The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#1743
asszem krumpliból lehet 😊))

Riszpekk

#1742
Na...muszáj egy PIII-asra beinvesztálnom...és egy jó videókártyára..😞(( Eladom a lakásom. Akkor talán....de honnan szedek áramot?

Rincewind
#1741
A zenéje fantasztikus, de komolyan!
Efreet
#1740
zene... szép. hangulatos... nemtudom igazán, fél óra kevés volt kiélvezni.
de ciki, a házaknak meg a köveknek nincs vetített árnyéka... meg önárnyék sincs a karaktereken... szar az egész le is töröltem az image-eket is.. 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#1739
nekem az árnyék bekapcsolása nem okozott érezhető lassulást

viszont ha már árnyékról van szó......... zavaró, hogy csak a karaktereknek van árnyékuk

háznak nincs..........

Riszpekk

Dikkma
#1738
Zene milyen?
Efreet
#1737
bolt bejárata elött 5 kö van a földben... nem textúrák, hanem full kövek... lekerekítve meg minden. van mire fel gépigénye. az 500-as minimumreq. amit írnak nagyon minimum... akkor nincs bekapcsolt árnyékolás, meg a látótáv minimumon...
ja, töltési sebesség szintén tetszik. 10 sec alatt vált a kültéri és a beltéri engine közt... nagyon nemsemmi

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#1736
a kezelt vidkártyák a Radeon (kivéve VE) és a Geforce sorozat, plusz a TNT2... a readme-ben legalábbis ez van.
minden más kártyára nem biztosítják, hogy elindul

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

magus
#1735
az jóóóóóó, mert a toca nemment vmi fenyesen😞

FREAK
#1734
van gépigénye, de az is biztos, hogy itt tényleg van high-poly, szóval nem szarér kell neki


egy város közepén azért nem két háromszöget látsz....

Riszpekk

FREAK
#1733
embernek ment

sgrulez

Riszpekk

Dikkma
#1732
;o)
lehet? 😊
FREAK
#1731
azért simán nem..........

Riszpekk

Dikkma
#1730
Vajon Savage4 hogy viszi majd? 😊
ember
#1730
simán
FREAK
#1729
remélem, azt vágjátok, hogy ki lehet iratni az fps-t

morrowind.ini

ugyanitt kell engedélyezni a screenshotokat, és még ezer más dolgot lehet konfigurálni

Riszpekk

magus
#1728
sztetek ezen a konfigon menne?
celeron tualatin 1200, abit siluro gef2 mx400, 256 sdram.

menne?

FREAK
#1727
minden szavad igaz

ez az ELSŐ játék, ami tényleg olyan, amilyennek ígérték, és nem melléduma volt a csilivili reklám

Riszpekk

Dikkma
#1726
Valószínűleg aludt, egy másik szobában, a gép meg csippogott magában. De nem gond 😄D
ember
#1725
Én is kipróbáltam:

Gépigény: duron 800gef2GTS 256ram 800x600 ban közepes látótávolsággal egész gyors, néhol lassul, de többnyire teljesen jó, és GYÖNYÖRŰ!

A hangulat eddig egész király, és tényleg van szabadság, ez várható is volt. Kicsit meglepődtem, amikor ledőlök pihenni egy idegen hotelszobába, erre a tulajdonos karddal támad rám. Már vagy 3x kerültem börtönbe mert valami hülyeséget csináltam... Meg kell szokni.

Laalee
#1724
akkor biztos ertekelte a feloldalas FLÉÉM FLÉÉM szoveget 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#1723
nya. fél óra kipróbálás után, rivjú.
az 1. cd elég a játékhoz, a 2. a TES. kb 500megát rak fel, viszont 6000 (hatezer) file, szóval eszi a helyet rendesen. P3-450-el, 64megás Radeon7200al, 640 mega rammal 800-ban csúnyán akadozott, a proci nagyon kevéske neki... viszont. fantasztikusan szép, gyönyörü, a zenék és a környezet a végletekig kidolgozott (kidolgozott szép asztal, rajta 3 villa, 3 tányér, 2 db hús, 3 pohár, 1 gyertyatartó, stb... mindegyik külön objektum... minden ládában, kosárban, hordóban, stb cuccok, kenyereskosár 3 kenyérrel, 1 vászonnal... mondjam még?)
a menürendszer nekem nagyon tetszik, szabadon állítgatható, pakolászható. vetített árnyékok, felhök, fák, bokrok, kövek az úton...
Karaktergenerálás érdekes, interaktív lett, de minden ami a Daggerfallban volt, meg még 2 lapátnyi szabad építkezés.
szóval így elsöre mindent beváltottak amit ígértek.

aztán uninstall, és haver vitte el a cdrw-t. most akkor gyüjtöm a zsetont az X-re...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

#1722
Hát persze......a kézikönyv miatt! :o)))))))

Rincewind
#1721
Már hogyne lenne 😊
magus
#1720
kevés játékot veszek meg.
1. ha magyar és jó. támogassuk a magyarokat.
2. ha nagyon jo. ala Gothic amit végül nem vettem meg egy mert sehol em talaltam ketto meg nem volt kedvem utana jarni...

