The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
2: Anélkül a skill nélkül folyamatosan át fognak vágni.
3: Úgy lehet fejleszteni, hogy amikor eladsz, akkor a megadott ár mellett látható egy +- gomb. Azt nyomogatva be lehet állítani az általad preferált árat.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
2. mervhanti vagymi???assetom miaz? de biztos szar mert a legaljat megse neztem es csak ott lehet😞((((
3.alkudozni?ezt hogz? hogy lehet tobbet kérni?
1: olyan unszimpi vagy mindenkinek, hogy azt már büntetni kéne. (alacsony Personality)
2: nem tudsz alkudozni. (alacsony merchantile skill)
3: soha nem állítgatod az árakat. Én mindig többet kérek, mint amennyit alapból felajánl a fickó. Átlagban 70%-át a teljes összegnek. Ezzel ráadásul a Merchantile is fejlődik.
Más: Az viszont tényleg rossz a varázslatoknál, hogy nem növelik az inteligencet. Márpedig csak az van összefüggésben a max Magicka pontokkal. Roppant érdekes, hogy pl. hogy az én karakterenek a securityt kell fejlesztenie ahhoz, hogy nőjön a mana. Érdekes.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
csak az a baj hogy engem mindenki at vag
pl ami szazat ér azé jo ha kapok mondkjuk 35-t😞
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
motha: mindig fizetni kell a tanitasert
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Ku**a jó páncélokat csak kalandok közben szerezhetsz. Addig be kell érned egy full steelel.
Varázslókén egyértelműen willpower és intelligence. Meg persze a varázslat skillek. : )))
A többit nemtom.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Szoval, a legjobb hely amit talaltam eladasra eddig:
Scroll: Balmora, mage guild emelet
Fegyver/pancel: Balmora, fighters guild
Ital,hozzavalok:Balmora, alchemist
Egyeb: Ra'virr: ugyancsak Balmora, trader 😊
Azt hallottam, hogy ald'ruhnban tobb arany van az egyik fighter guildes emberkenel, ha jol emlexem 3000 de bizonyos rang alatt nem all veled szoba.
enchant:
erdemes ranyomni 1-28as fegyverre, nalam 15+ soulgem porosodik a szekrenyemen 😊
Ugy tudsz cast when strikes enchantmentet csinalni, hogy az enchant ablakban bal lent arra allitod cast when used-rol 😊 Csak akkor lehet atallitani, ha mar ki van jelolve egy fegyver.
sztetek érdemes ráényomni az enchantot egy 1-28as kardra?vagy várjak egy erősebbre
amugy ötletl hogy hol tudnam eladni a60000ezres gememet?
Szóval szerintem másról beszélünk, de lehet hogy karaktertől függően itt más elenség jön?
én is próbálkoztam a ghost-tal, de végül egy 10 mp-es berserk roham bizonyült a legeredményesebbnek 😊
Riszpekk
De lenyomtam úgy, hogy idéztem szellemet, az lefoglalta a csontit en meg megpiritottam a kis "paraszt" varászlót 😊)
Sebaj, kicsit tápolom magam, aztán "Lesz nemulass!" 😊)
A box-ot állítólag már a bejárat tuáni csigalépcső alatt megtalálod. Ezt most mondták nekem, mert én se találtam sokáig. Csak azért mondom 😊)
miutan hasznaltam egy gemet gondolpom nem adhatom mar el😞(((
asszem ekladom a 6ezrest és felnyomok mindent maxra. rulla lesz!!!!😊
magus: balmorai mage guildben a legutolso szobaban ahol Ajira is van a masik varazslo elteleportal kb. 10 aranyert valamelyik masik mage guildbe. Nem tuti, de ott nagy valoszinuseggel megcsinaljak neked az enchantet Balmoraban lopott gemekkel is.
Ja! Megnéztem a belinkelt Morrowind Map-et...huh...asszem pár órányi játék még hátravan... 😊)))
FREAK --> Nem vagyok lusta, csak egy pár órányi játék után kiolvasom a lényeget a sorok közül! 😊))
ötlet arra hogy hogy hasznaljam és hogy hol tudnam leadni?