The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
1ébként nem nevesítem a játékosokat, aki úgy érzi, hogy rátartozott, az örüljön 😊 (dzsini meg pihenöre van ítélve)
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ezért nincs értelme kedvencemnek, a Protection from Protection spell-nek
sem !I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
RESIST HEALING (permanent) 😊)))))))))
Riszpekk
! Jól érted akkor a kettõnk közti véleménykülönbség okát...I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Szépjóreggelt mindenkinek!
A journalomban ez van:
*I've killed the Golden Saint Staada, the most powerful of the daedra I found on the island.
*I returned to the Shrine of Azura to let it be known I have cleared the island of the daedra there and returned with proof that Sheogorath was behind the problems. Azura was grateful, and rewarded me with her Star, a magical soul gem of immense power.
Azota van meg az a vacak... jopofa mert barmilyen soul belemegy, (patkesz is 😉 ) a cucc soha nem tunik el (kitakaritani mondjuk ugy tudod, hogy feltoltod belole a soult vmi enchantolt dologba)...
A not (nemtom hogy hivjak o a "wise woman" ) ne kerdezd semmirol, mert annyi a starnak...
Ja igen, a Vampire Lord is 80k-t er (es qrva gyors a szemet)... ;DDD
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Más: ha Grand Soulgem-be Golden Saintot rakok, akkor mennyit fog érni?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Azért kiváncsi vagyok, hogyan lehet minden guildben fõnöknek lenni. Pl. a fighters guild utolsó elõtti küldije, hogy gyilkold le a thieves guild 3 fõnökét (3 városban), az utolsó, hogy öld le a thieves guild nagyfõnökét Vivecben.
Mindenesetre szerintem semmi kulonbseg nincs a jatekos es a NPC guild tagok kozt, nem kulonbbek nalam, sot... 😉
Neked jatekoskent kissebsegi komplexusod van az NPC-k mellett??? :S
Sokkal izgalmasabb neha egy kicsit renegatkodni... ahogy eszrevettem, az expelled legrosszabb esetben is par het (jatekban) alatt elmulik... 😉 Es rajonnek hogy nem nelkulozhetik amugy altaluk sokra meltatott szolgalataimat... ;DDD
ADND-ben ez Kaosz-halal karakter lenne... ...es ugy is jatszom... ...a tied nagyon mas.. ez van... 😉)
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

hát ha elég nagy a skille talán(asse tom mi az a Golden Saint😊), de nem lesz olyan erõs sztem mint pl egy csatabaltás harcos...
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Egy guild TAG-okat keres, akik képesek elfogadni az alapszabályokat és õszintén szolgálni az ügyet (bármi legyen is az). Ha lelkiismereti problémák miatt menni kell, hát menni kell, de addig teljes engedelmességet követelnek meg ! Reális, hogy ha pl. battlemage-ed van, akkor a két út (mágus kontra harcos) néha homnlokegyenest ellentmond egymásnak, s ilyenkor a döntés csak rajtad áll.
Az amit te mondtál, hogy vannak pl. egy tolvaj klánnak specialistái, mondjuk mágusok, teljesen más tészta. Azok nem common klántagok és nem is kapnak stealth stílusú küldetéseket, mert NEM tolvajok ! Õk a klán megbecsült és jól fizetett mágusai. Ha azonban te "sima" guild tag vagy, akkor a guild reszortjának megfelelõ küldetésekkel fognak bombázni. Ilyen egyszerû ez. Elõfordulhat tehát, hogy magasszintû varázslóként a tolvajklán fõmágusa leszel, azonban az is könnyen megtörténhet, hogy egy hibás döntésedért ezekután kizárnak a varázslók maguk közül és az nagyon nagy szívás...
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ha valami csak csalással megy neked, az azt hiszem téged minõsít, erre nem is reagálok, légy boldog vele !
Patch-re csak bugos/hiányos programok esetén van szükség, úgyhogy ehhez a fantasztikusan átgondolt indokodhoz is gratulálok !
A guild-ekrõl pedig veled nem is beszélek/tem, mert nagy ívben nem tud érdekelni egy ilyen primitív erkölcsi nulla véleménye e téren...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Mintha a maffiának (ie RL thief guild 😉) ) nem lennének különbözõ "specialistái".. ;D
A thief guildnak ugyanúgy szüksége van bármi másra mint a házaknak, ha meg akarja védeni magát... ...nem kell mestertolvajnak lenni, nem is az a lényeg... Feladatokat adnak, amik többnyire stealth classnak valók, de nem feltétlenül... ...ha nem tudsz lopni, kérd el, vagy rabolj...
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Mar csak 1 aprosag lett volna hatra.. ;D
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
de egy golden saintet simán lenyomtam.(mondjuk nemtom hogy az erös-e) de mondjuk ha már igy boldugulok akkor mi lesz késöbb?
egyébként mi a jobb: chameleon 80%, vagy chameleon 20-30%?? (szerintem a 80% de lehet,hogy hülye vagyok)
\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"
\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"
Meg kopenyben sem lenne az, kar hogy addigra mar sehol sem volt az a vacak...
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Mar letezik vegigjatszas...
...Bar en csak azokat olvastam el amiket meg is csinaltam, de korrektnek tunik...
Ha kell a link akkor szoljatok, de nem erdemes elore olvasni, mert agyoncsapja a game-t...
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Molag Martol keletre, vegig a part menten...
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun