The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

D(r)EADLOCK
#5150
constant effekt eleresehez milyen lelket kell begyujtenem???
szeretnek mar vegre a daedric claymor omba valamoi allando diiiiisztroooj varazslatot...
MaDFoX
#5149
Hmmm... Tok veletlenul (ehhh... maradek cuccokbol.. ;DD ) csinaltam egy gyurut, ami ugyan cast when use, de ABSORB health 100/100 on tagret-os lett vegul...
4x tudok vele loni, es mire barmi a kozelembe er mar regen halott... ...raadasul en ugyanannyit gyogyulok... mindezt egy dremora lord soulbol meg 45egp-bol... ...szinte jatszhatatlanna degradalja a gamet... :S ...lehet hogy bedurvitom poenbol es megcsinalom a nagyobb teruletre hato valtozatat es elnevezem Ring Of BFG-nek.. ;DDDDD

A lenyeg hogy az absorb attribute sokkal jobb mint a sima damage, mert 2 az egyben tudja ugyanazt.. (gyogyit is) ;DDD Probald ki!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Long_Gun
#5148
Szal, megszerzed azura csillagát, készitetsz 1 fortify inteligence +100 cast when use tárgyat, pl. excuisited amulett (levadászol 1 golden saint's-et vagy ascdended sleepert, azoknak a lelke 400-as) ha elsütöd a varit akkor 150+ lessz az inteligenciád (nekem ekkor 194) és sokkal több az esélyed az enchantra és sokkal erõsebbet is tudsz csinálni. Gondolom azt tudod hogy 1 bug miatt akárhányszor lophatsz lelket 1 hullából, tehát csak idõ kérdése az egész. Én rászántam 1 délelõttöt, de ezalatt 38 pontot emelkedett az enchant. Ha találsz vagy veszel fortify int. +sok scrollt, akkor magad is megcsinálhatod az amulettet, mert 1ébként kb 80 rugóért készítik el.

SecMan
#5147
Ezek amiket írtál mit növelnek?? (nem varázsló vagyok, de hátha megtudnám csinálni, lécci részletezd, mert nagyon érdekel)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Long_Gun
#5146
Hát, ha eltekintünk attól hogy drága akkor igen. De fortify inteligence +100 varival és saintos aurával én 40-70 firedamage 10 pontért enchantot rakok 1 daedric dai-katanába ha sikerül. (kb.3 az 1-hez)

SecMan
#5145
Tehát ennyi erövel pénzért is enchantolhatok, mert nem befolyásolja! 😞( Pedig fegyverekbe nagyon kevés fér! Egy Daedric dai-Katana-ba 18 fér, vagyis 17-18 fire dmg for 2 secs + Paralyze for 2secs, és ez nem valami sok! (ha van jobb ötletetek akkor lécci írjátok már meg)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Long_Gun
#5141
Ja, az inteligencia ha magas az nem hátrány 😊

Long_Gun
#5140
Az enchant skilled csak akkor számít ha saját magad csinálod, 50 felett már van esélyed alap dolgokra, 70-80 táján spáci cuccra is. (a pénzért enchantolóknak általában 100-as) Ráhúzod a lélekkel feltöltött soul gemet a karira és ekkor megkérdezi hogy make vagy recharge.

SecMan
#5139
Szeretnék tisztázni egy-két dolgot:
1. ha nekem nõ az enchante skillem, akkor enchanternél kevesebb enchantba kerül ugyanaz a dolog? (vagyis több fér egy cuccba) vagy ez csak akkor érvényes ha én enchantolom a cuccot?
2. hogy tudok én enchantolni?
3. hányas enchant skillel érdemes próbálkozni?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5138
Options, Subtitles.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5135
Bankoös modot hol találom és mire jó?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Ron Ragm
#5131
http://www.rpgplanet.com/morrowind/

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Long_Gun
#5130
Zed olvass vissza, volt már szó a Puzzle canalról.

