The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3758
VKI HELP!!! Szolgás küldetást csinálom.. épp hozom Balmorába, bementem vele a pluginos házabma, és benn lett elmentve... eddig semmi gáz, csak amikor kijövök, az a köcsög szolga rám teleportál, és azonnal meghalok!! 😞 nemtudja vki mit lehetne csinálni??

SarkanyfuaRUSH
#3757
Emberek, Ti tényleg játszotok ilyen régi gammákkal. Ez nálatok nem csak rövid nosztalgiahullám, mert ilyenem nekem is volt párszor, de egy kis idõ játék után bizony nem tetszettek a régi gammak, fõleg kinézet miatt ugye.
#3756
Sose ertettem, minek szenvedtek ezekkel a bena uj winfosokkal... en tokeletesen megvagyok a win98ammal. Valaki kerdezte, mi volt a legerosebb lelek amit soulgembe zartam: egy winged twilight, 60000et ert, pont olyan lett a gem mint amit lehet talalni Balmoraban. Sajna meg csak 1 ilyen ellenseggel talalkoztam 😊
Az Europa meretu terkep es az 1000 varos az komoly??

Randal
#3755
Tölts le egy 6.22-es Dost és telepítsd fel.

Efreet
#3752
így van, van elosztó, 1 bill 1 egér 1 monitor 2 gépre, és be kell figyelni egy p1-mmx kategóriás gépet, dos622vel, és hajrá.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

#3748
Ha emlekezetem nem csal ott lehet kapni azt a spellt😊Nem scroll😊
A tokonszurasrol azert screenshootot kernek...😊
FREAK
#3747
szerintem fõleg ital formájában kapható, de gyakorlatilag bárhol

Riszpekk

Efreet
#3746
z.cfg-t nézegesd meg, lehet hogy meg lehet oldani nélküle... vannak ott cd path-ok meg ilyesmik, meg próbálgass a subst-al... aztán ha senkinek sehogy nem megy, beszélhetünk az image felpakolásáról.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#3743
akkor azt írom, hogy bénák voltunk a clonecd-ben. megvan, és fel is pakolnám, de sokkal gyorsabb megoldás is felmerült itt.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#3740
a full cds felrakva is kb akkora... már ott elkezdték a sokezerfile-mániájukat, és mivel ott minden wav volt meg bmp meg txt, nagyon tömöríthetö volt... szóval az a rip az szerintem full, csak nocd-sítve van (hatalmas munka, asszem a z.cfg-t kell átírni...)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#3736
én felnyomom a fullt is, ha kell

Riszpekk

FREAK
#3733
#3723 😊)))))))

Riszpekk

Efreet
#3732
egyszerübb a ripet beszerezni, megvan rengetegmindenkinek, most a morrowind elöhozta a raktárakból.

igen, eredeti. nem az egyetlen eredeti játékom. megérdemli, megveszem. nagyon keveset játszom, akkor meg már megadom a módját. PC-n is, Dreamcaston is.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#3726
az eredeti cd-t nem fogod tudni lemásolni... a clonecd se vitte, próbáltuk.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#3723
BELE kell rakni az asztalba

USE ASZTAL 😊

Riszpekk

Efreet
#3722
Donnie: nem játszom vele, mert a gépem túl gyenge ahoz, hogy élvezni tudjam... majd lesz Xboxom, és oda megveszem.
olvasgass vissza, itt is és az indexes topicban vannak, akik vágtatnak végig a fösztori szálon... nemtudom miért... nekem a DF anno nagyon bejött, egyszer megnéztem, hogy mi a fösztori befejezése, de nagyrészt nem foglalkoztam vele... hanem játszottam... csak nem értem, hogy mire jó végigvágtatni egy erdön, ha megnézheted az összes fát egyenként.
nekem a DF eredeti cd-n van meg, és a legutolsó patch-el elindult xp alatt kisebb masszírozás után...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

