2989
Vannak nők a SG fórumok látogatói között?
  • gyopi19
    #2989
    Kamureg vagy.
  • crazyduck
    #2988
    Éppen itt vagyok. Lány is vagyok. :)
  • 12alpi12
    #2987
    Amikor te vállalkoztál arra, hogy most megváltod a világot, neked is mondhatták, hogy nem fog menni. De te megpróbáltad mégis.
    Fiatalság bolondság...
  • ml85ml
    #2986
    meg amúgy is ne akard megváltani a világot, nem fog menni, én már próbáltam
  • ml85ml
    #2985
    az ember a saját hibáiból is tanul- nem kell neked 14 évesen casanovanak lennek-
  • 12alpi12
    #2984
    És addig sorra hozom az ostoba döntéseket, nyami.
  • datango
    #2983
    az lesz a szép ha majd levelezni fogsz "annácskával" és a végén kiderűl majd hogy férfi :-)
    nézd kid. egyenlőre még tanulj valami szakmát , aztán az élet úgy is adja majd hogy legyen egy valós "értelmes lány " barátod...
  • 12alpi12
    #2982
    Üdvözletem!

    Egy lány tanácsaira volna szükségem. <szarkazmus>Beszéltem a szerbekkel, de eléggé elfoglaltak, ezért<szarkazmus> Itt keresem a megoldást.
    14 vagyok, hasonló korú viszonylag értelmes lányokat keresek, akikkel megoszthatom pár titkom, tanácsokat kérhetek és adhatok, névtelenül. Egyféle kölcsönös segítségnyújtás céljából, az ellenkező nem megértése végett.
    Azért nem konkrét kérdéssel rukkoltam elő, mivel nagy baj nincs, csak milliónyi apró. Nem hinném, hogy itt hemzsegnek az ilyen lányok, de:
    - egyrészt társkereső oldalak kizárva, mivel nem társat keresek, csupán beszélgetőpartnert név nélkül, esetleg hosszabb távon barátot, de ne szaladjunk úgy előre.
    - talán ti tudok egy erre kitalált oldalt, itteni pörgősebb topicot mondani, mert én istenuccse nem találtam.

    Ja, és elég sürgős... :D :K :U

    Agyő!
  • sephir100
    #2981
    Akad néhány :)
  • garadas20
    #2980
    Ha vannak itt lányok az jó, ismerkedhetnénk is.
  • Rózsa7
    #2979
    Miért ne lennének? :)
  • Wolfsnack
    #2978
    talán Petra volt a neve, már nem emlékszem pontosan, szívesen játszanék még vele, ha olvasod a fórumot írj rám :)))
  • Wolfsnack
    #2977
    hát COD szervereken volt egy lány, igen fejlett egóval, ha lelőtt akkor mindig beszólt, hogy "jólvan óvodás menjél vissza legózni" meg ilyen dumái voltak
    ha véletlen lelőttem akkor meg elkezdett rinyálni, hogy "csak hátulról megy?"
    erre mondom, "amilyen bányarém lehetsz elölről meg se próbálnám veled :)"
    szal ilyen szinten ment a duma hónapokon át napi szinten
    végül már mindenki unta és cheater-nek tartotta
    én tanulmányoztam a játékát FPS nézetből, és kész gyilkológép volt, bár sokszor nem a racionális utat választotta, attól még a legsikeresebb volt a szerveren és nem volt csaló
    ezt csak úgy leírtam mint egy tapasztalást
  • Sir Quno Jedi
    #2976
    Boldog téli napfordulót!
  • Kata
    #2975
    már csak örömrepkedés, de az sem IL2-ben, hanem más játékban.


    Ja és Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • Molnibalage
    #2974
    Szoktál még repkedni komlyabban, vagy már csak örömrepkedés? :)
  • böröczk
    #2973
    Engem már itt fórumon is leszóltak, nem is tudom, melyik játék topicjában.
    Hagytam annyiban, nem fogok vitázni. Ha itt is identitászavaros 5 éves fiúcskának tart egy 35 év körüli elvileg már teljesen kifejlett agyi szervvel rendelkező létforma, akkor azt már tényleg ráhagyom. : D
  • Kata
    #2972
    Hát, az speciel rémségverseny volt, de olyan lányok indultak, akik játszanak és van közük a számítógépes játékokhoz akár online akár offline.
  • Kata
    #2971
    Igen, nekem is mindig jönnek a "bizonyítsdbe!" dumával. De kérdem én, miért is kéne bárkinek is bármit bebizonyítanom, pláne a létezésemmel kapcsolatosan? Pláne nem mindegy neki ha úgysem lát mást csak a pixel karakterem?
  • Kata
    #2970
    Hát, én szeretem a repülést, és játszottam IL-2-vel. Olyannyira ment, hogy egy online századba is bevettek. :)
  • Sir Quno Jedi
    #2969
    Nyilván a férfiak többsége, akik nagyon-nagyon önhittek/büszkék és gyorsan a kis ovis egójukba lehet gázolni, nehezen viselik el, ha egy "lány" lekőrözi őket. Nem szoktak hozzá. Evvan.

