The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

I.C.ram
#2880
Tolvajok csak nevetnek ezen : Olcso varazslo trukk 😊)
Hmuda
#2879
Kellene gyors CD2 letöltési hely!

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2878
Huh! Akkor tényleg nemsemmi. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#2877
nem nagy cucc, de ha 20as destructionod van, akkor kb. 1% hogy sikerul a spell ;-)). Ellenben ha 65-od van, akkor mar ketjegyu a szam. A penz meg nem szamit, parszaz arany volt. Egyebkent meg 80-100 sebzes, 5 sec durationnal :-))
Hmuda
#2876
Nem nagy cucc. Csak sok pénz kell hozzá, meg egy tűzsebzés spell. Egyszerűen csak nagy radius, akár kis sebzéssel is. Mindenesetre szép. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

D3t0nat0r
#2875
Aztaqrva 😊

hiba
#2874
bazki miez a nagy robbanas csak nem kemikusnak keszultel?😊))

#2873
ja, es bocs a modemesektol :-))
#2872
Nos, tegnap igertem sajat keszitesu armaggeddont, hat a kivitelezesen meg javitani kell, de a hatas nem marad el :-))
Mas kerdes, hogy tobbszor toltottem vissza, mert 68 mana, es annyira szaggatott (8fps kb.), hogy a print screent nem tudtam pont akkor lenyomni amikor robbant :-))




Armaggeddon elott

Armaggeddon elott
Hmuda
#2869
Kicsit lassú, hogy csak egyet lehet egyszerre.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2868
Tud valaki egy gyors letöltési helyet a 2es CD-nek?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2866
Kösz

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Randal
#2865
Nem törölték. az ftp-n még fennt van. Ha mondasz egy címet ahova fel lehet tölteni, akkor megteszem, ha nem akkor csinálj/csináljatok egy zónásat, és oda felrakom.

Randal
#2862
gothic.uw.hu

magus
#2859
csak egy kérdés

van seda neennél egy barlang a silt rider mogott. bementem lekasazaboltam a csávokat. találtam kb 500 arany értéku cuccot ha nem tobbet. kiszabaditottam 3 rabot de azok semmit sem mondank. azok oztt mik vagymivan?

#2858
Olyan fajt és csillagjegyet válassz ami növeli pontjaid számát....És pihenj sokat. Én is varázslóval játszom de még potiont nem ittam. Ha elfogy a magicka lepihenek....
Randal
#2857
a pályakészítőhöz hol van leírás, hogy hogyan kell használni?
Kérlek benneteket, most ne hülyéskedjetek, jó?

Randal
#2856
Ha akarod akkor elküldöm neked a crc meg a cue fájlokat, mind a két cd-hez. Majd megkérdem Gothicot, hogy mi lehet a hiba. Hidd el, ha nem fizetsz érte akkor érdemes letölteni az ISO-t.

Randal
#2853
Nem tudom, hogy még aktuális-e:
a Gothicon lévő Morrowind tökéletesen működik, mert Gothic kipróbálta, WinCommanderrel lett szétszedve.

SarkanyfuaRUSH
#2852
Emberek !

Valaki adjon nekem pls tanácsot, hogy varázsló karival hogyan érdemes játszani az elején. Fika ellenfeleknél is elfogy a magicam és az életerőm is. A potionok meg tul keveset toltenek vissza, illetve tul drágák. Tudom, hogy béna vagyok, de valaki segitsen 😊))

Koszi
Unknow
#2850
Ez azt csinálja,hogy amikor 3000nél nagyobb a vérdíj a fejeden utánad küld egy bérgyilkost.Halál jó ahogy üldöz meg minden.Próbáld ki!Olyan mint egy filmben😊
magus
#2849
hol a murdere az adoszedonk?

magus
#2848
mé ez moszt mit csinal?

Unknow
#2847
Bonyek előbb rosz topciba nyomtam ezt be...
Szóval ezt a modot kötelező ehhez a játékhoz leszedni mert nagyon megdobja a hangulatot miután már vérdíj van a fejünkön.Letöltés itt!
hiba
#2846
"O ajanl fel egy osszeget melyet hajlando elfogadni de! ha neked ennel kesebb van akkor vagy futas vagy borton var rad szal nem erdemes szoballni veluk.

Unknow
#2845
Egyébként van a játékban egy elég érdekes grafikai hiba.
Az egyik fogadó boros pincéjében ahol vannak az üvegek.Na itt kivettem egy üveget a szekrényből majd miután megvizsgáltam vissza tettem.Erre mit látok.Ahova elméletileg csak fektetve férne be oda beteszi a progi álva.Ezután ezt megismételtem a kardommal is...nos igen...azóta csupasz kézzel kell harcolnom mert beragadt😊))
Unknow
#2844
Oda megy hozzád és valami olyat mond,hogy "Pay ... " nem emlékszek pontosan és oda van írva az összeg ,hogy mennyit kell neki fizetni,hogy békén hagyjon. Volt olyan,hogy egy rablásnál megúsztam 10aranyal😊))Viszont volt olyan amikor az egyik féreg 100aranyat kért!Szóval van amikor nem éri meg használni a dolgot.Majd próbáld ki!
magus
#2843
hogy lehet lefizetni?

