The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
na szereztem egy kicsiny pancelt, igy mar nem halok meg egybol mikor hatbavagnak 😊 viszont hogy a fenebe lehet megutni barkit is? mert en fel orat boxolok elotte akkor se eri el egy talalat sem, sot az ellenfel se talal el engem pedig folyton hadonaszik, hogy is van ez?
#1970
Ocseeeem, kinyirtam a romok kozott koszallo full lemezvertes alakot 😊 nem volt tavolsagi fegyvere 😊 enmeg felmasztam az erkelyre, es sparkkal kivegeztem 😊 1bbkent a karakterem :
Attribute focus : intelligence, willpower
elsodleges skillek: destruction, recovery, conjuration, unarmoured ...huhh, igy fejbol nemmegy 😊
az a lenyeg, h bevallaltam az osszes magic skillt + az alkudozast 😊
jah custom class magicre focus 😊
apperice vagy micsoda a csillagjegyem 😊 full varazslo, de nagyon teccik 😊
Attribute focus : intelligence, willpower
elsodleges skillek: destruction, recovery, conjuration, unarmoured ...huhh, igy fejbol nemmegy 😊
az a lenyeg, h bevallaltam az osszes magic skillt + az alkudozast 😊
jah custom class magicre focus 😊
apperice vagy micsoda a csillagjegyem 😊 full varazslo, de nagyon teccik 😊
#1968
És a FIX? Mire jó? ISONEWS!
Én Nord-al megyek és marhára bírom! Igaz varázslók ellen kicsit esélytelen vagyok, de ha hörpintek ellenszérumot akkor azoknak is vége
#1965
Nah,köszi szépen mindenkinek,aki tett valamit azért,hogy a nagyközönség elé tárja a game-et,dikerült leszednem,és nagyon bejön a játék!Szerintem a modellek kidolgozása egyátalán nme vészes,nagyon jókra sikeredtek.Hihetetlen élmény ezzel a játékkal játszani,főleg este amikor esik az eső,és néha "eldörren" az ég😊))
Még nem játszottam vele sokat,de annyit már látok hogy a bejárható terület óriási...Én azt kaptam a játéktól amit vártam,nemtudom ti hogy vagytok vele😊))na megyek is vissza nyomni a gamet.
Még nem játszottam vele sokat,de annyit már látok hogy a bejárható terület óriási...Én azt kaptam a játéktól amit vártam,nemtudom ti hogy vagytok vele😊))na megyek is vissza nyomni a gamet.
Nerm azt mondja hogy kell neki, hanem hogy dobd el!
Amíg beszélsz vele rakd le a földre
Gondolom befolyásolni lehet vele más emberek akaratát...
Amíg beszélsz vele rakd le a földre
Gondolom befolyásolni lehet vele más emberek akaratát...
siman dumalsz veles a bal oldalt a temak kozott a quest nevet vagy valami rautalo dolgot es atadja.
irja le mindenki hogy ki milyen karakterrel megy es hogy tetszik neki a karaktere
irja le mindenki hogy ki milyen karakterrel megy es hogy tetszik neki a karaktere
de a borotonbe zarasnal csokken egy ket adatod es no a security-d tehat valakinek megeri valakinek nem 😊)
'erdemes tolvajkodni?
elkapott egy gardista es borotnbe zart, de ha jol lattam minden cuccom amit osszelopkodtam megmaradt.
elkapott egy gardista es borotnbe zart, de ha jol lattam minden cuccom amit osszelopkodtam megmaradt.
#1958
Hogyan lehet valakinek atadni valamit ? Valami kis faluba moon sugar kell a boltosnak, h kereskedjen velem, nekem van is, csak nemtom neki odaadni
Valaki plz elmondaná hogy hol lehet a flashgetben beállítani hogy hány szálon töltsön? Már vagy ötször átnéztem a beállításokat de nem találom sehol.
#1950
Azért az se gyenge, hogy a Dungeon Siege milyen keveset tölt azon a bazi nagy terepen. Persze az 1000x kisebb térképekkel operál.
