The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#1918
keress másik labirintust, van egy rakás

Riszpekk

#1917
Egy labirintusba vagyok. Egy ajtot nem tudok kinyitni mert mögötte áll egy csontváz és igy nem nyilik. Más irányba nem tudok menni, benn ragadtam. Szerintetek most mi van?
ember
#1916
igen, főleg hogy ez elég régi drivernek tűnik
FREAK
#1915
így van, nálam is lemegy 15-ig, de absz nem zavar.... ha egy helyen kicsit többet mászkálsz, beswappeli, és tök simán fut

Riszpekk

hun-ter
#1914
000000: Program Started
000000: Computer Name: hun-ter
000000: Creating Windows
000000: Begin loading of archive header and invalidation of archived files
000001: Finished with header loading and invalidation
000102: Initializing Main
000409: Video adapter: NVIDIA GeForce2 MX (4.12.1.650)
001734: Creating Scene
001734: Loading Master/Plugin
005103: Done Loading Master/Plugin
005103: Done Creating Scene
010939: Done Initalizing Main
013591: Start NewRenderer
013896: Video adapter: NVIDIA GeForce2 MX (4.12.1.650)
014102: Stop NewRenderer
heh csinált egy program flow file-t miután kivágott és ez volt benne(akkor driver baja lesz ugye?)
hun-ter
#1913
az a 20 fps bíztató akkor asszem graf minre le(ha egyáltalán még menni fog nálam is normálisn)
ember
#1912
hozzá kell tenni hogy ez nem egy shooter, nem kell a stabil 100 fps a játékhoz
#1911
okok, csak a lelkesedes beszel belolem 😊

hun-ter
#1910
marha jó akkor driver csere
csak én lehetek ilyen szerencsétlen pedig a legutóbbi karim tök jó volt(valahogy mindig mással próbálkozom😊)
FREAK
#1909
figyi, ne lőjünk le mindent, csak ha valaki elakadt (szóval ultralooser 😊 és akkor is jobb lenne mailben

Riszpekk

FREAK
#1908
csak a vidkártya miatt aggódnék, de fene tudja

be lehet konfigolni, max konzolos felbontáson nyomod

indoor kurva jól fut, de valószínűleg kint egy falu szélén nem mész 20 fps fölé

majd hozok shotokat, amiken a frame rate is látszik

Riszpekk

ember
#1907
nekem azzal megy
#1906
Nah, megvan a gyilkos a hollow tree kornyeken levo kis hazikoban van...beszelni kell elobb a vilagitotoronyban levo nocivel 😊 1bbkent engem is veletlenszeru idokozokben kidob a desktopra, jah es megvan az egbol pottyant varazslo is 😊

hun-ter
#1905
francba kinek megy winME-vel?
magus
#1904
akkor freak ezen hogy menne szted?
1200celeron tualatin,256sdram,abit siluro gef2 mx400,asus, alaplap...wun2k

FREAK
#1901
akkor senki nem találkozott a pórul járt varázslóval a falutól északra a domb lábánál???



coooooooool

Riszpekk

hun-ter
#1900
na fennvan megint megnézem most jó-e
FREAK
#1899
huh 😊))

Riszpekk

FREAK
#1898
ez nonszensz

semmiben nem különbözik a többitől

előre, hátra, strafe, jump, run, walk

fel nem bírom fogni, mi a baj a gothic irányításával

Riszpekk

magus
#1897
JOKURVA ÉLET BASZNA MEG AZT A RÜHES FASZU APÁMAT . HOGY DÖGÖLNE MEG AZ AKÖCSÖG. csak neki van adminisztrátro joga és nem mondja. el. de itthon sincs egy darabig.áááá

hun-ter
#1896
azthiszem majd csak ha végignyomtam kezdek bele a pályakészítgetésbe...érdekel az is nagyon de szeretnék végre játszani is!!! 30%😊)
hun-ter
#1895
ehh😊
ember
#1894
nekem egy bajom van: nincs benne POWER ARMOR.

valaki csináljon hozzá egy Fallout világot de nagyon gyorsan 😄
hun-ter
#1893
milyen wined van?
hun-ter
#1892
nekem egyetlen bajom van a gameval: nincs benne igazán paladin alkat(mármint az én ízlésemnek megfelelően😊)
#1891
Nekem is ki szokott lépni a windowsba, tök véletlenszerűen.
hun-ter
#1889
na jó mondták már a win frisst is akkor megpróbálom újra telepíteni
ember
#1888
reinstall, vagy driver-frissítés, más ötlet nincs
hun-ter
#1887
francba másnál is volt már hogy kilépett az elején amikor S...G...-nek kell vinni a papírjaimat? nekem állandóan és nemtok jáccaniiiiiiii nemigaz valaki plíííííz segítsen!!!
ember
#1886
tök jó, én még egy questet sem csináltam meg, de jól elszórakoztam órákig... néztem, hogyan reagálnak bizonyos dolgokra a városlakók, elmászkáltam pár városba, eddig mind NAGYON szép és változatos.

