The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Riszpekk
A házát már teljesen kirámoltam...
Tudjátok mit? Inkább áruljátok el, hogy hol van a FARGOTH'S SECRET PLACE!! 😊)
Én szivesen leszedem a piroslámpás plugineket, de tuti nem bassza szét a progimat? Párszor már megjártam ezekkel a "plu-in" dolgokkal!
Utana mar bajosan lehet bebizonyitani neki barmit is... de legalabb egy jo indok a bountyless gyilokhoz... ;D
A pickpocket nem jó, mert azért is jár a bounty, össze is szedtem akkor ott vagy 5000-et...
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

http://www.autumnsbreeze.com/users/aonline/index.html
Lécci ha vkinek meg van az első cd 37-es fájlja az tegye már fel valahova. Vagy nincs fent valahol??
na én is csináltam tegnap varázskardot, csak nem tom műxik-e
az összes lóvém elment rá (mind a 2300 😊
amúgy Suran (asszem ez a neve) városkát használom aranybányának, már fexik pár halott kereskedő a pult mögött 😊))))))
csak azt utálom, hogy Balmorában azok a kispályás kereskedők kurva csórók, egyszerűen nem bírom eladni a cuccokat..........
Riszpekk
Kevin > Köszi az infót!
A Fargoth-ra visszatérve, vagy 3 napot töltöttem a "megfigyelésével", de az a faszkalap csak fel-alá toporog, de az istennek sem akar elmenni a rejtekhelyéig! Tudom, hogy nem fontos küldi, de már idegesit!
Ra'Virr elhalálozása már nagyon érett nálam, mert soha nem volt nála elég cash, állandóan átvert, és mondom --> 9000-es Long Blade volt nála! 😊)
Csak át kell hordanom a Pawnbroker-hez, meg az Armorer-hez a cuccait...sőt...egy csomó könyv is van nála! 😊
PEACE
ceno : kerestelek tegnap...
A Mage Guild egyik küldetésével van gondom. Le kell tenni az egyik varázsló asztalára egy fake gem-t. Ezt ide is adja a küldetés kiagyalója. De hiába teszem le a cél személy asztalára, utána visszamegyek és csak megkérdezi hogy letettem már? És itt a probléma hogy nem tudok neki válaszolni. Nincs yes vagy no.
gamertag: kenobita
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Mer beviszek mondjuk egy 200-at érő cuccot, kínálnak érte 60 aranyat, valahol 80-at. max 13 pézt tudok még rárakni. mit kell növelni? a speechkraftot vagy valamelyik más képességet és hogyan?
calderaban is asszem...
phuli hidd el hogy master vagyok...mellesleg az elozo "master"tol Sjoring Hard-Heart tol en nem kaptam egy kuldetest sem illetve amikor adott volna akkor mar azert mentem hogy legyilkoljam a korrupt disznajat

Egy jó módszer arra, hogy megtámadjon a kiszemelt áldozat: pickpocket. Ha invisibility nyomsz előtte, akkor még ennek a csintevésnek is meg lehet uszni a következményeit. De gyilkos nem leszel, hisz csak önvédelem volt.
Más. Tök ciki, hogy nem birok venni se 100-as zárnyitás scrollt, se spellt. Már végigjártam a guildeket és nincs. A tolvajok ugye nagyrészt döglöttek.
Amig nincs spell, nemtok enchantolni sem, pedig asszem csináltatnék valami tárgyat, amiben ebből van pár. Meg restore all.
A bad previously deleted brick has been deleted... Again.
The game is in peril - Trust NOTHING!
Have a NICE day. 😊
(See Chris)
A pointer has been corrupted/re-used.
The game is in peril - Trust NOTHING!
Have a NICE day. 😊
(See Chris)
Mi a baja?😊
Mas : Amikor ott az elejen meg Magus lettem es valami Baruda vagy mi varosaban vagyok ahol a Olis folyo folyik aszongya nekem hogy menyek valami gombakat keresni es hogy menyek vegig a folyon amig nem talalok egy fa hidat es menyek at majd WEST fele keresek valami utat a dombok kozzot.. Valami mocsarba kell elerjek d sehogy sem talalom.. Esteleg valaki tud valami utmutatast??
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
)Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
a screenshotok megvannak..a kepet is konvertaltam me minden csak azt nem tudtam hogy hogy lehet ide felnyomni
THANX!!!!
2: a játékban lenyomod a printScr-t és a játék magátol le is menti a képet.
3: képszerkesztő progival (pl. photoshop stb) kicsit tuningolod a képet, hogy ne olyan legyen mint a négerek harca az alagútban.
4: felrakod valahova a webre.
5: ide a fórumra szépen beírod ezt:
Természetesen a []-k helyére kacsacsőröket raksz.
6: kész is.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
a Balmoras code book os hulyeseget kihagytam, mert nem akartam megolni a csajt aztan meg ugyis kiderult hogy az ottani guild vezetoje szovetkezik a Commona Tonggal. szoval nem feltetlenul kell megcsinalni.
Asszem most beallok az imperial legionba es ott is baberokra torok hehe... nincs kedvem meg a fokuldetesre koncentralni, ugy elvezem a tapolast!
MAS
itt is megkeredezem mert a karakterek forumon senki sem hajlando valaszolni:
HOGY TUDOK KEPET FELRAKNI A KARIMROL A FORUMRA?
plz help.
thanx
egy bazi nagy szobor lábánál voltak cuccok kitéve, egy gyöngyöt elvettem a szentélyről. persze elötte megtisztítottam a környéket, és hipp hopp ott termet. A legyakásával nekem sem voltak gondok. Csak a belépöjétől kellett felmosni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
igaz mászkálással jár. Eladod a drága cuccot felvásárolod a többit ami a kereskedőnél van és a többi kereskedőnél eladod, amibe belefér egy kis buszozás is. hiszen ezekhez a cuccokhoz ingyen jutottál hozzá. Speciel én nyereségvágyból gyilkoltam párat. (Nem én támadtam nem vagyok gyilkos pusztán önvédelemből.) Igaz rövid voltam, de remélem érthető.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Csak az a sok fire-guard ne lett volna olyan zavaro....
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Mindenkinek mondom, hogy itt a legtáposabb cuccok screenshotjai és megtalálási helyei vannak. Mindenki döntse el, megnézi-e. Van egykét durva enchantolt item is.
Jopofa, frankob belekalandoztam egy daedra szentelybe... :S
Rovid volt.... 😉))
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun