27013
  • butuska66
    #26807
    Jó játék de messze nem annyira mint a hírnevéből gondolná az ember.

    Ha te fogsz elakadni szívesen segítek ha tudok
  • steweee
    #26806
    hát én megjelenése óta tervezgetem hogy játszok vele :):)::)):

    de mostmár aztán 1x tényleg nekidurálom majd magamat...
  • butuska66
    #26805
    Sürgös segítségetek kérném eme remek játékhoz.

    A Szellemkapu templomának 3 . küldetésében akadtan el. Elveszett Kogoruhn-t kell megtalálnom s egy eltűnt hőst kinél van egy varázstárgy.
    Azt hiszem Szt Aralol szőrcsuhája vagy valami ilyesmi a neve.

    Sikerült megtalálnom az elveszett Kogoruhn-t.Kiírtottam belőle mindenkit, bejártam az összes szintet s a csatornán keresztűl eljutottam egy bizonyos helyre..., visszatérve a témára. Nem találtam a varázstárgyat. Elolvastam a végigjátszást is ott azt írták lépcsőn fel osszt balra.
    De így sem találtam 2 napja nem tudok itt mit csinálni egyszerűen nincs holtest. Lehet hogy a magyarosítás okozta hiba , vagy csak elkerüli figyelmem.

    Nem tudjátok véletlen merre lehet a varázstárgy?
  • SaGa
    #26804
    A morrowindben az árnyékok kikapcsolása segít azon, hogy megfelelő tempóval fusson. Kb másfél-két éve kísérleteztem vele jó sokat, ha visszakeresed, itt is megtalálhatóak a teszteredményeim...

    Az árnyékokat a CPU számolja nem a GPU és emiatt iszonyat sokat eszik belőle. Árnyékok nélkül száguld...
  • Atreus
    #26803
    jav.:
    egy pénzesebb Creeper-t hogy könnyebben el tudjam adni a 35-40k vagy nagyobb értékű cuccokat
  • Atreus
    #26802
    Sajna nekem is kevés időm van játszani. Majd decemberben a szabi alatt tuti csinálok egy breton mágust(a kedvencem) és teszek bele pár modot pl. egy pénzesebb Creeper-t hogy el tudjam adni a 35-40k vagy nagyobb értékű cuccokat mint pl. a Dragonbone Cuirass-t(180k). Feldobtam egy grafikai modot is(nevét most sajna nemtom nexusról való) de nemsokra mentem vele. Hiába az 1GB-os 9800gtx+ meg 3,3c2d 4GBrammal. Oblivionos látótávnál úgy 10-12fps. Hiába no! Az a motor nem arra való.
    Obliviont amúgy nem érdemes hasonlítgatni a Morrowinddel. Túl sok a különbség.
  • Panzerfaust
    #26801
    Ez hülyeség. Én például simán csak azért nem játszok vele, mert nincs rá időm, pedig fut az oblivion, sőt fent van az is. De annak hiába van fizikája, meg jobban eltalált harcrendszere, valahogy sokkal jobban szeretem, plusz most jött ki a fordítás is, nem mintha személy szerint nekem szükségem lett volna rá, de sokkan csak most kezdtek el vele játszani, pont ezért.
    A kérdéssel kapcsolatban pedig, fogalmam sincs nagyon régen vittem már a tribunált, de a morrohq-n biztos fent van a válasz
  • steweee
    #26800
    gondolom nem játszik vele senki már. én pl addig vártam hogy legyen elég erős vasam hozzá, mert a szépítő modokkal akartam jáccani csak, hogy mostmár obliviont is vidáman futtatom az újjal még modolva szépítgetve is. és így ez felejtős. de lehet 1x még előveszem, mert mindent letöltögettem meg textfájba mentettem hozzá.
  • royaltom
    #26799
    Miért nem válaszol senki?
  • royaltom
    #26798
    sziasztok!
    most a tribunalt játszom és egy Delitian nevű faszi küldijeit csinálom.
    Az egyik küldiben a templomban kell egy informátort találnom aki elmondja
    hogy a papok szeretik-e az új királyt vagy sem.De amikor beszélgetek vele nem válik elérhetővé azaz opció amire szükségem lenne a küldi miatt.
    Van valami tippetek?
  • lalakov
    #26797
    Köszi :) és .
  • Calver
    #26796
    Alchemy skillel és alkimista felszereléssel tudsz belőle mindenféle vicces dolgokat alkotni.
    (btw te az a lalakov vagy aki a Burn Notice-t fordítja? mert akkor )
  • lalakov
    #26795
    A különböző alapanyagokat hogyan tudom használni? Mert például a kenyeret hiába húzom magamra, azt írj, hogy nincs rám hatással. Miért?
  • lalakov
    #26794
    Sziasztok!

    Előbb patchelni kell a játékot (ilyenem van: Morrowind_v1.2.0722_Europe) és utána mehet a magyarítás? Vagy fordítva? Vagy nem szereti a patchet?
  • KaszaN
    #26793
    Valaki megtudná mondani honnan tölthetem le az Online módot?
  • Atreus
    #26792
    Már megvan...
  • Atreus
    #26791
    Nem tudja vki miért támad meg Qorwynn (enchant mester trainer) mikor meg akarom szólítani? 41.szintű Breton karim van minden tulajdonság 90 felett (kivéve szerencse 63). Főküldikbe még nem kezdtem bele. Céhekben csak 1-1 küldi kész. Npc-t még nem öltem le elvileg. Lehet hogy a lopott Propylon index-ek(nálam mind a 10) miatt?
  • matyi009
    #26790
    morrowind/data files
  • matyi009
    #26789
    késöbb csináld meg a questet :D
  • matyi009
    #26788
    lol nadja lemaradt a tribunal kieg ben a dark brotherhood vezetőjét nemtudom megölni mert mikor már halna meg elkezd beszélni és ha goodbye-t nyomok akkor is folytatja és nem hagyja abba az irás van screenshot is pls help!


  • matyi009
    #26787
    HELP PLS!
  • steweee
    #26786
    jajj, vki segítsem már. végig akarom játszani végre, persze jó graffal. láttam itt vagy vmi ehhez kapcsolódó fórumban hogy vki írt két nagy grafikai tuning modot is amit érdemes hozzá felrakni az új erős gépekhez. de akkor lusta voltam elmenteni txt fájlban

    most meg nem találom a hozzászólást

    vki le tudná írni mik voltak azok?
  • Szuni
    #26785
    Pedig ott van az. ha jól emlékszem, háromfelé lehet menni a barlangban, kezdetnek, és az egyik ajtót nem tudtad kinyitni valamelyik belső folyosó végén. Elsőre nekem sem volt meg, de van ott egy körajtó, aminek legalább hatvanas vagy nyolcvanas zárja van (persze lehet, hogy te már kinyitottad, ha volt megfelelő képességed hozzá), ahhoz való. Ha már nyitva van, akkor nem jelzi a játék, hogy oda való a kulcs (de nekem az rémlik, ha oda belépsz, akkor kerülsz arkngthand alsó szintjére (új terület). Keresgélj kicsit. :)

    Karaktert meg nem tudsz letölteni sztem sehonnan, hiszen mindenki a saját igényének megfelelően fejlesztgeti lovagját - hölgyét - akármilyét..
  • KaszaN
    #26784
    Szevasztok tudna valaki mutatni egy olyan oldalt ahonnan karaktereket lehet letölteni? Sokat! És ha lehet akkor képet is mutassasak róla. Köszi
  • endrow
    #26783
    Én voltam arkngthand-ban, onnan elhoztam egy dobozféleséget egy harcosok céhebeli emberkének, ő mondta hogy ha jelentettem Caiusnak akkor menjek vissza hozzá. Visszamentem és adott nekem egy kulcsot amit a dobozon levő írásból fejtett meg. Azt mondta hogy hasznát veszem arkngthand-ban. Én visszamentem, de nem találom az ajtót amibe való a kulcs. Légyszi ebben segítsetek. Mit nyit az a kulcs?
  • peppino3
    #26782
    hova kel rakni a modokat ?
  • HUNterRichmond
    #26781
    A magyarítás felrakja a végigjátszást is, pdf-ben.
  • szucsy89
    #26780
    sziasztok!

