The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A kérdés cikibb része: hogy csináljam, hogy az endurance kapjon szorzót? Mer eddig véletlenül se volt még igy.
Eladni meg nem birod, mert nincs olyan kereskedő akinél ennyi pénz lenne. De cuccok enchantolásához jók. (Ha van bennük lélek.)
amikor ajira felküld hogy cseréld ki a gemeket akkor lelehet nuylni MINDENT az asztalrol, és akkor összeadva ha eladnám lesz kb20000 aranyam. nem tévedés 20000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. persze nem adom el mert hátha vmire jok a gemek. télleg mire jok?. kurva sokat érnek. mire valók?
olyan bazzeg. ennyi pénzzel azt csinalok amit akarok!!!!
ehh
na caius cosades adott egy küldetést hogy csinaljak hhaspathnak favort. megcsinaltam, é azt mondta hogy ha jeletnettem caius cosadesnek akkor jöjjek vissza. jelentettem, ő elküldött a mges orkhoz, ott is megcsinaltam. visszamentem haspathoz de nem képes megadni azt a küldetést. nem ad ide semmilyen kulcsot, és semmilye journey update sincs😞 most mit csinaljak?szeretném megcsinalni ezt a küldetést
This error occurs on some of the TES Construction Set installs if you are trying to install from the TES Construction Set Disk. You should simply install the Morrowind disk first.
If you cancelled the installation, you can still install the TES Construction Set by:
Put your Disk 1 (Morrowind Logo) back in your CD-ROM.
Right-Click on your CD-ROM drive.
Click on Explore.
Double Click on the CSInstall folder.
Double Click on the setup.exe
This will start the TES Construction Set Installer from the first disk.
Mike Fridley
Associate Producer: QA
Bethesda Softworks
Raid- Tough on Bugs.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Itt: Gothic
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Ha van nalad, akkor Almsivi/Divine Intervention es gyogyittasd meg magad a shrine-nal. Ranyomsz, megkerdezi, hogy akarsz-e 30-40 aranyat adomanyozni, es cserebe valaszhatsz valamilyen gyogyitast.
télleg mit nem tud a rip, ami az iso-ban megvan? mer van sound, speech addon.....
Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Ha a menut jatek kozbe is latni akarod az ablaka jobb felso sarkaban nyomb de a kis negyzetet, ekkor a kis ikon eltunik es itt van ertelme a menu transparency-nek (pl a terkepnel egesz jol hasznalhato)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Ha a következőket már mindenki tudja, esetleg itt már leírta valaki bocs. Nincs most kedvem átnézni 😊).
Szoval tegnap rájöttem egy IGEN NAGY BUGRA a játékban. Az érzelmeim vele kapcsolatosan vegyesek. Egyrészt segíthet a játék sor, másrész hülyeség.
Szóval a következőről van szó. A minap észrevettem, hogy csata közben (varászló vagyok) az általam teremtett szellem is sebződik az én lövéseimtől. Ho ez még nem lenne baj. De eszembe jutott, hogy kipróbáljam ki tudom e nyirni csak a saját szellememet. Ez bizony igy van, ki lehet. Ez se lenne még nagy baj. Bizonyára sokan észrevettétek, hogy még ellenség se kell egy skill gyakorlásához, mert ha csak magadba castolgatsz, akkor is növekszik a szinted. Es se nagy gond azert. Viszon eszrevettem, hogy az experinecem is nö (a szintugráshoz), ha kinyirom a sajat szellemem, ami ekkor nem is vedekezik. Ez már igen fura. Mi több rajöttem, hogy ELLENSEG SEM KELL (sajat szellem se, senki) AHHOZ, HOGY CSAK MAGAMBAN GYAKOROLVA A VARAZSLATOT NOJJON AZ EXPERIENCE PONTOM IS. No ez már hulyeseg. Vagyik emberek a helyzet az, hogy NEM KELL ELLENSEG A FEJLODESHEZ!!!!!
En a Fire bit alap skillel probaltam es mukodik. XP-t is kaptam az ures hasznalaaatért. Kiprobaltam.
Fegyverekkel ez a dolog nem mukodik! Hiaba hadonaszol egy karddal. Szerintem csak azokkkal a skillekkel mukodik, amik magicat fogyasztanak.
Szoval kis turelemmel es idovel (mert pihenni kell ujratolteni a magikat) a halálba lehet fejlodni.
Azt nem tudom, hogy ha ellenséget nyírsz ki több xp-t kapsz-e, de lehet hogy nem és ez baj. Már észrevettem azt is hogy ha ugy nyirok ki valakit hogy tobbszor használok varázslatot bizony tobb Xp-t kapok, tehat biztos, hogy az xp-t nem (csak) a killek utan adja.
Szoval biztos van ekinek ezt tetszeni fog, mert segit a jatek soran, de sokaknem mert mert tok hulyeseg. Nem tudom, hogy egy patch-csel tudnak-e majd ezen segiteni.
NO MIT SZÓLTOK?
Kivancsian varom a véleményeket, tapasztalatokat.
Csa, minden Morrowind rajongonak. Nekem azert tetszik a gamma 😊))
Ha valaki isneri a Morag Tong-os mérgezéses küldit (Vivecben kapod, Balmloraban kell kinyirni a csávót), ne fogja magát vissza.
Mindegy, ugysem allhatom a macska-csajokat...
De nem lehet egy tul kicsi hely, mert most egy barbarral talalkoztam, aki a haverjat ajanlgatja ugyanott...
A Journallal mi a gond???
Van automata, cimszavas konyvjelzoje meg raadasul .html-ban mentodik, szoval jatekon kivul lehet frankon olvasgatni, vagy akar nyomtatni is....
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Es meg azt se tudom hogy hogy szerezzem meg ugyanebben a varosban a kulcsot egy makkátol a ladajahoz hogy elvigyem belole a cuccokat balmoraba?
olvass vissza, a hozzászólásaim közt elég sok szól a vámpírkodásról.
http://www.rpgplanet.com/morrowind/afterdark/
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Egyébként a kihalt tornyos városrész föld alatti belső részében volt már valaki ? Jókis Dweren cuccokat szedtem ott össze,és tele van vele fullig.