The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hiba
#1971
na szereztem egy kicsiny pancelt, igy mar nem halok meg egybol mikor hatbavagnak 😊 viszont hogy a fenebe lehet megutni barkit is? mert en fel orat boxolok elotte akkor se eri el egy talalat sem, sot az ellenfel se talal el engem pedig folyton hadonaszik, hogy is van ez?

#1970
Ocseeeem, kinyirtam a romok kozott koszallo full lemezvertes alakot 😊 nem volt tavolsagi fegyvere 😊 enmeg felmasztam az erkelyre, es sparkkal kivegeztem 😊 1bbkent a karakterem :

Attribute focus : intelligence, willpower

elsodleges skillek: destruction, recovery, conjuration, unarmoured ...huhh, igy fejbol nemmegy 😊

az a lenyeg, h bevallaltam az osszes magic skillt + az alkudozast 😊

jah custom class magicre focus 😊

apperice vagy micsoda a csillagjegyem 😊 full varazslo, de nagyon teccik 😊

I.C.ram
#1969
en most akarok egy harcos-bugazo karaktert csinalni mert a battlemage nem jott be annyira 😞(
#1968
És a FIX? Mire jó? ISONEWS!

I.C.ram
#1967
boltosokat sima ki lehet nyirni? nem taposak mint a tobbi rpgben?
Lazarus
#1966
Én Nord-al megyek és marhára bírom! Igaz varázslók ellen kicsit esélytelen vagyok, de ha hörpintek ellenszérumot akkor azoknak is vége
#1965
Nah,köszi szépen mindenkinek,aki tett valamit azért,hogy a nagyközönség elé tárja a game-et,dikerült leszednem,és nagyon bejön a játék!Szerintem a modellek kidolgozása egyátalán nme vészes,nagyon jókra sikeredtek.Hihetetlen élmény ezzel a játékkal játszani,főleg este amikor esik az eső,és néha "eldörren" az ég😊))
Még nem játszottam vele sokat,de annyit már látok hogy a bejárható terület óriási...Én azt kaptam a játéktól amit vártam,nemtudom ti hogy vagytok vele😊))na megyek is vissza nyomni a gamet.

Lazarus
#1964
Amúgy igen, érdemes tolvajkodni Nincs is annál jobb mikor kinyírsz titokban 1 boltost
Lazarus
#1963
A skilljeid viszont leesnek (a börtönben nem használod őket)
Lazarus
#1962
Nerm azt mondja hogy kell neki, hanem hogy dobd el!

Amíg beszélsz vele rakd le a földre

Gondolom befolyásolni lehet vele más emberek akaratát...
I.C.ram
#1961
siman dumalsz veles a bal oldalt a temak kozott a quest nevet vagy valami rautalo dolgot es atadja.

irja le mindenki hogy ki milyen karakterrel megy es hogy tetszik neki a karaktere
I.C.ram
#1960
de a borotonbe zarasnal csokken egy ket adatod es no a security-d tehat valakinek megeri valakinek nem 😊)
hiba
#1959
'erdemes tolvajkodni?
elkapott egy gardista es borotnbe zart, de ha jol lattam minden cuccom amit osszelopkodtam megmaradt.

#1958
Hogyan lehet valakinek atadni valamit ? Valami kis faluba moon sugar kell a boltosnak, h kereskedjen velem, nekem van is, csak nemtom neki odaadni

Lazarus
#1955
De, nagyot néztem mikor előkerült a semmiből 😊
D3t0nat0r
#1954
Akkor én voltam tudatlan, sorry 😊

Lacc
#1952
Ja megvan 😊
Lacc
#1951
Valaki plz elmondaná hogy hol lehet a flashgetben beállítani hogy hány szálon töltsön? Már vagy ötször átnéztem a beállításokat de nem találom sehol.
#1950
Azért az se gyenge, hogy a Dungeon Siege milyen keveset tölt azon a bazi nagy terepen. Persze az 1000x kisebb térképekkel operál.

#1949
Csak ki akarom próbálni, ha már vártam rá egy évet, nem szeretném ha a vásárlás UTÁN derülne ki, hogy nem ilyen lovat akartam ...

FREAK
#1948
de nem tudom, mit vagytok kiakadva a gépigény miatt, amikor egy korzika méretű sziget egyben van kezelve és nem gyenge kidolgozással 😊

Riszpekk

FREAK
#1947
ez tuti, hogy végleges, mivel a bolti megjelenés után jött ki, ami azt jelenti, hogy nem kiszivárgott, hanem megvették a jóemberek 😊))

Riszpekk

D3t0nat0r
#1946
Mind1, az a lényeg, hogy ez a végleges verzió, de ha teheted akkor az FLT verziót ne szedd le! Az állítólag bugos.

