1768
  • TneX
    #923
    Neee mert akkor aki későn érkezik az nem tuggya miről van szó!:)))
    Én azt annyira utálom amikor későn érkezek 1 jó nagy flém után,és már csak hült helyét találom,mert "eloltották":)))
  • EqUiNooX
    #921
    na ha már szent a béke, akkor az utsó 100 kommentet lehetne törölni is akár :]
  • TneX
    #920
    Ehh nyugi már,peace ember én nem akartam megbántani senkit,ha megtettem már bocsánatot kértem,de mée még1x bocsánat,és el is mondtam az okát miért irtam amit irtam,na,szóval hagyjuk már egymást békén:))))
  • TneX
    #918
    Hagyjál már békén,most velem kezdessz el kötözködni?
  • TneX
    #916
    Nem álltam senki oldalára,jah és bocsi,nálam csak a 910es hozzászólás volt amikor írtam,szal még1x bocsi.
  • hun-ter
    #915
    ne4 ne állj senki oldalára inkább nem indulok már be mert ez már nem érdekel egyszerűen, legfeljebb megvédem magam de nem fogok durván visszaszólni...
  • TneX
    #914
    Ájjatok már le bazzeg!Főleg te magyar ember.Mindig te kezded ujra az egészet,most figyeld meg megint be fog indulni ha elkezded.
  • hun-ter
    #913
    ok
  • hun-ter
    #912
    csak
  • hun-ter
    #909
    te figyi ide ez a téma már komolyan nem való mert csak arról van szó hogy ki kinek a felmenőit szídta az előbb, viszont icq-n sincs sok értelme veszekedni szóval hanyagoljuk már ok?
  • hun-ter
    #908
    hát igen én csak lef*szoztalak Te meg "szóba hoztad" a halott apámat!(persze nem tudhatod hogy meghalt de akkor is)
  • hun-ter
    #906
    de nem anyáztam:) a stílusom nem a legmegnyerőbb talán de a lényeget nézd!

    "Ez igaz. Az elso RPG ami ilyesmi grafikat fog hasznalni az a NEVERWINTER NIGHTS lesz megjelenes elott nincs 2seg senkiben arrol hogy fenyevekkel szinvonalasabb, jobb lesz a DIO-NÁL."(erre csak azt tudom még most is mondani hogy nem a diohoz kellene hasonlítani - ezen kezdődött az egész)
    és bocs hogy idézek de nem fogom átfogalmazni ha nem haragszol(itt a dio-t egyértelműen "leRPG-zed")
  • TneX
    #904
    nyád=anyád
  • TneX
    #903
    Szerintem arra gondol,hogy nem vette a szájára nyád nevét,és az apádét sem,max te.
  • hun-ter
    #901
    persze tudom hogy megint CSAK én vagyok a rossz
    amúgy mostanra már köszike jól el..rontottátok a kedvemet
  • hun-ter
    #900
    te még mindig itt tartasz? nem anyáztam fogd már föl vagy nem tudod mit jelent? amúgy meg 18 vagyok na jó vissza se jövök már többet ide komolyan mondom ha nem tudod abbahagyni...tudom hogy örülnél neki:)
  • hun-ter
    #898
    END!
  • hun-ter
    #897
    köszi...end ok?
  • skorpio7
    #896
    Bazzz ... így összeflémelni a topic-ot miért kellett !?!
    Esetleg szóljunk Dikkma-nak vagy vége a vitának ?!
  • hun-ter
    #894
    nem nem igényelsz javítópatchet:)
  • hun-ter
    #893
    na hát nem is holnapra hanem úgy kb 5 év távlatában gondolkodtam:)
    amúgy peace mindenkire(...nem folytatnám tovább mert már uncsi...)
    és plííz ne moderáljatooooook!!!:)
  • EqUiNooX
    #892
    Ja, és télleg jo lenne abbahagyni ezt a vitát, vagy át kellene helyezni egy másik topicba, és ott folytatni, ha ennyire létszükséglet.. Ez a topic elvileg a játékrol szólna, javitsatok ki ha tévedek..
  • EqUiNooX
    #891
    Diablo 3? ehehe. Na az sem holnap lesz sajna. Még mindig csak a peccseket csinálják, pár hét és itt a 110es. Aztán volt arrol is szó, hogy egy ujabb "mission disk" jön ki, ugyanezt a motort használva. Tuti hogy nem csak 2 részes lesz, de addig még sok viz lefolyik a dunán, sok-sok uj engine, sok-sok uj game jön ki, amiből lehet lopni/meriteni.. Bizakodni persze lehet, meg kell is, más kérdés, mennyire időszerű még ez most..
  • hun-ter
    #890
    ja még valami "ember" Te most ideges vagy? nem azért mintha félnék tőled a címemet is ideírom ha szépen megkérsz rá:) mert én végig jót vidultam az egészen"csak a tisztázás végett"(Army of Darkness - ki szereti???)
  • hun-ter
    #889
    amúgy azt a szót kihagyhattad volna hogy ne légy Te is romboló hatással a topicra:)
  • hun-ter
    #888
    ok eltakarodok akkor úgyis unom már a ds-t de legfőképpen ezt az "embert"
  • hun-ter
    #887
    na jó elismerem a #878 egy kicsit durva volt

    a capslock nem kellett volna...:)
  • I.C.ram
    #886
    ah neem.... csak poenbol nezem vegig ahogy tonkre basszatok a topicot...
  • hun-ter
    #885
    zavarlak?
  • I.C.ram
    #883
    nem ertesz a magyar beszedbol?
  • hun-ter
    #882
    köszi el is megyek mert már nem bírom ezt az "embert" bocsi legközelebb kicsillagozom:)))
  • hun-ter
    #880
    akkor gyere megverlek utána meglátjuk lesz-e erőd egy pofonra:)
  • I.C.ram
    #879
    na jo meguntuk tunjetek mindketten a faszba ha csak igy tudtok kommunikalni MODERATOR VIDD INNEN MINDKETTOT! pls
  • hun-ter
    #878
    na akkor olvasd át néhányszor szépen lassan és talán megérted... UTÁNA UGASS GECI
  • hun-ter
    #876
    hány éves vagy te bazz?:)
  • hun-ter
    #873
    menj Te aludni látom már nagyon álmos vagy: egyre kevesebbet írsz(szerencsére)
    amúgy ha visszaolvasol azért én mindig megpróbáltam segíteni _ahol_tudtam_ de hogy neked igazán építő jellegű hozzászólásod lett volna arra nem volt példa...
  • hun-ter
    #872
    úristen ennyire primitív "embert" én még nem láttam(Te én lecserélném, a nevem a helyedben mert ez sérti a magyarokat)
  • hun-ter
    #870
    akkor miért hívják a varázslók varázslatait is skilleknek? hiába varázslatok éppen ezt mondtad a DS-sel kapcsolatban legalább magad ellen nem beszélnél goindolkodni kéne előbb ugye? amúgy a Ds varázslatainál van néhány támadástípus és ezekre épülnek a különböző nevű és effektű varázslatok(jujj de jó) mondom a dio varázslatai legalább ötletesek és használhatók is
  • hun-ter
    #868
    1. apám meghalt (de mindegy)
    2. "cigány, ez szép"(a la Dallas)
    amúgy meg kapd be én voltam itt előbb:) és nekem legalább még valami hasznom is van mert segíteni próbálok nem csak dumálok aztán senkit nem érdekel hogy mit...
  • hun-ter
    #864
    ez elmenekült...:)