27013
  • Gabo
    #26641
    Scrap metal bőséges mennyiségben található a legtöbb dwemer ruin területén. Ald Ruhn-tól ÉNy-ra közzel a tengerparthoz található is éppen egy ilyen törp erőd rom.
  • royaltom
    #26640
    Hello
    A tolvajcéhben van egy küldi ahol 4fémhulladékot (scrap metal) kell szállítanom de nem tudom hoonan szerezzek?bár azt írták a Morrowind HQ-n hogy ott Ald Ruhn-ban a helyi kereskedő árul de nem tom melyik kereskedő??
  • royaltom
    #26639
    Sziasztok!
    Az egyik Harcos céh küldiben mgekéne keresnem egy Rels Tenim nevű palit,el
    is mondják hogy hol van,megis talalátam azt a helyet,csak a pali egyszerűen nincs is ott miért????

    Légyszi írjatok.
  • PiszkosFred
    #26638
    Ok, toroltem keresednek megfeleloen a kommenteket. Sztem apro kis bug votl a forummotorban, megesik :)
  • Szuni
    #26637
    Nálam ugyanez van, valami behülyült, négy hozzászólásod alatt 2002-es dátumok vannak...
  • tibor16
    #26636
    aha - ha beírok vmit - akkor először 2002-höz rakja be az írásom, ha lapozgatok, akkor egyszercsak beugrik a helyes dátum sorrend - csak ha vkivel hasonló volna... (na de most már tényleg eldugulok :) )
  • PiszkosFred
    #26632
    Ezuton is Isten eltessen CS@ mester!
  • MrSpock
    #26631
    Lenyomtam én is Ur-t.Kicsit mostanában hanyagoltam,de minap végeztem vele.:-)
    Mostmár egyenlőre csak mászkálok,és még csinálok küldiket.Érdekes,hogy még mindig volt olyan hely amire nem emlékeztem.
    De igy is rakás helyen nemvoltam,meg csomó céhes és egyéb küldi is hiányzik.
    Karakterem szinte fullos,ellenfél már nincs:-)lehet kiegészítőket telepiteni:-)
  • tibor16
    #26630
    Nnna - Dagoth Ur lenyomva..
    Nem volt nehezebb mint bármelyik monszta, csak egy kicsit körülményesebb... Igaz, a bónuszaim alig férnek már a képernyő aljára, még csak nem is csökkentek a tulajdonságaim.. így nem volt nagy kihívás... Megcsináltam, mert úúútáltam ezeket a sorvasztó viharokat - remélem, ezek után nem lesz, legalábbis ennyi és ilyen sűrűn, ez a sárga szószos - orromigselátok vihar.. Azt már látom, hogy a szörnyikék maradtak... Kicsit most lehet, hogy hanyagolom a játékot - mintha bele fáradtam volna... majd meg látom.. most kicsit elég volt.. :)
  • DonnieBrasco
    #26629
    Hát ez a "kísértetőr", ez tényleg igen borzalmas :(

    DB
  • Ron Ragm
    #26628
    k...kísértetőr?
    minden tiszteletem a fordítóké, tényleg egy rohadt nagy meló lehetett, de egyre borzalmasabb dolgokat hallok belőle
  • timantes
    #26627
    help!!

    A tolvaj guildben a "VIVIC"-ben elfogadott első küldetésnél a vége felé amikor a hullától elveszem a kulcsot és visszaviszem a főnöknek akkor nemtudok neki jelneteni mert NINCS A HELYÉN !!! Ez mitől van , van vlami megoldás erre ??

    előre is köszi a segítséget
  • tibor16
    #26626
    ja, igen - és nem adja, csak akkor, amikor először szólítja meg a főhős - utólag már nincs ilyen opció a párbeszédben - ez van...
  • tibor16
    #26625
    Kisértetőr - ha vkinek ilyen gondja lenne -
    Vivec nem adta oda a kisértetőrt - már meg csináltam volna a Blades-t, de nem adta azt a nyavajás kesztyűt.
    Mire rájöttem, hogy az köllene, addig már Dagoth Ur kapujában álltam - sz'al visszatölt - és sokadjára rájöttem - legalább 5x beszéltem vele, mindenről ami csak előfordulhat - mikor rá jöttem, elsőnek a Vivec-kel folytatott párbeszéd során az üzletre kell rákérdezni - akkor adja oda a kisértetőrt, -
    legalább is nekem így sikerült a magyarítással.
    (a magyarítás fórumba is beírtam, hátha megelőzi valakinek a hasonló bosszúságát...)
  • SaGa
    #26624
    Vedd le, vagy kapcsold ki az árnyékokat. Sajnos ez a program nem támaszkodik a videokártyára az árnyékolások kiszámításainál, ellenben sokat vergődik velük. Pár oldallal korábban olvashatod a nyüglődéseimet és a kisérleteim eredményét. Ez jött ki belőlük.

