The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#763
azt neked kéne tudni, öcsém 😊))))))))

Riszpekk

FREAK
#762
vagy egy sorral rövidebb NFO-t írnak 😊))))))))

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#761
Ja, hulye vagyok már olvastam előbb is 😊))))
CHEAPBOY
#760
Ez a game PCre jott most ki ugye?😊
Honnan lehet beszervalni?(bolton kivul?😛)

www.gamestore.hu MSN: [email protected] twitter.com/gamestorehu

Dikkma
#759
Ilyenkor ember végiggondolja, hol spórolhatott volna 5 secet... egyszer nem fagy le pl. gép.. kicsivel gyorsabb proci, vagy a net gyorsabb.. 500 helyen lehetett volna 5 secet spórolni.. szíjjás 😊
Rincewind
#758
Annyival késte le a finálét a Fairlight...
SarkanyfuaRUSH
#757
Mi 5 sec ???
FREAK
#756
bazzeg 5 sec.............

Riszpekk

Rincewind
#755
Jaja, FLT rulz!
SarkanyfuaRUSH
#754
És a Warcraft 3 -tól is elment a kedvem, pedig azt leszedtem.

Bocs, befejeztem az OFF-ot. 😊))))
Rincewind
#753
Bejelentkeztem már én is, hogy itt legyen az én szép logóm, hamár Laccé is itt feszít, legyen konkurenciája 😉)
FREAK
#752
pedig FLT rulz 😊))))))))))

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#751
A topicjában leszarozták, állítólag tiszta bug. Én nem nagyon szeretek bétákkal foglalkozni mert elveszik a kedvemet a teljestől. A SOF2-t sem szedtem le.
FREAK
#750
jaj, és mi van, ha szaggat???? 😊))))))))

Riszpekk

Blasta
#749
Mé nem, majd ha itt csücsül a demo a gépemen!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Dikkma
#748
Már majdnem egy hetes.
Lacc
#747
De az se semmi hogy ki van írva az Isonews-ra hogy a Deviance nyerte meg a feltörés-versenyt! 😊)))
SarkanyfuaRUSH
#746
Ja, izgulok már én is 😊))
Egyébként tényleg nagyon várom. Ez a fajta game, amit a legjobban csipazok. Megyek haza és csinalok helyet a winyomon (mert sajnos kell) 😊))
FREAK
#745
#742????????

Riszpekk

FREAK
#744
Blasta egy cyber perverz 😊)))))))

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#743
Hát pedig Blasta már majdnem ezt teszi a Toca-val 😊))
FREAK
#742
és ehhez mit szólunk????

<570M> Hitman 2 Silent Assassin Build 122 WORKING




??????????????????????????

Riszpekk

FREAK
#741
inkább izgulj velünk, tök jó lesz!

Riszpekk

FREAK
#740
de most nem is baszni akarunk 😊)))))))))

Riszpekk

FREAK
#739
ma csekkolom

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#738
Emberek hát Nektek nem kell 10 üveg sör vagy egy harisnyatartóban lévő csaj, hogy beinduljatok 😊))
Blasta
#737
Ne má!
TOCA demo is kinn van? Na arra még én is rejszolok. Amit a Guruban írtak róla!!!!!!
Vagy iszonyat jó lesz, vagy halál gagyi.
Bocs az OFF-ért.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#736
Van topicja olvasd el!!!!!!!!!
SarkanyfuaRUSH
#735
Tudom, hogy off, de FREAK láttad már a toca race driver demot?
Dikkma
#734
Látod, ez még a mi számunkra is rejtély 😄
FREAK
#733
ilyen napot!!!!

morrowind + race driver demo


asszem van ISTEN!!!!

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#732
Hu gyerekek!

Ha már most ilyen állapotba vagytok hogy bírjátok ki azt a több órát, míg valahonnan elérhető lesz ? 😊)))
Dikkma
#730
Mármint a >725 a 😄DDD

😄DD
Dikkma
#729
😄DDD
#728
Ha valaki levette már felmyomhatná vhova!
magus
#727
ehh, akkor mér inkabb külön oldal.

FREAK
#725
inkább saját fórumrészleget kéne neki nyitni.....


Általános, Politika, Morrowind, Játékosok........

Riszpekk

FREAK
#724
hülye vagy???? legrulezebb

ez a minimum

Riszpekk

#722
Hmmm.......Látta már valaki?

Dikkma
#721
Aki nem ért egyet, az írjon [email protected]
😄DD
majd persze 1-2 nap és leveszem!
Dikkma
#720
Megvádolnak majd hogy nem vagyok pártatlan
de kit érdekel, július egytől úgysem lesz netem 😄
Dikkma
#718
Topic cím átírása Morrowind - KIJÖTT!! -re? vastagítás? 😊
FREAK
#717
én meg remélem, figyelik, és sír a szájuk 😊)))))))) főleg a sok gyökér PS2-es 😊))))))))

Riszpekk

Dikkma
#716
Jut eszembe, daemon-tools 3.02 vanmár
FREAK
#715
ok, akkor MOST megőrülök 😊

Riszpekk

Dikkma
#714
A konzolosok egyébként remélem nem figyelik a topicot? 😄
FREAK
#713
deamon tools, öcsém 😊))))))))))))

Riszpekk

Dikkma
#712
Mármint, ponthogy ráfér 74-esre na.
Dikkma
#710
Mi igen 😛P
Gondolom nem 74 perces cd-re fér rá, hogy kidobjak az ablakon két 80-ast.. na mindegy 😛PP
FREAK
#708
bazz, én most megőrülök, ok?

Riszpekk