Ron Ragm
#5126
Én most a favágós modot töltöttem le..
nagyonállat, tucc magadnak nyilat, berendezési tárgyakat meg ijeneket csinálni

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

D(r)EADLOCK
#5121
gondolom alap hogy ezt mindenki tudja de azert leirom:
a morrowind summit-on iszonyat jo pluginek vannak...
en folyamatosan toltom le oket es a game egyre jobb es jobb lesz toluk...
csak peldanak egy ketto:
--bankrendszer mod
--gladiator-vivecben mostmar tnylegesen lehet gladiatorkodni az arenaban
--utjelzotablak feljavitasa- szepek lettek
--bitter coast teruleten uj mocsarhangok , szitakotok
szoval szerintem iszonyat jok jonnek ki idorol idore.... no mindegy piisz
Hmuda
#5118
Még megpróbálom azt, hogy esetleg valami fõmanusnál kimagyarázom magam és hátha felajánlja, hogy kiléphessek. De ezt már csak holnap.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5117
Nézz szét a Fighter Guildekben.

Más: megöltem a homit de sajna a fõszál része.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5115
nanehogymán azt mondjátok hogy nincs egy árva heavy armor trainer se a kuva játékba!
vagy tudtok helyet (oldalt)ahol megnézhetném hogy hol milyen trainerek vannak?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5114
Na megyek is kinyírom a homit.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5113
Jaj. Szegény te. Nem lehet kellemes egy törpe szerelmének lenni. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5112
😊))))))))))))))))))))))))))))

Aki az emeleten van, és enchantot csinál.

Hmuda
#5111
De az az állat egy férfi és az én karaktetem is az. Pfuj!

Amúgy melyik boszorkány? : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5110
😊)))))))))

Érdekes, nekem a Balmorai Mage's Guild egyik boszorkánya csapja a szelet. Amikor találkozom vele, szokta azt mondani, hogy nagy tolvaj vagyok, mert elloptam a szivét.

Hmuda
#5109
Ha ez beválik, akkor inkább legyikolom a Viveci fõmanus. Kicsit zokon vettem, mikor megkért, hogy vetkõzzek le. Meg azt is mikor pudding-nak meg sweetheart-nak nevezett.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5108
Normális útja a kilépésnek szerintem nincs. Minden háznak vannak szabályai, amit be kell tartani, ha tag akarsz maradni. Szerintem próbálj lopni egy Hlaalutól valamit, úgy hogy lebukj. Aztán keress egy õrt, fizesd ki a büntit. Kizárnak azok maguktól is. De ez csak elmélet.

Hmuda
#5107
Nagyon érdekelne, hogy miként lehet kilépni a Hlaalu-házból, mert most olvastam vissza és rájöttem, hogy az egy nyomi kis tolvaj-ház. Én a Redoranba akarok tartozni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5106
Megint kijött két hivatalos plugin:
"The first one is called Area Effect Arrows, and features Aradraen the fletcher and her specialty arrows. The second plugin, Bitter Coast Sounds, adds sound effects and dragonfly creatures to the game."
www.morrowind.com

SecMan
#5105
Köszi!

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5104
Vivecben minden nagy háznak megvan a maga területe, börtönnel együtt. A keresett börtön Hlaalu területen van, ha jól emlékszem, a Plazából (legfelsõ szint) nyíló Treasuryn keresztül lehet elérni.

SecMan
#5103
#5073-ra tud válaszolni valaki??

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5102
KyroII se leányálom. Futni is csak úgy tud, hogy lekapcsolok néhány kártya fícsört. Aztán játék közben hirtelen a desktopon találom magam. Nem 5 percenként, de elõfordul.

#5101
Egyszerre csak egy nagy ház tagja lehetsz. Próbáld magad kizáratni a másikból. Nézd meg a journalba, hogy mik a Hlaalu ház tagsági feltétele. Aztán azt szegd meg. Például szerintem lopjál egy tagtól valamit.

