The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Randal
#2803
Hali$ a pályakészítőhöz hol van leírás?
Hogy kell kezelni?😊))

#2802
Ezer+1 köszönet..
FREAK
#2801
nem le, hanem BE kell rakni az asztalba

vagyis kívülről nem látszik

ja, és az eredetit le is nyúlhatod, az is BENNE van

Riszpekk

hiba
#2800
nagy gecik a kereskedok mind, nem tudtok valmi jo helyet? 😊

#2799
Kérdés: a mage guild 2. küldetésénél lerakom az asztal a fake soul gem-et, visszamegyek, és a figura kérdezi, hogy leraktam az fake-t? Hogy lehet megmondani neki ,hogy igen leraktam?????
D3t0nat0r
#2798
Ez leginkább a mercantiletől függ. Tudom, mert major skillem(ezért figyeltem), és amikor mindig lealkudtam egy egy cucc árából, vagy amikor valamiért több pénzt kértem mindig nőtt a Mercantile skillem processe a következő level felé.

Mondjuk biztos nem árt a jó presonality sem hozzá..

FREAK
#2797
😄DDD

Riszpekk

FREAK
#2796
lehet, hogy magas personality esetén nem basznak át ennyire.....

Riszpekk

MiQ
#2795
Szerintem az ár attól is függ, hogy milyen a beszélõkéd, és mennyire vagy szimpatikus az eladónak.

AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2

FREAK
#2794
nem biza.......


250 gp-s könyvet 310-ért vettem, és kb 160-ért tudtam volna eladni.......


kis gecik ezek

a tojásnál az van, hogy 32-ből tud százalékot számolni, de 1 az 1.....

Riszpekk

D3t0nat0r
#2792
Ez most komolyan bug? Mert tegnap én velem is hasonló dolog történt. A vízi barlangból felhoztam 4 igazgyöngyöt, mindegyik valueja 100 volt. Erre Airell 295 öt akart adni a 4 db ért...

Lehet value nem = a konkrét árral?

FREAK
#2791
ja

akkor hajrá, add el egyenként 😊))

Riszpekk

magus
#2790
akko darkelf😊

na akkor az a baj hogy elakarok adni tolyast ami darabja 2. na most van 32 darab tojasom. de o adna 22t érte. ha viszont egyenkent adom el akkor darabjaért 1 et ad. na mostmár érted?😊

FREAK
#2789
"amugy nálaok is van az a bufg hogy nem anniy ad mint kkéne?egyenként többet de még mindig nem annyit😞"

baze, ezt egy kínai tutira megértené, de én nem....



én dark, high és wood elfre emléxem, de simán tévedhetek is

Riszpekk

magus
#2788
lehet hulye vagyok?
nem

télleg van nightelf
ilyen lila
amugy nálaok is van az a bufg hogy nem anniy ad mint kkéne?egyenként többet de még mindig nem annyit😞

FREAK
#2787
night elf?????? olyat én mér nem láttam?

Riszpekk

magus
#2786
csak egy kérdés

nightelf vagyok .

lehet belőlem thief warriorr?

FREAK
#2784
26, érdemes

Riszpekk

FREAK
#2781
na erről van szó, ez lemászott 50 sec alatt....

Riszpekk

#2780
Darabolva a
http://www.tar.hu/lolka/
címen is megtalálható a manual.
#2778
A manualt feltöltöttem a
ftp://csabi:[email protected]/
címre. A manualért köszönet Hidra Julikának
MiQ
#2775
Meglássuk! Ha rosszul használjuk megszûnik ...

AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2

FREAK
#2774
én szóltam 😊)))

Riszpekk

MiQ
#2773
Asszem rossz embernek küldtem el a linket😊
Közben Morrowind screenshotokat nézegetek.
wh.x3.hu
csabi
sara
ide fellehet tölteni, ha akarjátok

AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2

OPosszUM
#2772
Huhh, valóban úgy volt... Na nekiállok aztán majd lesz vmi... Nem sok időm van mostanság (érettségi sucks)
FREAK
#2769
azt hittem, azt te kezded el


szólj, ha kell segítség!

Riszpekk

OPosszUM
#2768
Na hello embereck! Mizu, Mohówind házatáján? 😊
Apropopó, homepage ügyben van vmi?
MiQ
#2765
ment

AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2

FREAK
#2764
90 darab????? le nem szedem 😊

Riszpekk

FREAK
#2761
nem nézted el a usert? 😊

Riszpekk

MiQ
#2759
Van emil címed?

AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2

MiQ
#2758
OK

AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2

FREAK
#2756
írd meg neki az adatokat plz, én véletlenül letöröltem

Riszpekk

FREAK
#2755
basszus
nálam 24% de belassult "as hell" 😊

Riszpekk

MiQ
#2754
Feldobhatjátok az X3-ra is, ha nem megy fel máshova.

AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2

FREAK
#2752
nem tudok róla


darabold szét 3-ba

Riszpekk

FREAK
#2749
ok, akkor majd közöld az url-t, plz

😊


lökött tyúk 😄D

Riszpekk

FREAK
#2747
szólj, ha lejött, megadom a tar-os accot

Riszpekk

FREAK
#2746
milyen aranyos kedves kis emberbarát karaktered lehet 😊)

egy igazi gyöngyszem, az szomszéd néni aranybogara 😊))) kár, hogy nincs benne multi, egy jó kis koop bejönne az arcomnak 😊

Riszpekk

FREAK
#2744
13%

Riszpekk

MaDFoX
#2743
Ja igen, elfelejtettem Tressy, király vagy!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#2742
Megin' offline....
Mirror vkinek?

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

FREAK
#2741
hát talán a gothic áll hozzá legközelebb játékmenetben

na meg a real, "asztali" rpg...... teljes a freedom, nincs előre megírt storyline


egy nagy (jó nagy) puzzle-t képzelj el, amit úgy rax ki ahogy akarsz


és ÉRDEMES (mostanában csak ezt...)

Riszpekk

Mike
#2740
na de mégis, most komolyan, mi ez, olyan mint Neverwinter, vagy inkább vmi fps, vagy 3rd person? láttam róla fantasztikus képeket, meg hogy nem fut normálisan semmin (ezt meg hallottam) de milyen maga a játék?

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

FREAK
#2738
tudok egy szóban is áradozni: WOOOOOOOWIEEEEEEEE


😊))))))))))

Riszpekk

Mike
#2737
freak áradozzál egy kicsit a Morrowindről, hogy érdemes-e megnézni!

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

FREAK
#2736
1. kapsz missionöket, előrébb lépsz, csomó ingyen cucc, olcsó tréning, segítenek ha balhé van, van hol aludnod, vagy valaki stb.

Riszpekk

#2735
ha valaki el tudja küldeni nekem, én fölrakom egy gyors helyre....
FREAK
#2733
pesten is ez van modemmel, csak a melóhelyen vagyok ilyen nagypályás 😊))

Riszpekk

#2732
király! most legalább tudod, mi van itt vidéken, modemmel 😊