The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

marlowe
#1624

http://www.tar.hu/bugyuta/dev-mrw1.r00

iylen formán kezdtem el.

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

Rincewind
#1623
LENT VAN 😊
hun-ter
#1622
próbálom! ez nemigaaaaaaaaz😞(((( léccike marlowekácska siess vele(amúgy azért a cd2-t is felrakod ugyi?)
marlowe
#1619
ok, akkor csinálom az accot,
Amúgy mindenki az első cd-t szedje csak, mert azzal megy a játék.
A második ráér, aztán ha nem tetszik nem szedte feleslegesen

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

ember
#1618
ez a vélemény most csak a grafikára alapszik?

mert játékmenetben nem kéne a DS-hez hasonlítani, ez (remélem) nem tíz perc alatt kiismerhető játék

hun-ter
#1617
ja amúgy a 20-as jön a 21-24 nem és a 25 megint jön szal marha érdekes😞
hun-ter
#1615
csinálj plíííííz!!!!!!!
#1613
érdekes én a 15-öst töltöm
marlowe
#1610
Hm... feltöltsem valahova?
Amúgy nekem nem jött be a game...:o(

Van first person nézet, meg 3rd person, de az nem igazi. Az emeberek modeljei elég igénytelenek.

A grafika amúgy szép...de a DS szebb..(igaz itt van égbolt is :o)

Na, mindegy ez csak az én véleményem, uninstall már meg is volt :o(

Csináljak tar.hu-s accot?
Hátha nem szedik le onnan?

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

ember
#1609
hányas getright?
hun-ter
#1608
a 17-estől felfelé megy csak...
hun-ter
#1606
és jön... akkor csak nekem nem??? ilyen szerencsétlen nem lehetek
ember
#1604
aha én
hun-ter
#1603
getright-tal szed vki?
#1602
valaki aki már játszott vele írhatna tapasztalatokat...
hun-ter
#1601
ja kösz
hun-ter
#1600
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/dev-mrw1.r13

ez így jó már rohadt fáradt vagyok nem is látom át meg hülye is vagyok fszom😞
ember
#1599
jól, nekem megy
#1598
megy megint
hun-ter
#1597
jól írom be így?
Lazarus
#1595
arany korong
#1594
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD2/dev-mrw2.r15

ez
#1593
nekem se megy
hun-ter
#1592
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/dev-mrw1.r13 és ha ezut beírom akkor miért nem jön? lehet hogy mégis del volt?😞
ember
#1591
nem béta
verti.go
#1590
😊

Use google!

pluhi
#1589
Valaki kipróbálta már? Milyen? Ez nem béta?
#1587
letörölték?
ember
#1586
mi?
danone
#1583
Hal!
Még ugyan nem jött le, de köszönet 😊
Rincewind
#1581
Tressy a szervered is Isten 8 szálon szalad lefelé 300 k fölött 😊
ember
#1579
30 elvileg

r28-ig
Lazarus
#1578
hány db file is ez?
I.C.ram
#1576
na en toltom nekem jon 50-nel
Rincewind
#1574
Néhány file-.nak más a neve vagy azt a FG csinálja?
#1572
thx m8
Lazarus
#1569
Legjobb vagy Tressy! 😊
I.C.ram
#1568
az isten en vagyok de egy felistenben megegyezhetunk 😊)
#1567
frankó hogy a kav mailbomb vírusnak nézi a filet...
Lazarus
#1566
király, jön 44el (én ennyivel is megeléxem)
Rincewind
#1565
Mondtam már, hogy Isten vagy? Ha nem most mondom: ISTEN VAGY!!! 😉
Lazarus
#1564
na most jó...
Rincewind
#1562
Találd már el 😉)
I.C.ram
#1560
calm down calm down! 😊)
SarkanyfuaRUSH
#1559
Mennyi van fönt?
#1558
Kicsi versio, dugd fel magadnak az alombeli ps3-adat... Te ilyen jatekkal, mint a morrowind sose fogsz jatszani... Neked marad a sok "jajjdehipermegakiraly" verekedos szar... Egyaltalan mit keres ez a budos konzolos barom ezen a forumon?

hun-ter
#1557
nembaj kivárjuk😊
ember
#1556
visszafelé töltöd, ugye? plz
hun-ter
#1555
😊))
hun-ter
#1552
na jó ha lesz még ebből ma valami akkor nem mozdulok a gép mellől míg le nem jön😊 akármi töpénjen is!!!