The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SarkanyfuaRUSH
#3384
Bocsi, de mi volt az Fargoth-os ötlet? Nincs most kedvem keresni 😊) Köszi
FREAK
#3382
csak a reflectionben van különbség

pixel shaderrel átlátszik, és tükröz, nélküle csak kék és és átlátszó

Riszpekk

magus
#3381
na ez aztán igazán nagy szivas...
enchantelni akartam a loőott gemeket, de akkor kiirta hogy a crimom reported. hátbaz e. másnál nem lehet enchantelni?mret akkio most nemtok mit csinalni vele. Balmoraban Galgtohnall vagy kinel loptam.

a másik. kinél van sok pénz?mert most van 80000ezernyi gemem, es elakarnam adni, de micsinaljak vele? mindenkinél max 2000van. nekem meg 60000 es gemem van. ötletek?

SarkanyfuaRUSH
#3380
Ja a Seadog 2-re én is rázizzennék, nagyon csápoltam az egyestől.😊)
SarkanyfuaRUSH
#3379
Ezek szerint ez tényleg environment bump mapping. Nekem annak tunt, de en csak GF3-on lattam, igy nem tudtam összehasonlitani. Milyen mas videon a viz, sima ? 😊))
FREAK
#3378
érdekes

én nem figyelem a számokat, de harc közben érezni a különbséget

Riszpekk

FREAK
#3376
láttam a 7végén GF3 alatt a vizet

huh..... 😊)))))))

várom már azt a sea dogs 2-t nagyon 😊)))

Riszpekk

FREAK
#3375
és nem is csökken????

Riszpekk

FREAK
#3374
hülyeség

nyomsz egy menu mode-ot, és a jobb oldalon, ott figyel alapból 4-5 varázslat/képesség

még egy buta barbár is tud alapból castolni....

Riszpekk

#3372
Alapbol nem kapott semmit igy 1. latasra ,vagy csak en basztam el valamit😞.

FREAK
#3370
van olcsó is, de tutira tudsz te is párat

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#3369
Egyébként FREAK-nak igaza van. Kell lennie alapból pár varázslatodnak. Egyébként az áruk attül függ, hogy milyenek. Lehet olcsó is, de gyengébb. Az elején ez megteszi. Később több pénzért tudsz erőssebet is csinalni, illetve venni. Ja ebbe még bejátszik az is milyenek a skilljeid, stb.
#3368
Es dragak a varik?

#3367
Miert azt ugy kell?

FREAK
#3366
az nem lehet

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#3365
Hát vegyél neki! 😊)
#3364
En annnyira nem ertem ezt a magiat:inditottam egy sajat keszitesu magus csajt ,de 1 varazslatot se tud.Hogy van ez?

SarkanyfuaRUSH
#3363
Ez szerintem csak attól függ, hogy miket használsz, milyen karakter vagy és miket találsz. Én pl. sorcerer vagyok és csak varázslatokkal támadok. Fegyverként short blade-et használok néha, de jóval gyengébb, mint a varázslatok amiket használok. Szóval ez az ütés vs. varázslat problémakör relatív 😊)
SarkanyfuaRUSH
#3362
Nincsmit. Azért valaki más is mondjon erre valamit, mert én nem vagyok biztos benne, hogy ez volt az!
SarkanyfuaRUSH
#3361
Elsőre én is kiválasztottam ezt azt hiszem. Újrakezdtem a játékot. 😊)) Persze nem mentem még sokat előtte szerencsére.
SarkanyfuaRUSH
#3358
A stunted elsatnyultat, fejletlent jelent.
SarkanyfuaRUSH
#3357
Ja, de ekkor sokkal nagyobb a max magikad es bizony csak potionnal tudod tolteni (nem tudom van-e más forrás). De nem vagyok biztos benne, hogy ez az!
SarkanyfuaRUSH
#3355
Én szerintem ez az ahol nem novekszik a magika az alvástól, de nem biztos.
SarkanyfuaRUSH
#3353
Én felmásztam a csillagvizsgáló tetejére. Ne tudjátok meg mit izzadtam. Léptem vagy huszat az athletics skillel 😊))
Ott se volt a rohadék box 😊))
FREAK
#3351
THX, erre én sem jöttem volna rá

de nem baj, meggazdagodtam ebből a dungeonból 😊)))

Riszpekk

magus
#3343
ha tudod szolj😊én még egy nyamvad szobat nem tudtam megalkotni benne...

FREAK
#3341
jóreggelt


elkezdenék szerkeszteni, de nem kattantam rá a logikájára, tud valaki segíteni?

Riszpekk

#3340
A varosban varj estug es kovesd a csavot tavolrol(pi.torony teteje)innentol menni fog.

#3337
Basszus! Most léptem a 3.-ik szintre, de még mindig nagyon gyengus vagyok!
Most elzavartak az Egg Mine-ba kinyirni valami két figurát, de azok egyszerre támadnak rám, és esélyem sincs.

Elnéztem még Syad Nad-ba (vagy mi?), ott meg egy Fargoth nevű fickó rejtekhelyét kéne megkeresnem, de fogalmam sincs, hogy merre keressem! 😞

Alakul a dolog, mint púpos gyerek a prés alatt, de azért a Gothic-ban hamarabb tudtam gyilkolászni! 😞

Na mindegy! Harcra fel! 😊
#3336
Nah, kezdek rajonni, hogy a magia itt nem egy tul eros dolog (harcban)....talan ezt az is mutatja, hogy a hand to handom mar 100-as mig a destructionom meg csak 81. Sajna eleg soxor vol mar ugy hogy mig a sajat keszitesu 100 (ez a max) ot sebzo varazslatbol 4-5 ot is belelottem es meg mindig jott, addig siman lepofoztam. Nagyon ugy nez ki itt a magia inkabb csak supportra (gyogyitas, repules, teleportalas)-ra valo...ez szamomra 1 kicsit kiabrandito. Ettol fuggetlenul viszont nagyon teccik tovabbra is a jatek, csak ujra fogom kezdeni 😊

#3335
En egy polcon talatam ha jol emlekszem de mar nem tudom ,hogy hol.

