The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#2731
6%

Riszpekk

FREAK
#2730
nekem 9 óra 12 perc van hátra 😊


efreet ha megadom a jelszót, feltöltöd a tar-ra??? oda ahova én anno a játékot?

Riszpekk

FREAK
#2728
2%....... fel is pörgött 2kb/s-re 😊)))

Riszpekk

FREAK
#2727
és akkor alt+tab se lesz 😊)

Riszpekk

FREAK
#2726
jaja 😊)

Riszpekk

#2725
megveszed az eredetit mire lejön 😊

FREAK
#2724
1% jessz

Riszpekk

FREAK
#2723
1 kb/s......... wow, hat éven belül lejön 😊 kicsit elkéstem 😊))

Riszpekk

FREAK
#2722
most mintha elindulna........ elég beteg

Riszpekk

Efreet
#2720
konzol (~)
aztán player->fixme
vagy valami ilyesmi parancs van...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#2718
most szedtem le, nem offline..

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2717
amúgy thx, majd még próbálgatom

Riszpekk

FREAK
#2716
milyen kár, hogy offline...

Riszpekk

Efreet
#2715
indexfórum:
Hidra Julika 08:10:22 (111)

Helló fiúk!

Sikerült beszereznem a manualt.
Az eredeti van beszkennelve, és pdf-be összerakva. 44MB

Innen tudjátok leszedni:
ftp://213.222.134.114
user: morro
pass: morro

Csak néhány napig tudom fennhagyni, úgyhogy akinek módja van rá tegye föl valahova, hogy a többi lurkó is elérhesse.
------------------
hajrá 😊 tessék mirrorolni

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2714
nagyon-nagyon hiányzik a transzport..........

Riszpekk

Efreet
#2713
a szekér-hiány nem tünik jó ötletnek... marad az, hogy kihordasz mindent a kijárathoz, és pár fordulóval hordod el...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2712
kipróbáltad már?

Riszpekk

FREAK
#2711
😊))))))))


nos, forradalmi újítás lenne 😊))))))))


bazeg, feldúltam egy dungeont, de nem bírtam egyszerre kivinni sz összes értéket.........


kurvára suxxx, hogy nincs ló meg szekér........

Riszpekk

Efreet
#2709
gondolel, ha a gép is tudna menteni-tölteni... mész legyakni a föellent, és mikor megborul, kiírja, hogy XY has loaded the game... és ott állsz a fögönosz barlangja elött 😊))))

Godslayer: király, ez a helyes módszer!

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2708
😊))))

sittes arc 😊))

engem nem kapnak el élve!


"Vissza!!! Egy quickload spell van a kezemben!!!!" 😊))))

Riszpekk

Efreet
#2706
próbáld ki. (na erre jó a mentés). szerintem amúgy nagyobb városban biztos lehet házat venni, az egy biztos alvóhely a vámpírféléknek.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2705
ja, találtam is egy jó kis házat egy mocsárban 😊 de olyan macerás mindig odamenni

nem lehet házat venni???? vagy mi van, ha a guildben cuccolok le?

Riszpekk

Efreet
#2704
ja, aki a teljes szerkóban jár lopni... már a DF-ben se volt szerencsés. kell 1 ház-akármi, ahol lecuccolsz, és 1 szál khajit-suitban (nindzsaruha a'la daggerfall) mész pakolni... ha ülsz, nem veszik el semmi, csak az aznapi(éjjeli) szajré. 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2703
de olvastam olyat, hogy elveszik a cuccokat

na arra tényleg bepipulnék 😊

Riszpekk

Efreet
#2702
miért is gond pár napot leülni a csendespihenöben? tudomásom szerint nincs idökorlát a játékban 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2701
ez igaz, csak az a helyzet, hogy most még az őr ver orrba engem, valóban kurva nehezen fejlődik a karim, és attól csak elmenne a kedvem, ha egy üres láda miatt megpusztulnék, vagy sittre vágnának................

de majd úgy 5. szint környékén summonolok neki pár démont meg küldök arcába némi lángot visszatöltögetés helyett 😊)))

