The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a karedom 1-20ig sebez. seyda neenbol ejottem balmoraba beleptem a fighet guildbe es most itt vagfyok. hol kene fegvyert vennem akkor?
ahhh, berserk büntet 😊)))))) mire valami köcsög varázsló elkezd kasztolni, már beviszel neki vagy nyolcat az arcába, és fexik 😊))))))
Riszpekk
egy patkánnyal szopsz?????????????????
bazeg 2 ütés kell neki, de ha megvan a "villámlós kard" egy is elég
bazeg 2 ütés kell neki, de ha megvan a "villámlós kard" egy is elég
Riszpekk
marmint a long blade 35
1es szinten. armomom elég gyengécske. olyan mint ami cenonak van. megkéne tudnom ölni?😞
1es szinten. armomom elég gyengécske. olyan mint ami cenonak van. megkéne tudnom ölni?😞
egyszeruen beszaras...
nemtom megolni
amikro vegre jol alakulna es megsebze,m soxor kkor vagy beragaok egy tereptargyba vagy odajon a csavo hogy meegöl. hatbazzz. 35s kepzettseggel 1 es szinten meg senkit sem oltem meg azzal megkene tudom olni azt a patkanyt?
nemtom megolni
amikro vegre jol alakulna es megsebze,m soxor kkor vagy beragaok egy tereptargyba vagy odajon a csavo hogy meegöl. hatbazzz. 35s kepzettseggel 1 es szinten meg senkit sem oltem meg azzal megkene tudom olni azt a patkanyt?
#2341
magus : megadra veszed a gyurut, es utanna, az inventoryba, ahol a spelleket lehet kivalasztani, megjelenik a gyuru varazslata. Na azt kivalasztod, utanna "r" és a bal gombal hasznalod 😊
akurva élet ez a jatek neha kiboriton a szar. segitsen ma r vki. eltalalom kulsonezetben ugyhogy lenyomva tartoim de megol!
a gyurut meg hogy kell hasznalni?azt irta hogy equip es r de azzal semmit se csinal
help
a gyurut meg hogy kell hasznalni?azt irta hogy equip es r de azzal semmit se csinal
help
#2339
freak : kozvetlen a folyo mellett van 1 hegylanc, es rogton mogotte a mocsar
#2338
senki nem tudja hol van ez a Mallapi nevű hely??
#2335
nektek megy a http://www.tar.hu/morrowind?
nekem az aloldalakat nem nagyon szedi le... csak valami piros háttér van
nekem az aloldalakat nem nagyon szedi le... csak valami piros háttér van
#2334
legjobb game... ma sem fogok aludni asszem😊
tanítanak neked angolt nem? az elején a tutorial ideje alatt (amikor megkapod-elveheted a kést) leírják. amúgy igen. a kiírások nem azért vannak, hogy továbbnyomd öket olvasatlanul.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
irány a vadon 😊)) és vigyázz a bogarakkal meg az egyéb monsztákkal 😊)
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
igen, a papírceruza sokaknak kiveszett a tudatából... ezért okozott gondot sokaknak a wizardry8 pár rejtett dungeon-ja 😊 meg az uplink 😊
gombákat szerintem erdöben találsz 😊)) esö után
gombákat szerintem erdöben találsz 😊)) esö után
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
wow, ez valami forradalmi újítás???
ja, és ha valaki vágja, hogy hol lehet 4 féle gombát szedni, az közölje már, mert addig le se szarnak a Mage's Guildben.....
ja, és ha valaki vágja, hogy hol lehet 4 féle gombát szedni, az közölje már, mert addig le se szarnak a Mage's Guildben.....
Riszpekk
nem kötelezö mindent megcsinálni... aki szimpi annak megoldod, aki nem azt le se kell... (egyébként papírceruza...)