#3332
6k gem nem er olyan sokat, ugy 100 charge.
Rakhatsz ra tobb varazslatot is, de egyszerre kell. Magikus fegyvert nem lehet meg1x enchantelni.

magus
#3331
egy kardra csak egy varazslat mehet?

magus
#3330
aha jó. akkor majd megprobalom...

akkor gondolom a 6ezres gem kissé rárak majd😊

#3329
A gem csak azt hatarozza meg, hogy mennyi charge lesz a fegyverben. A speckoja meg a varazslattol fugg. A cucctol fugg, hogy milyen eros varazslatot bir el.

Goodwill
#3328
már minek a minősége gagyibb?

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

Randal
#3326
emberek! miért rossz a kettes cd? nekem müxik. igaz még nem szerkegettem, de ami késik nem múlik! csak az a gond, hogy nem tom,hogyan kell😞

magus
#3325
magyarán ha van egy kardom ami teszem azt sebez 40et és rányomok egy egy gemet akkor amilyen gem volt olyan mellekhatasa lesz majd a targynak? vagy az hogy a gemmel lehet összekombinálni a tárgyat egy varázslattal, és mondjuk tuzlabda plusz kard és akkor a kardnak lesz plusz tuz sebzese?

#3324
1, sok skilled van enchantre:megfogod a gemet es hasznalod ugy mint egy italt, tehat magadra nyomsz mikor az egerrel fogod. Ezutan elojon egy menu, a tobbi egyertelmu. Csak olyan varazslatokkal tudsz egy cuccot enhantelni, amit ismersz szal mage guildben vegyel valamilyen varazslatot ha nincs.

2, baromira alacsony az enchanted 😊 Menj el egy mage guildbe, es csinaltasd meg a magikus cuccot magadnak. Rohadt sok arany, viszont 100%, hogy sikerul, ami nem mondhato el akkor, ha sajat magad akarod csinalni 😊

magus
#3323
akkor mondja man el vki hogy hogy kell kezelni a gemeket amiket lenyultam. mert akkor nem adom el ha ilyen jok...mit kell velük csinalni?

Rincewind
#3319
Valahogy nem tud izgatni én kurvára örülök neki! 😊)
#3318
Ne orulj neki annyira... Ha vampir leszel meg kevesbe allnak majd szoba veled, a questek nagy reszet elfelejtheted, silt strideres emberekkel egyutt. Asszem a guildekben se allnak szoba veled, ha vampir vagy.

Rincewind
#3316
Jupppiiiii!!!!!! 😊)))))))))))))))))
Lehet, hogy vámpír leszek! Találtam egy barlangot, ahol megfertőztek és nem állnak szóba velem az emberek. Mindenki ezt mondja: "Go away disiased creature" és megjelent egy új beszéd elem, a vampiric cure 😊)))
ember
#3315
GTS-en DDR ram van, nagyobb sávszélesség, nagyobb fillrate.

egyébként nem annyira felbontásérzékeny a morrowingd, ha 800x600ban szaggat akkor 640ben is...
viszont nálad nem lesz vészes sztem
pluhi
#3313
Na mindjárt léptem 3 rangot! SPOILER AHEAD!!! Már csak a tolvajokól kell megtisztitani a terepet. Balmorában már megvolt a vérfürdő😊. Azért fura, hogy a FG ugye a Camona Tong-gal nyomul, de az erőd kapitánya felkér annak a kinyirására is. Senki sem jófiú itt, csak én.
ember
#3312
nekem ilyen gépen (gef2 GTS-sel) 1024x768-ban a városokban enyhén szaggat az erdős-hegyes részeken teljesen jó, belső tereknél szintén gyors.
mx400-zal gondolom 800x600-ig jó
pluhi
#3311
Thx, közben megtaláltam én is. Az Athletics bizti nem mert mindenhová futok. Már feltűnt volna.
#3310
*rangod*. Bocsi.

#3309
Jobbgomb, skillek listazasa. A skillek alatt kiirja, milyen guildeknek vagy tagja, milyen ragod van bennuk es mi kell az elorejutashoz. Endurance fejlesztesehez lepj szintet heavy armorban, ez tuti az endurancet noveli, de gondolom van masik skill is, talan athletics.

SarkanyfuaRUSH
#3308
Végül is meggondolva igazatok van. Ilyen szempontból, hogy nem feltétlenül kell gyilkolni máshogy fest a dolog. Lehet hogy a már alábbhagyott diablo mániám hozta ki belőlem ezt a hozzáállást. 😊)))

Lenne még egy kérdésem a Casius Colades vagy hogyhivjak csavó által Balomra-ban adott első küldestés, hogy hozzak el valami kockát egy barlangol ahol a csillagvizsgalo van. Nos itt az istennek nem találom a kockát. Mindent végignéztem es csak egy ajtó maradt, amit nem tudok kinyitni mert 32-es lock-ja van. E mogott van a kocka es majd csak kesobb tudom kinyitni vagy valahol máshol van?

Köszi.