The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rincewind
#1865
Meg érdekes az az ember, aki aztmondja a vízre, hogy ronda... 😊
ember
#1864
a helyesírása alapján lehet vagy öt éves. nem csoda hogy nem jött be neki a játék...

Ald-ruhnban (vagy vmi ilyesmi) hihetetlen jól néz ki a homokvihar! Meg ahogy az emberek eltakarják az arcukat, ha széllel szemben mennek...
Rincewind
#1862
Hát akkor nemtudom, te hogy csinálod, de nekem működik rendesen...
Ko314
#1861
bocs mindenki, már jön... de 5 perce télleg nem jött semmi :-)

még egyszer köszi...

Kilroy was here...

Ko314
#1859
honnan szedted le, mert amit rincewind adott link, az nem jön be.. :-(

Kilroy was here...

Rincewind
#1858
Nálam semmi baja...
Ko314
#1857
valaki nem tudja, hogy a dev-mrw1.r02 -es file-t honnan lehetne leszedni?

Kilroy was here...

Ko314
#1855
az r02 nem jó... :-(

Kilroy was here...

Rincewind
#1854
Szólsz, ha lesz valami eltérés?
Rincewind
#1853
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/dev-mrw1.rar
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/dev-mrw1.r00 -
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD1/dev-mrw1.r45 a 2 es cd meg http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD2/dev-mrw2.rar http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD2/dev-mrw2.r00 -
http://web.axelero.hu/tressy/The.Elder.Scrolls.III.Morrowind-Deviance/CD2/dev-mrw2.r28 ig
FREAK
#1852
asszem IRC-n lesz FLT verzió is, ha érdekel valakit (pl. engem 😊

Riszpekk

FREAK
#1851
teljesen szokványos FPS, 3rdPS irányítása van, csak a guggolás hiányzik

Riszpekk

GAMECUBE
#1850
Pojjen mi hogy egy nintendos Morrowondezni akar mindenaron😊)
Ez a mindeneves😊)
GAMECUBE
#1849
szastok ismet.
Ejj nem tudom most vegignezni ezt az ezer hozzászolast tegnap ota, valaki megsugja ha mar ,megvan honnan lehet leszedni?
ugye Cdkey es egyeb szarok nem kellenek ugye?
Milyen konfigot szeret a game?(egyaltalan valaki nyomja mar?😛)
NAgyon kiv. vagyok en mar ra... milyen lett...
#1848
Még nem láttam és pár napig nem is fogom. CSak az infot gyűjtöm...Addig is.
hiba
#1847
Nem kell a hibat keresni, a hibat eszre fogod venni mert egy "zavaro tenyezo" amit mashol maskepp oldottak meg - ha eppen nem egy bug.

Kerdes: Milyen az iranyitasi rendszere?

OPosszUM
#1846
bár ez csak az én szerény véleményem... 😊
OPosszUM
#1845
Na jó, persze nem tökéletes, de azért nem adhatják a szádba a saját fantáziádat...
OPosszUM
#1844
Na mi történt? Remélem mindenki a gamét nyomja és csak azért van ilyen csend! 😊
#1843
Szóval
1.harcrendszer , khm kicsit gagyi
2.A dialógok első mondatait lehet hallani a többi szöveg
3.Reál világ (időjárás ,napszakok stb.)
4.Kötelen feladat megoldás és kötetlen útvonalak

5.AI ????

OPosszUM
#1842
Akkor passz... próbáld meg élvezni! 😊)
Tudod... Ne taposs a fűre! ... Inkább szívd el! 😊
marlowe
#1841
"Nem tudom miért kell mindig a hibákat keresni... :/"
Pedig egyértelmű... várta, és csalódott... nem fikázza, hoyg így szar úgy szar, hanem várta a játékot leszedte, és nem tetszik neki amit kapott, azaz vesztett valamit. Szeretne vele játszani, de ezt kapta....itt a világ amit kapsz az már lehet akárhol, ha jobban zavar a kezelés, meg ilyenek, mint az élmény amit kapsz :o)

Mindenesetre tényleg nem jártatom itt a szám többet, mert egy hete még azt sem tudtam, hogy miez :o))

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

OPosszUM
#1840
Na egen, bár már az sem volt semmi, hjogy mit össze hőbörögtünk, hogy mikor törik már fel... 😊))
marlowe
#1839
Először énis ilyesmire gondoltam, attól persze még lehet, hogy avalamit elnéztem, de elég kevés a lehetőség, amit variálni lehet...