#1949
Csak ki akarom próbálni, ha már vártam rá egy évet, nem szeretném ha a vásárlás UTÁN derülne ki, hogy nem ilyen lovat akartam ...
de nem tudom, mit vagytok kiakadva a gépigény miatt, amikor egy korzika méretű sziget egyben van kezelve és nem gyenge kidolgozással 😊
Riszpekk
ez tuti, hogy végleges, mivel a bolti megjelenés után jött ki, ami azt jelenti, hogy nem kiszivárgott, hanem megvették a jóemberek 😊))
Riszpekk
Mind1, az a lényeg, hogy ez a végleges verzió, de ha teheted akkor az FLT verziót ne szedd le! Az állítólag bugos.
#1945
Nem tudom, de egy csomóan letették a nagyesküt, hogy a végleges szebb és gyorsabb volt, valamint nem maradtak (ennyiszor) a falban/ajtóban/levegőben a hullák és tárgyak ... én nem tudom, nekem nem volt meg a gyári.
A Mohaa esetében soha nem volt lassú, bugos béta. Volt egy warez, meg 1 bolti verzió, a két verzió között a különbség 1 hét volt, és a későbbire az volt ráírva, hogy store final...
#1943
Én meg ezért vettem Radeon 8500-öt ... na jó nem csak ezért 😊
#1941
Remélem nem nyírtok ki kedves rajongók, de nem lehet, hogy ugyanaz történt mint a MOHAA esetében?
Amikor kiderült hetekkel a "megjelenés" után, hogy csak egy béta verzió, ami lassabb, rondább és bugosabb volt mint a végső??????
Tehát életetekre esküsztök, hogy ez itt a végleges MORROWIND???
Amikor kiderült hetekkel a "megjelenés" után, hogy csak egy béta verzió, ami lassabb, rondább és bugosabb volt mint a végső??????
Tehát életetekre esküsztök, hogy ez itt a végleges MORROWIND???

The thing I heard a lot of talk about was the water effect, all I can say is, it’s finally done right. In most games with water, Tribes2 and others, the water has spiked edges and just doesn’t look real, no movement in the water and such. This game has done a very nice job with the water effect, although it does look like its silver at times, up close it is pretty cool. You can see waves and tons of movement, especially when it rains.
de jó neki.....
de jó neki.....
Riszpekk
én meg azt hittem video 😊))))))))))
na mondom, itt az intro, de szép 😊))))))
hozzá se értem az egérhez, csak mikor elhallgatott a gyík, nekem meg gyanús lett a nagy csend 😊))))
na mondom, itt az intro, de szép 😊))))))
hozzá se értem az egérhez, csak mikor elhallgatott a gyík, nekem meg gyanús lett a nagy csend 😊))))
Riszpekk
valami rabszolga vagy szerintem az elejen bar a parbeszedeket aturgottam az elejen mert azthittem hogy tutorial 😊)
nektek nem lassu iszonyatul??? 800*600 ban ai tok lent view distance kb az 1/3-anal shadow off meg is tok lassu!! 😞((
ja, és egy apróság
arra rájött már valaki MIRŐL SZÓL A JÁTÉK?
vártam valami informatív intro-t, de csak a menü jött be, és hipphopp már játszottam is
szóval mi is történik tulajdonképpen?
arra rájött már valaki MIRŐL SZÓL A JÁTÉK?
vártam valami informatív intro-t, de csak a menü jött be, és hipphopp már játszottam is
szóval mi is történik tulajdonképpen?
Riszpekk
#1926
telport még nincs, nem tudok sokat menni mert a labirintus alján vagyok. Csonti egy lépést nem hajlandó mozdulni hiába magyarázom neki hogy igy nem tud legyakni...
és mi van, ha eltávolodsz az ajtótól, hátha a csonti is elhúz, és ki tudsz rontani?
vagy teleportvarázs, ilyesmi
vagy teleportvarázs, ilyesmi
Riszpekk
#1924
van de régebbi...az lesz.. De ez egy elég nagy huba, hogy ezt nem tudták megoldani...

#1921
de nem tudok kijönni a labirintusbol. nem bemenni nem tudok 


