The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

D3t0nat0r
#2416

#2415
igaz eppen homokvihar van, de remelem kiveheto 😊 1bbkent mar 10. szintu vagyok 😊

#2414
Ime itt van, koszi a segitseget 😊

#2412
a morrowind oldalt nem lehetne elköltözteti a Tár-ról? az egy rakás trágya..
#2411
seyda neen-ben van egy valaki aki le kéne vadásznom mert vérdíj van a fején, azt mondják, hogy egy nő és az egyik Census épületben van, a egyiket megnéztem, de ott nincs, a másik meg be van zárva 45ös szinten.

Most mi a halált csináljak?
(Nord, warrior vagyok, az amulettemmel max 20-as szintű zárast tudok kinyitni)
I.C.ram
#2409
na nekem van egy 4. szintu tolvajom oroszlan ember 😊 mindenemet ingyen szerzem be 😊) Lopkodik mint az allat a Thief Guild tiszteletbeli tagja vagyok 😊 majd csinalok screenshotot a karimrol.

egyket info amit kerdeztetek :

karakter kulso nezetben valo forgatasa - tartsd nyomva a tabot es az egereddel tudod forgatni.

ha beszroulnal valahova vagy valami egyebb beakadas problema lenne akkor csak hivjatok le a konzolt es irjatok be ezt : "player->FixMe" es lerak normalisan a foldre
D3t0nat0r
#2407
a Kép linkjében..

D3t0nat0r
#2406
< img src="a kép linkje" >

Kacsacsőr után és előtt nem kell space, csak így tudtam beírni, különben parancsnak vette volna..

Fontos, hogy a kép linjében szerepeljen a http:// !

#2405
hogy kell kepet linkelni ? talatam 1 erdekes helyet 😊

magus
#2404
de ha megyek akkor elérek oda ahol embrek vannak. ha utana megyek akkor kijutok vissza a bánya elé. kikell ütni falat vagymi?

magus
#2400
ja télleg és hol van az adoszedo?

magus
#2399
ti milyen guildbe alltatok?

magus
#2398
jajóó...


senki se tudja hogy hol van a bányában a 2 bányász?

FREAK
#2397
így hosszabb az élvezet

Riszpekk

FREAK
#2396
várj
én nem tom miről beszélsz


csak van két bányász a bánya előtt, ennyi


nekem nem volt meg ez a mission

Riszpekk

magus
#2395
azt a kettot kell megolni?nemar. mégcsak besekellett volna mennem a bányába????

HÁT MINGYÁ MEGŐRÜLÖK!

D3t0nat0r
#2394
Túl időigényes a játék 😊 Ráadásul pont most van itt a jóidő 😞

Miért nem télen jött ki ez a játék, mennyivel jobb lett volna 😞

FREAK
#2393
a bánya előtt csöveznek egy tűz mellett

Riszpekk

magus
#2392
bug

nemislehet fejlodni😊)))))

na e télleg hol van a 2 csávó?

ember
#2391
látom mindenki olyan gyorsan fejlődik mint én...
FREAK
#2390
1 szint.......

Riszpekk

magus
#2389
amugy ti milyen szinten vagytok? én 1 es de még semmit sem trainingeltem. illetve a blunt weaponos skillem most 35ről 38ra ment

magus
#2388
megtalaltam es benn is vagyok. de ott nem talalom

belul van egy hely ahol van pár miner. na onnan hogy?

FREAK
#2387
nekem alapból van 😊)

Riszpekk

FREAK
#2386
mennyé délre a folyo jobb oldalá, a fahídnál van a mine meg 2 miner

Riszpekk

#2385
ÉS hol az Egg Mine?A világtérképen keressem,mert azt még nem néztem meg mondjuk😊))

magus
#2384
na kinyirtam apatkanyokat😊(vettem mvi kalapacsot amivel ha sokaig tartom lenyova es eltalalja akko szinten mindeki kihal😊) most a fighters guildben vagyok meg a bladek kozott is. na elkudltek az egg mineba. de nem talalom a ket csavot. csak korbekorbe jarkalok. eltunda vki modnani merre mennyek onnan hogy talaltam az embereket a csilleknel?

D3t0nat0r
#2383
az a , kérdőjel akart ott lenni a végén 😊

D3t0nat0r
#2381
Hogy kell egyébként Sneakelni,

FREAK
#2380
hmmmmm

az a baj, hogy én annyira mindig lovag voltam, hogy kurva nehéz megszokni, hogy most egy büdös, anarchista orkot játszom, akinek nem okoz lelkiismeretfurdalást, ha fejbe kell zúzni egy békés járókelőt

bár gondolom, inkább egy alchemist boltot kéne kipakolni 😊))))

Riszpekk

FREAK
#2377
kurva kevés zsetonom van ám, hogy lehet meggazdagodni???? lopni lehet???

Riszpekk

FREAK
#2376
nem tom, én se ismerem, de nem is én lennék, ha nem lázadnék a rendszer ellen 😊))))))


meg különben is egy ork battlemage nem akarhat emberi uralom alatt élni 😊)))))))))

Riszpekk

hiba
#2375
A csaj karterrel hol kell mesztelenkedni hogy szaladjanak utana? 😊

D3t0nat0r
#2374
Mi a baj vele? Őszintén szólva semmit nem tudok róla, szóval lehet hogy köcösg 😊

FREAK
#2373
hmmm, halál az uralkodóra!!!

Riszpekk

D3t0nat0r
#2372
Akkor OK. Én is az vagyok 😄

hiba
#2371
Jol latod 😊

D3t0nat0r
#2370
Hmm jól látom hiba, hogy te kopasz Imperial vagy?

Freak. Kösz 😄 Akkor ma este sem eszek fokhagymát kolbásszal 😊

FREAK
#2369
ahaaaa

Riszpekk

hiba
#2368
Nyomni kell meg azt a gombot is amivel valtani tudsz a kulso/belso nezet kozott is.

FREAK
#2367
vámpírvadászat kezdőknek :

1. éccaka kő
2. barlang, padlás, dungeon (bár akkor lehet nappal is.... 😊
3. ne legyen nálad fokhagyma 😊)
4. kereszt se 😊))
5. úgyis ők találnak meg téged 😊

Riszpekk

hiba
#2366
Box 😊







D3t0nat0r
#2365
Aha. De gondolom azért nem olyan eccerű találni 1et 😊

FREAK
#2364
mármint : kereseL

Riszpekk

FREAK
#2363
keresek egy vámpírt, és odatartod a csupasz combodat 😊))))))))))))

utána már csak várni kell pár napot 😊))

Riszpekk

D3t0nat0r
#2362
hiba: ja de hogy, mert ha simén mozgatod az egeret akkor is mindig a fsz hátát látod.

Egyébként hogy lehet valaki vámpír Efreet?

FREAK
#2361
???


akkor elfordul a faszi is

Riszpekk

FREAK
#2360
a berserk is hasonlóan működik (asszem +200 pár tulajdonságra)

csak utána nem áll fel a kuncsaft 😊

Riszpekk

hiba
#2359
Kulso nezetben el lehet mozditani a "kamera" allast - szimplan egerrel.

hiba
#2358
valmai varazslattal elertem nemreg hogy kb 5percen keresztul utloegeltem egy boltost - minden utes betalalt -, mire az fogta es foldhoz vagta magat, magyarul elesett. igaz utana feltapaszkodott es kuzdott tovabb. de hogy mi volt ez csodaszer azt nem tudom. miutan elmult a hatasa ismet cask minden 10. utesem talalta el 😊