The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#647
Mostmar csak letoltesi cim kell.
#$%^#$^
Mar teljesen bezsongtam.
#$%^#$^
Mar teljesen bezsongtam.
gondolom, kurvára védve volt a cucc, a kiadásig SENKI nem jutatta ki, most a boltból kellett megszerezniük, de remélem, 30 órája egy FLT "alkalmazott" sem alszik.........
Riszpekk
Heh? Én aszittem még sokára jön csak, mármint még pár nap.
Hátakkor mi a franc van? Ez hülye indok hogy olyan a védelme, az Operation Flashpointot is megtörték, a nagy FADE-jével, akkor..?
Hátakkor mi a franc van? Ez hülye indok hogy olyan a védelme, az Operation Flashpointot is megtörték, a nagy FADE-jével, akkor..?
#641
Hát igen.Már itt lehetne!
USA-ban már released
az feltételezem, azt jelenti, hogy tegnap óta boltokban kapható
ezért vagyok kibukva
az feltételezem, azt jelenti, hogy tegnap óta boltokban kapható
ezért vagyok kibukva
Riszpekk
#637
CSont-csont gyengék a preacherer!!!!!!!!!!!Törjék már fel!!!!!!!4





#636
Nanema vazzeg! Vasarnap? En jovo heten hetfotol pentekig nem leszek vazz! (Kirandulast teszek a legjobb virtualis valosagba, a VALO VILAGBA!
) Ez aztan a ki****ás! Brühühü! 
) Ez aztan a ki****ás! Brühühü! 
#634
Én már várom hozzá a patch-et! 😊
és boxra is csak eu-ban halasztották:
» Elder Scrolls III: Morrowind RPG 29-Aug-2002 16-May-2002
» Elder Scrolls III: Morrowind RPG 29-Aug-2002 16-May-2002
Riszpekk
» Elder Scrolls III: Morrowind RPG 17-May-2002 01-May-2002 Released US
már kint van, szóval ez elég kemény......... nem szar védelme lehet.........
már kint van, szóval ez elég kemény......... nem szar védelme lehet.........
Riszpekk
#630
Asszem. ez a hétvégén fog kijönni. 😞((
Vagy Ti, a sodrotokból.
Vagy Ti, a sodrotokból.
#627
LOL 





#624
MORROWINDET AKAROK!!! 

#621
Látom, már Ti is várjátok. 😊)
NEM JÖN! NINCS ITT!!!! JÉZUS!!!!! Én meg legközelebb hétfőn leszek, mi lesz na nem én nyomom először az országban?????????
Riszpekk
#619
En kemenyen visszafogtam magam a felorankenti frissitesre...rogton megugrott a cigifogyasztasom 😊
pedig megdobbant a szívem
nyomtam egy refresh-t az isonews-on, és bejött, hogy 1 game
de csak valami 4 rar-os szar
nyomtam egy refresh-t az isonews-on, és bejött, hogy 1 game
de csak valami 4 rar-os szar
Riszpekk
Tudom de másokat is, és még vannak játékaik. Razor eltűnik teljesen, jó, de hogyhogy nem lesz helyette más?
04/30/2002 Atari Revival: Warlords 3D Razor 1911
De már biztos letejelték az óvadékot 😊)))))))
De már biztos letejelték az óvadékot 😊)))))))
Riszpekk
Sztem ők lesznek.
Monduk engem idegesít, mér tűnt el ennyire a scene többi csoportja, pl. Razor1911
Lehet ha több csoport lenne már kihozták volna, most minden megjelenés vagy FLT vagy Dev.. :/ Persze lehet, hogy csak ennyire jók a 'supplier'-jeik 😊
Monduk engem idegesít, mér tűnt el ennyire a scene többi csoportja, pl. Razor1911
Lehet ha több csoport lenne már kihozták volna, most minden megjelenés vagy FLT vagy Dev.. :/ Persze lehet, hogy csak ennyire jók a 'supplier'-jeik 😊
Ami a játékmenetet illeti, rájöttem, hogy a szintén Bethesda által alkotott Sea Dogs az egyetlen, ami a mai játékok közül ugyanígy működik.
Ott is megvan a fősztori, de rendelkezésedre áll az egész szigetvilág (nem kevés szigettel) és azt csinálsz, amit akarsz. Szerintem ezé a stílusé a jövő, remélem, a jövőben (főleg a Morrowind által) sokan megutálják az előre megírt, csőben játszódó történeteket.
Ott is megvan a fősztori, de rendelkezésedre áll az egész szigetvilág (nem kevés szigettel) és azt csinálsz, amit akarsz. Szerintem ezé a stílusé a jövő, remélem, a jövőben (főleg a Morrowind által) sokan megutálják az előre megírt, csőben játszódó történeteket.
Riszpekk
igazad van en is fekszem, csak sajna nekem ez volt az utolso napja a korlatlan netemnek 😞(
Ugyhogy ezt majd mas uton fogom beszerezni.
Ugyhogy ezt majd mas uton fogom beszerezni.
#594
tudjátok mit:
Most lefekszem,mert nem bírom,
Holnap nagy meló,
Mire hazaérek már biztos lesz,
Morrowind ISO.
Na ez majdnemolyan volt mint Petőfi....
Most lefekszem,mert nem bírom,
Holnap nagy meló,
Mire hazaérek már biztos lesz,
Morrowind ISO.
Na ez majdnemolyan volt mint Petőfi....

#592
csont gyenge a feltörő csapat.Csont gyenge!!!!!!!!!

#591
Error 502 Bad Gateway
Powered by Zeus Technology
Nekem ezt írja ki az ISONEWS.Hol a picsába van már a morrowind?
Powered by Zeus Technology
Nekem ezt írja ki az ISONEWS.Hol a picsába van már a morrowind?
addig nezz el a hcgamer.hu ra, a legfrisebb hirek kozott van egy ket letoltheto demol, pl codemasters uj autos gammaja, videok stb.

