The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dikkma
#1686
Laalee nevezzük ezt át CS topicnak, mert nem hiszem, más mód van arra, hogy beflémeljük a CS-t az első helyre 😄
#1685
Dikkma:Ezt aláírom. Ez csúcs(hozzászólás).
A MM9-et vártam ennyire...és...😞((

Nem tartozik szorosan ide, de....Az Ultima IX. Asc. volt egy fekete ló. Aztán...

Efreet
#1684
Laalee: téged úccse érdekel, ez nem volf... 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Dikkma
#1683
SOF2 pf nem hiszem
NOLF2 --> LithTech pflol
NWN na az már döfi!
De ilyen hogy a megjelenés előtt 700, azt követően pedig egy éjszaka alatt 1000 hozzászólás, na ilyen még nem volt itt SG-n 😊
]-[us][
#1682
Hi

Nekem CRC-t ír ki a masodik cd kicsomagoláskor valakinek hasonló???!?!
#1681
Szerintem a NOLF2 vagy a SOF2 ill. a Neverwinter N.-ot fogjuk így várni. Sőt!

Laalee
#1680
este meg letoltom toled 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Dikkma
#1679
Ne nekünk írj, vagy az SG-nek, vagy a HW-nek 😊
Efreet
#1678
ma délelött írok nektek rivjút róla, éccaka lejött.

nem akartam, de haver nekiállt rádumálni... na mind1, ha teccik úgyis megveszem

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

#1677
Hmm.......le kellett törölnöm a simon and sorcerer 3d-t emiatt. 😞(((

SarkanyfuaRUSH
#1676
Még egyszer kösz a linkeket emberek, főleg MrTessy, de a többieknek is. Jól külditek a dógot 😊
Még a JK2-HOMM4 kijövetelekor sem volt ekkora feljhajtás, mint itt tegnap 😊)
Szerintetek melyik a következő gamma, amiert ekkora haccacáré lesz ? 😊))
Dikkma
#1675
Nekem nem, mert bekapcsoltam a gépet, és www.counter-strike.hu
Kiesett a kedvenc klánom a magyar ligából, pedig én úgy gondoltam letarolják a mezőnyt 😞
De ez (igaz, csak félig, mert azért eléggé csalódtam) kárpótol.
Hiába, SG :-)
Dikkma
#1674
Konzolon nincs Morrowind szintű játék, max. boxon lesz majd
de az meg nem PS2 😊
szal pszt 😊
#1673
Dikkma...nekem reggel az első dolgom volt a melóhelyen ezt a topicot megnézni...és nem csalódtam! 😊))))

Dikkma
#1672
LOL!
1. sajnos nem tudtam koleszból aktívan részt venni a terjesztésben, de örülök, hogy vannak MrTressy-k meg marlowe -k a világon :-) Nagyon kösz!
2. még nem törölték a tart, gondolom pár óra és fogják addig talán leér (csak nehogy 0.01 óra legyen az a pár)
3. ébredjetek má! 😊)
4. vki azt mondta tegnap, még estig meglesz az 1000 hozzászólás.
Hát meglett 😄DD
magus
#1671
marlowe kösz a linkeket

#1670
nem kell a jatekhoza, a palyaszerkeszto van rajta

magus
#1669
bazzeg és két hétig nem probalhatom ki😞(((((

#1668
mi van a 2. cédén? mondja meg valalki hogy érdemes-e letöltenem pls!
EndreMan
#1667
Nekem sosem lepett ki..semmi fagyas..semmi bug 3-4 ora folyamatos jatek utan...

SarkanyfuaRUSH
#1666
Hát ez a gém nagyon állat !!! Mi az nincs ébren senki ? 😊))
versio
#1664
a konzol nem lép ki soha sehova
bár lehet hogy ti ezt élvezitek 😄DDD

hun-ter
#1663
najóvan már sokadszor lép ki csak úgy a windowsba és már 2-odszor ott ahol S...nemtomkinek kellene megmutatni a papírjaimat... asszem délután szenvedek vele tovább😊
hun-ter
#1662
na egyes cd lennvan nyomom felfele talán már nem is alszom😊)
hun-ter
#1658
komoly vagy😊))
#1657
Nono fiam! :o)
hun-ter
#1656
szerintem meg Te vagy az Isten😊))
#1655
thx evribodri, gúdnájt
marlowe
#1653
felért a cd2 :o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

hun-ter
#1652
hehe én elvileg majd kb egy óra múlva már meg is "nézhetem"😊)) bsszameg csak a szemét suliba ne kéne mennem ááááááááá!!
hun-ter
#1650
heh😊 na majd megnézem már kíváncsi vagyok rá nagyon
marlowe
#1649
cd2/r16 megy....
Tényleg jóéjt...:o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

Rincewind
#1648
Most installálom, kösz mindenkinek a segítséget!!!
Lazarus
#1647
Holnap reggelre már meglesz nekem is...
Jóéjt all és kösz a segítséget mindenkinek!
marlowe
#1646
Elkezdtem a második CD-t:
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r00
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r01
...
...
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r28
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.rar

Most az r06-ot teszi, de menni fog mind.
Szóval jóéjt mindenkinek.

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#1644
Na jó de azért legalább a karakteralkotásnál lenne hang.....:o(

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

#1643
Nnna joejt mindenkinek

hun-ter
#1642
na de gondolom ez azért van amit leírtam
amúgy tök jól jön 100kb-tal😊))
marlowe
#1640
Felért az első cd.
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r00
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r01
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r02
...
...
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r45
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.rar

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#1638
Nem nekem az alap sztoryban nem hallatszik a beszédük....csak kiírja alulra mi mondanak, azok a barmok meg tátognak

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

hun-ter
#1636
jah erre gondoltam csak segg vagyok hozzá és inkább nem próbáltam meg😞
ember
#1635
getrightba írb be az add new url-nél
hun-ter
#1634
az biztos azért van mert ha saját terepet csinálsz akkor nehezen raksz rá szöveget minden npc-hez(mondjuk megoldható lenne de gondolom ez is az oka hogy csak 2 cd...)
hun-ter
#1633
fszba biztos megint én vagyok a hülye de nekem a 20-astól mindig sima windózos letöltéssel nyomja és nem használja a getrightot hiába van aktívban...
marlowe
#1632
nektek hallatszik a többiek beszéde? Mert nálam csak tátogtak...

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#1630
Na lelassult :o( Már csak 700kval megy fel.
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r11
már fennt van

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

#1629
Uhhh, na akkor 1-2 szo a jatekrol....1nlore csak aradozni tudok rola. En a grafikara sem panaszkodom, sooooot, szerintem nagyon jo. A karakteralkotas is elvezetes, nem csak 1 1gyszeru lapkitoltes 😊 De ami igazan egyedulallova teszi az megis a HANGULAT !!!

marlowe
#1628
A cd2-t is felrakom olyan fél óra múlva jövök vissza és akkor kezdem ok?

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

#1627
vazze Rince milyen connected van?
marlowe
#1625
olyan 1600k-val megy felfele, és már a 6osnál jár, szóval lehet próbálkozni a link javítgatásával.
Nem tudom mikorra törlik szóval hajrá.

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"