#1945
Nem tudom, de egy csomóan letették a nagyesküt, hogy a végleges szebb és gyorsabb volt, valamint nem maradtak (ennyiszor) a falban/ajtóban/levegőben a hullák és tárgyak ... én nem tudom, nekem nem volt meg a gyári.

D3t0nat0r
#1944
A Mohaa esetében soha nem volt lassú, bugos béta. Volt egy warez, meg 1 bolti verzió, a két verzió között a különbség 1 hét volt, és a későbbire az volt ráírva, hogy store final...

#1943
Én meg ezért vettem Radeon 8500-öt ... na jó nem csak ezért 😊

Lacc
#1942
Még jó hogy nekem GF3-am van
#1941
Remélem nem nyírtok ki kedves rajongók, de nem lehet, hogy ugyanaz történt mint a MOHAA esetében?
Amikor kiderült hetekkel a "megjelenés" után, hogy csak egy béta verzió, ami lassabb, rondább és bugosabb volt mint a végső??????
Tehát életetekre esküsztök, hogy ez itt a végleges MORROWIND???

FREAK
#1940
The thing I heard a lot of talk about was the water effect, all I can say is, it’s finally done right. In most games with water, Tribes2 and others, the water has spiked edges and just doesn’t look real, no movement in the water and such. This game has done a very nice job with the water effect, although it does look like its silver at times, up close it is pretty cool. You can see waves and tons of movement, especially when it rains.




de jó neki.....

Riszpekk

FREAK
#1939
a rohadék : GF3 Ti500, és tükröződik a víz, GRRRRRRR 😊)))

Riszpekk

FREAK
#1938
király melóm van, és napi 9 óra 😊)))))))))) nem is király, csak jó hosszúú 😊)

Riszpekk

Rincewind
#1937
Vagyis 6000 😊
Rincewind
#1936
Bazdmeg egy évvel később regisztráltál, mint én és már 6000-el több hozzászólásod van... 😊)))
FREAK
#1935
én meg azt hittem video 😊))))))))))
na mondom, itt az intro, de szép 😊))))))

hozzá se értem az egérhez, csak mikor elhallgatott a gyík, nekem meg gyanús lett a nagy csend 😊))))

Riszpekk

I.C.ram
#1934
valami rabszolga vagy szerintem az elejen bar a parbeszedeket aturgottam az elejen mert azthittem hogy tutorial 😊)
I.C.ram
#1933
inddor tok kiraly de outdoor kb 10 fps 😞(
I.C.ram
#1932
nektek nem lassu iszonyatul??? 800*600 ban ai tok lent view distance kb az 1/3-anal shadow off meg is tok lassu!! 😞((
FREAK
#1931
ja, és egy apróság

arra rájött már valaki MIRŐL SZÓL A JÁTÉK?


vártam valami informatív intro-t, de csak a menü jött be, és hipphopp már játszottam is

szóval mi is történik tulajdonképpen?

Riszpekk

FREAK
#1930
wow még ma meglesz a 6000 dumám

Riszpekk

FREAK
#1929
akkor úgy látszik ennyi dologra nehéz volt figyelni

Riszpekk

ember
#1928
nem, belsőknél nem mindig, én is beragadtam már egy szobába.
FREAK
#1927
nem értem, ajtóknál tölteni szokott, nem?

Riszpekk

#1926
telport még nincs, nem tudok sokat menni mert a labirintus alján vagyok. Csonti egy lépést nem hajlandó mozdulni hiába magyarázom neki hogy igy nem tud legyakni...
FREAK
#1925
és mi van, ha eltávolodsz az ajtótól, hátha a csonti is elhúz, és ki tudsz rontani?

vagy teleportvarázs, ilyesmi

Riszpekk

#1924
van de régebbi...az lesz.. De ez egy elég nagy huba, hogy ezt nem tudták megoldani...
ember
#1923
és nem mentetted el még kijjebb?
ember
#1922
megróbálkozhatsz egy 28.32-essel is, az a legújabb
#1921
de nem tudok kijönni a labirintusbol. nem bemenni nem tudok
hun-ter
#1920
ja a 650-es most felnyomtam a 12.41-es detonator-t hátha most jó lesz
ember
#1919
quick load