A kiépült Redoran strongholdról a Morrowid karakterek topicban tettem fel képet.

SecMan
#5099
És hol van a börtön??

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5095
Segitsetek legy szives megszerezni a Morrowindet!
Modemem van, nem tudom letolteni.

Please help me!
MaDFoX
#5093
Mar volt rola szo, de az eddigi tapasztalatok alapjan:
Win98x-en barmiken kartyaval, eleg stabil (W98ME+GF3 sajat tapasztalat alapjan atomstabil)
WinNT-n (2K es XP is), kulonosen GF2 alapu kartyakkal nagyon fagyos... ...tudok olyan esetrol ahol gyakorlatilag karaktert nem tudtunk csinalni, pedig nem 1-2 hanem kb 50x probalkoztunk... :C
Ez a ket veglet, a tobbit oszd el, a kivetelek meg oruljenek... ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5092
A Hlaalu es a Redoran eppen harcban van, tehat nem meglepo hogy nem lehetsz egyszerre tagjuk... kilepes... hmmm... bekesen?... En is kivancsi vagyok... ;D

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5091
1: Lehet, de nem szamits ra 1. szinten 😉)
2: Itt mar mindne lehetseges segitseg / link megjelent erdemes vegigolvasni... ;DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#5084
Na mivan? senki nem tud megoldást?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5083
Nekem csak 100k-m van! 😊 Hogy tettél ennyi pénzre szert? (Creeper?)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5082
A pénz meg monjuk úgy, hogy megvan (198k van most). Se Cheat, se Editor. Abszolút legális haszon.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5081
Hmm. Akkor most körbe is nézek a házak táján és megnézem, hogy mik a célkitûzéseik. Amelyik szimpibb azonnal csatlakozok is.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5080
NEm a guildekbe, hanem a HOUSE-oknál lehet házat venni. House Redoran, Hlaluu(vagy mi), Telvanni!
És már én is nagyon kiváncsi vagyok a végkifejletre. Kell egy kicsit mászkálni, meg kell 5k pénz, de biztos megéri.

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5079
Wow! Melyik guildben van ez a házépítõsdi? : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5078
Lécci megin help! Nemtom megcsinálni a következö quest-et: építtettem egy stronghold-ot a Redoran House-nál, elkészült, csak mondták, hogy kell bele pár õr! Mondták, hogy keressek fel a Figters Guildbe valakit, és õ azt mondta, hogy ad ingyé õröket ha kiszabadítok valakit Vivecben
a Honolulu (Hlaluu, vagy mi😊 börtönbõl, de nemtom hogy kell!! Békés módszerrel szeretném!

Lécci help! (elözõ kérdésemre is plz!5074)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5077
plz help me, fagy a morrowind!
ha elkezdek jatszani, cirka 2-10 perc utan visszalo windowsba!
gep: amd tb 1.2 133 egy abit kt7a lapon, 256 sd, geforce 2 mx 400, meg egy s3 virge (ket monitor), sb live 5.1
puha: win2k, directx 8.1, eloszor 28.32es detonator, aztan 23.11, hatha azzal muxik.
mi lehet a baj?
deviance fele release, probaltam gamecopyworldrol leszedni exe fixet is, de nem segitett!
segitsetek!!! akarom a jatekoot!! :0
SecMan
#5074
Egyébként találtam egy daedric dai-katana-t, csekély 50k-t ér!! 18 enchant fér bele.

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5073
Hol tudok tanulni HEAVY ARMOR-t??? (sürgös!!!)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Randal
#5069
deviance. 20mb-os fájl, wincommal darabolva.

Randal
#5067
FIGYELEM!!!
AKINEK MEGVAN A MORROWINDBÕL A morrocd1.019 NEVEZETÛ FÁJL, AZ KÉREM KÜLDJE EL VHOGY GOTHICNAK VAGY BANDEE-NAK!!!!
Elõre is köszönöm a segítségeteket, én már nem tudom megcsinálni😞