The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
várni... vártam rá pár évet már, nem vagyok annyira beizgulva 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
#706
#700
frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre-frík-pádre
Honnan a fenebol szedtel ilyen logot?
Honnan a fenebol szedtel ilyen logot?

jó szórakozást nektek 😊 megyek várom az X-es verzijót (meg gyüjtöm a zsetont az Xre... 😄 )
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
#696
Estére szerintem én is tudom tölteni privát ftp-ről.
de lazán elsők lettünk 😊
én meg szolgáltatónál vagyok, szóval nekem se gond a le- és feltöltés több megával
csak jönne már a cím
én meg szolgáltatónál vagyok, szóval nekem se gond a le- és feltöltés több megával
csak jönne már a cím
Riszpekk
Az a baj ahol tudom hogy fenn lesz onnét 50k/seccel jön majd csak :/ és ott is mikor lesz fenn még? olyan 3-4 óra minimum 😞
Addig inkább itt izgulok veletek, majd akkor megyek koliba 😄D
Addig inkább itt izgulok veletek, majd akkor megyek koliba 😄D
#692
Mi lesz itt? 😊)))
Vazzz el kéne húzni koleszba, ott 4 mega/sec a download 😄
Ha vki tud majd címet, írja meg, lehúzom és mirrorozom 😊) De most komolyan
[email protected]
tar.hu -s accokat már tudok 3-at, vhova meg még majd felrakjuk, UW csak 10 k-val enged fel 😞
Ha vki tud majd címet, írja meg, lehúzom és mirrorozom 😊) De most komolyan
[email protected]
tar.hu -s accokat már tudok 3-at, vhova meg még majd felrakjuk, UW csak 10 k-val enged fel 😞
#690
Felrakjam a supergamez ftp-jére? 😊)))))
sorry, csak...
sorry, csak...
Juj de izgiiiii
kijöttttt
jeaaaah 😄D
és én itt vagyok, és olvastam ahogy megjelent 😄
egyébként milyen játék az a morrowind? 😄D én csak azértz vagyok itt mert másnak kell a játék 😄D
kijöttttt
jeaaaah 😄D
és én itt vagyok, és olvastam ahogy megjelent 😄
egyébként milyen játék az a morrowind? 😄D én csak azértz vagyok itt mert másnak kell a játék 😄D
#685
Hmmm gyerekek ha igy folytatja a nep ez a forum estere tobb hozzaszolassal kecsegtet majd mint a konzolosok gumiszobaja... 

a dev nyert, szóval azt fogod előbb megkapni, a flt meg talán majd egyszer, ha a dev hibás vagy valami
Riszpekk
Az egyik nyerte a versenyt, 5 másodperccel, így az övé kerül ki. A flt elvesztette a race (versenyt)
Bár először én is vmi hangzatos alcímet véltem felfedezni a Lost Race az elveszett törzs- ben 😄D
Bár először én is vmi hangzatos alcímet véltem felfedezni a Lost Race az elveszett törzs- ben 😄D
Basszus miért nem hétvége van, akkor haverom nem lenne koleszban
így meg majd ott ténfergek a gépe előtt...
szegény nem még nem tudja, hogy minek lehet a szereplője a netével 😊)
így meg majd ott ténfergek a gépe előtt...
szegény nem még nem tudja, hogy minek lehet a szereplője a netével 😊)
Soldier of Fortune Gold FINAL Usa*Dvd Rip*Ps2 - GeNiuS
közben azért van ilyen is 😊)))))))))))))))
közben azért van ilyen is 😊)))))))))))))))
Riszpekk
#677
Bizony! 😊) Ma este kint lesz!
05/02/2002 The Elder Scrolls III: Morrowind DEViANCE <2 CDs>2 CDs>
tényleg............... na akkor megnyugodtam
tényleg............... na akkor megnyugodtam
Riszpekk
Jólvan nyertem, ez nem kérdés, inkább címet 😄
Asszem most eldzsallok munkahelyről, benézek haverhoz koleszba, ha lesz ftp-n vhol akkor felrakom 2-3 tar.hu -s accra majd.
Asszem most eldzsallok munkahelyről, benézek haverhoz koleszba, ha lesz ftp-n vhol akkor felrakom 2-3 tar.hu -s accra majd.
Csak mert FLT-ben ez van
³ CDS: 2 ³ ³ Protection: SD2 ³
³ CD1 archives: 47 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-es3a.001 ³
³ CD2 archives: 31 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-es3b.001 ³
³ ³ ³ ³
³ ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ³
³ System Requirements: A Computer ³
ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ
a reqs király 😊
³ CDS: 2 ³ ³ Protection: SD2 ³
³ CD1 archives: 47 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-es3a.001 ³
³ CD2 archives: 31 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-es3b.001 ³
³ ³ ³ ³
³ ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ³
³ System Requirements: A Computer ³
ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ
a reqs király 😊
#663
Hát bakker. Ami itt megy? Csak ne legyen csalódás a game!
bazzzzzzzzzzzzzz, pedig ismerős volt az IP, de már késő volt gondolkodni 😊))))))))))))))))))))))))))))))))
Riszpekk
FREAK ott van *NUKED*
akkor a Rincének szánt nuke-od 12 millisecje csak átirányításra volt elég, vázzz 😊
akkor a Rincének szánt nuke-od 12 millisecje csak átirányításra volt elég, vázzz 😊
isonews forum. kb 3-an egyszerre nyitottak neki thread-et, egymástól függetlenül. nem hiszem hogy kamu, kb ugyanazt mondja mindneki