Riszpekk

Efreet
#2700
"ha valaminek nincs tétje, nem szeretem miatta bajba keverni magam"
akkor minek csinálod? ha már egy bajkeverö orkod van aki amellett hogy battlemage (a daggerfallban egy nagyon nehezen kezelhetö-fejleszthetö kaszt volt), még lopkod is, akkor meg verd orrba a városi ört, ha pofátlankodik. ha meg öres volt a láda, akkor benyelted 😊 csak játék 😊)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2699
ezisazis........... pl. ha egy üres láda zárjának cseszegetése közben érnek tetten, azt visszatöltöm.....

épp elég kihívás a sok harc, főleg mágiahasználók ellen, ha valaminek nincs tétje, nem szeretem miatta bajba keverni magam

persze, ha nem battlemage lennék, vagyis kerülném a harcot, és a lopás lenne a fő tevékenységem, akkor nyilván úgy állnék hozzá a dologhoz

Riszpekk

Efreet
#2698
érdemes.. ha olyan a karaktered, csináld... de remélem save-load varázslat nélkül lopkodsz... tehát ha lebux, spuri 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2697
viszont, ha nem lát senki, lehet lopkodni rendesen 😊) fogadókban érdemes, a "lakók" néha ottfelejtik a fegyvereiket, pénzüket, könyveiket a szobában... 😊

Riszpekk

Efreet
#2695
igen, ezt írták már elötte, hogy megszünt az, mint a daggerfallban, hogy legyilkolod a városiört a boltos arca elött, majd eladod neki azzal a cuccal amit most loptál... söt, ha pl egy köpenyt ellopsz, és késöbb abban sétálgatsz, akkoris feltünhetsz a boltosnak...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2694
kellemes csalódásban volt részem tegnap

a helyszín Vivec, Jobasha's bookstore

megvettem tőle a könyvet, amit a mage guildben rendeltek, és pont nulla aranyam maradt

na, mondom, az előtérből ellopok pár könyvet, amikor az őr nem néz oda, és leviszem a kereskedőnek eladni......... úgy nézett ki, menni fog, a lopást nem vette észre az őr, és az árus is szépen ajánlgatta a laza 40%-os árakat, de párszáz arany lett volna belőle. Na, amikor megnyomtam az offer-t, akkor észrevette, hogy a saját könyveit adom el neki, és 'a crime has been reported'

jött az őr, satöbbi....... szóval nem hülye a progi

Riszpekk

FREAK
#2693
hát a mostani (agyaras ork) arcomnál a vámpírfácia csak szebb lehet 😊)))))))

Riszpekk

Efreet
#2692
még nem... jöjjön ki európában X-re, és majd akkor.. addig elökerestem a Daggerfallos vámpíromat és futottam vele pár kört 😊 vérszívás rul, ellen hullik, én gyógyulok 😊
jaigen, morrowindes vámpírklánok... a 3 klán alacsony létszámú, és belterjes. rajtuk kívül van pár "vad" vámpír, akik nem tartoznak egyik klánhoz sem, és egyik klán se ismeri el tagjaként viszont valamelyikük fertözte be öket - vagyis a tulajdonság és képességfeljlödés attól függ, hogy melyik klán fertözi meg a karaktert. a klánok nem vesznek be külsö tagokat (a dizájner legalábbis ezt mondta, túl sok idö lett volna egy teljes sztorivonal kiépítése, de nem tudni mi is lett ebböl), de adnak jópár küldetést. a vámpírklánok nem állnak szóba "halandókkal".
a játék végigjátszható vámpírral, de NAGYON nehézzé teszi a dolgot (szociális okokból is... pl nehéz fuvart találni bárhova... de van pár csoport, akik ha nem is nagy örömmel, de szóbaállnak egy vámpírral). jaigen, kinézet. minden fajnak és nemnek van 1 vámpír arc-modellje, ez az átváltozáskor kicserélödik a karakter-modellen.
mind1. álmos vagyok...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2691
te vérszívó 😊)))

