The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Az ij annál a szellemnél volt. (Kis kupac nemtommi marad utána.) Ha ott és akkor nem vetted el tõle az ijat, akkor most kegyetlenül megszivtad, mert a hullája gondolom eltünt azóta.
Mudcrab Vivectõl keletre van egy kis szigeten (A közelben van egy daedric épület is.)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"
\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"
\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Pl nekem soha nem produkált az XP annyi kékhalált fél év alatt, mint a morrowind játszásakor 1 nap alatt! Náha csak kilép a windowsba, néha meg kékhalál. van hogy 3-4 oráig simán megy, de van hogy fél ora után kiugrik!


http://deathfellows.hu/
Yellowcab:
Az 5os kerdesre a valasz: hat Trebonius egy bekepzelt pocs, a mage's guild-ben o a fonok, de az a celod hogy te legyel ez, mert o egy bena. Namost, amit o mond, azt meghallgatod, egyik fuleden be masikon ki effekt, trebonius egyebkent egy dologra jo: szal teljesitsd inkabb edwinna questjeit aldruhn-ban vagy ajira es ranis questjeit balmoraban. Ezeke egyszerubbek, mint a sadrith mora-i kuldik. Lenyeg, hogy sok gyuras utan elered a master wizard fokozatot, es ha edwinnanal mindent teljesitettel, akkor azt mondja hgoy milyen jo lenne egy ilyen muvelt ember mint te a cehmesteri szekben. na ekkor jon el az idod, elzuzol vivecbe, es megkerdezed treboniust az advancement temarol. na erre bepoccen es kihiv duelezni az arenaba. odamesz, legyurod elveszed a cuccait (egesz aranyosak) es te vagy az illetekes arch-mage 😊)
ha valami nem tiszta csak kerdezz
***SPOILER***
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
különben szerintem elég gáz, hogy bemegyek egy kereskedõ házának felsõ szintjére és azt lopok el amit akarok, meg a várakban is.
Azért tényleg elég gáz, hogy egyes cuccoknak mekkora az értékük.
szinte már idegesítõ, hogy nem birok eladni dolgokat😞((
Vagy csináljanak egy olyan patchet ami lentebb nyomja ezeknek a cuccoknak az értékét, mert marha sokba kerülnek, vagy nyomjanak a nagyobb városokban lévõ kereskedõknek több pénzt.
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
na így
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
lol😊
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
itt egy jóképü vámpír nyakig páncélban 😊 (Freak: igazad van)
a csalóknak meg:
player-> AddSpell "Vampire Blood (clanname, quarra, aunde, etc.)"
de elötte illik menteni...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
arra viszont ne várj, hogy egy "vadat"-nem a klán által fertözött és "elöállított" vámpírt, a 3 klán bármelyike is szívesen fogad. de vannak kereskedök és egyéb guildek, akik szóbaállnak veled miután beálltál az árnyas oldalra.
egyébiránt nézzétek meg a fórum elejét (3-400 hozzászólást megjelenés elöttröl még), ott rengeteg infot leírtam már.
http://www.rpgplanet.com/morrowind/afterdark/
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Errõl jut eszembe... ...néha halottból is tudok, -a halála után is- soultrappolni, néha nem, néha meg akár többször is.... ez bug vagy feature?!
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"