#3721
Restore Fatigue
A kezdofaluban vettem a kereskedonel😊))
Sephi
#3717
Francba! Megtaltam a gombakat es el is vittem a magus neninek de asztan megkert hogy szabotajam az egyik kolegaiat. Aszonta nekem hogy amig az elemetrol lehivja addig rohanyak fel es tegyem az asztalra a Fake Soul Gem -et... hat iz isten szerelmere oda is raktam! De nem csinal semmit. A viszajon egy ido utan es amikro viszamegyek a varazslohoz hogy nah agyon dijat csak aszt ekrdi ha sikerult e de semmi yes or no nincs 😞

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

FREAK
#3715
ennek a gémnek simán kell egy fél év, ha rendesen játszol vele

Riszpekk

Efreet
#3714
örülök hogy azért vannak játékosok is... irány Daggerfall, ott 1000 fölötti város vagy falu van, kb 3-5000 dungeon... egy full Európa méretü térkép... el lehet veszni a részletekben... a legjobb szórakozás.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#3710
kb 10. de tényleg nem figyeltem............. lehet 15 is.........

Riszpekk

Efreet
#3709
mármint 7 nap telt el a játékban azóta, hogy kiszálltál a hajóból?

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#3708
pffff.......... talán 1-2 hét.......... de szerintem közelebb áll az egyhez

Riszpekk

Efreet
#3707
a sziget oké, kisebb... de valahogy túl gyorsnak tünik a fejlödési ráta. vagy csít, vagy tápolás... lásd anno a gyorsfejlödés c. szórakozásomat daggerfallban... csak úgy viszont minek?
biztatóbb amit a 3706ban írtál... szóval lehet rendesen is játszani... mennyi játékidö van benne? (mármint játékbeli idö)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#3706
nyugi, én pl. a teljes vagyonomból csak egy 5-7 fire damage-es kardot bírtam összehozni..... 😊))))))

Riszpekk

FREAK
#3705
1. Sokan csítelnek
2. Gondolom láttad már a térképet, valóban jóval kisebb

Riszpekk

Efreet
#3704
itt az olvasgatásból kezdem úgy érezni, hogy ez a játék jóval kisebb mint a Daggerfall... alig 1, max 2 hét játék után már daedric cuccokkal rohangásznak itt a népek... a DF-ben, pedig ott jóval kevesebb típus volt, nekem rengeteg idöbe telt, mire egyáltalán az elsö szerencsétlen Daedric cuccot sikerült megszerezni... aztán persze magas szinten beindul a dolog, de egy démoni teljes cucc szinte beszerezhetetlen volt.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#3703
én bevallom elkeserítõ anyagi helyzetembõl fakadóan megcsapkodtam pár Suran-i kereskedõt......
de nem vagyok rá büszke....

Riszpekk

FREAK
#3699
miért a hullát is el tudtad volna passzolni????

Riszpekk

#3697
Bazzzzeeee!!!! Eltünt a Balmorai trader holtteste! Kinyirtam, aztán szépen lassan eladogattam a nála lévõ tárgyakat...erre egyik reggel már nem volt ott a hulla!! ÁÁÁ!!! Buktam vagy 2-3000 aranyat! 😞
FREAK
#3695
baze 😊)))))))))))))

Riszpekk

pluhi
#3694
Ezt hogy nem vettem észre? Én meg az ini-t turkáltam valami hullaeltüntetõ beállitás után. THX
Rincewind
#3692
Nem tom, majdma kiderül, remélem az...
#3691
Huh...egyszer láttam valahol Daggerfall-t, valamelyik oldgames oldalon, úgy két hete. Ha megvan megírom. 😊

Efreet
#3690
aham. köszi... sok sikert, és jó szórakozást, ha tényleg az.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Rincewind
#3689
Nem volt időm játszani vele azóta... :/
De, ha minden iga ma megnézem, hogy tényleg az-e vagy csak félreértettem...
Efreet
#3687
asszem eljutottam odáig, hogy meg se próbálom követni a topicot... pár napig nem nézek ide, és többezer hozzászólással le vagyok maradva..
mi van Rincewind vámpírjával?

