27013
  • halmaYYYiiii
    #26681
    hát nemtudom... Én vitatnám nem-e csináltak jobbat...
  • SaGa
    #26680
    1,2....99,100..

    Ez egy immáron 6 éves játék. RPG! Nem FPS, RPG. Az alapvető különbésg az, hogy itt nem a gyilkoláson, hanem a választott akrakter életének eljátszásán van a hangsúly.

    Igen, rosszul optimalizált, ezért lassú, nem támaszkodik a modern videokártyák által nyújtott lehetőségekre, mert 6 éves, így a grafikája nem a mai, filmes kinézetű. Ám 6 alatt nem hozott ki senki ebben a kategóriában jobbat, összetettebbet, csak a széria következő részét, az Obliviont.

    Ha nem szereted a gondolkodásra, hosszú, összetett feladatok megoldására alapozott játékokat, inkább hagyd ki és menj Crysisolni.


    Csak egy megjegyzés: Emberek! A "gyakás" nem gyilkolást jelent, bár sokan ebben az értelemben használják. Egy régi szleng (bár inkább népies, míg a szleng városias lenne) szó és a nem igazán érzelmi alapon elkövetett nemi aktust fedi...
  • halmaYYYiiii
    #26679
    de msot komolyan hogyan lehet fejlődni??? 1 hétig próbálkoztam a játékkal és utánna feladtam... és még a grafikája is olyan kockás minden, hogy az valami elképesztő... és nem is lehet érteni a játékot hát sztem nagyon elk****k ezt a játékot
  • halmaYYYiiii
    #26678
    de mert én egyáltalán nem értem ezt a játékot... mikroi játék is??? met akkroa memória igénye van, hogy a codban nekem akad füstben a 90 anélkül meg mindenképpen akad a 125 és kb 5-6 mp mig betölt egy mapot... ninscen csak 1 GB ramom de akkoris...
  • Punishment
    #26677
    Csak nem a Morrowindet szidja valaki?
  • PiszkosFred
    #26676
    Hat nagyon el vagy tevedve, biztos hogy jo topikba irtal?
  • steweee
    #26675
    uhh, belenéztem a topicba s látom ezt...
    sztem uninstalláld azonnal :)
  • halmaYYYiiii
    #26674
    Cső all! Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy mi értelme ennek a játéknak??? Nem lehet fejlődni csak azzal, hogy nyitogat az ajtót meg ugrálgatsz nem a gyakással vagy questekkel... Akkor mi értelme?
  • moeka
    #26673
    JAh és akkor a javitocsomagot is pls
    ksözi
  • moeka
    #26672
    Feltöltőoldalak:tvn.hu
    rapidshare.com
    megaupload.com
    Ha ezek nemjok akkor lécci probald meg e-mailben:magyar321(kukac)msn(pont)com
    Rapidshare-ra assszem partokban kell feltenni.
    Előre is ksöz
  • Krezga
    #26671
    Magyarítások portálon azt írják, hogy nemsokára elérhető lesz a honlap.
  • Punishment
    #26670
    Átküldeni e-mailen megpróbálhatom, mert én olyan oldalt nem tudok, ahova feltölthetném. Esetleg ha tudsz egy oldalt ahova feltölthetem, akkor megcsinálhatom. Amúgy a magyarosításon kívül az első javítócsomagja is meg van.
  • moeka
    #26669
    ÉS nemtudnád vhogy elküldeni vagy feltölteni vhova?
    Tom elég nagy:S
    Am nem muszáj ha nemakarod , kivárhatom h átköltöztessék az oldalt.
    De sztem nemcsak nekem kéne.
  • Punishment
    #26668
    De, nekem meg van.
  • moeka
    #26667
    Szisztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy nincs meg vkinek a morrowind magyarítása?
    a morrohun nemjön be:S
  • Krezga
    #26666
    Az az igazság nem is tudom hogy mi az az MGE:) Szóval valószínűleg nem használtam.
  • Szuni
    #26665
    Szerintem az a gond, hogy használtál MGE grafikai módosítót, és mivel új a videókártyád, teljesen egyértelmű, hogy a régi beállításokkal, amik a régi kártyádhoz készültek, nem fog elindulni Az MGE programon belül a beállításaiddal rendereld le újra a textúrákat, miegyebeket, és menni fog.
    Ha nem használtad, akkor bocsi.
  • Qwerty4
    #26664
    Most látom, hogy a Tribunal korábban jelent meg, mint a Bloodmoon, úgyhogy az fog elõbb sorra kerülni, kb. egy hét múlva.Gondolom az is hasonló idõtartamú lehet.
  • Krezga
    #26663
    Újratelepítés nem oldja meg a problémát, újabb drivert meg valamiért nem tudok felrakni. De elvileg csak 1el van régebbi, még avval is mennie kéne..
    Na mindegy, keresek valami mást ami leköt:)
  • Qwerty4
    #26662
    A VGA az jó kell legyen neki, én is 2600XT-vel toltam.

    Talán próbáld meg újratelepíteni a játékot, vagy ha az nem segít akkor driver frissítéssel próbálkozz.
  • Krezga
    #26661
    Hali!
    Feltelepítettem a Morrowindet, és most nem akar elindulni(régen elindult még...).
    Azóta annyi változás történt, hogy új videókártyát raktam bele (ati radeon hd 2600 xt).
    Egy ilyen hibaüzenetet dob ki: render creation error: " " (az idézőjel közé semmit sem ír ki.)

