The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaDFoX
#4750
Lolka: Vannak külön vámpír küldetések, amiket az egymással (és mindenkivel) harcban álló vámpír-házak(klánok) adnak... (van ha jól emlékszem 3 féle harcos/varázsló/tolvaj beállítottságú) ...azt nem tudom, hogy a fõszál vámpírként befejezhetõ-e, de nem valószínû, mivel az NPC-k meglehetõsen idegenkednek a vámpíroktól... így jópár infó kimarad... 😉

Már hogy a csodába ne lenne másik kalandozó... Gondolj csak azokra a rablókra, akikkel frankón lehet beszélgetni, mielõtt elkiáltaná magát hogy pénzt vagy életet, vagy ott van az a csomó szerencsétlen, aki vmilyen bajba keveredik pl ellopják a baltáját, elveszti a társát stb....

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#4749
Találkoztam egy vámpír guild-el. Nevesített vérszívók, gondolom itt van quest is. Persze nem beszéltem velük mert nekem jöttek és vérengzés volt, de talán a játék vége elõtt kipróbálom ezt a fél-élõhalott létet. Végülis már 60-as szinten vagyok

#4748
Azt is olvastam valahol hogy a vámpírokhoz nem nagyon szólnak az npc-k és nem csípik õket.
Nos akkor küldetéseket sem kapnák és így végig sem tudnám játszani ha vámpír lennék?
Mondjuk ez lenne benne az örök kárhozat! 😊)) Nebírd végigvinni!
#4747
És kipróbálta már valaki a vámpírlét elõnyeit?
Nem lenne rossz ha éjjszakai portyák közben lecsaphatnék hozzám hasonló kalandozókra akiket a gép irányít! 😊
Tényleg nem is találkozni ilyenekkel! Így hogy eszembejutott már hiányzik is!
Beszélgetni velük, kihúzni õket a bajból vagy egyszerûen tanácsot adna hogy hol látta ezt meg azt!

Ilyen ugye nincs benne? Vagy én nem találkoztam vele?
#4746
valakííííííí légyszi légyszi honét lehet levadászni!? Ftp cím kéne vagy bár mi emilben vagy ide írjátok meg heelp!
Elõre is köszi
fertam
#4744
de mondjátok, hogyan lehet trappelni egy soul gembe egy lelket? a többit már tudom
fertam
#4742
hi allé
vki benyomott egy képet arról a gazdag mudcrabrõl, akinél lehet kereskedni. na õt hol találom?
fertam
#4741
nekem is ki szokott lépni, de max 1x naponta. xpt használsz?
#4740
Tudja valaki hogy hol találom a vámpírokat?
Szeretnék én is azzá lenni de nemtudom hol keressem õket!
yellowcab
#4739
Köszi,de kell valaki aki a 4,5 kérdésemre válaszolna

Elöl megy a cápa, utána a rája a remény hal meg utoljára.

Sir Quno Jedi
#4738
Momentán van egy rakat kereskedõ akiknél 2500-5000 arany értékû cuccok vannak (több is egyszerre !!!) DE a kereskedõ vásárlóereje mondjuk 700 !!! HIHETETLEN FASZSÁG és csak idõhúzásnak jó, az égvilágon semmi másnak. DE ez csak egy, a számtalan ultrahihetelen baromságból amitõl hemzseg ez a játék...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Rincewind
#4737
Van egy kis problémám, illetve nem is nekem, hanem az egyik ismerõsömnek:

Na szóval nála a program elég durva módon mûveli ezt a kilépegetést. 40-szer ugrott neki de soha nem tudott 2-3 percnél többet játszani! Nem tudjátok, hogyan lehetne ezt orvosolni a patch megjelenéséig?
A gép asszem a következõ:
1800 AMD, GeF3Ti4 akármi, SB live.
yellowcab
#4735
Sziasztok!
Eljött végre az idõ,amikor hozzászólhatok,ill. kérdéseket tehetek fel ezzel a supergameval kapcs.
Bevallom úgy álltam neki 1 hete,hogy csillapítsa az NWN utáni vágyakozásomat,de azóta messze túl- teljesítette minden vágyakozásomat és elvárásomat.Bevallom nem volt türelmem közel 5000 hozzászólást végig olvasni,de úgy veszem észre majd mindenki, ilyen típusú rpg-t IS kívánt a winyójára.Bugokat egyébként találtam benne,de annyira nem lényegesek,hogy magasról leszarom.jöjjenek a kérdések
1.magus breton karival nyomulok(21 lev.)ahol az int. 100,de a magicka így is csak 305,ez szörnyen kevés,hol lehet találni azokat az artifactacet,amik permanent feljebb nyomják az int.?
2.nem jövök rá mi a kül. divine és alvini intervension között,persze aki tudja annak bizots baromira egyértelmû,nekem sajnos nem
3.szeretnék soultrappelni,de nincs rendes kövem hozzá,HOL LEHET TALÁLNI.tudom Balmora mages guild,de azokat sajnos lenyúlták az õrök,mikor befizettem a 4040 bountyt,ami a bad peoples kinyírása miatt volt a fejemen(egyébként azóta Ra'virr-vagy hogy írják-nem áll velem szóba)
4.A legídegesítöbb az egész eddigi pályafutásomban:URSHILAKUban(Tomb)hol a picsában van az az íj,ami egy ashlander õséé volt.Azt ugatta,hogy az õseik szellemei védik,de az egész sírban csak egy kúrva szellemet találtam,ott pedig télleg úgy körülnéztem,hogy majdnem átlevitáltam a sziklákon és sehol semmi,csak a csontik.Ha 10x nem néztem át a barlangot akkor 1x sem.Már majdnem letöröltem mérgemben,mikor auazt mondtam magamnak,hogy biztos nem, a progi szar hanem én vagyok a fasz.Ez a legnagyobb problémám mivel ez a fõvonal,kérlek segítsetek.kösz
5.A viveci arch-mage,Trebonius,vagy ki,egy ökör.5 emberrel is beszéltem már a Disaparrence of Dwarves-ról,de neki nem jó.Mit kell neki vinni?Kivel kell beszélnem?
6.Valaki feldobhatna egy térképet amirõl úgy érzi viszonylag teljes,persze a localt úgysem látni,de azért kiváncsi lennék.
Lehet hogy lesznek még kérdéseim,de egyenlõre asszem ennyi
köszi
sziasztok

p.s.:A dungeon siegeet össze sem lehet hasonlítani ezzel,az egyébként olyan unalmas mint a szar.

Elöl megy a cápa, utána a rája a remény hal meg utoljára.

#4731
A strongholdot építõ Ginsu azt mondta, jöjjek vissza, ha House Councilor leszek, és akkor majd lesz újabb szakasz.

MaDFoX
#4730
MEGVAN!!!
Megis delnyugaton van, csak elfelejtettem beleszamolni...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4729
Tenyleg!
1 kis Quest a nyughatatlanoknak:
Ki az 5 gatyatlan karakter???
En 4-et megtalaltam az 5. nem delnyugaton van, mert ott minden ko ala is beneztem....

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4728
Most talaltam, 1 kis (felig)hivatalos statisztikat, nyers forditasban:

"Nem jatekos karakterek (NPC-k) a jatekban: 3,244
NPC-k a jatekban akiket nem lehet megolni: 0
NPC-k a jatekban akiket nem lehet megolni, ha a fo kuldetest be akarod fejezni: 1
NPC-k akik a jatek kezdetekor nincsenek eletben: 63
NPC-k akik a jatek kezdetekor nem viselnek nadragot(/szoknyat): 5
Varosonkenti ures uvegek atlagos szama: 1.89
Uvegvisszavaltok Morrowinden: 0
Atlagos meretu novellanyi szoveg Morrowinden: 6
Szornyek es egyeb rondasagok fajtai, amik vegezni akarnak veled: 217
Kezzel elhelyezett objektumok a jatekban: 316,042
Dungeonok a jatekban: Tobb mint 300 (tulajdonkeppen 301... beleertve pinceket, barlangokat es hobbit jaratokat... vicc volt - nincsenek hobbitok, ellenoriztem.)
Nindzsa majmok, melyek segitettek a vilag elkesziteseben: 6,404 ("Ninja Monkey"-val jeloli az editor a veletlenszeruen generalodo szinterzekeny ellenfeleket.)
Polygonszam a teljes pancelzatu Ordinator karakternel: 5,000 (a legtobb jatekban 2,000 polygonos karakterek vannak... vagy annyi sem...)
Polygonszam egy csontvaz karakternel: 5,000
Az osszes letrehozhato es jatszhato karaktervaltozat: 480 milliard
Az evek szama, ha minden karaktervariacioval vegig akarod jatszani a foszalat, ugy hogy ez mindennap ketszer sikerul: 657 milliard
A jatekban felhasznalt "wonder women" hangok szama: 1 (Lynda Carter hangja a "female Nord" karaktereknel)
Alapszintu varazslatok a jatekban: Tobb mint 500
Tovabbi, a jatek alatt spellmaking-al letrehozhato varazslatok szama: 150 milliard (Nem reszleteznem)
Beszelo rakok Morrowinden: 1 (Vegre egy feladat!)"

