The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sir Quno Jedi
#5011
Mondjuk, mi ezt mindig másképp játszottuk ! Ha valakinek/valaminek természetes létébõl fakadóan mágiaellenállása van, az ha belgebed sem tudja ezt szabályozni ! Mint MAGUS-ban egy barbár, aki NEM tudja lebontani a term. ellenállását, merthogy köze sincs hozzá és nem is tud róla ! Úgyhogy a mi verziónkban akinek magicreskója van az beszopta, mert a gyógyítás sem hat rá. Mintahogy egy kõgólemre, vagy zombira sem hat a gyógyítás, de nálunk az megengedhetõ, hogy más, mending szerû varázslat a szerkezeti integritást helyreállítsa, mivel ilyen szempontból tárgynak, vagy méginkább mágikus tárgynak minõsül a subject. Vagy ott a törpék mágiahasználatra vonatkozó hibaszázaléka ! Akár kedvezõ, akár hátrányos hatása van pl. egy varázsgyûrûnek az bármikor negálódhat és ennek semmi köze semmilyen tudatos cselekvéshez.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#5010
A kérdésem, hogy hol lehet kapni minõségi, drága ruhákat (shirt, pants, belt, stb)? Itt gondolok arra, hogy láttam extravagant skirtet 120 pénzért, de láttam valahol 240 pénzért is ilyen ruhákat. Namármost ezeket szerintem constant effectes enchantolásra remekül lehetne használni. Szóval hol lehet ilyen 240-es cuccokat kapni?

Efreet
#5009
minden természetes mágiaellenállás elnyomható, ha az alany AKARJA, hogy egy adott varázs hasson rá. akkor tud ez gondot okozni, ha valakit eszméletlenre vertek, mert akkor nehezebb gyógyítani az automatikus resist miatt.
1ébként nem nevesítem a játékosokat, aki úgy érzi, hogy rátartozott, az örüljön 😊 (dzsini meg pihenöre van ítélve)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Sir Quno Jedi
#5008
Mostan itten kire gondolsz ó nagy Genie ?!!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#5007
Nem nagy ügy, mert egy 100%, vagy a feletti, természetes magic resistance ugyanúgy megteszi !

Ezért nincs értelme kedvencemnek, a Protection from Protection spell-nek sem !

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Efreet
#5006
azért jó látni, hogy néha szerepjátékosok is vannak ennek a játéknak a közelében...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Sir Quno Jedi
#5005
Na látod ebben hasonló a véleményünk ! Ha odamész Bruce Lee-hez és fejbelövöd egy BFG9000-sel, attól valszeg. nem fogja senki elfogadni, hogy te jobb harcmûvész vagy mint õ !

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

FREAK
#5004
hihi, múltkor haveromnál bepippantva véletlenül faszságot mondtam, de rögtön rájöttünk, hogy megszületett az összes fantasy világ legaljasabb varázslata (persze ha már van ilyen, akkor most hadd égjen a pofám 😊

RESIST HEALING (permanent) 😊)))))))))

Riszpekk

Sir Quno Jedi
#5003
Hát káosz halálról nem halottam még AD&D-ben, max. CE azaz chaotic evil-rõl ! Jól érted akkor a kettõnk közti véleménykülönbség okát...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#5000


Szépjóreggelt mindenkinek!
#4999
Enyém lesz az 5000???
Long_Gun
#4998
Azura's Star. Szal, az a lényeg hogy odamész a shrine-hez, legyakod az ott lévõ Golden Saint-ot a házba NEM!! mész be és vissza Azurához.

MaDFoX
#4997
Hmmm.. Fingom sincs mar mi volt a proof, azota eltelt par (ingame) het...
A journalomban ez van:

*I've killed the Golden Saint Staada, the most powerful of the daedra I found on the island.

*I returned to the Shrine of Azura to let it be known I have cleared the island of the daedra there and returned with proof that Sheogorath was behind the problems. Azura was grateful, and rewarded me with her Star, a magical soul gem of immense power.

