1768
  • Morpheus
    #1079
    Tedd fel valamilyen tárhelyre, és onnan linkeld be. Úgy menni fog.
  • Kaszi46
    #1078
  • marlowe
    #1077
    az esélytelen, azt csak te fogod látni.
  • Kaszi46
    #1076

  • Kaszi46
    #1075
    köszi de ugy gondoltam hogy mondjuk csinálok egy screenshotot vmelyik játékrol és a gépemen van a kép
  • EqUiNooX
    #1074
    [img src="http://___pontos link____.jpg"]

    csak a [ és a ] helyett használj < és > jelet..
  • Kaszi46
    #1073
    bocs de azt nem tudjátok hogy hogyan tudok képet berakni ???
  • EqUiNooX
    #1072
    csinálsz egy mappot, monjuk 40x40est, és utána jobb oldalt ottvannak az objektek, csak ki jelölöd és már a mappon pakolgathatod is.. Nincs hozzá csak az az cmgtutorial, vagymi a neve, ami letölthető az mikrofos oldalárol is.. Magamtol kinlodtam vele, de még egyelőre nem volt több időm, csak teszt jelleggel ment.
  • hun-ter
    #1071
    amúgy Te se tucc magyar nyelvű vagy akármilyen csak használható editor helpet/tutorialt? hogy a fenébe kell berakni az elemeket meg stb-ket
    senki nem próbálta még???
  • hun-ter
    #1070
    tévedés én nem nagyon szoktam utraeanozni:) nem is ismerem ezt a helyet de még utánanézek köszi hogy mondtad:))
  • EqUiNooX
    #1069
    Hunter: te online szoktál lenni, lehet tudnél segiteni picit :] Naszal multimap-on nyomulunk, de most vettünk észre egy helyszint. "Quillrabe"-be felé, a hid előtt van egy leágazás, és egy LUK-hoz vezet a földben. Egy szerpentinen kell lemenni, közben a tábla figyelmeztet, hogy "nincs esélyem, forduljak vissza", majd amikor leérek, akkor "Ne mondd hogy nem szoltunk" felirat fogad. Na szoval ez a helyszin egy kiba...ott labirintus, és már bizonyos testrészeink kivannak vele. Találtunk valami csontot, de eccerűen nem találjuk az utat az indulással szemben levő kosárhoz.. Na szoval, ha ismerős ez a hely, akkor annyit mondj már meg, hogy érdemes itt tökölni, vagy mi a lényege, mert ha semmi extra, csak bolyongás orákig, akkor kihagynánk egyelőre :]

    ui: bárki más multimapguru emberke irhat :]
  • hun-ter
    #1068
    akkor olyan írjon aki még nem...:)
  • hun-ter
    #1067
    hm? valaki csinált már mapot editorral?
    lécci segítsen vki!
  • Mike
    #1064
    magyar
  • Mike
    #1062
    normal
    mondjuk én nagyon ráérősen játszottam a DS-sel

    Jedi:
    hát igen, nagyjából abból áll a játék sajnos, hogy most vajon merre is kellene menni. de ha beindul és pörög akkor király, főleg a lézerkard
    végigjátszás: nézz be a Jedi topicba, ott egy link
  • Mike
    #1060
    én 60. óránál járok a Edh? váránál
    és ahogy elnézem ezt a játékot sem fogom befejezni, mert most nekiálltal Jedi-zni, ami sokkal érdekesebb
  • hun-ter
    #1058
    sorborn most olvastam csak amit írtál (eddig nem volt netem...mindegy) mi volt a neved q3-ban?:)
  • hun-ter
    #1057
    még jó hogy nem szántam el magam rá hogy feltegyem...inkább kivárom a következőt hátha más rendszere lesz:\
  • hun-ter
    #1056
    emberek nem tud valaki magyar editor tutorialt? ha írtátok is már, nem olvasok vissza, ha nem baj
  • rage
    #1055
    Vajon hogy lehet, hogy némely embernél tökéletesen működik a multi, működik a Zonematch,
    egy csomónál meg semmi sem jön be?

    Több ember is írta pl a lenti illegal errort , mikor kilépek a játékból Zonematch próbálkozás után
    Vagy OP-rendszer függő?

    Nálam Win98 van, a Firewall-t kikapcsoltam, hogy ne keverjen bele, de így sem jó, nem azon múlik
  • EqUiNooX
    #1054
    Láttam én is, hogy lassan megjelenik, ezek szerint már multidő. Viszont multiban eddig sem voltak gondok, igy maradok az alapnál. Ahhoz tökéletes, hogy jopár órára lekössön 4-5 embert. Nomeg ez az 1.1gb, meg 23mb download.. :]] inkább kihagyom egyelőre (sima 56k) :P
  • rage
    #1053
    Megjelent az 1.09b patch
    Nem, nem a Diablo 2-höz, hanem ehhez

    Úgy látszik, a készítők úgy gondolták, utolérik a Diablo 2-őt ebben, s a legutolsó Dio2 patch száma náluk kapásból az első patch lesz.

