1768
  • Frank99
    #1013
    Srácok!
    A Jehrial trade-tol merre kell tovabb menni?
    Chapter 4. sehol semmi tovabb.. semmi ut semmi...
    HELP!
  • EqUiNooX
    #1009
    Node, amint látom megoldódni láccik Sorborn a problémád. Ugyanis végre valahára, ahogy igérték (early may) kijött a "Dungeon Siege editor béta", amivel pár hét/hónap alatt a fanatics emberkék csinálnak pár uj világot, igy aztán nem lesz gond azzal, hogy unalmas ujrajáccani :] Sőt, mostmár adott a lehetőség, és csinálni sajátkezűleg világot. 5mb az egész, töltse le aki gondolja.

    http://www.microsoft.com/games/dungeonsiege/8.asp
  • EqUiNooX
    #1008
    Hát akkor gondolom filmeket sem nézel moziban, mert csak a karakterek mások, a végén ugyis mindig a jó győz.. (többnyire) pfuj, unalmas, le vele!!! :]]
  • mikike
    #999
    ja megnéztem a morrorwind egy fos FPF, patkányokkal meg gilisztákkal küzdött benne a srác
    már amikor volt valaki más is a pályán

    ez viszont easyben nagyon könnyűnek tűnik, nem tudjátok a szintlépés normalon gyorsabb, vagy ott az is lassabb?
  • EqUiNooX
    #998
    Mike-nál a pont. Egy kétéves gammát grafikailag összehasonlitani egy ideivel értelmetlen.. Pláne, hogy hetente jönnek ki az uj grafikus chippek, az uj kártyák, uj engine-k, stb.. Az adott negyedévhez hasonlitsa mindenki a gammákat, ne 2évvel ezelőttihez.. Mintha a RTC Wolfot hasonlitanád a Doom2-höz, csak mert hasonlo stilusú a kettő..
  • Mike
    #996
    Suvsu = szvsz
  • Mike
    #995
    Suvsu nem buktak a Dio2-vel, de sebaj. Dio2-nek szar a garfikája? Szerintem meg nem. Emberek! 2 éves a game, és még mindig játszanak vele! Hol lesz a DS 2 év múlva? Sehol.
    Jó lenne már ezt a Dio köpködést abbahagyni.
    A Dio nem DS és fordítva sem! Akinek a Dio nem tetszik, ne játszon vele!

    Más: nézzetek meg egy dio topicot! és nézzétek meg ezt! itt pangás van, ott élet. Ide max akkor ír vki ha a dio vs DS témában akar nyilatkozni. A játékról szinte alig esik szó.
  • EqUiNooX
    #989
    (tps) lehet tulzás, mert lőni nem hiszem hogy sokat kell majd a morroban, de azért érti mindenki remélem mire gondoltam .]
  • EqUiNooX
    #988
    A morrowind egy fps vagy nézdahátam (tps) game, beállitástol függően, ez pedig nem az. Minden a két game isteni, de ne hasonlitsuk össze, mert az megint akkora káoszhoz vezetne mint a diablo. Nem beszélve arrol, hogy a morro elég friss game ahhoz, hogy érdemben bárki is nyilatkozzon rola. Amiben hasonlo, ha jol vettem ki mindekettőből, hogy a helyszinek bejárása nem két nap :]] Van helyszin dögivel itt is, ott is. Nomeg a grafika, mind a kettőnél szinte már tulzás egy szerepjáték vagy szerepjáték-féleséghez, döntse el mindenki, melyiket hova sorolja..
  • mikike
    #986
    easyn nyomom de mintha túl könnyű lenne 4 hőssel vagy nehezebb lesz?
    hány csapter van?
    a nagy arcokat nem lehet felül kikapcsolni?
  • mikike
    #985
    jobb ez mint a morrorwind?
  • Jacky
    #983
    En is szeretnek egyet multizni! Jo lenne ma este. Valaki inditson egy szervert es irja ide az ip-t.
  • Mike
    #981
    szerintem jó a nyil. Pontosabban a szamszerij jo
    2-3 tag lazan szetszed vele barmit, és jó messzire is visz
  • Mike
    #973
    megkérem
  • Mike
    #972
    Szerintem meg nincs igazad.
    De inkább nem reagálok semmit, és megkérek más se tegye.
    ennyi.
  • Mike
    #971
    Nem mindegy? Örülj a monitorodnak, de hagyjuk már ezt, ok? Most már emléxem mi volt az alap ok. Akkor még sem Hunter kezdte. De ez már lefutott ügy, nem érdemes rajta rágódnod.
  • Mike
    #970
    mármint hülyeségeket írunk a játékról?
  • Mike
    #969
    jó hát lehet, elismerem. Nem vagyok Hunterrel elfogult, legalábbis azt hiszem, szándékosan meg semmiképpen sem.
  • Sephi
    #965
    Mijazisten az a Fury's Eye????

    Most taltam meg egy nagyon elrejtett pincebe es sokat foglal helyett...