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
freal, állandóan kötözködni kell? 😊 mennyéhaza és nyúzzad tovább...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
szép mondatszerkezet 😊 amúgy egyelöre nagyon jól fogy ámerikában... szóval sikeres is 😊 de ha X-re tökéletes lesz, akkor nekem elég, ha 1 példányt legyártanak belöle... nekem 😄
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
#2310
három hogy... gratulálok magamnak 😊
#2309
az még nem biztos, hogy beüt... attól, hogy jó egy játék, még nem biztos, hogy sikeres is
nem kell mindenféle directxre programozni xen, hanem van 1 fix, nagyerejü, összefogott hardver, aminek nincs más dolga, mint a játékot kiszolgálni. a képek alapján legalábbis semmivel nem csúnyább, mint a legszebb pc-s screenek. (persze, felbontás meg ilyenek, de azt most hagyjuk, más a 2 kategória)
viszont a buglista alapján ami a másik fórumon is gyülik (átesek a padlón, kihajít a játék, lefagy...) remélem az Xes verziót még rendesen áttesztelik pártízszer. ez a Bethesda nagy lehetösége, pc-n nagyon beüt, illene nem elrontani az xes változatot (aztán jöhet a SeaDogs2 is X-re 😊 )
viszont a buglista alapján ami a másik fórumon is gyülik (átesek a padlón, kihajít a játék, lefagy...) remélem az Xes verziót még rendesen áttesztelik pártízszer. ez a Bethesda nagy lehetösége, pc-n nagyon beüt, illene nem elrontani az xes változatot (aztán jöhet a SeaDogs2 is X-re 😊 )
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
#2306
jönne már a nyár a vége, és veszek egy pc-t 😊 még nem 100%, de elég valószínű... 😊
ja, keresgéljetek körbe a hangok közt... (nekem nincs már fent, úgyhogy emlékezetböl..) van valami hangok könyvtár, ott a betük közt asszem MISC névvel egy következö dir, ott meg rengeteg mp3... van köztük 3 egymásutáni, nagyobb darab file (méretre és filenévre is hoszabb a többinél)... valakinek a 3 szövege... a harmadikban mond valami olyasmit, hogy "well done, my young vampire friend"... vagy ilyesmi 😊))
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
jönne már ki az xes változat, kezdeném a vámpírom alapképzését... nagy vadász lesz... bár ahogy írják, kicsit nehezebb a dolga mint Daggerfall-ban.. 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
#2303
én pont ezért vagyok oda a játékért 😊
ennek a játéknak a legföbb célja, hogy jól érezd magad. van 1 fö sztori szál, de azt nem kell követni. azt csinálsz amit akarsz. mehetsz össze vissza, beállhatsz akárhova, csinálhatsz akármit. leírás max a fö szálról lesz, de az uncsi.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
mindenekelőtt tűzz ki egy célt
pl. "én leszek a gyengék és elesettek védelmezője, pusztuljanak a pöffeszkedő gazdagok"
😊))))))) Vagy ilyenek
de ha szép sorban követed a mission-öket (Balmora, Caius vagy Cassius stb.) akkor kialakul a sztori
pl. "én leszek a gyengék és elesettek védelmezője, pusztuljanak a pöffeszkedő gazdagok"
😊))))))) Vagy ilyenek
de ha szép sorban követed a mission-öket (Balmora, Caius vagy Cassius stb.) akkor kialakul a sztori
Riszpekk
ezt az fps dolgot nem értem... saját szemednek nem hiszel? vagy megfelel, vagy nem... ennyi 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
a tárgyakra
de olyan mindegy, még ezzel együtt is lenyűgöző a grafika, és ez a legjobb game a Földön 😊
de olyan mindegy, még ezzel együtt is lenyűgöző a grafika, és ez a legjobb game a Földön 😊
Riszpekk
hűűűű 😊)))
kár, hogy csak a faszinak van árnyéka 😊)) amúgy néha bugos, átjön a falon az árnyék
kár, hogy csak a faszinak van árnyéka 😊)) amúgy néha bugos, átjön a falon az árnyék
Riszpekk
Elso ranezesre semmi extra nincs ezen a kepen , de ha jobban megnezitek a karakternek nem egy simpla arnyeka van, hanem 3, es mind3 valos idoben valtozik a fenyforras es a sajat mozgast is alapul veve...persze ennel tobbre is kepes lenne a progi.