Riszpekk

Efreet
#2690
köszi 😊)
a 72 óra az egyetlen új információ 😊 amúgy a vámpír-rész dizájnerével van 2 beszélgetés az AfterDark-on, ö elejt 1 olyan infot, hogy a könyvek írnak 1 vámpírról aki "kigyógyult átváltozás után"... szóval nincs minden veszve az átváltozottak számára (bár nem tudok a szentéleten kívül olyan okot, hogy a vámpír-hatalom szaga ne legyen túl csábító... minek visszaváltozni? 😄)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2688
hi, találtam egy könyvet : Vampires of Vvardenfell 😊

3 vámpírklán van, egy agresszív húsdaráló fajta, egy varázshasználó, bűbájoló, meg egy thief szerű lopakodós mérgezett nyilas

a harapás után 72 órával történik meg az átváltozás, de addig asszem visszafordítható a folyamat

utána nem 😊

amúgy végre szintet léptem, bár asszem a battlemage kettős kasztnak számít, mert csak most lettem 2. szintű



ha az ember kitűz magának egy célt, és megpróbálja azt követni, illetve a szerepét jól kijátszani, akkor szép egyenletes menetben tud haladni a játékban

ultracool

Riszpekk

Unknow
#2687
Hali all!
Valaki feltette már ehhez a játékhoz a modot???Állítólag a mod segítségével birgyilkos ered a nyomodbe,ha elég nagy a vérdíj a búrádon!Valaki kipróbálta már?
#2686
Sziasztok 😊 Latom mar idezgetnek is, hires lettem.... 😊
Deto: Speechcraftom nekem is van, es 50 folott mar nagyon megy, szorj mindekinek 10 aranyakat, es neha le lehet allni a nyelved "koszorulni" valami arcon, bajologjal (Admire) neki 1000el, lehetoleg azonos nemunek, mert ha no a masik, sikertelenseg eseten nagyon sok - jar. Igy nagyon szepen megy a speechcraft, masreszt siman elmesz Vivec/Ebonheart-ba, es ott annyi ember van, hogy orok eletedre lesz mit gyakorolni...
Alkimia: zugkifozdet en Balmoraban rendeztem be az alkimistanal, neki ugyanis 3000 aranya van, es jol el lehet adni neki a kulonbozo kotyvalekokat. Aki profi tolvaj (mint pl en hehe 😊) az lenyulja meg onnet a grandmaster's mozsarat is 😊 a tobbi cuccot is meg lehet itt venni, plusz ledobalni az alkatreszeket a foldre, es visszajarni egy nagyot fozocskezgetni... 45os felett mar nagyon jo hogy latsz 3 lehetoseget, rengeteg mindent meg lehet fozni. Ha van kerdes johet, Efreet figyel, aztan szol ha irtatok ide.
Lassan megoldom a torpe romok relytelyet 😊
Efreet
#2685
aki nem tudná esetleg, a daedrák a démonok megfelelöi az Elder Scrolls univerzumban... a Daggerfallban kemény falat volt a leggyengébb is, de szerencsére senkit nem kötelezö legyakni a játékban.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

MiQ
#2684
Jó reggelt!
Tegnap este Vos környékén kóricáltam, és találtam egy romot. Ottan volt, van is 😊 egy daedra, meg egy rakat élõhalott. Botor fejjel megpróbáltam kicsinálni a daedrát. Most már tudom hogy ehez várni kell még pár szintet. Nem is ez a lényeg!
Miután visszatöltöttem a game-et benyomtam egy invisibility-t, aztán beosontam. Ahol a daedra van, a terem végén van egy ajtó. Ha bemész, akkor ott találsz dwarwen plate-et, 25! db gyémántot, valami alkimista kütyüt, egy „grand soulgem-et”, meg 10000! aranyat. Kifelé már nincs út! Ha nincs recall-od, be se menj!
Sok sikert.

AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2

#2683
ic : balmora, vagy vivine...mind2 iszonyat nagy

I.C.ram
#2682
melyik a legnagyobb varos? Balmora?
danone
#2680
Hihetetlen feelingje tud lenni a játéknak! Épp hogy kikerültem a homokviharból a törpe bányából visszefele jövet, a városba érve olyan zuhit kaptam, hogy az első villámra majdnem kiugrottam a vértemből 😊)) Szinte késztetést éreztem, hogy behúzódjak a guild-ba, amíg elmúlik a rossz idő 😄
danone
#2678
Azt a csibaszári! Az egyik kereskedőnáél van egy short blade (dunmer vagyok 😊) , ami 12-ig sebez, ez paralizal 10 mpig... 😊 uhh!
Masik tap: kezdestol nem messze van egy barlang, ahol elohalottak vannak, a vegen van egy 8000et ero gyuru, 2x+10et ad 2 majos skillre! permanensen...
pluhi
#2677
Hi!
Király a game nagyon. Pedig nincs pixel shaderem, de le van tojva😊. A harc teljesen ok, csak nem kell bénázni. Tök reális, hogy 3-4 ellenfél már megizzaszt keményen (gondolom ez is csak a játék elején lesz igy). Az időjárás nagyon ott van, hangulat, questek detto. Az a néhány apróság ami hiányzik, meg nem zavaró annyira. (Úgyis addig ütöd őket mig meg nem fekszenek😊) Már csak egy patch kell és kész az év RPG-je. Na jó NWN is beleszól ebbe még😊
Nem lehet felvenni NPC-ket? Az ijászomnak jól jött mikor a barbár csávó tankolt neki.

Ha jól sejtem az indexen hangzott el az előbbi idézet.
D3t0nat0r
#2676
Index Morrowind topic. Efreet ma már 1x belinkelte asszem.

verti.go
#2675
ezért kell egy üres házban zugkifőzdét csinálni 😊

Use google!

D3t0nat0r
#2672
Kotyvasztóknak 1 kis infó másik fórumról: (Rephyx írta)

"Alkimia: szerezni kell mozsart, meg mindenfele leparlos cuccokat, osszesen 4 kulonfele van, a boltokban. Ezekutan hasznalni kell, es az alkimista alapkonyv szerint beledobalni a cuccokat. Create, es ime: elb@sztuk 😊 En 30as alkimiaval kezdtem, es alig tudtam valamit felfozogetni, meg ugy is, hogy volt mind a 4 cuccombol. Az alkimista konyv egyebkent vagy Vivec, Foreign's q. konyvesbolt, vagypedig Pelgiad (jol irtam vajon ?😊 falucskaban az emeletrol lehet valakitol elcsorni. Van benne par recept, de eleg ha a sima es utazos recepteket probalgatjuk, talan vizenjarast sikerul csinalni meg kezdokent. Minel nagyobb az alkimiank, annal inkabb kijeloli, hogy mire jo az adott kacat. Wolfyval ugy neztuk, hogy 15/30/45/60? a hatar. Ezek folott ir ki egy dolgot, hogy mire jo.(restore health, stb, a tobbi kerdojeles)
Par recept, amivel sima mozsarral is megprobalkozhattok, ha nem feltitek, hogy elvesznek a cuccok. Feather: heather+scuttle
Rest. Fati.: saltrice/hound meat/large/small egg/crab meat/scuttle. Ezek kozul 2ot vagy tobbet (max 4) kell folfozni, ha tobbel probalkoztok, sokkal erosebb lesz. Lehet talalni oket kezdetben, es fejlesztesnek talan jo lesz. (csak sikeres fozestol fejlodik az alkimia, de attol nagyon.
Amiert megeri: el lehet adni/meginni a lottyoket.
Amiert nem eri meg: idegesito az 50 fele kacatot hurcolaszni, amik raadasul nagyon, nagyon nehezek...."

#2670
megizzasztott ez a mage guild, de elertem a warlock rangot. kepet majd holnap bezuzok a karimrol, eleg kiraly. Ami a skilleket illeti, csinaltam Armaggeddon spellt 😄
holnap meglatjatok hogy nez ki 😄