The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#649
mi jött ki?

Riszpekk

Dikkma
#648
Namostakkormivan?
#647
Mostmar csak letoltesi cim kell.
#$%^#$^
Mar teljesen bezsongtam.
ember
#646
kijött elvileg
FREAK
#645
gondolom, kurvára védve volt a cucc, a kiadásig SENKI nem jutatta ki, most a boltból kellett megszerezniük, de remélem, 30 órája egy FLT "alkalmazott" sem alszik.........

Riszpekk

Dikkma
#642
Heh? Én aszittem még sokára jön csak, mármint még pár nap.
Hátakkor mi a franc van? Ez hülye indok hogy olyan a védelme, az Operation Flashpointot is megtörték, a nagy FADE-jével, akkor..?
#641
Hát igen.Már itt lehetne!
FREAK
#640
USA-ban már released

az feltételezem, azt jelenti, hogy tegnap óta boltokban kapható

ezért vagyok kibukva

Riszpekk

magus
#639
még miindig nincs😞((
áááá

Dikkma
#638
Mármint, USA-ban már venni lehet?
És még nincs is? Vagy most csak félreértettem vmit?
#637
CSont-csont gyengék a preacherer!!!!!!!!!!!Törjék már fel!!!!!!!4
#636
Nanema vazzeg! Vasarnap? En jovo heten hetfotol pentekig nem leszek vazz! (Kirandulast teszek a legjobb virtualis valosagba, a VALO VILAGBA! ) Ez aztan a ki****ás! Brühühü!

dracoon
#635
mit benzaznak mar ezek?? ennyi ido alatt en feltorom... na jo nem... 😊

#634
Én már várom hozzá a patch-et! 😊

FREAK
#633
és boxra is csak eu-ban halasztották:

» Elder Scrolls III: Morrowind RPG 29-Aug-2002 16-May-2002

Riszpekk

FREAK
#632
» Elder Scrolls III: Morrowind RPG 17-May-2002 01-May-2002 Released US


már kint van, szóval ez elég kemény......... nem szar védelme lehet.........

Riszpekk

Dikkma
#631
Nem 5-én jelenik meg? Az vasárnap. Nanehogymá csak aznap legyen iso?
#630
Asszem. ez a hétvégén fog kijönni. 😞((
Vagy Ti, a sodrotokból.

FREAK
#629
volt rá 12 millisecond-om, még jó, hogy ma formában vagyok 😊

Riszpekk

#627
LOL

FREAK
#626
huh, ne tudd meg, milyen nehéz volt a nuke-ot, félúton megállítai 😊))))))))))

Riszpekk

#624
MORROWINDET AKAROK!!!

FREAK
#622
én nem várom


ÉN AKAROM!!!! MOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Riszpekk

#621
Látom, már Ti is várjátok. 😊)

FREAK
#620
NEM JÖN! NINCS ITT!!!! JÉZUS!!!!! Én meg legközelebb hétfőn leszek, mi lesz na nem én nyomom először az országban?????????

Riszpekk

#619
En kemenyen visszafogtam magam a felorankenti frissitesre...rogton megugrott a cigifogyasztasom 😊

FREAK
#617
pedig megdobbant a szívem

nyomtam egy refresh-t az isonews-on, és bejött, hogy 1 game

de csak valami 4 rar-os szar

Riszpekk

Dikkma
#615
Ja lol ahogy beírtam a #610-et elmentem isonewsra, és ott volt ez, jah 😊
Dikkma
#614
Tudom de másokat is, és még vannak játékaik. Razor eltűnik teljesen, jó, de hogyhogy nem lesz helyette más?
FREAK
#612
04/30/2002 Atari Revival: Warlords 3D Razor 1911




De már biztos letejelték az óvadékot 😊)))))))

Riszpekk

Dikkma
#610
Sztem ők lesznek.
Monduk engem idegesít, mér tűnt el ennyire a scene többi csoportja, pl. Razor1911
Lehet ha több csoport lenne már kihozták volna, most minden megjelenés vagy FLT vagy Dev.. :/ Persze lehet, hogy csak ennyire jók a 'supplier'-jeik 😊
FREAK
#609
juj, remélem, a fairlight lesz a mikulás

tőlük még nem nagyon kaptunk hibás cuccot

Riszpekk

Dikkma
#608
Lehet éppen ebben a percben heggesztik az álarcos, koszos ruhás szakmunkások a Fairlightnál 😊
FREAK
#607
nem baze, sííííííírok!!!!!!

Riszpekk

Dikkma
#606
Muha
Még mindig nem? 😄DDD
GRRRR
FREAK
#605
ugye 😊))

Riszpekk

FREAK
#603
Ami a játékmenetet illeti, rájöttem, hogy a szintén Bethesda által alkotott Sea Dogs az egyetlen, ami a mai játékok közül ugyanígy működik.

Ott is megvan a fősztori, de rendelkezésedre áll az egész szigetvilág (nem kevés szigettel) és azt csinálsz, amit akarsz. Szerintem ezé a stílusé a jövő, remélem, a jövőben (főleg a Morrowind által) sokan megutálják az előre megírt, csőben játszódó történeteket.

Riszpekk

Lacc
#601
Ez lesz a Gothic mellett a kedvenc CRPGm az már biztos 😊)
Lacc
#600
Meddig szarakodnak még??????
Rincewind
#599
Jöjjön máááááááááááááár!!!!!!!!!
hun-ter
#596
franca én már nem hiányozhatok a tetves suliból többet pedig emmi kedvem bemenni
zplayer
#595
igazad van en is fekszem, csak sajna nekem ez volt az utolso napja a korlatlan netemnek 😞(

Ugyhogy ezt majd mas uton fogom beszerezni.
#594
tudjátok mit:
Most lefekszem,mert nem bírom,
Holnap nagy meló,
Mire hazaérek már biztos lesz,
Morrowind ISO.
Na ez majdnemolyan volt mint Petőfi....
zplayer
#593
hehe
#592
csont gyenge a feltörő csapat.Csont gyenge!!!!!!!!!
#591
Error 502 Bad Gateway
Powered by Zeus Technology
Nekem ezt írja ki az ISONEWS.Hol a picsába van már a morrowind?
zplayer
#589
eh gamestar.hu-t akartam irni bocs 😊
zplayer
#587
addig nezz el a hcgamer.hu ra, a legfrisebb hirek kozott van egy ket letoltheto demol, pl codemasters uj autos gammaja, videok stb.
OPosszUM
#585
Bár reménykedem, hogy mégsem vagyunk annyira lemaradva.
zplayer
#584
tok lassan jon be az isonews... 😊) lehet sokan skubizzak ? 😊)