The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Laalee nevezzük ezt át CS topicnak, mert nem hiszem, más mód van arra, hogy beflémeljük a CS-t az első helyre 😄
#1685
Dikkma:Ezt aláírom. Ez csúcs(hozzászólás).
A MM9-et vártam ennyire...és...😞((
Nem tartozik szorosan ide, de....Az Ultima IX. Asc. volt egy fekete ló. Aztán...
A MM9-et vártam ennyire...és...😞((
Nem tartozik szorosan ide, de....Az Ultima IX. Asc. volt egy fekete ló. Aztán...
SOF2 pf nem hiszem
NOLF2 --> LithTech pflol
NWN na az már döfi!
De ilyen hogy a megjelenés előtt 700, azt követően pedig egy éjszaka alatt 1000 hozzászólás, na ilyen még nem volt itt SG-n 😊
NOLF2 --> LithTech pflol
NWN na az már döfi!
De ilyen hogy a megjelenés előtt 700, azt követően pedig egy éjszaka alatt 1000 hozzászólás, na ilyen még nem volt itt SG-n 😊
#1681
Szerintem a NOLF2 vagy a SOF2 ill. a Neverwinter N.-ot fogjuk így várni. Sőt!
ma délelött írok nektek rivjút róla, éccaka lejött.
nem akartam, de haver nekiállt rádumálni... na mind1, ha teccik úgyis megveszem
nem akartam, de haver nekiállt rádumálni... na mind1, ha teccik úgyis megveszem
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
#1677
Hmm.......le kellett törölnöm a simon and sorcerer 3d-t emiatt. 😞(((
Még egyszer kösz a linkeket emberek, főleg MrTessy, de a többieknek is. Jól külditek a dógot 😊
Még a JK2-HOMM4 kijövetelekor sem volt ekkora feljhajtás, mint itt tegnap 😊)
Szerintetek melyik a következő gamma, amiert ekkora haccacáré lesz ? 😊))
Még a JK2-HOMM4 kijövetelekor sem volt ekkora feljhajtás, mint itt tegnap 😊)
Szerintetek melyik a következő gamma, amiert ekkora haccacáré lesz ? 😊))
Nekem nem, mert bekapcsoltam a gépet, és www.counter-strike.hu
Kiesett a kedvenc klánom a magyar ligából, pedig én úgy gondoltam letarolják a mezőnyt 😞
De ez (igaz, csak félig, mert azért eléggé csalódtam) kárpótol.
Hiába, SG :-)
Kiesett a kedvenc klánom a magyar ligából, pedig én úgy gondoltam letarolják a mezőnyt 😞
De ez (igaz, csak félig, mert azért eléggé csalódtam) kárpótol.
Hiába, SG :-)
#1673
Dikkma...nekem reggel az első dolgom volt a melóhelyen ezt a topicot megnézni...és nem csalódtam! 😊))))
LOL!
1. sajnos nem tudtam koleszból aktívan részt venni a terjesztésben, de örülök, hogy vannak MrTressy-k meg marlowe -k a világon :-) Nagyon kösz!
2. még nem törölték a tart, gondolom pár óra és fogják addig talán leér (csak nehogy 0.01 óra legyen az a pár)
3. ébredjetek má! 😊)
4. vki azt mondta tegnap, még estig meglesz az 1000 hozzászólás.
Hát meglett 😄DD
1. sajnos nem tudtam koleszból aktívan részt venni a terjesztésben, de örülök, hogy vannak MrTressy-k meg marlowe -k a világon :-) Nagyon kösz!
2. még nem törölték a tart, gondolom pár óra és fogják addig talán leér (csak nehogy 0.01 óra legyen az a pár)
3. ébredjetek má! 😊)
4. vki azt mondta tegnap, még estig meglesz az 1000 hozzászólás.
Hát meglett 😄DD
#1670
nem kell a jatekhoza, a palyaszerkeszto van rajta
#1668
mi van a 2. cédén? mondja meg valalki hogy érdemes-e letöltenem pls!
najóvan már sokadszor lép ki csak úgy a windowsba és már 2-odszor ott ahol S...nemtomkinek kellene megmutatni a papírjaimat... asszem délután szenvedek vele tovább😊
#1657
Nono fiam! :o)
#1655
thx evribodri, gúdnájt
hehe én elvileg majd kb egy óra múlva már meg is "nézhetem"😊)) bsszameg csak a szemét suliba ne kéne mennem ááááááááá!!
Elkezdtem a második CD-t:
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r00
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r01
...
...
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r28
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.rar
Most az r06-ot teszi, de menni fog mind.
Szóval jóéjt mindenkinek.
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r00
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r01
...
...
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.r28
http://www.tar.hu/bugyuta2/dev-mrw2.rar
Most az r06-ot teszi, de menni fog mind.
Szóval jóéjt mindenkinek.
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
Na jó de azért legalább a karakteralkotásnál lenne hang.....:o(
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
#1643
Nnna joejt mindenkinek
Felért az első cd.
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r00
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r01
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r02
...
...
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r45
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.rar
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r00
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r01
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r02
...
...
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r45
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.rar
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
Nem nekem az alap sztoryban nem hallatszik a beszédük....csak kiírja alulra mi mondanak, azok a barmok meg tátognak
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
az biztos azért van mert ha saját terepet csinálsz akkor nehezen raksz rá szöveget minden npc-hez(mondjuk megoldható lenne de gondolom ez is az oka hogy csak 2 cd...)
fszba biztos megint én vagyok a hülye de nekem a 20-astól mindig sima windózos letöltéssel nyomja és nem használja a getrightot hiába van aktívban...
nektek hallatszik a többiek beszéde? Mert nálam csak tátogtak...
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
Na lelassult :o( Már csak 700kval megy fel.
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r11
már fennt van
http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r11
már fennt van
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
#1629
Uhhh, na akkor 1-2 szo a jatekrol....1nlore csak aradozni tudok rola. En a grafikara sem panaszkodom, sooooot, szerintem nagyon jo. A karakteralkotas is elvezetes, nem csak 1 1gyszeru lapkitoltes 😊 De ami igazan egyedulallova teszi az megis a HANGULAT !!!
A cd2-t is felrakom olyan fél óra múlva jövök vissza és akkor kezdem ok?
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
#1627
vazze Rince milyen connected van?