The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
próbálom! ez nemigaaaaaaaaz😞(((( léccike marlowekácska siess vele(amúgy azért a cd2-t is felrakod ugyi?)
ok, akkor csinálom az accot,
Amúgy mindenki az első cd-t szedje csak, mert azzal megy a játék.
A második ráér, aztán ha nem tetszik nem szedte feleslegesen
Amúgy mindenki az első cd-t szedje csak, mert azzal megy a játék.
A második ráér, aztán ha nem tetszik nem szedte feleslegesen
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
ez a vélemény most csak a grafikára alapszik?
mert játékmenetben nem kéne a DS-hez hasonlítani, ez (remélem) nem tíz perc alatt kiismerhető játék
mert játékmenetben nem kéne a DS-hez hasonlítani, ez (remélem) nem tíz perc alatt kiismerhető játék
#1613
érdekes én a 15-öst töltöm
Hm... feltöltsem valahova?
Amúgy nekem nem jött be a game...:o(
Van first person nézet, meg 3rd person, de az nem igazi. Az emeberek modeljei elég igénytelenek.
A grafika amúgy szép...de a DS szebb..(igaz itt van égbolt is :o)
Na, mindegy ez csak az én véleményem, uninstall már meg is volt :o(
Csináljak tar.hu-s accot?
Hátha nem szedik le onnan?
Amúgy nekem nem jött be a game...:o(
Van first person nézet, meg 3rd person, de az nem igazi. Az emeberek modeljei elég igénytelenek.
A grafika amúgy szép...de a DS szebb..(igaz itt van égbolt is :o)
Na, mindegy ez csak az én véleményem, uninstall már meg is volt :o(
Csináljak tar.hu-s accot?
Hátha nem szedik le onnan?
\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"
#1602
valaki aki már játszott vele írhatna tapasztalatokat...
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/dev-mrw1.r13
ez így jó már rohadt fáradt vagyok nem is látom át meg hülye is vagyok fszom😞
ez így jó már rohadt fáradt vagyok nem is látom át meg hülye is vagyok fszom😞
#1598
megy megint
#1594
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD2/dev-mrw2.r15
ez
ez
#1593
nekem se megy
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/dev-mrw1.r13 és ha ezut beírom akkor miért nem jön? lehet hogy mégis del volt?😞
#1587
letörölték?
#1572
thx m8

#1567
frankó hogy a kav mailbomb vírusnak nézi a filet...
#1558
Kicsi versio, dugd fel magadnak az alombeli ps3-adat... Te ilyen jatekkal, mint a morrowind sose fogsz jatszani... Neked marad a sok "jajjdehipermegakiraly" verekedos szar... Egyaltalan mit keres ez a budos konzolos barom ezen a forumon?
)