ja és az atletics skillem már egész magas, a hosszú gyaloglások alatt a bunnyjump technikámat fejlesztem...
FREAK
#1885
ha látjátok narumont, szóljatok már, hogy írjon pár sort 😊) kösz

Riszpekk

FREAK
#1884
ja, asszem a főnököm volt az, de lehet, hogy az irodavezető


bazeg dolgozunk 😊))

Riszpekk

#1883
na, megvan mar valakinek a gyilkos ? 😊

Rincewind
#1882
Nekem nem tetszik
Rincewind
#1881
Segítek:

Akkor csináld azt, hogymásold be vágólapraa linket és a Flasgetben az Edit menüben van egy olyan opció, hogy Paste URL, asszem a legfelső... Na azzal próbálkozz!
hiba
#1880
a Gothic-ot is ez elejen mennyien leszoltak, aztan 1-2honap mulva visszatertek a forumban, es szimplan elnezest kertek a tevedeseikert...😊 de komolyan igy volt 😊itt persze meg nem tudom mi a helyzet.

FREAK
#1879
ok, engem nem is rendítenek meg, csak mondom, mi lehet a jelenség oka


még a ferrarinak is vannak kritikusai, pedig az is nonszensz 😊))))

Riszpekk

Lacc
#1878
Nem bírom letölteni mert olyan láma vagyok hogy nem tudom beállítani a flashgetet hogy default downloader legyen, folyton a windowsos szarság akarja leszedni a file-okat.
Rincewind
#1877
Hagyd már fikázzák nyugodtan, ők maradnak ki belőle, nem kell velük törődni! 😊
FREAK
#1876
a fikázásról meg annyit, hogy a annakidején a Gothicról is elmondtak mindent okos, művelt arcok

szar a grafikája, irányíthatatlan, unalmas, nincs hangulata

és a Gothic is bebizonyította, hogy az addigi legszebb rpg grafika mellett, kurva jó irányítással, gecijó sztorival és hatalmas hangulattal bír, és minden idők egyik legkomolyabb játéka

pont a Morrowind adná alább?? ugyanmár.......

Riszpekk

FREAK
#1875
bazz, akkor jól láttam

megy a muksi, valami világít a kezében, bele a pocsolyába, light off, aztán csak lézeng a falu szélén

thx


amúgy én arról a varázslóról beszéltem, aki a falunk kívül hullott alá az égből, amikor egy teleport varázst tesztelt

bele is halt szegény, de jó cuccai voltak 😊))) szééép lila köpeny 😊))

Riszpekk

hun-ter
#1874
hajnalban is de még most is qrvára tetszik a zenéje az már biztos... Soule fényévekkel jobbat teljesített mint a DS esetében😊 talán ez a világ jobban elvarázsolta. fantasztikus😊
hun-ter
#1873
akkor megpróbálok elmerülni a gameban remélem nem bsz ki megint ugyanott😞((
#1872
Valaki rajott mar ki nyirta ki az adoszedot ?

1bbkent a rejtekhely a pocsolyaban levo fatorzsben van, valami hollow tree, vagy mi a neve

hun-ter
#1871
na hali mindenkinek végre hazaértem a suliban kialudtam magamat😊))
FREAK
#1870
hülye mészáros 😊)))))))

remélem, elkapnak az imperial rendcsinálók, és meglakolsz bűneidért!!! 😊)

Riszpekk

ember
#1869
egyébként GK-on van a beszólás, ott lehet neki anyázni...
GAMECUBE
#1868
koszike
Lazarus
#1867
Hát ez már valami! Ezt nevezem én játéknak... 😊
Lemészároltam a falu nagyrészét és 1 lámpással a kezemben elindultam az éjszakában új településeket keresni, lepihenek picit a hídon és meglátok 1 kagylót a vízben... hát nem egy 100gp-t érő gyöngy volt benne? 😄

Most is csak azért vagyok itt mert lefagytam, na csá!
ember
#1866
mondjuk azt én sem értem, hogy miért csak Gef3-4en van tükröződés. Más játékokban meg tudták oldani pixel shader nélkül is (na jó, bump mapping nélkül)