    Kit tudgya? Hasznalni se lehet!
  • Mike
    #962
    ok
    nem haragszom
    egyébként sem szoktam
    csak egyszerüen fel nem foghatom miért kell mindig veszekedni,bármi is a téma, elöbb-utóbb vki nekiáll anyázni
  • Mike
    #961
    Engem a játék érdekel, nem pedig a leki sérelmeidre vagyok kiváncsi
  • Mike
    #960
    De miért kell veszekedni? Ideírsz csak azért, hogy veszekedj. hunter egyébként nem a haverom. HA kötözködő kedvedben vagy vezesd le máshol, és ne baszd szét a topicot.
  • Mike
    #955
    Hagyd ezt abba!
    Hunter, Te meg erre ne reagálj!
  • Mike
    #954
    nálam eddig úgy volt, hogy van 3 ijjászom, van 3 harcosom, 2 varázslóm, és 1 szamaram. Szerettem volna még egy mágust, csakhog akkor nagyon hiányzik az 1-ik harcos, vagy pedig a szamár
    3+3+2+1=8 mivel a főmukim harcol is, meg lő is
  • Mike
    #949
    Én úgy látom, hogy tól nagy eltérések nincsenek a nagy csapat - pár ember tapasztalati szintje között (azért van, de nem olyan számottevő)

    majd otthonról beirkálom az embereim adatait.
  • Mike
    #948
    azért a firering korrekt.

    Egyébként én most járok a 6-os fejezetnél. Nem tudom benehezül-e itt a játék, de lecseréltem a törpémet (akinek 1020 körüli hp-ja, 430-as aromor pontja, és 130-150-es ütése volt) a mágus csajszira (aki alapból 20-as nature, 38-as combat) idáig nem volt sok gondom, de mintha most nehezebb lenne. Pedig már így is sokan vagyunk 7 + 1 szamár. Nem tudom, azt hiszem kipróbálom ugyanazt a szakaszt a régi felállásban is
  • Mike
    #942
    árus nem lesz arra.
    lejárattól
  • Mike
    #941
    Árus nwem lesz rra. De van egy a ljárattól nem messze, sok pallóval körülvéve (onnan felimerhető)
    kb. északnyugatra.

    én lassan eljutok az erődbe, de szamár árus utoljára a havas faluban volt.
  • Mike
    #939
    menj keletre, amig lehet
    majd a fal menten, talalsz majd egy bokor/fa szerü képződményt oldalán lukkal
    és már el is jutottál a goblin bányákba
    ahol aztán majd nevethetsz jó sokat

    Fejlemény:
    eddig regnáló combat mágusom, megtáltosodott a firering segitsegevel, tegnap vagy 6 szintet lépett feljebb. nature máguson meg még mindig 20-as szintnél jár, mert szükség van a gyógyító igéire. Kéne egy jobb nature varázsló, a törpét meg mondjuk kirúgom
  • hun-ter
    #934
    már rég vége, nyugika!:)
  • Mike
    #933
    STARWARS-T IS AKAROK!!!

    lézerkard, sötét jedi Hasonló stb.

    KIRÁLY LENNE!
  • Mike
    #932
    hunter - magyar ember2 EZT most hagyjátok abba!
    Mire jó ez? Miért kell veszekedni?

    Szerintem ezt ITT szárjátok le, semmi értelme, és senki nem kiváncsi erre, több eszetek is lehetne.
  • Mike
    #931
    Nahát ma éjjel eljutottam a Goblin bányákba. Szerintem aranyos. Olyan mintha mókából tették volna bele a készítők a sok szerkezetet, tankokat, lángszórós és lézeres harcosokat, sőt az is tök nagy ötlet, hogy az introban szereplő robot jön velünk szembe. Szóval tök mókás. A lángszoró meg király cucc, szépen végigsütögethető vele egy egész csapat. Kár, hogy még csak egy van belőle. Lézerkard nincs?
  • EqUiNooX
    #930
    Nekem a gyártó/készitő lényegtelen, ha ért hozzá amit csinál :]
  • hun-ter
    #929
    nem tudom én úgy olvastam hogy ezek hivatalos modok lesznek...
  • EqUiNooX
    #928
    Siegelet Projects

    Bones to Pick
    Circle of Elders
    Complete Ultima VII
    Ultima VII: The Black Gate and Ultima VII: Serpent
    Denizens of the Night - Denizens of the Night is a mod for Gas Powered Games' Siege Engine. Crafted in the tradition of renowned camp horror films such as “From Dusk ‘till Dawn” and “Evil Dead,” Denizens of the Night (a working title) places you in control of a lone human being in a city infested by monsters, maniacs, and horrors of unspeakable evil.
    Evergreene
    Merciless Creations
    EverSiege - EverSiege is a total conversion modification or mod for Dungeon Siege, using the world of Everquest as its foundation.
    Foreseen-Eclipse
    MidEarth Mod
    Project Horizons
    Shadows of Winter
    Silent Whispers: Echoes of Toriyle
    SpellSiege
    The Ankh-Morpork Chronicle - Semi/Total conversion set in Terry Pratchett's Discworld
    Ultima IX: Redemption
    Ultima V: Lazarus
    Ultima VI: The False Prophet

    Na erről beszéltem korábban. A motorral még sok-sok játékban fogunk találkozni, és jáccani vele.. Ezek a készülő projektek, meglátjuk mi lesz belőle.
    Forrás: http://ds.heavengames.com/community/links/siegelets.html
  • Frank99
    #927
    csak kurvára nem ide való volt....
    de nem ám...
  • hun-ter
    #926
    nem gond:)
  • TneX
    #925
    Na jó ez 1 kicsit erős volt,csak olyan jól esett:)))
  • TneX
    #924
    Ehh LOL,Hun-ter ___ a saját topicját:)))