The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Riszpekk
A soul gemtol is fugg mennyi lesz a toltet, ugyanaz a lelek ketfele gembe zarva mas ertekeket ad.
Sot a balmora magic guildban talalhato 60k-s kobol sem lehet😞
Zoidberg: minel magasabb egy skill annall lassabban fejlodik tapasztalaotom szerint... a fenek sincs kedve ulni a gep elott es orakig nyomkodni a bal egergombot hogy fejlessze az egyik spell skillt😊
Mivel ezeket mind meg lehet szerezni olcson itembol , en feleslegesnek tartom... peldaul: ahhoz hogy biztossan castrold a reacallt 45 koruli mysticism kell(mondjunk ra 25k aranyat, ugyis ennyi minimum idaig felnyomni), + van varazslasi ido... Ezzel szemben a recall gyuru valmi 200 gold es nincs casting time.... mark meg ott van par aranyas tekercsbol😊Az ilyen kiegeszito "izek" mind olcson megvehetoek toltetes targybol.
Van a jatekban egy boots of blinding speed nevu cipo... ez azt csinalja hogy 200-al felnyomja a speedet es 100% vaksagot ad. Namarmost a bretonommal ezt felveve csak a 200 speed tulajdonsag jott, es nem vakultam meg😊.Elkonyveltem bugnak, majd nem hagyott nyugodni a dolog es gyorsan csinaltam egy dark elfet es felirtam neki a cipot. Na ez a kari persze megvakult😊Jo hogy alapbol van 50% magicka resistem fajbol...😊
Amugy ez is elo peldaja annak hogy bar a dark elf elso ranezesre jobb assassin classnak tunik, nem jartam rosszul hogy breton assassinom van😊
A bezart monstertol fugg hogy hany toltetes lesz a feltoltott gem.
Ugyanugy mukodnek mint amikor nem penzert tanulsz(tul. noveles szempontjabol). Ami minor vagy major skill azok adnak szorzot fejlodeskor. Fenntartom allitasomat Zoidberg, mivel egy harcosnak ezek kozott a skillek kozott elvetve lesz 1-2 magikus skillje. Nyomhatja iteletnapig ha az intelligenciaja, willpowere nem megy utanna, akkor szinte minden egyes varazslas utan lefekudhet 10 orat aludni... Jobban at van gondolva ez a rendszer mint ahogy elso blikkre tunik😊Termeszetesen mint minden jatekban a tapolas lehetosege adott. De mi ertelme? Harcban ugyis vagy utsz vagy castolsz.... ha meg ugyis utsz mi a fenenek valtogatnal castolasra?csak feleslegessen elkoltott tizezreket jelent, aranyban amikor cheat nelkul amugy is mindenki penzhiannyal kuszkodik.
Mas: valo igaz hogy felszerelesre nem kell sokat kolteni... de mint DonnieBrasco is irta: skillfejlesztesnel 50 skill felett mar nagyon durvul az elkert osszeg😊
Azt meg úgyis felszerelésre költi inkább... nem?! ;D
Meg nem véletlen, hogy a boltosok is mindent 40-60%-os áron vesznek meg...
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
De komoly szintet elérni nem nagyon sikerül...
Hééé kikérem magamnak a Nord tolvaj-t a magam és minden jóérzésû haramia/rabló/útonálló nevében!!!
Attól hogy Nordnak születtem még bárkinek elvágom a torkát hátulról, sõt ha nagyon szar napom van, még a lélekcsapdát is rányomom elõtte... ;D Ennyit az egysíkú karakterekrõl... ;DDDDDDDDD
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Mivel a vilag alapvetoen szervessen kotodik a magiahoz termeszetes hogy mindenkinek van magicka kepessege. Amugy meg egy harcos soha nem fog normalis varikat lodozni, mert egyszeruen eselye sincs a sikerre es keves hozza a pontja... aprobb trukkoket azonban el fog tudni loni ha egy ki energiat aldoz ra. Gondolj bele: eloszor ugyis a fegyver/pancel skillt es a hozza hasonlo tulokat viszed fel... aztan lvl 20 korultol elkezdesz nemi magiat is tanulni... kb lvl 25 korul ersz el olyan skillszintre magiakbol ami egy elso szintu magusnak van. Es akkor meg arrol nem is beszeltunk hogy a magickat novelo faj/csillagjegy kepessegek nelkul igencsak keves lesz a magickad😊 Amugy a jatek jellegebol adodoan(single, 1 karakter) szukseg is van szerintem hogy a kari sokmindenhez ertsen, de csak egyvalamiben legyen igazan jo.
Amit irtam az teny, csak a felhaborodasomat akartam jelezni hogy unarmoredben jobb vagyok mint light pancelben😊
A light armor magasabb az 58.
Az unarmored meg csk 52.
ES MEGIS NAGYOBB AC-T AD MINT FULL CHITIN VERT

Egy másik karakterem kimentett állásában viszon már a játék elején is ugrált.
Most pedig kezdetem még egy újat, ahol egyenlõr enem ugrál.
SZóval úgy tûnik teljesen véletlenszerû hogy mikor kezd el ugrálni, de két esetbõl kétszer az ugrálás bekövetkezett és egyszer el is tûnt.