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#3685
jól sejtem, hogy orkok nem használnak lőfegyvert??? vagy miért nem akar lőni az orkom?

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#3683
Ja persze a personality nem skill! Nem ülök a játék előtt (sajnos😊

Magus: Külön szerintem nem lehet gyakorolni, lehet hogy valahol adnak training-et, de nem hiszem
magus
#3681
de külön nem lehet?csak gyakorlatban?

SarkanyfuaRUSH
#3680
A merchantile úgy fejleszted, hogy alkudozol vásárlásnál és eladásnál az ár mellett lévő +- gombokkal.
A personlaityt nemtom, de valószínűleg a pénztámogatásos meggyőzésekkel, illetve ha segítesz egyes karaktereket.
magus
#3679
egy kérdés

az merchantelie meg a personalityt hol lehet atanulni?ha lehet egyaltalan

SarkanyfuaRUSH
#3678
Jaja, jól tetted 😊))
Bár szerintem tök véletlenszerű, hogy melyik karakterrel esik ez meg. Én megszívtam sajnos, de lehet hogy baromi ritkán fordul elő, illetve olyan karakterekkel amiket észre sem veszel hogy eltűntek a játék folyamán.
SarkanyfuaRUSH
#3672
Nem SHARN-GRA-MUZGOB-ról az ork varázslónőről van szó a Balmora Mages Guild-ből. Egyszerűen eltűnt.
SarkanyfuaRUSH
#3671
Beleolvastam a modba amit ajánlottál. Jól hangzik, lehet hogy segíteni fog, mert nem csak halálesetre vonatkozik.

Sajnos csak este tudom kipóbálni, pedig nagyon izgulok 😊)))

Köszi mégegyszer a tanácsot.
FREAK
#3670
most a kezdőfalu melletti varázslóról van szó?????

az tuti direkt van, ugyanis épp a teleport scroll-t teszteli, sajnos "sikertelenül" 😊)))))))

Riszpekk

SarkanyfuaRUSH
#3669
A kettes pontodra. Szerintem ez nem poen😞 Mert azzal az erővel, hogy odaesnek, kis is tudnak esni a pályáról. Valószínűleg nálam ez történt és így nem tudok folytatni egy questet. Ez egyáltalán nem poenos és biztos hogy bug. 😞((((
SarkanyfuaRUSH
#3668
Köszi. Ez jól hangzik kipróbálom. Bár nem nagyon reménykedem benne mivel, ahogy előbb már beszéltünk róla nem meghalt, hanem elrepült (sokszor lebeg a helyén is több karakter) vagy kiesett a pályáról és a progi szerintem úgy tudja, hogy él. De azért megnézem.

Egyébként írjatok légyszíves páran, hogy tűnt-e már el nektek karakter a játékból vagy volt-e olyan, hogy nem találtatok egy karaktert amiker egy küldetés hivatkozik. Csak annyit írjatok VOLT E VAGY SEM ILYEN! Nagyon köszi!

Azért érdekel, mert ha mással nem fordult elő ilyen, akkor talán merek kezdeni egy újat, bár nagyon szívom a fogam ettől.
magus
#3667
jovanna leneharapd a fejem

#3664
Néhány észrevétel:

1. Elképesztően jó a játék, de 6-7 órányi játék után már úgy elvesztettem a fonalat, hogy kb. 70 oldalas a Journal-om! 😊
Szerintem el kéne kezdeni "egy utat" járni (pl. rámozdulni a Fighters Guide-os küldikre), mert igy simán Neverending Story lesz belőle! 😊

2. Amiket "bug"-ként emlegettek - repülő varázsló, stb. - azok nem biztos, hogy bug-ok, mert én is találkoztam a "semmiből elémpottyanó mágussal", ami szerintem egy direkt poén! 😊

3. Most léptem 6-os szintre, de már megvan a 60ezres gem, amit fogalmam sincs, hogy hol tudok eladni.

...karácsonyig megvan a szórakozás...

PEACE