Dikkma
#1719
Bár ööö... végül is.. otthon kitömörítem, daemon, aztán majd úgyis megveszem, akkor minek cd?😊
Hiszen mindenki megveszi nem?
FREAK
#1718
nem kő az a CD2........ szerintem.......

Riszpekk

Dikkma
#1717
Csakhogy én itt már annyira nem bízom ebben a gyökér LG 8080b- ben, hogy mindjárt elzúzok, veszek két újraírhatót, és azon, darabolva viszem haza... majd otthon megírom.
Meg haza kell ugye vinni a frag or die múvit is 😊
#1716
Nya...már csak 10 file hinyzik a kettesből. 😊)) Megérte ma bejönni dolgozni! :o))))

Dikkma
#1715
NAGYON JÓ 😄DD
EZAZ! SG POWA 😄
Dikkma
#1714
magus de megvan, hidd el.. 😊
és nem kell asszem
FREAK
#1712
érdekes : az 1-es CD-ről rakott fel mindent, még az editort is......................

beraktam a kettest, setup, erre bejön egy REMOVE opció.......... szóval mi a szarnak kell a kettes?

Riszpekk

magus
#1711
akkor kell a 2.cd a játékhoz?

magus
#1710
snkinek sincs meg még😊

#1709
Figyelj MiQ. A filenevet írd ki az alkönyvtár után...úgy már nem lesz az. 😊)

FREAK
#1706
na egyéb vélemény?

Riszpekk

#1705
magus:

http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/

értelemszerűen itt van a CD1 is. Nekem /pill. megy!

Dikkma
#1704
Mármint volt egy dikki DC-n? 😊)
Az öcsém volt, én ma megyek haza, akkor flémelj 😊
Dikkma
#1703
MrTressy címe még él kira
Laalee
#1702
dájrekt konnekt tudom hogy te is hasznalod 😄 tegnap flémeltelek is 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

FREAK
#1701
ACTIVATE (nem árt ha bal gombra bindeled)

Riszpekk

FREAK
#1700
ja, amúgy szerintem akinek a Gothic bejött, az ettől összeélvezi a gatyókáját

külső nézetből zsír ugyanaz a fíling, csak itt mindenből 20x annyi van. Mondjuk a mozgás nincs olyan jól kidolgozva third personban mint a gothic-ban, de simán kewl.

ja, és gépigény.........

állítólag a köcsög NV17 nem tud pixel shadert, vagyis a víz nem reflektál, de tuti jól néz ki

a frame rate kint nappal 15-35, éjjel 25-45, indoor 40 fölött

1.2 TB(200FSB!), 384 MB RAM, GF4 MX440 64MB, 1024x768


szóval nem vészes

Riszpekk

magus
#1699
de hogy kell utni?

FREAK
#1697
nekem jöhet, én fellököm neked

Riszpekk

FREAK
#1696
háj! szépjóreggelt minden kalandozónak!


A véleményem??? Szuper!! 😊)))))))))))))))

Az az érdekes, hogy pont ilyennek képzeltem, és ezért semmin se lepődtem meg, olyan volt, mintha másodszor látnám 😊)))))))))))))) Amúgy tökéletes, hihetetlen mennyiségű információ, geci nagy terep, szép minden, hangulatos, irányítása tökéletes, bár maga a harc kicsit leegyszerűsödött az ősökhöz képest. Vagy csak lemaradtam valamiről 😊))))
Most kb úgy néz ki a karakterem, mint dartvader, bazi nagy sisak, lila köpeny és (jó fényes) varázskard 😊)))))))))

Riszpekk

magus
#1693
ha vki feltudná rakni esetleg😞(

Dikkma
#1692
Tudtam ez lesz! Miért is érhetett volna le...
Dikkma
#1691
Első cd 23-28 ig még jön, meg még pár
a többit tényleg törölték 😞((
#1690
Én a 43.-nál jártam. 😞((

magus
#1688
ááááááááááááááááá
törölt a tar😞

szinte mindet letörölte😞((