Unknow
#2841
Én meg csak sétálok...sétálok...sétálok ja és sétálok...és istennek sem találok egy rohadt várost!Vagy is nem rég találtam viszont mivel ott megláttam pár nagyon jó cuccot elkezdtem rabolgatni és hát mindenki tudja,hogy azt a törvény bünteti.Szóval azok a szemetek lecsuktak.Egyébként nagyon rulz,hogy ha van elég pénzed akkor lelehet fizetni az őröket😊
Unknow
#2840
A RIP verziót letudod szedni innen.
hiba
#2839
Nekem is megvolt kb 3 ora alatt a 2.szint. Es semmint nem csinaltam csak dumaltam es aludtam kb 😊

magus
#2838
ez már egy másik kari mert azzal eltévedtem én is😊

magus
#2837
nem ajanlom...

modnja mar el vki mit csinaljak a moon sugarral és hol van a z adoszedo gyilkosa?megvan a hulla, de megkell keresnem a gyilkost

Unknow
#2834
Töltsd le a RIP verziót inkább!Az legalább 100%-ék ,hogy még neked is menni fog😊
Unknow
#2833
Ja még valami!Szedjétek hozzá le a bérgyilkos modot!Állítólag nagyon megdobja a hangulatot😊))
Unknow
#2831
3órája játszol és kettes vagy?😊)Behalok😊))Én 1óra után eltévedtem a városon kívül😊)Azóta eltelt 5óra és bazz...még csak 1-es szinten vagyok😊))
Tényleg!Szerintetek melyik kasztot a legérdemesebb választani?
#2830
nem beszélve arról, hogy a winrarnak magas a healing értéke, s ha van egy divine force tekercsed, akkor a crc-s filére ráenged egy resurrection-t, s akkor nem is kell újra letölteni (repair funkció)
Bocsi a sok OFF-ért.

magus
#2829
na 2es szinten vagyok. már 3 órája játszom és kapok 3 bizbasz pontot. há tilet. na tessék lemondthatok hogy thief leszek révén a sneakom kemeny 6 os szintet ér el😞 amugy nem tujda vki hol van a tax collector gyyilkosa?sehol sem talalom, de viszont kene man mert 500at kapnék érte...

#2826
én igy szoktam: be van állítva a wc, hogy a winrart hasznalja tömörítönek.
aztán duplakatt a xxx.001 file-ra. belelép a wc, s láccik, hogy benn van egy nagy xxx.bin file.
ezt a bint megmarkolom jól az egérrel, s áthúzom a wc másik ablakába hirtelen mozdulattal... erre a wc szól a winrarnak, hogy meló van, s csodálatosan kitömörödik a bazinagy xxx.bin...

A módszer előnye, hogy széttömörítés közben lehet látni, hogy épp melyik filét csinálja, s ha egyszercsak beint, hogy hiba, akkor egyből látom, hogy melyik filé az, amelyik ismétlésre szorul...
Remélem tudtam segíteni.

#2823
ja... crc is van... akkor télleg egyesíteni kell

hiba
#2821
hat elviuleg az egyesitesnek sikerulnie kell mert annyit csinal mint a copy /b attol meg mert serult a file hozzafuzi az elozo vegehez.

#2820
figyuzz... nyomj egy uninstallt a winace-nak, rakd fel a winrart... 😊))
a filék rarral vannak tömörítve.
legegyszerűbb wincommanderrel kicsomagolni -!!!nem egyesíteni a filékat!!!- be lehet állítani, hogy a wc a winrart használja a ki- és betömörítgetéshez.

hiba
#2818
wincmdbe kijelolod az .001-et es menubol file egyesites. Ha crc file nics meg akkor a kitomoirtes eredmenye egy .out file lesz, ha pedig van akkor a kiterjesztes az lesz ami eredetileg volt.

hiba
#2816
Ha crc is van akkor az egy szetdarabolt file (pl wincmd)

hiba
#2815
a meret meg nem jelent sokat mert nehany program ugy tolt le hogy elore lefoglalja a helyet, pl 15MB-nyinak latod a filet annak ellenere hogy meg csak nehany szazalaka toltodott le (a reget dx is ezt csinalja olykor)

hiba
#2810
nem gonoszkodni akarok ismet de nekem miutan 3 image filet kurt el a getright en is ugy kurtam le a vinyomrol.

hiba
#2809
"o nem lehet hogy rar-al voltak szetbontva?

magus
#2808
rajott ma vki mit kell csinalni ammoon sugarokkal?

FREAK
#2805
de gonosz 😊

Riszpekk

hiba
#2804
Dobozba a cd alatt.