken.html
  • pluhi
    #553
    SPOILER!
    Fury szeme = Wirt lába. További infokért ide:
    http://www.conquest.net/dsnetguide/forum/viewtopic.php?t=9
    Sajna úgy tűnik, csak multi-ban lehet megcsinálni.
  • pluhi
    #552
    Az nekem is megvan! Ha jól emléxem már a jeges barlangban is nálam volt, de nem bizti.
  • hun-ter
    #551
    hé hol találtátok azt???:)))
  • pluhi
    #547
    http://ds.heavengames.com
    Ez se olyan szar oldal.
    A minimum konfigot belőni még lehetetlen, hallottam Radeon8500-as konfigot(3DMark2001-8000 körül), ahol 15-20 fps-t produkált a game. Patchek várhatóak mindenképp ez irányban (meg XP). Az egyik gáz rész a játékban szerintem is a cuccok dobása, ezen belül az affixek. Hihetetlen mennyiségű sárga (rare?) botot találtam és szinte kivétel nélkül szart sem értek.
  • EqUiNooX
    #546
    Ha valaki esetleg nem olvasta volna a cikket az főlapon, kész a magyar nyelvű hivatalos honlap a ms-nél.. Aztán döntse el mindenki, hogy ez mennyire segitség vagy plussz :] (reméltem valami plussz infot, de hát semmi uj, sima "nyersforditás" ahogy lenni szokott..) A cim: http://www.microsoft.com/hun/games/dungeonsiege/

    Van még két cim, amit érdemes átnézni, de még egyik sem kiforrott annyira..

    http://dsiege.rpg-guide.com/
    http://www.planetdungeonsiege.com/

    ui: angol tudás mellett a forumokat viszont javaslom mindenkinek, nemhiába, mindig is a forumokbol lehet a legtöbbet megtudni egy-egy game kapcsán :]
  • hun-ter
    #545
    a bownál is és mindennél lehet értelme a manának ha az embered tud varizni is kicsit pl gyógyítás...
  • SarkanyfuaRUSH
    #543
    Ja. Egyet értek Deadlock-kal. En mar hamarabb rauntam a jatekra. Elsore teljesen raizgultam es nyomtam ket napot, de azutan egysikunak talaltam. Es az is idegesit, hogy tele van teljesen ertelmetlen, hasznalhatatlan targyakkal. Pl. talalok egy bowt, aminek a sebzese gyenge ezert amazonnak nem adom, van rajta 70 mana, ezert odaadnam egy varazslonak, de a strenght requirementje vagy 20. Szoval kurvara semmire sem hasznalható és rohadt sok ilyet talaltam. Keves fejlodeshez hasznlaható cucc van. Persze van, és lehet haladni csak nincs olyan valasztek ami fenntartana az erdeklodest. (Es utaltam a kurva sokk cucc pakolgatasat is, mert ugye megnezni meg kell a cuccokat.) Az emeletti teljesen valtozatlan oldokles is unalmas lett. A foellensegek nem olyan karakteresek, mint dioban. Nem izgultam annyira, hogy hu ez brutal, most mi lesz. Lenyomtam azt kesz.
    Egyebkent nekem jol fejlodott a nature magic varazslo, pedig healingeltem csak vele. Szerintem annyi a lenyeg, hogy mindenkinek legyenek killjei es folyamatosan usson, vagy nyomjon valami varazslatot.

    Szoval en hamar csalodtam, de mondjatok pozitiv tapasztalatokat hatha visszaulok jatszani :)))
  • Evil
    #542
    mostansag en is elkezdtem vele jatszani ,de a dio1 - 2 utan eleg szokatlan.Foleg a kameramozgas.Amugy eleg jo ,de majd ha tobbet jaszok vele kialakulnak a dolgok.Bar nekem meg a dio1 az etalon.
  • hun-ter
    #541
    multiban mindig menti a karit egy dsparty és egy bak file-ba és a prefs.gas-ba amikor kilépsz
  • hun-ter
    #540
    te figyi full grafikával szerintem nem minimalnak kellene írni...
  • maggi
    #539
    koszi ! megeri megprobalni, ugy gondolom, ezek szerint, viszont a nagy gepigeny az eg nagy minusz pont is lehet.
  • tomcool
    #535
    THX!
    De ne hidd, hogy én 100 Fps-re áhítozom. Csak ez már zavaró tud lenni, mert ugye a 10-15 fps az már rendesen slow motion tud lenni :-(
  • tomcool
    #533
    Sziasztok!
    Nagyon tetszik a game, de 1: mi a pélóért nem lehet menteni multiban? 2: a grafika szép, de ne durva hogy a Jedi Outcast 1024-ben 32 bit és minden fullon soha nem akad meg ez meg 10-15 fps-t prudukál?!?!(WIN XP, 1024. 16 bit TB 850,GF2 GTS)
    Igaz amíg egyedül voltam 30 körül volt, de most már 6 emberkém van és lassan játszhatatlan.
    Ha valaki tudja hogy lehet menteni multiban PLS Help!
    Bye!
  • hun-ter
    #530
    geforce2mx200(noname...),duron750,winME és átlag 30 FPS ezt akkor hogy csinálom? lehet hogy még a Morrowind is jól fog menni ezen a konfigon?:)))
  • pluhi
    #528
    dagleszedomsz:
    Az elején sem volt több, mikor egyedül voltál?
  • pluhi
    #526
    ...mint WIN98 alatt természetesen.
  • pluhi
    #525
    Maggi:
    (Hogy valami informativ is legyen itt.) Teljesen más a játék gerince. Ami ua. az a hentelés. A karakterfejlődés a D2-ben jóval összetettebb. A grafika a DS-ben csúcsszuper (más kérdés, hogy hallottam néhány embertől, hogy igen erős gépen 15fps-t bir produkálni folyamatosan). Ha játszol vele rájössz, hogy a grafikát leszámitva nincs nagyobb játékélmény itt sem. A multi még nem műxik rendesen, de ez a D2-vel is igy volt az elején.
    Néhány tipp, ha szarul menne valakinél.
    -Ez a játék igen CPU intenziv, nem a vidkártya számit (ezt ki is próbálhatjátok, a különböző felbontások és szinmélységek között nincs számottevő különbség.)
    -Sokat segithet, ha defragoljátok a vinyot.
    -Kapcsoljátok ki ay EAX-ot, sok CPU időt vesz el.
    -Az XP-t felejtsétek el! Siralmas fps-eket produkál alatta a játék. Általában 10-15-tel kevesebbet.
  • Sephi
    #524
    baaz. aze a diablo 2 nem volt akkora nagy szam! Egyer ketszer vegig lehett vinni de azert aszt is megunod egyszer...

    De ez .. :))) Hu bazzz
  • maggi
    #518
    nyujt ez a jatek olyan elmeny mint a diablo 2 ? marmint lekot annyi ideig es elvezetes is ?
  • hun-ter
    #517
    köszike
  • hun-ter
    #514
    figyuka engem nagyon érdekelne a w8, de nemtom honnan tudnám lekapni. tud valaki segíteni?