    Eleve sokan már veszíteni sem tanultak meg.
  • Sir Quno Jedi
    #2968
    Főleg szerepjátékokba tudnak némi színt vinni, mert ugyan nyilván pasik is el tudnak játszani női szerepeket, mint ahogy az évszázadokon keresztül így volt (lásd. kabuki), de mégis más egy valódi nő, valódi női döntéseivel szembesülni (ami néha merőben kiakasztó lehet, de ezé nem vagyunk egyformák ugye :DDD). Igaz sok hajszálba kerül ez olykor, de megéri. Sokkal inkább életszagú lesz a játék és új dimenziók nyílnak meg a bizonytalanság és meglepik terén. :DDD
  • böröczk
    #2967
    Az én agyamban roppant mód fejlett terület : D
    Más bánásmód? Hát legtöbbször el se hiszik, hogy lány vagyok, vagyis 98%-ban, és identitászavaros kis kretén 5 éves, impotens fiúcskának neveznek, vagy csak simán anyáznak káromkodnak, bár még midnig biztos jobb a szívüknek, ha egy ilyen kis csökevényes hímegyedet képzelnek el, aki jobb náluk, mint egy lányt..
  • Sir Quno Jedi
    #2966
    Én amúgy szeretek nőkkel játszani. Nem mindenben, de általában érdekes ellenfelek és még érdekesebb szövetségesek. Persze más bánásmód kell hozzájuk és nyilván nem lehet annyira nyílt velük az ember, mint egy áldatlan férfifalkával, de ez talán nem is baj. Egy kis kihívás.
  • Sir Quno Jedi
    #2965
    Profi repüléshez is férfi agy kell többnyire, az alábbiakban ecseteltek miatt. Persze akadnak nők akik ebben is menők, de ez olyan ritka, mint a fehér hollóúúúú.
  • Molnibalage
    #2964
    FPS = falat padlót suvickolok ?

    Hóóóóóóó, tedd le azt a fegyvert, csak vicceltem.
  • Sir Quno Jedi
    #2963
    Ahhoz térlátás és fejlett térbeli gondolkodás kell, ami a nők agyában nem túlzottan fejlett terület, abban a férfiak jeleskednek, mivel anno a vadászathoz az kellett. Viszont itt kb. ki is merül a dolog.
  • böröczk
    #2962
    stratégiában állítólag jók.. Mondjuk én age of óta nem játszom semmi ilyennel, kzárólag fps : D
  • Molnibalage
    #2961
    Vagy hardoce repszim és háborús stratégiában. :)
    Egyáltalán ki tol ilyeneket? Lassan már pasik sem...
  • böröczk
    #2960
    Azért egy fps-ben megnézném, hogy a nők átlagosan jobbak, mint a palik -.-"
  • Sir Quno Jedi
    #2959
    Na, mióta Shakes-ben is két női alvezérem van a céhben, azóta van rend és kussé a céhben (van bőven amúgy is lány a céhben)! :D Mindemellett sokkal megbízhatóbbak, mint a fiúk, hűségesebbek, precízebbek, kitartóbbak, kegyetlenebbek és abszolúte rájuk lehet hagyni fontos dolgokat, lehet támaszkodni a supportjukra. Simán elvinnék a céhet nélkülem is, tán még jobban is.

    Szerintem tényleg igaz a nácis szöveg, márminthogy a nők abszolúte felsőbbrendűnek tartják magukat a férfiaknál (játékokban különösen), de ez még jól is jön. Persze sosenem vallanák be, de rohadtul érezni a reakcióikon. Édik. Az más kérdés, hogy azonos korú női és férfi játékosok közül valóban a nők a jobbak általában, messze magasan.

    Azt mondják, hogy a nők a monoton, soxor ismétlődő, repetitív dolgokat jobban bírják (rutinból tolják). EZ tény. Melóban is játékban is. Egy átlag férfi már rég öngyilkos lett, amikor egy nő még mosolyogva tolja és még csak nem is fáradt el mentálisan.

    Képesek akár 3 szerveren 10 karit tolni 1xrre, zokszó nélkül!!!


    Persze pl. papíros RPG-kben óvatosnak kell lenni velük, mert könnyebben magukra veszik a történteket, nehezebben vonatkoztatnak el a dolgoktól. Sok sértődés keletkezhet ebből, mivel személyes támadásnak élnek meg mindent...
  • Molnibalage
    #2958
    Szépségeddel vagy játéktudással? Nem midegy.
  • Kata
    #2957
    ugye, ugye azok a csúnya sztereotípiák :)
    azt már meg sem mertem említeni, hogy World Cyber Girls-ön második lettem egyik évben. :D
  • Desiderata #2956
    én az új RO részt várom, régebben COD1-es voltam, szívesen játszanék majd veled RO-t
  • böröczk
    #2955
    -.-"
  • Csirke4
    #2954
    A cod4 sokkaljobb mint azok. :C
  • Molnibalage
    #2953
    Ebből az Sturmovikot és a Gyűrűk Urát (?) tudtam értelmezni, meg a wow-ot, ha az a World of Warcraft. A GW talán Guild of War. Hallani halottam már, de azt sem tudom mi az.

    Summa, summárum, Kata nagyobb gémer mint én...
  • böröczk
    #2952
    öhh, nem, csak szeretek játszani pajtásokkal, konkrétan
    left4dead-ek, cod6, cod7, és bezárt : P
    már ami a multi részét illeti, szingölpléjer játékok is vannak bőven : )
  • Wolfsnack
    #2951
    láttalak a új COD topikban, akkor te is nagy gamer lehetsz
  • Wolfsnack
    #2950
    huh, nem is gondoltam hogy egy csinos nő ennyi mindennel játszik