The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4186
Egyebkent tudtatok, hogy minel nagyobb az enchant skill annal kevesebb charge hasznalni egy targyat?

MaDFoX
#4185
Nem feltétlenül....
A cast when use-t felfoghatod úgy, mintha egy plusz varázslatod lenne, ugyanúgy a "kézzel" kell varázsolni, de ha minden igaz, nem feltétlenül kell equipped tárgyban lennie (nalam pl tudok varázsolni olyan gyûrûvel, ami már nem fér rá a kezemre, olyankor cseréli õket), a constant effect, pedig folyamatos, célszerû pl vmelyik tulajdonságnövelést (mint a boots of speed), vagy healinget, esetleg pl. nálam a tûzérzékeny nordom resist fire páncélja nagyon fincsi... 😉

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Hmuda
#4182
Gemeket akár varázsló-árusoktol is szerezhetsz, csak a megfelelõt kell keresni.

A másikra meg a válsz nem. Akkor lõ tûzlabdát, ha szépen a varázslat-menüben kiválasztod a tárgyat, aztán megynyomod az "r"-t (defaultban ez a ready magic) és castolsz. Amire te gondolsz, az a cast when strike, és akkor is el kell találnod valakit/valamit a bottal, hogy castoljoon.

Na de mostmár hagyjuk, mert mentem buliba. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4179
égy=egy
hosszó=hosszú

Bocs a többi helyesírási hibáért.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4178
Benne kell legyen az inv.-ben. Ekkor ellõsz egy soultrap varit égy szörnyre (a játszható fajokra nem lehet). Amikor megölöd, a lélek beleköltözik a gembe. Ezután, ha van tárgyad, amit enchantolni akarsz és van hozzá speled is, akkor fogod a gemet és ráhúzod a karakterképre (mint amikor felveszel egy páncélt). Ekkor megkérdi a program, hogy újraakarsz tölteni egy varázstárgyat, vagy újat akarsz csinálni. Nyilván újat akarsz csinálni, ézért amikor megnyomod, bejön az enchantoló képernyõ. Itt az egyik kockában láthatod a kiválasztott gemet, a másikra klikkelve kiválaszthatod az enchantolni kívánt tárgyat. Legfelül a neve. Az alsó két rublika a varázslatoké. A baloldaliban a meglévõ és felhasználható spellek vannak (amiket ráolvashatsz a tárgyra), a jobboldaliban pedig a megalkotott spellek vannak. A jobb-felsõ sarokban van 3 szám. Az elsõ ben a baloldali a jelenlegi varázslatok erõsségét, a jobboldali a maximális erõsséget mutatja. A második szám az egyszeri használatkor felhasználódó magickapontokat jelzi. A harmadik, pedig azt, hogy a tárgy összesen mennyi magickaponttal rendelkezik (ez szép lassan mindig újratöltõdik. Legalul pedig van egy ikon, amivel azt válthatod, hogy mikor aktivizálódjon a varázslat (cast when use=amikor elcastolod, cast when strikes=ha fegyverben van, akkor pedig akkor sül el, ha eltalálsz vele valakit, constant effect=amint elkezded viselni a tárgyat, azonnal mûködésbe lép).

Huh, kicsit hosszó volt de remélem elég. : )))))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4171
Ez a te bajod. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4168
Még nekem se rontott egyszer se save-et.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#4167
Eleg sokat jaccottam a jatekkal, de meg soha egyszer sem rontotta el a savet. Egeszen veletlenul nincs tulhajtva a procid? Lehet az is, hogy a memoriad szar es hibazik.

Hmuda
#4165
Vedd le a látótávolságot. Az rengeteget javít.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4164
Nekem a p2 669-el TNT2-n minimum grafikán ritkán szaggat.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4162
Hosszan kell menni. Végig az úton kell lenni, de ne menj be a hegyek közé, mert az már túl messze van.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4161
A szintlépésnél mindig azt a képességet növeli, amelyiket többet használtad. A Skilleknél fel van tüntetve, hogy melyik képességet növeli. Csak az a képesség nõ, amelyiknek valamelyik skillje is szintetlépett azok közül, amelyiket bevetted a major vagy minor Skillek közé.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4157
Dogbone: A persuation menüben tauntold addig, amíg magától meg nem támad. Akkor a többiek nem szólnak bele.

magyar ember2: a leesõs varázsló Seyda Neenben van. Köves az utat, amelyik még a városban átvezet egy kis minihídon (nem a vagyon, ami magasan van a víz felett. A másik).Mész párszáz métert és már hallod is az üvöltését.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

pluhi
#4151
Megcsináltattam "A" kardot magamnak. (Pluhi's Daedric Freezer ) Egy Daedric Katana, benne 75-75 Frost Damage 400 charge. Eddig nem sokan birtak 2 ütésnél többet. Amugy 12500-ért csinálta a Viveci Enchanter csávó (haverom).
Egy módszer sok pénz szerzésére viszonylag gyorsan. Kapj el sok Bone Lord-ot, Dremorát vagy más szörnyeket, a lényeg, hogy a soul gem ára minél közelebb legyen 5000-hez. Ugrás Calderába és eladni mindet a vakarcsnak. Elég egy napot várni, már ujra nála van az 5 rugó.
Nálam az Ifran is összefosta magát a térképpel, de a Photoshop nem .
#4150
No mindegy, sejtettem. Azért kösz. A puzzle canal 5 szintes, a level 3 közepén lehet a centerbe jutni. Ott van az oltár, csak nem reagál a kardra