Még egy helyen találkoztam ugráló karival, aki miutan kimentem es visszamentem a szobába ahol volt szinten eltünt ugy emlékszem. Ennem még utánanézek. Szóval vannak itt bugok.
Már másvalaki is jelezte hogy ugrál neki MUZGOB.
Szóval csak figyelmeztetni akarok mindekit hogy vigyázzon az ugráló esetleg fontos karikkal, néha nézzetek rájuk, hogy megvannak-e még.
Másrészt kérlek szóljatok ha hasonló vagy ugyanezzel a jelenséggel találkoztok és írjátok meg, hogy melyik karakter csinálta. Köszi
Valószínûleg elölrõl kezdem es figyelni fogok egy kicsit Muzgobra, meg amelyikre tudok. De azert szerintem ez elég gáz.
Szóljatok ha van valami ötlet vagy patch ennek javítására mert nagyon bánt a dolog.
Most már többet nem fogok itt sírni megígérem 😊))
Ket karival nyomulok egy magussal es egy assassinnal(sajat krealas). Az assassinnak SOKKAL rosszabb light armourban a pancelzat erteke mint unarmoreddel a casternak... Mi a francnak akkor pancel?😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
asszem megint újrakezdem, meredek nekem ez a battlemage.......... inkább leszek valami sunyi geci pap......... 😊
Riszpekk
egyesek undorodnak a mágiától, mások CSAK nyilat és tõrt használnak, megint mások nem állnak szóba emberekkel, vagy õsi hagyomány szerint nem hordanak páncélt..........
így meg semmi értelme a fajnak és a kasztnak, csak külsõleg vagy különbség, amúgy mindenki azt csinál, amit akar...........
Riszpekk
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
pont ezzel van bajom
ne vegyenek már fel egy büdös bajkeverõ ork varázslót TOLVAJnak!!
a másik meg szintén a haveromnál szúrt szemet : tagja 5 guildnek, amibõl kettõ simán öli egymást.....
Riszpekk
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
az én battlemage-emet meg felvették a Thief Guilbe, ami önmagában is nevetséges..... ugyebár õk a tõröket szeretik, a konnyû bõrvérteket és a lopakodást
és én?? buzi nagy ork, full vértben, kétméteres karddal...... tipikus tolvaj..... 😊)))))))
nem fikázni akarom a játékot, mert ez még így is jóval több, mint amit eddig bárki is megálmodott volna, és nyilván nem figyelhettek oda minden részletre, de ezt szándékosnak érzem, és nem igazán tudom megérteni az okát
Riszpekk
Hol találtad?
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
a custom kasztgenerálás pedig mindezt végképp felborítja, mert tényleg teljes szabadságot ad.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
amit már Efreet is említett, a gyors fejlõdés...... ezt szerintem is elbaszták a fiúk..... a haverom is kb. egy hete nyomja, és már tizensokadik szintû harcos, nagyjából az összes monsterrel találkozott, és nincs igazán ellenfele...... full mágikus szerkó, 45-ös armor......
ez szerintem nagyon suxxx, fõleg, hogy még csak 8-10 várost látogatott meg, a térkép északi felén még nem is járt......
na mindegy....
másik : magicka (mágia) - legjobb tudomásom szerint egy harcos nem használ mágiát, elítéli a mágikus fegyvereket is, hisz õ a testével és az acél fegyvereivel harcol, ebbõl él
mégis van magickája
ezt még lehetne sorolni, ugyanis nem láttam korlátozásokat, és iszonyat marhaságok is kijöhetnek karatkergenerálásnál....
ork lovag, wood elf battlemage, nord tolvaj.........
na csak ennyi, ettõl még ez a NO.1. 😊)))
Riszpekk
Na, én megkértem hogy várjon itt... ...mire visszaértem, már nem volt sehol... :C
Szóval vagy elment onnan, vagy eltûnt õ is... :S
Tényleg van vkinek vmi jó ötlete arra hogyan lehet elszedni a codebookot a tolvaj csajtól?!
És itt most nem a 100%-os trükkre gondolok, az kevés sajnos.... ...personality-t felnyomni esetleg? vagy megpróbáljan lenyúlni? (tolvajtól... kemény...) Nem igazán szóval szokott a karakterem meggyõzni... 😉)
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Nézzétek meg légyszíves, hogy Sharn gra-Muzgob az ork varázslónõ a Balmora Mages Guild-ben nem lebeg-e néha, illetve emelkedik el néha a földtõl. Csak egy kis ideig kellene elõtte állni.
Nekem két külön karakterrel kezdett játékban is lebeg néha, illetve elemelkedik a földtõl vagy ugrik egyet. A második karakterem játékában pedig teljesen eltûnt egy idõ után. Szerintem ez összefüggésbe van az ugrálással.
Szóval ugrál valakinek Muzgob?
Elõre is köszi a segítséget
A Daedric Lordokkal meg szopok mert mindíg leégetnek, hiába nyomok el egy 100% dispell potiont.
Na ilyen fincsi kalápacsokat is lehet ott találni.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Amúgy köszi.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun