The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rincewind
#1809
A FirstPerson a legkirályabb az egészben végre van értelme,hogy bemegyek egy dungeonbe és beleélem magam, nem madártávlatból bohóckodok, ahol elvész a lényeg...
FREAK
#1808
coooooool

ma megkeresem!

Riszpekk

FREAK
#1807
oh, valóban............. JÉZUSOM, VANNAK BOSZORKÁNYOK???? 😊)))))))

Riszpekk

OPosszUM
#1806
FIGYELEM!!!!
Aki elsőnek találja meg a beszélő rákot a szigeten az kap vmi ajándék féleséget 😊))
OPosszUM
#1805
És mégegyszer kösz mindenkinek aki segített megosztani a néppel a dolgokat!!!
Rincewind
#1804
Boszorkányokat üldöz gondolom... 😊)
FREAK
#1803
hmmmm, érdekes

nálam pl. a first person segít a legjobban beleélni magam a szerepbe

a textúrák, színek szerintem lenyűgözőek, pl. éjjel a két hold valami hihetetlen szép, és nagyon jók a fények is

mindemellett ne felejtsd el, hogy ez egy rpg, és a többi még ennyit se tud (kivéve gothic, de az tizede ennek két CD-ből...)

Riszpekk

marlowe
#1802
Igazából mire a lényegi részéig eljutottam volna már el is ment a kedvem az egésztől :o) Bár a karakteralkotás nekem is tetszett...

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

FREAK
#1801
és mit csinál egy witch hunter????

apropó engem megtámadott a dombon egy kulcstartó 😊))))))))) olyan hosszúkás pamacs, csak ez 1 méteres volt 😊))

Riszpekk

marlowe
#1800
"Nemtudom, valahogy nem fogott meg a játék...:o(
A nézet sem tetszik... A 3rd person nézet sem az igazi, mert egy csipőficamos a karakterem :o("

Naszóval színvilág, textúrák, karakterek....én már csak ilyen rigolyás vagyok....ha nem tetszik a tálalás, akkor a tartalom lehet akármi....( na nem általánosságban, de most pl pont ez van)



\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

OPosszUM
#1799
nembaj ki tudom bogozni... thx 😊
FREAK
#1798
csinos kis link 😊)))

Riszpekk

Rincewind
#1797
Darkelf, fehér lófarok, meg körszakáll 😉) (Drizzt rulez 😊
FREAK
#1794
nálam ment rendesen

Riszpekk

FREAK
#1793
akkor mi a gond?? EZ a stílus királya!

Riszpekk

marlowe
#1792
jó erre voltam kiváncsi...

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

FREAK
#1790
és milyen faj???

én valami Nord asszem, nagy niga, csíkosra borotvált fejjel

jövő hétre mindenki hozzon screen-t a karijáról

Riszpekk

marlowe
#1789
félreértesz, engem nem az zavar ami mondasz, én szeretem a szabadon barangolós történetet....

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

Rincewind
#1788
Az bug nálam beszélnek rendesen a karakterek...
FREAK
#1787
mi az hogy csak tátognak?????


amúgy a problémád általános, ehhez beállítottság kell, a többség még mindig jobban szereti, ha kézenfogva végigvezetik egy előre megírt történeten

ez nem erről szól

Riszpekk

Rincewind
#1785
Én Witch Hunter lettem 😊)
FREAK
#1784
és nekem mai hatig kell melóznom......... megőrülök


viszont nagyon cool a kérdezgetős karaktergenerálás

általában lovag szoktam lenni, és kíváncsi voltam, a kérdések alapján milyen kasztot kapok

esküszöm, nem csaltam, úgy voltam vele, hogy ha nem lovag, akkor nem lovag, lényeg, hogy a saját személyiségemet tudjam játszani

de LOVAG lett 😊))

Riszpekk

OPosszUM
#1783
Haliho! Na mizujs tegnap kicsit le kellett lépnem, de látom eléggé megy a teamwork 😊
A tressy féle helyen a full 1.CD van fent, vagy csak pár file?
marlowe
#1782
Nemtudom, valahogy nem fogott meg a játék...:o(
Az kifejezetten zavar, hogy az njk-k csak tátognak (de eleht ez csak egy bug nálam)
A nézet sem tetszik...

Kínomban már nekiáltam lekaszabolni a parasztokat a városban, de az sem volt élvezetes, mert belefojtottak a folyóba .o)

Mondjuk az k...a jó, hogy belekötök valakibe, meglátja az őr, odajön leállít...aztán reported..megy ilyenek...és választhatok megyek a zárkába, vagy fizetek....
Másodszorra már visznek a zárkába, de ellenállhatok.....késsel egy páncélos hosszúkardos gyakorlott őrnek...:o)

A 3rd person nézet sem az igazi, mert egy csipőfizamos a karakterem :o(

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

#1780
esküszöm, hogy mindig 404-es hibát ír ki a te oldaladon....😞(
de már megvan a tar-ról, köszönöm marlowe
FREAK
#1779
na azér' 😊))))))))

Riszpekk

FREAK
#1777
nem tetszik?

Riszpekk

marlowe
#1776
Én is épp ezt akartam írni :o)

Csak a játék tetszene nekem :o(((

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#1775
ja már írtak páran .o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#1773

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

#1769
megoldhatnánk valahogy a dev-mrw1.r02-t??... köszi
#1768
ezt a filet szeretném én is kérni....
legyen valaki olyan kedves, és tegye fel valahova!
Boco
#1765
Köszi szépen! örök hála +1 év
#1761
Sziasztok !
Fent vannak még valahol a file-ok?
magus
#1760
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/dev-mrw1.r43

itt vannak boco

#1759
Kézikönyve scannelve vagy pdf-ben van valakinek?
Boco
#1758
nekem az 1. cd 42,43,45-ös file-ja hiányzik nem tudná valaki ideadni?
FREAK
#1757
nem, mi az?

Riszpekk

ember
#1756
"is, az max rá van tolva a textúrára, de tuti hogy nem követi a nap/holdak mozgását"

igen, ezt hívják lightmapnek, emlékszel a quake engine-re?
FREAK
#1755
most vagy én voltam túl álmos, vagy te nem vágod mi az a lightmap


én nem láttam a házak árnyékát, de ha van is, az max rá van tolva a textúrára, de tuti hogy nem követi a nap/holdak mozgását

Riszpekk

magus
#1754
ehh😊

na csurog lefele

én huje hét mulva vizsgazom es ezzel baszaxom

na szurkoljatok😊

ember
#1753
hát, igen. az elnevezés végülis mindegy, de az eljárás az olyan
FREAK
#1752
ja

de biztos vagy benne?

Riszpekk

ember
#1751
nem, lightmapet 😄
FREAK
#1750
biztos, hogy lighmap-et akartál írni? 😊

Riszpekk

ember
#1749
házaknak is van, csak nem dinamikus mint a karaktereké, hanem lightmap.

furcsán nézne ki ha semmi árnyékuk nem lenne
FREAK
#1748
hát a legnyersebb módszer, hogy áttolsz az arcán egy kardot, utána USE és TAKE ALL 😊))))))))

Riszpekk

#1747
hogyan lehet karakterektől lopni?
Dikkma
#1745
Nekem a PIII megvan (már lassan két éves lesz a 700-as, akkor 75 volt bruttó 😛 ) de a Savage4-em még mindig nem futja ki magát, kéne alá P4 😄
Efreet
#1744
biciklit is lehet áramfejlesztésre használni... meg lehet csapolni a villámcsapásokat...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"