Ron Ragm
#4149
hmmmm...egész összkomfortos kis otthont csináltam abból a szemétdobozból, amit a plugin adott...majd csinálok róla képeket

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#4148
már megvan

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#4147
plugineket hogy kell használni?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Hmuda
#4146
Egyenlõre meg kell unnom a mostani kardom, majd azután. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4145
Balmora, Ald-Ruhn, Vivec, Caldera, Wolverine-Hall.

Válassz. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Ron Ragm
#4144
vki tölcse fõ' vhova a CD2-t!

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#4143
és mage guildok hol vannak?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Efreet
#4142
ez igen 😊 nagyon korrekt. de igazán megtisztelhetnéd azzal, hogy használod a kardját.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Hmuda
#4141
Nem fogjátok elhini, hogy mi történt velem. Épp a hegyek között kalandoztam, mikor láttam egy ork-páncélos figurát. Megszólítom. Erre elmondja, hogy körbeutazta a világot, látta a csaták szörnyûségét, rengeteg embert megölt. Látott égõ falvakat, városokat. És a fáklya az õ kezében volt. Nem akarta megmondani a nevét, és meg kellett elégednem, hogy a kardja nevén szólíthatom. Elmondta, hogy már beleunt az életbe. Megkért, hogy harcoshoz méltóan haljon meg és én legyek a kardja új hordozója. Természetesen belemnetem. Nagynehezen megöltem. A kardja meg egy 10-50-es sebzésû 120mp-es Soultrap-et csináló (cast when strikes) kétkezes kard. Ára 110000 arany. Ott díszeleg a többi volt kardom között a polcon.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Efreet
#4140
Irfanview is gond nélkül megnyitja a térképet... és ezen kár butítani, ez így gyönyörüszép 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

#4139
1bbkent en meg arra sem jottem ra, h a puzzle canalban hol lehet bejutni, mert igaz, hogy azt irja ki hogy ott vagyok de rohadtul semmi labi ( a vizkifolyokon at mentem be a palota oldalaban)

#4138
Khares : csak akkor szabad kihivni, ha mar master wizard a rangod 😉 1bbkent nem fontos kihivni (csak a cucca miatt eri meg) mert ha elerted a master wizard fokozatot es elmesz a wolverine hall-ba, az ottani vezeto ad 1 levelet miszerint mind2n arc-wizardok vagytok de te leszel a viveci guild vezetoje

Hmuda
#4137
Bármelyik Mages Guildben lehet venni, illetve még a templomokban. És attól függ hogy mit akarsz csinálni, és az alapján összerakni a varázslataidat.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Ron Ragm
#4136
....
mágusok! milyen varázslatot érdemes venni, és hol lehet még a kezdõfalun kívûl mágiát venni?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Hmuda
#4135
Kalandozások közben.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Ron Ragm
#4134
vki árulja már el hogy honnan szereztek ilyen jó sisakot és páncélt!

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#4133
Koszi ! Kozben megtalaltam a segitsegetekkel!Nagyon jo a game csak sajna az angol tudasom gyatra es a szotarozas nem mindig vezet eredmenyre.Es szerepjatekban is eleg lama vagyok. De azert haladok.
MaDFoX
#4132
Hat, nem egy A4-es darab....
Legfeljebb ha vki nagyon raer es tobb kisebb darabba, mondjuk 4 fele vagja neked...
eredetileg mekkora ez a terkep? A1, A0??

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

EqUiNooX
#4131
Nem lehetne valahogy ezt a képet lebutitani és ujra feltölteni? :] Nem láttam még, de szóval egy 9mb-s jpg nem köszön rá az emberre minden sarkon.. Nincs valami hatékonyabb megoldás? Fõleg azoktol kérdem, akik már leszedték..
#4130
Hmmmm... Es nalad melyik verzio van fent?

#4128
Kiraly, leszedtem, volt vagy fel perc (hiaba, tiszanet! ) de hohy mivel nyissam ezt meg az mondja meg nekem valaki! ACDSee nem viszi, IE se, akkor mi? Soot, pontositok: minden megnyitja, csak egy ures, feher kepet latok!

