The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Mas kerdes, hogy tobbszor toltottem vissza, mert 68 mana, es annyira szaggatott (8fps kb.), hogy a print screent nem tudtam pont akkor lenyomni amikor robbant :-))
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
van seda neennél egy barlang a silt rider mogott. bementem lekasazaboltam a csávokat. találtam kb 500 arany értéku cuccot ha nem tobbet. kiszabaditottam 3 rabot de azok semmit sem mondank. azok oztt mik vagymivan?
Kérlek benneteket, most ne hülyéskedjetek, jó?
a Gothicon lévő Morrowind tökéletesen működik, mert Gothic kipróbálta, WinCommanderrel lett szétszedve.
Valaki adjon nekem pls tanácsot, hogy varázsló karival hogyan érdemes játszani az elején. Fika ellenfeleknél is elfogy a magicam és az életerőm is. A potionok meg tul keveset toltenek vissza, illetve tul drágák. Tudom, hogy béna vagyok, de valaki segitsen 😊))
Koszi
Szóval ezt a modot kötelező ehhez a játékhoz leszedni mert nagyon megdobja a hangulatot miután már vérdíj van a fejünkön.Letöltés itt!
Az egyik fogadó boros pincéjében ahol vannak az üvegek.Na itt kivettem egy üveget a szekrényből majd miután megvizsgáltam vissza tettem.Erre mit látok.Ahova elméletileg csak fektetve férne be oda beteszi a progi álva.Ezután ezt megismételtem a kardommal is...nos igen...azóta csupasz kézzel kell harcolnom mert beragadt😊))
modnja mar el vki mit csinaljak a moon sugarral és hol van a z adoszedo gyilkosa?megvan a hulla, de megkell keresnem a gyilkost
Tényleg!Szerintetek melyik kasztot a legérdemesebb választani?
Bocsi a sok OFF-ért.
aztán duplakatt a xxx.001 file-ra. belelép a wc, s láccik, hogy benn van egy nagy xxx.bin file.
ezt a bint megmarkolom jól az egérrel, s áthúzom a wc másik ablakába hirtelen mozdulattal... erre a wc szól a winrarnak, hogy meló van, s csodálatosan kitömörödik a bazinagy xxx.bin...
A módszer előnye, hogy széttömörítés közben lehet látni, hogy épp melyik filét csinálja, s ha egyszercsak beint, hogy hiba, akkor egyből látom, hogy melyik filé az, amelyik ismétlésre szorul...
Remélem tudtam segíteni.
a filék rarral vannak tömörítve.
legegyszerűbb wincommanderrel kicsomagolni -!!!nem egyesíteni a filékat!!!- be lehet állítani, hogy a wc a winrart használja a ki- és betömörítgetéshez.
de nekem miutan 3 image filet kurt el a getright en is ugy kurtam le a vinyomrol.