Eddig az idezet, az eredeti a http://www.euro-morrowind.com/mwfs/ cimen csodalhato meg, ha minden igaz egy --az egyik keszitovel keszult-- interjubol ollozva... 😉

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4727
Allati jo... 😄D
Megyek telket venni.. ;DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Alexease
#4725
„Békés tömegdemonstráció!
Május 25.-én, délután 3 órai kezdettel békés tömegdemonstrációt szervezünk a Kriszinta körúti Matáv-székházzal szemben lévõ parkba (Vérmezõ). A pontos cím: 1013 Bp., Krisztina körút 55. Minden érdeklõdõt szeretettel várunk! Kérünk mindenkit, aki teheti, hozzon magával egy egeret (számítógéphez valót), a nyakába akasztva, ezzel is felhívván a figyelmet a demonstrációra. A helyszínen ezeket az (természetesen nem mûködõ) egereket «eltemetjük».”
Netért
www.netert.nyoc.hu
MaDFoX
#4724
Hat... egyik sem egy trader kihivas... :S ;DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

pluhi
#4723
Fegyvereket és páncélokat Mudcrab-nél adom el(10K). Minden mást (soul gem fõleg) Creepernél.
MaDFoX
#4722
Ez benne a jo, probalj meg eladni egy geppisztolyt(:S)... ...de nem hirdethetsz ujsagban... 😉))

Viking: Nem kell annyit rohangalni, maradj Vivecben, a penzuk altalaban 24 orankent resetelodik...
(Errol jut eszembe... 1 trukk, de teljesen legalis es a valo eletben is mukodne...) ha enchantolni kell vmit, az enchanterek mindig vevok a soulgemekre, el kell neki adni annyit amennyi csak nekulozheto az enchant utan (akkor van penze dogivel), igy visszajon a love a sok vacak meg elmegy... de 24 oraval kesobb a love eltunik, csak a vacakok maradnak...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#4721
Pont fincsi? Probaltal mar legalabb 4k erteku ebony cuccot elsozni? Nem egy tul egyszeru dolog!

#4720
Haat a boltosok zenyleg elegge idegesitok! Most volt ez a csomo cuccom, soot, meg van is belole, namost ma ugy 2 orat eddig csak azzal toltottem el, hogy eladtam (20k aranynal tartok), de Vivec-ben nincs mar senkinel egy filler se, se Balmoraban, es most mentem at Caldera-ba ugyanezen celbol!

MaDFoX
#4719
😊 vannak gazdag emberek, pl a foreign plazaban a z egyik smith 1500 v. 2500 arany, nem emlexem... pont fincsi... 😉
Ha meg draga holmit akarsz eladni, csereld el...
elotte adj nekik sok olcsobbat, amit meg tudnak venni, aludj egy kicsit, add oda a dragat, cserebe kerd vissza a sok kicsit, majd aludj es ujbol add el a kicsiket... amikor alszok kb 1 nap alatt visszamegy a penzuk...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

DeXoSZ
#4718
De én még Vivecben se találtam egy pénzesebb kereskedõt se,pedig már ott sorakozik a mindenféle 10000+ value stuff az asztalon.. 😊

Különbenis, ha ennyire szegény mindenki, akkor lehetne akár Csórówind is a gama neve
MaDFoX
#4717
Ne cheatelj (tudom hogy nem nagy cheat na... jobb szot nem tudok "cheat light?" 😄D ), igy is tul konnyu, DE probald ki a morrowind.ini -ben a resznel a Show Travel Lines=0 -rol 1-re allitasat... akkor szines vonalak jelolik a terkepen egy ideig a varosbol az utvonalakat, (amiket megtudtal)!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4716
van mar tobbfele nehezito plugin is... ...van olyan ami eleg vadallat... (pl minden dog hp x2, maxsebzes x1.5) csunyacska, de erdekes... 😉)))

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4715
Dehat pont ez a lenyeg... Koszos kis falucskakban nincsen sok love... Te sem tudsz osszeszedni alacsonyszinten sokat... Sztm az adasvetelt nagyon eltalaltak... Gondold csak vegig, mekora a kereskedelmi skilled es rajossz miert akarnak mevenni mindent felaron... 😉) (a balekoknak mindent el lehet adni...😉) nekem nemcsak a vetel volt feles, de amikor en vettem, akkor is atbasztak... 😄DDDD)

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Bandee
#4714
Hali. Honnan lehet részletes térképet találni a neten, mert bár szinte mindenhol jártam, érdekelnének a közlekedési útvonalak, mert kicsit elszoktam néha bóklászni 😊

pluhi
#4713
Én is gondolkodtam már ezen, és a megoldás az lehetne, hogy sokkal nehezebb szörnyek is lennének a játékban. (Az elején még korrekt a nehézség). Ja, és a pénzért fejlõdést kivenném, vagy nagyon megdrágitanám. De egy jó balancot eltalálni iszonyat nehéz. (Lehetetlen?)
DeXoSZ
#4712
Lehet hogy cheatnek tûnik a Creeper,de akkor legalább lenne egy gazdag kereskedõ, aki meg is veszi a cuccokat és nem nyafog, h csak 1000 pénze van...
pluhi
#4711
Gnar Mook-tól északra, sziget csücske, a neve nem ugrik be (Ilubini?). De vigyázz, mert main quest hely, tehát baj lehet, ha idõ elõtt csapsz le valakit.
MaDFoX
#4710
Leendo vagy gyakorlo alkimistak, ha nem riadtok vissza a -kicsit- spoiler anyagoktol, akkor mindenkeppen tanulsagos olvasmany (mi tobb biblia) lehet ez:
http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/morrowind_alchemy_potion.txt