    tegnap raktam fel ezt a játékot először, szóval nem igazán vágom hogy mi merre hogy (magyarítást is felraktam)
    lenne pár kérdésem: magyar oldal van ahol az alapokat leírják? mi érdemes lenni stb.
    2.kérdés pedig a harcosok céhéhez csatlakoztam és most az a feladatom hogy öljek meg 4 tolvajt...1et megöltem aki külön őrködött de a másik 3 együtt van és nekemtámad és akárhogy csapkodok kb 2 másodperc és halott vagyok:SSS mit lehet ilyenkor csinálni? nem igaz hogy ilyen nehéz a játék már a 2.küldetésnél...
  • SaGa
    #26779
    Nézd meg az indító ablakban a datafiles(?) gomb mögött, hogy be vannak-e pipálva az esm/esp fájlok.
  • priluki
    #26778
    Sziasztok,most tettem fel a Morrowindet semmi kieg nélkül,rá a magyaritást és ezt irja ki ahol bejönne a menü a játékban.

    "you need to load at least one.ESM or ESP file to run Morrowind" valaki segitsen pls!!
  • steweee
    #26777
    én is elhatároztam hogy mégiscsak végig kéne 1x játszani. sokáig azé volt az akadálya, hgoy nem volt elég erős neki a gépem. aztán meg jöt az oblivion :)

    van hozzá vmi olyan mod, amit telepítve nagyon nagyon sokmindent kijavítmegszépítátalakít? hog elég legyen cdask egyet installálni
  • HUNterRichmond
    #26776
    A MorroHun oldalon letölthető a Visualpack, illetve ajánlanám a Graphic Extendert is.
  • Rash87
    #26775
    Aki mostanában játszik a játékkal,meg tudná mondani,hogy melyik modokat érdemes feltenni,hogy jobb grafikája legyen ?:)
  • Szuni
    #26774
    Csak ez a három: Három birtoklevél, bocs, lesznek még vele kapcsolatos küldetések.
  • Szuni
    #26773
    Üzletelj vele, mintha vásárolnál (jobb oldalt a menüben), csak ez a három cucc van nála, meg tudod venni a birtoklevelet, nem kell lefizetni.
  • HUNterRichmond
    #26772
    Dren Ébenszívben van.

    "hogy kérjem el tőle" próbáld megvesztegetni 100%-ig, talán az segít.
  • royaltom
    #26771
    Sziasztok!
    Most ott tartok a Hlalu házban hogy csináltathatok egy erődítményt és ahhoz kell birtoklevél meg építési engedély.2-kérdésem lenne
    1:a birtoklevelet a hlalu kincstárban kell elkérni egy faszitól de mindig csak annyit mond hogy már csak meg kell egyeznünk a fizetés módjáról de nincs olyan gomb hogy fizetés vagy ilyesmi,akkor hogy kérjem el tőle?
    2:Az építési engedélyt Dren hercegtől kell elkérni de ő hol van?
    a válaszokat előre is kösz!
  • HUNterRichmond
    #26770
    Ott van az, csak jobban szét kell nézni...
    http://www.morrohun.hu/morrowind/morrowindletoltesek.php
  • Mr_no_NaMe
    #26769
    Elvileg már lehet tesztelni a Bloodmoon fordítást a morrohun szerint, viszont én linket sehol nem találtam :S
    Tudna valaki adni egy letöltési linket a Bloodmoon béta fordításhoz? Szeretném én is tesztelni. Köszi
  • Beast Machine
    #26767
    Mégis miről beszélsz?

    Vess ide egy pillantást ;)