The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#2802
Ezer+1 köszönet..
nem le, hanem BE kell rakni az asztalba
vagyis kívülről nem látszik
ja, és az eredetit le is nyúlhatod, az is BENNE van
vagyis kívülről nem látszik
ja, és az eredetit le is nyúlhatod, az is BENNE van
Riszpekk
#2799
Kérdés: a mage guild 2. küldetésénél lerakom az asztal a fake soul gem-et, visszamegyek, és a figura kérdezi, hogy leraktam az fake-t? Hogy lehet megmondani neki ,hogy igen leraktam?????
Ez leginkább a mercantiletől függ. Tudom, mert major skillem(ezért figyeltem), és amikor mindig lealkudtam egy egy cucc árából, vagy amikor valamiért több pénzt kértem mindig nőtt a Mercantile skillem processe a következő level felé.
Mondjuk biztos nem árt a jó presonality sem hozzá..
Mondjuk biztos nem árt a jó presonality sem hozzá..
Szerintem az ár attól is függ, hogy milyen a beszélõkéd, és mennyire vagy szimpatikus az eladónak.
AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2
nem biza.......
250 gp-s könyvet 310-ért vettem, és kb 160-ért tudtam volna eladni.......
kis gecik ezek
a tojásnál az van, hogy 32-ből tud százalékot számolni, de 1 az 1.....
250 gp-s könyvet 310-ért vettem, és kb 160-ért tudtam volna eladni.......
kis gecik ezek
a tojásnál az van, hogy 32-ből tud százalékot számolni, de 1 az 1.....
Riszpekk
Ez most komolyan bug? Mert tegnap én velem is hasonló dolog történt. A vízi barlangból felhoztam 4 igazgyöngyöt, mindegyik valueja 100 volt. Erre Airell 295 öt akart adni a 4 db ért...
Lehet value nem = a konkrét árral?
Lehet value nem = a konkrét árral?
akko darkelf😊
na akkor az a baj hogy elakarok adni tolyast ami darabja 2. na most van 32 darab tojasom. de o adna 22t érte. ha viszont egyenkent adom el akkor darabjaért 1 et ad. na mostmár érted?😊
na akkor az a baj hogy elakarok adni tolyast ami darabja 2. na most van 32 darab tojasom. de o adna 22t érte. ha viszont egyenkent adom el akkor darabjaért 1 et ad. na mostmár érted?😊
"amugy nálaok is van az a bufg hogy nem anniy ad mint kkéne?egyenként többet de még mindig nem annyit😞"
baze, ezt egy kínai tutira megértené, de én nem....
én dark, high és wood elfre emléxem, de simán tévedhetek is
baze, ezt egy kínai tutira megértené, de én nem....
én dark, high és wood elfre emléxem, de simán tévedhetek is
Riszpekk
lehet hulye vagyok?
nem
télleg van nightelf
ilyen lila
amugy nálaok is van az a bufg hogy nem anniy ad mint kkéne?egyenként többet de még mindig nem annyit😞
nem
télleg van nightelf
ilyen lila
amugy nálaok is van az a bufg hogy nem anniy ad mint kkéne?egyenként többet de még mindig nem annyit😞
#2780
Darabolva a
http://www.tar.hu/lolka/
címen is megtalálható a manual.
http://www.tar.hu/lolka/
címen is megtalálható a manual.

#2778
Meglássuk! Ha rosszul használjuk megszûnik ...
AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2
Asszem rossz embernek küldtem el a linket😊
Közben Morrowind screenshotokat nézegetek.
wh.x3.hu
csabi
sara
ide fellehet tölteni, ha akarjátok
Közben Morrowind screenshotokat nézegetek.
wh.x3.hu
csabi
sara
ide fellehet tölteni, ha akarjátok
AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2
Huhh, valóban úgy volt... Na nekiállok aztán majd lesz vmi... Nem sok időm van mostanság (érettségi sucks)
Feldobhatjátok az X3-ra is, ha nem megy fel máshova.
AMD A10 7850K; 16 GB Kingston HyperX DDR3 1866; GA-F2A88XM-DS2
milyen aranyos kedves kis emberbarát karaktered lehet 😊)
egy igazi gyöngyszem, az szomszéd néni aranybogara 😊))) kár, hogy nincs benne multi, egy jó kis koop bejönne az arcomnak 😊
egy igazi gyöngyszem, az szomszéd néni aranybogara 😊))) kár, hogy nincs benne multi, egy jó kis koop bejönne az arcomnak 😊
Riszpekk
hát talán a gothic áll hozzá legközelebb játékmenetben
na meg a real, "asztali" rpg...... teljes a freedom, nincs előre megírt storyline
egy nagy (jó nagy) puzzle-t képzelj el, amit úgy rax ki ahogy akarsz
és ÉRDEMES (mostanában csak ezt...)
na meg a real, "asztali" rpg...... teljes a freedom, nincs előre megírt storyline
egy nagy (jó nagy) puzzle-t képzelj el, amit úgy rax ki ahogy akarsz
és ÉRDEMES (mostanában csak ezt...)
Riszpekk
na de mégis, most komolyan, mi ez, olyan mint Neverwinter, vagy inkább vmi fps, vagy 3rd person? láttam róla fantasztikus képeket, meg hogy nem fut normálisan semmin (ezt meg hallottam) de milyen maga a játék?
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
freak áradozzál egy kicsit a Morrowindről, hogy érdemes-e megnézni!
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
1. kapsz missionöket, előrébb lépsz, csomó ingyen cucc, olcsó tréning, segítenek ha balhé van, van hol aludnod, vagy valaki stb.
Riszpekk
#2735
ha valaki el tudja küldeni nekem, én fölrakom egy gyors helyre....
#2732
király! most legalább tudod, mi van itt vidéken, modemmel 😊