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

Rincewind
#1838
Nem tudom miért kell mindig a hibákat keresni... :/
Senki nem veszi észre, hogy egy apránként megszerkesztett, virtuális világ csöppent az ölébe, ami jó esetben hosszú hónapokra magával ragadja...? 😞
marlowe
#1837
biztos :o(

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#1836
Marad az nwn :o) Ahogy a videókat nézem nem lesz csalódás :o)
Már a karakteralkotásnál lehet válaszani a testalkatot is (kövérség szintje stb :o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

OPosszUM
#1835
Most akkor lehetne olyanokat kérdezni, hogy milyen gépen fut, beállítottál-e mindent rendesen, de inkább nem kérdem mert biztos... 😊 Ugye??? 😊)
marlowe
#1834
Na jó nem fikázom többet, csak megvédtem láttalanba akit lesajnáltatok :o)

Nekem nem jött be ennyi :o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

FREAK
#1833
az összeset nem dumálják, de amikor vaker van, akkor le is pause-ol a game, csak az első pár mondat van felvéve

Riszpekk

marlowe
#1832
"harcrendszer OK, elég gagyi lett, de ez NEM FPS..... nem erről szól"

senki nem mondta, hogy fps...de a harc ugyanúgy eleme, szóval nagy igénytelenség kihagyni...pláne, ha egyeseket nagyon zavar..:o(

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

FREAK
#1831
harcrendszer OK, elég gagyi lett, de ez NEM FPS..... nem erről szól

hangulatilag viszont hihetetlen..... egy kész virtuális világ

a daggerfall óta erről álmodoztam

Riszpekk

marlowe
#1830
"Nem irlya ki sebzet e egyáltalán valamit.
Az elenség meg se rezdül ha sebzem nem vérzik semmi.(
Honan a francbol tudjam akkor hogy hatásos volt e az ütésem.
Ok lehet mondani reális a valoságban se irodna ki.
Na de kérem ha valoságba szájon vágok valakit az hátra hököl vagy elesik vagy kiköpi néhány fogát.
Tehát le tudom mérni az ütés erelyét.
De itt semmi.( "

Na ez pl engem is zavart :o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

Rincewind
#1829
Mondom, hogy nálam beszélnek szépen. Biztos, hogy bug... 😞
marlowe
#1828
"Szépen néz ki az oké.
De pl kornyikál a zene és nincs hang efect az npc k tátognak bambán de egy hang se jön ki a torkukon.(
Az idöjárás tényleg jó.
De pl a viz nagyon csunya. "

Neketek ez nincs, akkoer ez valami bug lehet? Mert úgy látom nem csak nálam van..

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

FREAK
#1827
ok, akkor neked nem 😊))))

Riszpekk

FREAK
#1826
szegény gyerek 😊)))

Riszpekk

Rincewind
#1825
Ez kurva nagy baomság, csak így röviden... 😊
Rincewind
#1824
''a zuhanós hulla varázsló mindenkinek megvolt?''
Ezt nem értem...
marlowe
#1823
Ezzel részben egyetértek...:o((

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#1822
ok :o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

#1821
Ezt olvastam egy másik forumon.
Az ,hogy ki volt nem tudom Sajna .

"Nagyon vártam és nagyon féltem is.
Hát ugy árzem jogos volt.(
Kicsit becsapotnak érzem magam.
Ha tudom hogy ilyen akkor még az utána való olvasgatásra se szánok idöt.
Hol van a magával ragadó világ.
Szépen néz ki az oké.
De pl kornyikál a zene és nincs hang efect az npc k tátognak bambán de egy hang se jön ki a torkukon.(
Az idöjárás tényleg jó.
De pl a viz nagyon csunya.
Most idöjárás szimulátort akartak vagy szerepjátékot.
A harcrendszer nah((((
Grrr.
Csapkodok öszevisza semmi iöd leálitás azt se látom talált e amit ütök.
Nem irlya ki sebzet e egyáltalán valamit.
Az elenség meg se rezdül ha sebzem nem vérzik semmi.(
Honan a francbol tudjam akkor hogy hatásos volt e az ütésem.
Ok lehet mondani reális a valoságban se irodna ki.
Na de kérem ha valoságba szájon vágok valakit az hátra hököl vagy elesik vagy kiköpi néhány fogát.
Tehát le tudom mérni az ütés erelyét.
De itt semmi.(
Ha engem ütnek akkor is csak pirosan bevilan a képernyő
mint c64 en valami ezer éves játékban.
Szoval sok hüho semmiért.( "

Vélemény ?
FREAK
#1820
elvesztettem a fonalat........... a zuhanós hulla varázsló mindenkinek megvolt?

Riszpekk

marlowe
#1819
Hát igen, ez is bizonyítja, hogy különbözőek vagyunk :o) Én pl. egy külső kamerával jobban érzem magam, és ugyanúgy bele tudom magam élni, pláne az irányítás is jobban fexik.....

A FP nézetben meg bele vagyok szorítva a karakterbe...pláne abban a nézetben lövöldözni, ugrálni szoktam :o)) ne de ezen ne nyissunk vitát, ízlések és pofonok :o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

Rincewind
#1818
Én vagyok a mega hiper boss a marketing osztályon 😊
FREAK
#1816
mé ott is tag vagy??

Riszpekk

OPosszUM
#1815
Azt is ha kell! 😊))
Rincewind
#1814
Fel, én kémkedem a rosszarcoknak 😉))
FREAK
#1811
DE JÓL BESZÉLSZ, KEBLEMRE!!

felvettünk már JÓARC™-nak???

Riszpekk

Rincewind
#1810
Honnan tudjam? Gondolom, ha boszorkányvadász van, akkor kell lennie bosziknak is... 😊