FIGYELEM! AZ ANYAG TARTALMAZZA RENGETEG OSSZETEVO OSSZES FEHASZNALASI MODJAT, ES A LETREHOZHATO POTIONOK NAGYYRESZENEK RECEPTJET IS...
Szoval aki maga akar boldogulni, NE nyissa meg... ...sokkal izgalmasabb kitalalni a dolgokat... 😉

Mas: a Calderai Creeper nekem mar szinte cheatnak tunik, allatira megkonnyit mindent, nem is erdemes hasznalni... ...a masodik harmadtol kezdeve mar amugy is nagyon easy a game... ...tokig enchantolt stuffok nekul is... :S

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#4709
Plíz vki mondja meg hogy pontosan merre találom a Randagulf kesztyûket (20 erõhöz és az agilityhez)... egész nap ezeket keresem Hlormaren környékén, de sehogy nem találom 😞

#4708
Ja es sugjatok mar meg hol lehet ilyen golden saint-et talalni! Mer' grand soul gem-em lenne, csak meg kene tolteni vmivel!

#4707
Emberek, kicsit tenyleg el van itten baszarintva a fejlodes! Tudjatok mivel rohangal a 2-es szintu high elf karim? DAEDRIC CLAYMORE-RAL! Vivec-ben, Telvanni negyedben kerestem egy magust (a lathatatlen emberes kuldi), es eljutottam vmi vault reszre, ahol par kemyen ellenfel leverese utan ilyen cucchot jutottam, meg meg par nyalanksaghoz: ebony cuccok, meg ilyenek, ellenben ott volt 2 ordinator... De a Daedric Claymore-t nem birta a boruk!

#4706
Nem tudnál pontosabb leírásat adni a kesztyûk hollétérõl? 😊 Ma egész délután a környéken bolyongtam, vagy 5-6 dungeont bejártam, szinte mindent felderítettem a környéken, de nemtalálom õket.. 😞

Ron Ragm
#4705
Az új logom kifejezi a páncélomat😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

magus
#4704
kéne egy gta3 vs morrowind topic nem?😊 kinek mi jön be😊

DeXoSZ
#4703
Egyébként találtam egy Orkot, aki Khajitnak képzelte magát, és mikor elkezdtem vele beszélni mondta, hogy Meow
DeXoSZ
#4702
nemtudjátok Bal Fell merrevan ? Ajira beszélt vmi Wizard's Ringrõl,és most igényt tartok rá,csak nemtom hol keressem 😊
hiba
#4700
Es es hany oran at tartott ?😊

hiba
#4698
Aztan ez idovel eleg idegesito lesz: pl talaltam magamnak egy melto ellenfelet valahol a nyugati hegyekben, de elotte megtisztotottama terepet a kulonbozo lenyektol, majd elmentem tapolni, par nap mulva viszatertem es megint ott volt majd a osszes leny...

#4693
A Lord's Mail heavy, de csak 30 a súlya. A kardom nehezebb...

#4692
Csak akkor fejlõdik, ha sikerült a varázslat. Fejleszteni meg úgy lehet, hogy tréningelsz varázslóknál. Meg a varázslatokból is van több szintû. Én alapvetõen restorationt használok, gyógyításra. Van keveset gyógyító, nagy valószinûséggel, meg sokat gyógyító kisebb valószinûséggel.
Ja, és a varázslat sikeressége függ a fatigue értékedtõl. Ha 0-n van, akkor varázsolni is nulla eséllyel fogsz.

FREAK
#4691
#4686

Riszpekk

#4690
Ahogy bemész a dungeonba, le kell meni a köveken. Jobra van egy kis szoba lépcsõvel, de Neked nem az kell. Onnan fel lehet mászni egy helyiségbe ledöntött köveken, és abból a helységbõl nyílik az ajtó. Remélem érthetõ.

#4688
a szobában a bal oldalon van egy szekrény, és a legalsó polcon vajon mi van? 😊)
Én egy fél napig kerestem.

FREAK
#4686
bemész dándzsönbe, a lejárat aljánál felmászol a sziklákon a máshogy nem elérhetõ galériára, és benyitsz az ajtón.......

Riszpekk