Azota van meg az a vacak... jopofa mert barmilyen soul belemegy, (patkesz is 😉 ) a cucc soha nem tunik el (kitakaritani mondjuk ugy tudod, hogy feltoltod belole a soult vmi enchantolt dologba)...

A not (nemtom hogy hivjak o a "wise woman" ) ne kerdezd semmirol, mert annyi a starnak...

Ja igen, a Vampire Lord is 80k-t er (es qrva gyors a szemet)... ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Long_Gun
#4995
A golden saint, ascender sleeper gsg-ben 80 k-t ér.

Long_Gun
#4994
Az Azura's Star féle küldinél?

Hmuda
#4993
Találtam eyg szentélyt, amit épp egy adag Ordinator tisztodatott, és volt belsõ meg külsõ szentély, meg jobb-Bal szárny, meg egy legbelsõ kis kocsma szerûség, amit egy imp vezetett. Dagon Fel mellett volt egy szigeten. Az az? És ha igen, akkor mit kell elvinnem?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4992
Madfox: pontotsan melyik Daedra szentélyt tisztítsam meg Dagon Fel-en? És merre van? Milyen bizonyítéok vigyek Azura-nak?

Más: ha Grand Soulgem-be Golden Saintot rakok, akkor mennyit fog érni?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#4991
Jah... van benne valami... de sajnos a tolvaj gorekon mar nem tudok zsebmetszeni... 😉

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#4990
Belépett már valaki a Morag Tong guildbe? az az assassinok guildje! Tök jó, legálisan kell ölni 😄! (Csak egy hátránya van: ha van nálad lopott cucc)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#4989
Minél több klán tagja vagy, annál izgibb a játék. A bladet ne hagyd ki, mert az a cselekmény fõ szála.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4986
Vagy a Scantus Shrine-t kell?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#4985
Madfox: pontotsan melyik Daedra szentélyt tisztítsam meg Dagon Fel-en? És merre van?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

hiba
#4984
Keszitett mar valaki olyan varazslatot amivel a teleporot nem onmagan hanem az ellenfelen alkalmazta? (vagy nem lehet?)

#4983
Ha meg tudod olni, az azt jelenti, hogy jobb harcos vagy, de tolvajkent konnyen elmaradsz! Ha harcol mire epit egy tolvaj? Elokesziti a terepet, es amint az "aldozat" besetalt a csapdaba, LECSAP! Igy mar lehet, hogy o nyerne, nem gondolod?

MaDFoX
#4982
Bar ha meg tudtad olni a fonokot akkor jobb vagy nala... szoval, akar lehetnel te is az... mint a varazslo guildban... :S

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4981
😊 Igen, vannak meg megoldasra varo problemak... 😉)) de majd csak lejar az expell... ;DDDDDDDDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#4980
***SPOILER!!!***
Azért kiváncsi vagyok, hogyan lehet minden guildben fõnöknek lenni. Pl. a fighters guild utolsó elõtti küldije, hogy gyilkold le a thieves guild 3 fõnökét (3 városban), az utolsó, hogy öld le a thieves guild nagyfõnökét Vivecben.

MaDFoX
#4979
Nem henteltem vegig a szigetet, nem taroltam le a nepesseget DE nem tudom miert ne lehetnek tobb guild TAG-ja, miert ne valaszthatnek a lehetseges kuldetesek kozt EN igy VEGIGJATSZOTTAM a jatekot es nagyon ELVEZTEM/ELVEZEM!!! Ugyanis nincs vege, most MINDEN guildban EN leszek a fonok es akkor mit mondasz? 😉)
Mindenesetre szerintem semmi kulonbseg nincs a jatekos es a NPC guild tagok kozt, nem kulonbbek nalam, sot... 😉
Neked jatekoskent kissebsegi komplexusod van az NPC-k mellett??? :S
Sokkal izgalmasabb neha egy kicsit renegatkodni... ahogy eszrevettem, az expelled legrosszabb esetben is par het (jatekban) alatt elmulik... 😉 Es rajonnek hogy nem nelkulozhetik amugy altaluk sokra meltatott szolgalataimat... ;DDD
ADND-ben ez Kaosz-halal karakter lenne... ...es ugy is jatszom... ...a tied nagyon mas.. ez van... 😉)

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Rincewind
#4978
#4977
Viszont ha hand to hand karival indulsz akkor könyebb lesz enchantolni mert a követ csak a kezébe adod és kész is!
Ron Ragm
#4976
bunyós karit akarsz?😊
hát ha elég nagy a skille talán(asse tom mi az a Golden Saint😊), de nem lesz olyan erõs sztem mint pl egy csatabaltás harcos...

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Sir Quno Jedi
#4974
Nem, nem ! Persze hogy nem lehet egy küldetést visszamondani, mert vagy teljes szívedbõl szolgálod az ügyet, vagy végleg ki kell lépned, ez nyilvánvaló ! Ha zsoldos vagy, marad a freelancer élet. Rengeted küldetést kaphatsz így is úton-útfélen és végighentelheted/rabolhatod az egész szigetet, sõt valszeg. gyorsabban is fogsz fejlõdni, mint aki kizárólag a guild-es küldetésekre összpontosít. Jómagamnak például úgy négy szintenként költöznöm kell, mert az adott város guild stewart-ja már nem tud több küldetést adni. Ez sem tetszik a játékban, hogy nem igazán lehet fejlõdni, ha tisztességgel teljesíted a küldetéseket, csak az agyatalan hentelés/castolás vezet gyors eredményhez. Nekem nagyon gyanús aki azzal kezdi, hogy még csak pár napja kezdte és már 3x szintû ! Az vagy csal, vagy csak véróvodásként írtja a sziget népességét, esetleg emellett minden létezõ guild-nek tagja !!!

Egy guild TAG-okat keres, akik képesek elfogadni az alapszabályokat és õszintén szolgálni az ügyet (bármi legyen is az). Ha lelkiismereti problémák miatt menni kell, hát menni kell, de addig teljes engedelmességet követelnek meg ! Reális, hogy ha pl. battlemage-ed van, akkor a két út (mágus kontra harcos) néha homnlokegyenest ellentmond egymásnak, s ilyenkor a döntés csak rajtad áll.

Az amit te mondtál, hogy vannak pl. egy tolvaj klánnak specialistái, mondjuk mágusok, teljesen más tészta. Azok nem common klántagok és nem is kapnak stealth stílusú küldetéseket, mert NEM tolvajok ! Õk a klán megbecsült és jól fizetett mágusai. Ha azonban te "sima" guild tag vagy, akkor a guild reszortjának megfelelõ küldetésekkel fognak bombázni. Ilyen egyszerû ez. Elõfordulhat tehát, hogy magasszintû varázslóként a tolvajklán fõmágusa leszel, azonban az is könnyen megtörténhet, hogy egy hibás döntésedért ezekután kizárnak a varázslók maguk közül és az nagyon nagy szívás...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

mad mind
#4972
Még nem elõbb élõként végzek a játékkal. Egyébként én elõször már elsõ szinten megfertõzõdtem, majd nemrég 13-on. Mindkettõrõl van mentésem, hogy folytathassam onnan a játékot.

Sir Quno Jedi
#4971
Ez most hogy jön ide ??? Ez nem konzol gamma és egy szót sem szóltam konzol gammákról, csak te forszírozod konzolos mivoltomat ! Az ne is zavarjon, hogy mióta az XT kijött van PC-m és ebbõl is élek. Szóval ebben a témában szerintem kissé el vagy tájolva barbár !

Ha valami csak csalással megy neked, az azt hiszem téged minõsít, erre nem is reagálok, légy boldog vele !

Patch-re csak bugos/hiányos programok esetén van szükség, úgyhogy ehhez a fantasztikusan átgondolt indokodhoz is gratulálok !

A guild-ekrõl pedig veled nem is beszélek/tem, mert nagy ívben nem tud érdekelni egy ilyen primitív erkölcsi nulla véleménye e téren...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Efreet
#4969
írják meg a Daggerfallt... az lenne a feladat... vagy csak 1 megyét belöle... 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

mad mind
#4967
A vámpírrá válás elõjele, egy Hemoglobin "valami" fertõzés. Fejbõl nemtudom pontosan a nevét, nálam a fertõzés után megnõtt az agilitym. A fertõzés nem vörös! Egyik alkalommal egyszercsak vápírként ébredtem. Egyébként a fertõzést egy sima common cure meggyógyítja, feltéve, ha még nem változtál át.

MaDFoX
#4966
Miért nezne ki hülyen?!
Mintha a maffiának (ie RL thief guild 😉) ) nem lennének különbözõ "specialistái".. ;D
A thief guildnak ugyanúgy szüksége van bármi másra mint a házaknak, ha meg akarja védeni magát... ...nem kell mestertolvajnak lenni, nem is az a lényeg... Feladatokat adnak, amik többnyire stealth classnak valók, de nem feltétlenül... ...ha nem tudsz lopni, kérd el, vagy rabolj...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4965
Nem hiszem... (mintha már kaptam volna el es sima common cure meggyogyitotta, mert akkor meg nem volt blight cure-m --persze nem biztos, regebben volt 😉 -- ) de lehet, meg nem voltam vampir...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Ron Ragm
#4964
Perdig én is csak 1nek vagyok tagja, mert milyen hülyén nézne ki egy battlemage egy thief guildben (mondjuk fighterben még megérteném😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#4963
jól sejtem hogy a yellow tick a vámpírrá válás egyik elõjele,😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

MaDFoX
#4962
Ez a lenyeg, Azurah vegre elenged... ...mehetsz amerre akarsz... ;DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4960
Mail ment...
Mar csak 1 aprosag lett volna hatra.. ;D

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#4959
Én még csak lvl 12 vagyok, de igy se okoz gondot a harc! Na, jó, azért néha kell visszatöltenem, de csak azért, mert elfelejtek potiont inni és meghalok 😊, vagy mert rámnyomtak magic-et, és restore potion meg pont akkor nincs nálam!
de egy golden saintet simán lenyomtam.(mondjuk nemtom hogy az erös-e) de mondjuk ha már igy boldugulok akkor mi lesz késöbb?

egyébként mi a jobb: chameleon 80%, vagy chameleon 20-30%?? (szerintem a 80% de lehet,hogy hülye vagyok)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#4957
Ti Golden Saint-et hol találtatok? Vagy ti is summonoltátok és ugy trappeltétek? Még összeszedeg egy kis pénzt oszt csinálok valami jó kis enchantot! (70K pénzzel 😊)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

MaDFoX
#4956
van nehezito mod is... kinozd meg magad vele, de Dagoth Ur nem kis piskota...
Meg kopenyben sem lenne az, kar hogy addigra mar sehol sem volt az a vacak...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4954
Most egy kis SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mar letezik vegigjatszas...
...Bar en csak azokat olvastam el amiket meg is csinaltam, de korrektnek tunik...

Ha kell a link akkor szoljatok, de nem erdemes elore olvasni, mert agyoncsapja a game-t...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4952
😊
Idezett vagy talalt? 😉)

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#4950
ezaz megvan: Shrine of Azura
Molag Martol keletre, vegig a part menten...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Hmuda
#4949
Kössssssssssssssssssssssssssssssssz!!!

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#4948
Delkeleten a sarokban, Azurah`s coast a hely neve, nem lehet elteveszteni egy marha nagy szobor...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"