    Hogy mit ér a javítás?
    Eddig megtalált bugokat kijavítja, sőt, van némi performance javulás is
    Amúgy jópofa, hogy le kell tölteni egy 600 k-s exe-t, s miután azt elindítottuk, kell felmászni a szerverre a játékon belül, ahol aztán magától letölti a patchet.

    Amúgy kb olyan 23 mega, aztán vagy 5 percig építgeti magát a játék könyvtárában
    Vigyázni kell arra, hogy azon a vinyón , ahol a DS installálva van, kell lenni 1.1 Giga szabad helynek, különben nem megy fel a patch
    (Gratulálunk a megírójának)

    A legnagyobb baj, hogy nálam ezek után sem tud csatlakozni a Zonematch serverhez, s ha megunom a várakozást, s kilépek a játékból, ugyanúgy Illegal error-t okoz a kernel32.dll-ben, mint eddig.

    A single player tökéletesen működött eddig is, kipróbálva ezt most is jó.
    Úgyhogy, kinek hogy van kedve

    Aki a vége felé tart, annak lehet érdemes leszedni, mert a főellenségnél lévő nagyobb bugot javítja, ahogy a dokumentumában olvasható
  • EqUiNooX
    #1051
    nincs csacsi multiban.. Gondolj bele, 8 ember egy hoston, az addig oké. Na most vagy mindenki hoz magával a saját csacsiját, ami kész karaván lenne :]]], vagy egy nagy csacsit, de akkor az oda kerülő cuccok shared cuccok lennének, aminek megint nem sok értelme van. Ugyanis ami jó, azt felveszed, vagy inventoryban elrakod későbbre, ami meg nem kell, minek cipelni? Pénz meg van bőven, illetve előbb utóbb lesz annyi, hogy nemtod mire költeni.. Egyszóval nincs csacsi, ne is keresd multiban :]
  • Mike
    #1050
    én jedi skint akarok lézerkarddal!!!
  • EqUiNooX
    #1044
    Korábban le lett irva 2 megoldás is erre a problémára.. Fejből nem akarok hüjeséget mondani, visszakeresni meg lusta vagyok..
  • Glinn Eldiven
    #1043
    Azért ekkora baromságot. Biztos szőkék írták a multipléjer részt.
  • Jacky
    #1042
    Sehol. En legalabbis nem tudtam.
  • Boco
    #1041
    nem tudja valaki hoyg lehet nullát irni az ip cimhez multiban mert nem engedi
  • Mike
    #1037
    nem számít megcsinálod-e
  • Spheriot
    #1035
    Azt a könyves küldit hogyan kell megoldani, nem találom a többi részt.
  • EqUiNooX
    #1034
    ftp://ftp.extremetech.com/pub/extremetech/3dGraphics/DSBenchmark.EXE
  • EqUiNooX
    #1032
    Hát nem pont MS, ők csak kiadták a szárnyaik alatt.. De tény, hogy nem hüjék, tudják mihez kell nyulni. Nomeg, és szerintem itt a trükk az egészben(illetve hogy ezzel már az elején számoltak, az tuti), kiadtak, de már a MS-ék egy benchmarkot a DS-hez/re, amihez a gamma is kell. És mivel még a 3d2002 nincs kinn, egyelőre ez a legujabb tesztprg..
  • mikike
    #1031
    pedig tényleg jó
    hihetetlen, hogy ez MS játék
    a hangulat, a pályák... király
    nekem a goblin város tetszett a legjobban
  • Mike
    #1030
    na azért nehogy már ne legyen az első 50-ben

    egyébként meg ennyit a DS vs Dio vitáról.
    A DS a kutyát se érdekli, rajtam kivül
  • Mike
    #1029
    aztat nem ismerem
    vagyis hazudok
    mert megvan otthon
    adták vmelyik újsághoz
    ki sem bontottam
  • mikike
    #1028
    amúgy régebben már volt egy hasonló játék
    HexPlore
  • Mike
    #1024
    Túlzás, hogy mindenhol, de lehet olyat venni. neve transmute. minél magasabb szintü a nature magic-ed, annál több pénz üti a markod

    persze a boltban mégtöbbet kapsz
  • Frank99
    #1021
    Nincs bekapcsolva a CHEAT véletlenül?

    :-)
  • Frank99
    #1020
    ok, nincs szemem....

  • Frank99
    #1015
    a jégbarlangok után van, és egy darab ház egy kereskedővel. Ezzel indul a Chapter IV.
    Nincs innen út, csak vissza a jégbarlangokba...

    HELP!