    Esetleg megpróbálhatod az MGE kvázi hdr módját, de nem biztos, hogy segít, nálam kifejezetten rosszabb lett tőle a helyzet.
  • lacpac
    #26623
    Már írni sem tudok, az a rosz az rossz!
  • lacpac
    #26622
    Sziasztok!
    Próbáltátok már a Morrowindet játszani 3850-3870-en?
    40-50fps mindenhol megvan, de nagyon laggol, ennyire rosz lenne DX8.1-ben az a széria?
    8.12-vel néztem még csak, esetleg valamilyen régebbivel játszotta valaki?
  • sleepwalker77
    #26621
    Hétvégén ránéztem egyet, újra kéne kezdeni, de ha addig el akarok jutni mint utoljára az vagy fél év lenne. :)
    De még mindig sokkal élvezhetőbb játék mint az Oblivion, szerintem. :)
  • Gabo
    #26620
    Én is játszok. Alap játék, english nyelven. (Jó nyelv gyarkolatnak is. ;o) )
  • tibor16
    #26619
    :) - ejha!!! - ez igen - már alig várom! :)
  • Szuni
    #26618
    Én is magyarul, immár másodjára, magyar tribunallal kiegészülve.
    (off: tibor16-nak kedveskedve karakterem nőies aligruha páncélokat szerzett. Képek nemsokára )
  • tibor16
    #26617
    hát ez bizony nagyon kevésnek tűnik, még ha beszorzom valamennyivel akkor is - ( ehem - úúúúútálnám, ha igazam volna... )
  • howard13
    #26616
    Én is, és szintén magyarul. (bár tervezem az átálást)
  • Spaceman
    #26615
    Jelen !
    Magyarítással játszom.
  • tibor16
    #26614
    Vajon, hányan játszunk a játékkal?
    Megtennétek, hogy érdekesség képen jelez, aki játszik, és, hogy vajon, a magyarítással-e? (nagyon kíváncsi volnék rá, és talán másoknak sem lenne érdektelen adat.. )
  • howard13
    #26613
    Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, köszi
  • envoka
    #26612
    Fogod a lélek követ és rádobod a karakter képére. Pl. mint amikor italt, vagy felszerelést teszel rá.
  • howard13
    #26611
    egy Bűvölt tárgyat?
  • howard13
    #26610
    Hogy kell saját kezűleg bűvölni, vagy feltölteni lélekkővel egy btárgyat
  • Rundstedt17
    #26609
    én már unistaláltam nagyon uncsi ez a játék rohangálás szószerint
  • Valka
    #26608
    valami hang patch nincs véletlenül a játékhoz? ilyen szegényes hangzatvilággal már igen régen találkoztam. bár az igazat megvallva az egész játékot kezdem rohadtul unni. azt gondoltam, ha elkezdem a főküldiket majd megváltozik a játékmenet is, de ugyan az... menj el ide, beszálj vele, hozd el azt öld meg amazt, gyere vissza. aztán előlről az egész. a játékidő 95%-a azzal telik, hogy rohangálok föl-alá morrwindben, mint a mérgezett egér és valkit vagy valamit meg kell keresnem. igazából nem is kell gondolkodni, simán 'izomból' kell játszani. bármilyen szép is meg nagy is morro. akkor is unalmassá válik, hogy gyak. mindíg ugyan az történik. eddig még semmi olyan nem történt amire azt mondhattam volna, hogy wow micsoda meglepetés. és hiába vannak zombik meg vámpírok, valahogy abszolút nem tud paráztatni a játék. a vadonban található 5-6 állatfajról már nem is beszélve. mostanra már teljesen felesleges és kifejezetten frusztráló a jelenlétük. de azér' csak jönnek. fárasztó...
  • Valka
    #26607
    én sem tettem le az esküt elsőre, de mikor visszamentem, nem volt ilyen problémám...
  • tibor16
    #26606
    Megjelent a Tribunal magyarításának Béta verziója - juhhhhééé!!!!
    Köszi fiúk - csak így tovább :)))
  • Domasi
    #26605
    HAlihó!! Egy kis segítség kellene!

    Vivec felkínálta a kísértetőrt,de én nem fogadtam el elsőre. Azt mondta h jöjjek vissza,ha meggondolam magam... Hát hiába megyek visssza nem adja oda. Próbáltam kinyírni,de akkor meg kiírta h fontos szereplőt öltem meg és nem tudom befejezni a játékot.....

    Mit kell tenni h odaadjaSmiley Nagyon sokat kéne visszatöltenem....Smiley
  • Valka
    #26604
    felraktam újra az egészet, ha legközelebb arra járok, megnézem műxik-e.
    nem tud valaki olyan plugint, ahol csak próbabábuk vannak? vagy esetleg kiszerkeszthetné vki a hla oadi házból és berakhatná balmorába, majd behordom a házba. ja, azárt nem használom az eredeti plugint, mert 'angolít' :) néhány eszközt és könyvet. a legjobb az lenne, ha az egész fegyverterem beleszerkesztődne balmorában duragrabol házába.
  • Ron Ragm
    #26603
    Akkor itt a probléma.
  • Valka
    #26602
    először a bloodmoont raktam fel aztán a tribunalt.
  • Ron Ragm
    #26601
    Bloodmoonhoz mindenképp kell a Tribunal, ráadásul a sorrend sem mindegy ahogy feltelepíted (Morrowind, Tribunal, Bloodmoon)
  • tibor16
    #26600
    hmmm - nekem is ezt csinálta, aztán újra telepítettem a végleges magyarosítás miatt és megoldódott. Addig csak a teszt változat volt fent..
    Nem tudsz a bloodmoon-nal játszani, ha nem tudsz átmenni... - ezért nem baj, ha működik...
  • Valka
    #26599
    elvállaltam az ald rhuni mágus küldetését, hogy szerezzek vissza valami talizmánt(angolul beszél végig). de nem tudok áthajózni slotsheim(vagy mi)-be, mert kilép a windowsba, valami animációs hibára hivatkozik asszem. miért van ez? tribunal kell a slotsheimhez? nem lesz gáz, hogy elvállaltam a melót és nem lesz kész?