The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Efreet
#707
várni... vártam rá pár évet már, nem vagyok annyira beizgulva 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

#706

FREAK
#705
R0B0T1K

Undernet és EFnet

Riszpekk

FREAK
#704
idegesítő, mi?????????? rossz nézni 😊)

Riszpekk

Dikkma
#702
Te, irc-n milyen nickkel talállak meg? 😊 levélben is jöhet 😊
FREAK
#701
logófáról 😊))))))))

Riszpekk

#700
frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre
Honnan a fenebol szedtel ilyen logot?

Efreet
#699
mi az benne?

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#697
jó szórakozást nektek 😊 megyek várom az X-es verzijót (meg gyüjtöm a zsetont az Xre... 😄 )

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

#696
Estére szerintem én is tudom tölteni privát ftp-ről.
FREAK
#695
de lazán elsők lettünk 😊


én meg szolgáltatónál vagyok, szóval nekem se gond a le- és feltöltés több megával


csak jönne már a cím

Riszpekk

Dikkma
#694
Az a baj ahol tudom hogy fenn lesz onnét 50k/seccel jön majd csak :/ és ott is mikor lesz fenn még? olyan 3-4 óra minimum 😞
Addig inkább itt izgulok veletek, majd akkor megyek koliba 😄D
#692
Mi lesz itt? 😊)))

Dikkma
#691
Vazzz el kéne húzni koleszba, ott 4 mega/sec a download 😄
Ha vki tud majd címet, írja meg, lehúzom és mirrorozom 😊) De most komolyan
[email protected]
tar.hu -s accokat már tudok 3-at, vhova meg még majd felrakjuk, UW csak 10 k-val enged fel 😞
#690
Felrakjam a supergamez ftp-jére? 😊)))))

sorry, csak...

FREAK
#688
hajrá Morrowind, king of all games 😊)))))))))

Riszpekk

FREAK
#687
na asszem mégsem megyek szabira, ha ma nem lesz meg

Riszpekk

Dikkma
#686
Juj de izgiiiii
kijöttttt
jeaaaah 😄D
és én itt vagyok, és olvastam ahogy megjelent 😄
egyébként milyen játék az a morrowind? 😄D én csak azértz vagyok itt mert másnak kell a játék 😄D
#685
Hmmm gyerekek ha igy folytatja a nep ez a forum estere tobb hozzaszolassal kecsegtet majd mint a konzolosok gumiszobaja...

FREAK
#683
a dev nyert, szóval azt fogod előbb megkapni, a flt meg talán majd egyszer, ha a dev hibás vagy valami

Riszpekk

Dikkma
#682
De hát maga a Morrowind az alcím 😄
Dikkma
#681
Az egyik nyerte a versenyt, 5 másodperccel, így az övé kerül ki. A flt elvesztette a race (versenyt)
Bár először én is vmi hangzatos alcímet véltem felfedezni a Lost Race az elveszett törzs- ben 😄D
Dikkma
#679
Basszus miért nem hétvége van, akkor haverom nem lenne koleszban
így meg majd ott ténfergek a gépe előtt...
szegény nem még nem tudja, hogy minek lehet a szereplője a netével 😊)
FREAK
#678
Soldier of Fortune Gold FINAL Usa*Dvd Rip*Ps2 - GeNiuS


közben azért van ilyen is 😊)))))))))))))))

Riszpekk

#677
Bizony! 😊) Ma este kint lesz!

FREAK
#676
na asszem ma túlóra van

Riszpekk

FREAK
#674
05/02/2002 The Elder Scrolls III: Morrowind DEViANCE <2 CDs>



tényleg............... na akkor megnyugodtam

Riszpekk

ember
#673
még kicsit korai, kb fél órája jött ki
Dikkma
#672
Jólvan nyertem, ez nem kérdés, inkább címet 😄
Asszem most eldzsallok munkahelyről, benézek haverhoz koleszba, ha lesz ftp-n vhol akkor felrakom 2-3 tar.hu -s accra majd.
FREAK
#671
hümmmmm

Riszpekk

magus
#670
linket pliz

segitsuk egymast ha vki talal tegye kozuze pliz

Dikkma
#669
Csak mert FLT-ben ez van

³ CDS: 2 ³ ³ Protection: SD2 ³
³ CD1 archives: 47 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-es3a.001 ³
³ CD2 archives: 31 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-es3b.001 ³
³ ³ ³ ³
³ ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ³
³ System Requirements: A Computer ³
ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ


a reqs király 😊
ember
#668
viszont 2cdnek van írva
ember
#667
na most írta ki az isonews... nem túl gyorsak
Dikkma
#666
😛P
jóvan
inkább linket adjál 😊
FREAK
#665
Supplier....: Team Deviance . CD Count.......: 01 CD

Riszpekk

FREAK
#664
bazeg remegek

ez kész


másfél éve minden nap erről a pillanatról álmodom

Riszpekk

#663
Hát bakker. Ami itt megy? Csak ne legyen csalódás a game!

Dikkma
#662
Két cd-s lesz, fogadjunk 😊
FREAK
#661
az iso mérete csalóka


az még rámegy 1 cd-re

Riszpekk

Dikkma
#660
Hogyan lenne 1 cd 77 15 megás file-lal?
FREAK
#659
bazzzzzzzzzzzzzz, pedig ismerős volt az IP, de már késő volt gondolkodni 😊))))))))))))))))))))))))))))))))

Riszpekk

Dikkma
#658
FREAK ott van *NUKED*
akkor a Rincének szánt nuke-od 12 millisecje csak átirányításra volt elég, vázzz 😊
FREAK
#657
ez a meleg, baze 1 CD!!!!!!!!

Riszpekk

FREAK
#656
basszus

és ha nekem a flt kell? 😊)))

Riszpekk

ember
#654
isonews forum. kb 3-an egyszerre nyitottak neki thread-et, egymástól függetlenül. nem hiszem hogy kamu, kb ugyanazt mondja mindneki
Dikkma
#653
Na mú má 😄
FREAK
#652
forrás?

Riszpekk

ember
#651
állítólag a deviance release 5 másodperccel előzte meg az FLT-t...

szép verseny lehetett
FREAK
#650
nincs szar se

Riszpekk