    Valaki tudja, hogy ezzel mit kezdhetnék?
  • Qwerty4
    #26660
    Nem fogok benézni minden zegzugba. xD Annyira nem vagyok fan.
  • David2
    #26659
    sztem egy izmosabb karival meg lesz egy hét alatt, de ha be nézel minden zegzugba, ahogy egy igazi morrofan tenné,ki tudja:)
  • Qwerty4
    #26658
    Hamarosan szeretném elkezdeni.
  • Qwerty4
    #26657
    Szevasztok újból. :)

    Azt szeretném kérdezni a Bloodmoon fő sztoriszála kb. mennyi idő alatt játszható végig napi kb. 4-5 órában?Az alap nekem ilyen tempóval azt hiszem 2 hét volt.Ehhez viszonyítva ez a kieg mennyire hosszú?
  • Gnome
    #26656
    megvan az 5 év is....el sem hiszem, h ilyen régen játszottam ezzel...emlékszem még álmodtam is vele anno..de régvolt igazsevolt:D
  • Randal
    #26655
    :D:D:D

    Persze vannak még hibák:)
    "5ösre is érettségiztem"?
  • Esrohnoil
    #26654
    Szép eredmény. Látszódik is h. sokat fejlődtél ez alatt a 2,5 év alatt mire sikerült válaszolni. ;)
  • Gnome
    #26653
    igen jártam...és anno 5ösre is érettségiztem magyarból^^
  • SaGa
    #26652
    Paszz. Rég volt...
  • tibor16
    #26651
    Nem találtam meg, - ergo - vagy vmi küldetés aktiválja, vagy nincs. Pedig részletesen átvizslattam az alsó szintet. Az 5.-en voltam, ahol meg kell fulladni, de ott 1 szem daedra van és a kincs ami nincs...
    Rá kerestem a vszínű angol nevén is - Puzzle Canal - de ott sem találtam kincsekről, és az azokat őrző szörnyekről semmi leírást - kááááár :(
    Szóval, úgy tűnik, - kamu az egész..Ha mégis tud vki, vmit - győzzön meg... (jooól pofára estem - ehem)
  • tibor16
    #26650
    sziasztok - már azt hittem, egyedül maradtam...
    este meg nézem, most dolgozom
    - nagyon köszönöm :))
  • SaGa
    #26649
    Emlékeim szerint, a piramis belső, legalsó szintjéről nyílik valami csatorna fedél, még lejjebb. Talán összesen 2...
  • Szuni
    #26648
    Játszom még én is, de én sem tudom, hol vannak ezek a csatornák. Én is körbeszaglásztam a környéket, meg ott is van az öt szint, ahová beugráltam az épület oldalán, de én nem találtam semmit, csak egyik szintről a másikra lehetett menni.
  • tibor16
    #26647
    Most akkor nincs is ilyen, csak kamu az egész, vagy nincs aki megválaszolná, vagy ennyire érdektelen a kérdésem?
    Pedig majd minden viveci párbeszédben opcióként ott szerepel a "rejtélyes csatorna", ami a Vivec kegyeire pályázni akaró hősök próba helye, beígérve számtalan kincset és veszélyt...
    Vagy csak én játszom a játékkal - ehem - nnna, ettől féltem... :(
  • tibor16
    #26646
    sziasztok,
    olyan problémám van, hogy a Vivec palotája alatt lévő "Rejtélyes csatornát" keresem. Eddig a 3. szintről nyíló szentélyt találtam, semmi mást. Gondolom, vmi varázs, vagy küldetés kell hozzá, de a leírásokban sem találtam semmit róla. Kerestem a Morrowind HQ-n, de mivel magyarul játszom, nem tudom a szót, hogy melyikre is keressek. A magyarításhoz adott végigjátszásos pdf-ben meg arra, hogy "rejtélyes" - nekem legalábbis - semmi nem jött ki. Olyan, mintha csak kamu lenne az egész. Pedig direkt akkorra hagytam, amikor már elég erős a karakterem... pfff ... Segítene valaki?
  • Szuni
    #26645
    Mondjuk ezt nem értem, minden morag tong küldi előtt kapsz végzést a megbízódtól, amit felmutathatsz az őröknek, ha kérdőre vonnak, és akkor elengednek szó nélkül 8megjelenik az opció a párbeszédablakban). Végigvittem az összes küldetésüket mester rangig, nem emlékszem ilyenre, hogy gond lett volna..
  • Gabo
    #26644
    Beszélje velük és provokáld ki némi sértegetéssel, hogy ők támadjanak meg téged. Önvédelemből ölni nem bűn. ;o)
    Persze nem árt ha a karaktered kellően simabeszédű vagy éppen némi mágikus rásegítés.
  • royaltom
    #26643
    Szevasztok
    A Morag Tong egyik küldijében 2emberkét is ki kell nyírni az egyiket ki is nyírom de ha a másikat is meg ölöm büncselekményként jelentik be és nem tudom tovább vinni emiatt a küldiket.mi ilyenkor a teendő??
    (persze már többször vissza hívtam és újra kinyírtam őket de újra ez történt.)
  • Szuni
    #26642
    Én kereskedőknél is láttam, érdemes mindenhol megnézni az emberkék kínálatát, akinél ez az opció megjelenik. Egy "emberre" kifejezetten emlékszem, Balmorában a máguscéhben, a hátsó szobában, ahol a teleportáló mágus is áll, van egy Ajira nevű khajit, nála van egy.
    A dwemer romokban, ahol fémpók meg ilyen gurulő gőzellenségek is vannak, bocsi, de így este emlékszem a nevükre, amikor levered őket, szinte mindegyik hullájából kinyerhetsz egyet-kettőt. Egyébként nem csak a tolvajcéhnek van ilyen fémhulladékos küldetése, úgyhogy gyűjtőgess csak. Előstör én is otthagytam mindig, mert nehezek is, aztán rohangálhattam vissza, amikor kellett.