#4127
Van egy kis problémám. Csináltam a varázslós missiókat, már csak egy helyen adtak, mire az archmage kihívott párbajra mikor az elõmenetelrõl érdeklõdtem. Lemegyünk az arénába és persze esélye nem volt(mellesleg marha jó amulettje van). Erre journal szerint archmage vagyok, de a rangomnál csak master-wizardot jelez. Még pár küldit megcsináltam egy csajnak aztán mondta, hogy beszélni kéne a fõmanussal. De az már holtan fekszik és most nem tudok én lenni a fõcsákó. Valaki már találkozott a probléma megoldásával? Estleg egy cheat?
Levitálásról meg annyit, hogy van egy daedric rom, a mélyén hever egy hullán a boots of apostles,lightos és valami 150-es defense. Meg persze lebegést castol.
Golden Saintbõl már lehet constans cuccot csinálni.
Betörtem a palotába vivecben. Lehet simán csinálni varázslatot, ami nyitja a 100-as ajtót. Na, nagyon meglepett, kit találtam ott. Magát Vivecet! Persze nem bírtam legyakni😊
A másik. Mi van a puzzle canallal? Hiába van silver longswordom, nem aktiválódik az oltár. Ötletek?

#4126
Akit sok rizsa erdekel potionokrol, beszelgessen el peligadi varban az imperial cult kepviselojevel... Eszmeletlen sokat dumal😊
#4125
en fellevitaltam de nem lattam semmi jot. eloszor nem jutott eszembe a levitate cska az a scroll amit az egbolpottyant varazslotol kaptam 😄 jol felmentem az egbe, aztan jol foldhozbaszodtam es konyec.
MaDFoX
#4124
Nem, a puzzle box mar regen megvolt, csak gondoltam kimentek onnan mindent, mielott osszedol az egesz... Es ugy bukkantam ra...
A legaljan az a tobbemeletes szarsag sem jo semmire?

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#4123
na hogy tisztazzuk a dolgokat. a high elf masneven altmer, a dark elf masneven dunmer, a torpek (dwarves) masneven DWEMER. A fekete x-ek tobbynire hajoroncsok, ha nem akkor meg fontosabb helyek.
a csillagvizsgalo meg sokmindenre nem jo (legalabbis eddig ez derult ki), de odaig ugy sem kellett volna elmenjel ha a puzzle boxot keresed :}
mas torpe ruinban van mukodo "csillagvizsgalo" is , de semmi extra..
Hmuda
#4121
Én már találkozam Dwarf megfogalmazással is a Dwmer-ekre vonatkozóan.

Amúgy észrevettétek, hogy magasabb szinten a guildmasterek új küldiket adnak, még akkor is, aha azelõtt azt mondták, hogy nincs több?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#4120
Bocs de ma ugylatszik dompingelek....
A terkepen mindenfele vannak X jelek...
Tobbnyire a parton, ezert azt hittem hajoroncsok, de nem stimmelnek, raadasul van a szarazfoldon is... (pl. Balfell-nel vagy Uvirith`s grave-nal)
Mik ezek?

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4118
Tenyleg, a Fort Monmoth feletti "torpe" ruinban van egy helyiseg, ami szerintem egy csillagvizsgalo vagymi...
A lava feletti leszakadt hid utan van, ott valaki tudott vmit csinalni? Mire jo az a korlattal elkeritett kicsi resz? Be lehet inditani azt a vacakot? 5lete vkinek?

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4117
Jo, a Dwemer nem torpe, de igy talan egyszerubb...
Jo technologiai fejlettsegu faj, ami banyakban el(t)... Mashol sincs torpe, a Dwemer-ek is eltuntet, raadasul majdnem Dwarf hangzasu a nevuk... 😉) Mindenesetre mindneki erti kikrol van szo... ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#4116
Dwemer ruinok (amugy ezek a torpe ruinok, tevedes ne essek) talalhatok a lila tornyokkal abrazolt helyen. mielott hulyenek neztek, ajanlom mindenkinek a morrowind mapot!
Morrowind map, vigyazz, 9 mega!
DeXoSZ
#4115
Hmm, sztem a Dwemer az nem törpe, de lehet, h ez csak az én meglátásom
#4114
Tenyleg, merre vannak a torpe romok? Nekem most onnan kene cuccost szereznem, es nemtom merre van! De nembaj, addig kiserletezek egy masik (high elf) karival...

#4113
Ok megvan Mannamu, ne törje magát senki 😊

MaDFoX
#4112
Nahhh, Balmoraban mar nem tudnak a tolvajok tobb kuldit adni, de a mocskos kis szuka meg mindig nem adja a konyvet (de legalabb 6 meterrol koszon... 😄 ) addig a fighter kuldiket sem tudom csinalni, de a H. csalad megdobott 1000 arannyal mert megbosszultam a fiukat... :S Hmmm... gondoltam biztos beleszaladt valahol a kardomba, de aztan rajottem... ...bloodbath mi?! Hehhhe...
Tenyleg megindul a penzfolyam, mindenki 1000 aranyat adott... ja es nam fontos a "kiiras" szerint megcsinalni mindent... amikor torpe cuccok kellettek, nem visszaloptam oket hanem szereztem a romoknal, mert sokkal kozelebb volt...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"