The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SecMan
#5237
Avenger: én azt csak mészárlással tudtam megoldani! (szerintem máshogy nem lehet, mivel az a lényege hogy vérfürdõt rendezz 😊

Long_Gun: Kösz szépen, nagyon sokat segítettél! (de tényleg)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Long_Gun
#5236
Secman: Golden saint's, Ascended sleeper és dagoth ur-ban volt még valami lord akármi aminek a lelke 400-as, (80k ha jól emléxem) ezeknél lehet elõhozni a constant effectet, de ha kicseréled beállítás után a gemet kisebbre akkor úgy marad.

Long_Gun
#5235
Úgy értem hogy ott a hulla a földön és akárhányszor elsütheted rá a soul trap-et. Persze hatása csak akkor lessz ha van nálad olyan üres soul gem amibe belefér a lélek. Ezért is kell az Azura csillaga mert abba bármilyen lélek belefér, násrészt nem tünik el enchant vagy recharge után. (sikeres újratöltéstõl is emelkedik az enchant skill).

SecMan
#5233
Constant effecthez elég egy 50k-s soul?
Mármint olyan ami min. grand-ba megy bele?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

MaDFoX
#5229
Lehet hogy kicsi az a skill... ;DD
Hany tulajdonsagot latsz az osszetevoknel?

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5228
Szinte minden alkimistanal lehet venni, keszen is meg alapanyagot is...
Felesleges emiatt cheatelni...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5227
Emberek, tudna nekem valamelyik okos, editorhoz erto arc csinalni egy kereskedot, vagy atalakitani egy meglevot, mind1, az a lenyeg, hogy legyen nala ujratermelodo restore magicka tulajdonsagu alapanyag! (comberry, stb) Pls, ha valaki tudna segiteni, mer' en nem ertek az editorhoz, de kene ilyen pia nekem, alkimista skillem van, azert, hogy tudjak csinalni, de nem talalok alapanyagot, alkimistaknal meg nincs belole, se alapanyag, se pia... Szoval valaki pls help!

#5225
Balmoraban a tolvajcehnel kaptam egy kuldit, miszerint a Bitter Coast-on valami faluban ad nekem cuccost egy csoka.meg is talalom a macskajancsit, de amikor rakerdek a cuccra, csak nez ram hulyen es a vallat vonogatja.Pedig megjelenik a parbeszed topickban a kuldi.Szoval segitsen aki tud.Please
SecMan
#5211
Ha megtudod hol vannak lécci velem is közöld 😄

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5210
Nalam sajna nincsnenek 😊
Na megyek, meg ma redorian nagymester akarok lenni. 😊 Most a homokviharban rekedt Mathiast kell meglelnem.
Hmuda
#5209
Amúgy valahol a fórumon láttam egy pár kesztyût, amik fejenfként adnak 30-30-at az erõhöz Constant. Nemtod merre van?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5208
Sadrith Mora-tól DNY re van egy Adnani vagy ilyesmi nevû barlang. Benne durva szörnyek, meg egy vazsi, aki eleinte gondolkodik, hogy ideadja, dem miután én már Protector Knight voltam rájött, hogy õ tulajdonképpen rohadtul utálja az imperiûlokat, szóval ha kell a kard, vegyük el. Elvettük.
Egyelõre legmagasabb damagejû kard amit láttam, bár még csak 18as vagyok, és eddig az imperial legion questekkel foglalkoztam csak.
Hmuda
#5207
Nem.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5206
Kardot ismerted?
Hmuda
#5205
Kicsit javíthattál volna a fényerõn, de amúgy nagyon jó képek. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5204
Ha veletlenul nem ismernetek a Chrysamere nevu kardot, lathattok rola kepeket a karik kozott.
#5203
Nekem ugy altalaban a Katana jott be, de ez egyeni velemeny...
Hmuda
#5202
Amúgy szerintem állati jó. Az az arc az elején szerintem rengeteget dob rajta. Amúgy mégegyszer:

Melyik a legjobb egykezes Daedric kard? Katana, Londsword vagy Broadsword?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5201
Jaja... Az az a bizonyos Satyi. De nekem nem tetszik. Sõt a Lord's Mail sem. Szóval marad az ebony. A Karimról, meg a kardról akkor én is berakok képet a karik rovatba, majd csekkold.
Hmuda
#5200
Várj. Mindjárt berakok egy pár képet a Morrowind karakterek topicba és döntsd el, hogy az-e. Érdekel.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5199
Melyik a legjobb egykezes Daedric kard? Katana, Londsword vagy Broadsword?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5198
Elképezhetõ. De nem áll jól a karakteremen, szóval marad a satyi nélkül...

Full ebony plate + ez az új kétkezes csodakard. Na az úgy már jól áll.
Már 98 as a hosszúpenge képzettségem... 😊
Hmuda
#5197
Masque of Vile? Nem 25 hanem 30 és Dagon Felhez közel? : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5196
Nekem az Imperial Legionban (IL) sikerült fõnagymuffá válnom. Most én vagyok a Dragon Knight, meg van 2 jó kis artifactom, amiket uccsó elõtti IL küldiben kellett megszerezni. Viszont nem tudok utasitani embereket, es a szabályok ugyanugy érvényesek maradtak rám. 😞 Saját katonáimat se irthatom legálisan.

A 2 artifact:

Lord's Mail 170 defes Plate, azt hiszem sokkal jobb, mint az eddigi legjobb ebony és daedric cumom. Csak szerintem annyira nem nez ki jol.

Valami Cvel kezdõdõ paladinkard, ami meg 2 kezes, egesz jól néz ki, és a legjobb támadásával 5-7x et sebez. Az is egesz jó.


Meg találtam még korábban IL küldik közben egy 163 def es satyit. Csúnya, de a magas védelem mellett permanenensen asszem +25 a personalityhez, szal jó.
SecMan
#5195
Hogy érted azt hogy akárhány lelket lophatok egy hullából?? Hogyan kell? Több soultrappet nyomok rá, vagy hogy?

(Bocs de nemsokat tudok erröl a játékról, azon kívül amire magam jöttem rá)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

MaDFoX
#5189
Az a kõszikla nem a hold?... 😊
Annál az oltárnál tudsz állati hosszú áldást kérni... ;DDD
meg Levitate-t is... ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Hmuda
#5188
F: nem. Vissza kellett töltenem egy nagyon régi állást. : (((

Más, hogyan lehet feljutni arra a kõsziklára Vivecben? És milyen extra van rajta?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Ron Ragm
#5187
indísd el az autostartot ott data files és Xeéd be a pluginnál lévõ dobozt

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5186
mind1 elég csak a tûzsebzést kivenni és felemelni az árat 250gpre

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5185
az sok vagy kevés?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

MaDFoX
#5183
10-16???! Huhhh... :S
Vivecben a könyvárus csóka a Foreign 1. emeletén?!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5182
Nekem is 😊

[email protected]
Ron Ragm
#5180
ja és semmilyen enchant

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5179
ár: 250gp
Szúrás: 5-11
Mind2 vágás 10-16

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5175
Figy
Nekem is kéne a Gunblade
Nekem RIP van meg nem tudnád megcsinálni hogy felemeled az árat és kiszeded a tûzsebzést és elküldenéd nekem?
Az se lenne baj ha a Seyda Neeni kereskedõnek is adnál egyet ilyenbõl😊
elõre köcc

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5174
Mér, én láttam már Fallout és CS modot is😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5173
úgy kipróbálni ha nem úgy mûxik mint a siltstrider

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5172
1 én SOHA nem szoktam travelt használni, semmilyet
2 tõlem akár egy egész sor repülöt/buszt/kocsit STBt is adhatnak, nem fogom használni. Kivéve csak kipróbálás szintjén😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

MaDFoX
#5171
WHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Komolyan, itt a világvége, nem hiszem el, pedig a saját szememmel olvastam:
Startrek mod morrowindhez, Vivec felett ott lebeg az Enterprise a hold helyén és csillagflotta tisztként 17 küldetést is meg lehet csinálni... :S
"Shot your phasers!"..
DE van rosszabb
Jedi mod, ahol sith lovagként beléphetsz a "Jedi Council"-ba és még Yoda is látható valahol...
"May the force be with Morrowind??!"

Forrás: http://207.191.50.35/mods/Jedi%20Mod/Jedi.zip és http://morrowind.ttlg.com/registry/viewall.asp?page=14&order=sdate2

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5170
Az altmer az egyik elf-faj a egyszerû megtalálni, mert kb 4-en 5-en lehetnek egész balmorában és megkapod a neveket is...
szépen sorbajárod õket... ;DDD
Ehhh... ha nem találod, olvasd el a névtáblákat az ajtókon... ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5169
Hali! Van egy tolvajos küldi Balmoraban, amiben meg kéne keresni egy arcot (balmoralban), aki segit biztonságossá tenni a South Wall klubbot. Annyit tudni róla, hogy õ egy "Altmer". Elõször is mi az hogy Altmer? A választható karakterek között nincs ilyen, Balmoralban senkinél nem lehet arra kérdezni, hogy Altmer. Ki az????
MaDFoX
#5166
Akkor ez CHEAT!!!! SAJNOS :CCCCC Pedig de szép lett volna.... :CCCCCCCCCCCCCCCCC

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Sir Quno Jedi
#5164
Jah, olvastad könyvben ???

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

MaDFoX
#5158
Kipróbáltad már??
Mik az adataik?!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5156
Vigyázz a modokkal! Nagyon sok durva csalás, jópár pedig enyhe csalás kategóriájú, mint pl a Seyda-i hajó... (Eredetileg ott csak bogár van, a Seyda-i hajó nagymértékben meggyorsítja az utazásokat, de elvesztesz kicsit a kalandozásból..., ráadásul ha jól emléxem minden kikötõbe indul onnan járat, ilyen még Vivecben sincs... ;D )

Az artifact, valamilyen régi/õsi (kegy)tárgy/emlék(tárgy) pl. egy nagy harcos kardja vagy nagy király jogara stb...
A lényeg hogy ezek a "kincsek" amiket érdemes keresni... ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Ron Ragm
#5155
Mi az az "artifact"?
Ja és 1 hajót is adott Seydába, gondolom lehet az öregnél jegyet venni vagy esetleg megvenni, még nem próbáltam ki😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5154
namegvan
keresésbe írd be: Eldar Plugin

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5153
viszont a sima fát nagyon veszik!
1db 15gp-t ér, és 1 fán van vagy 6 vagy 8 - csak nagyon lassan termelõdnek újra
1ébként favaragó kést lehet venni Seyda neenben, favágó baltát meg csak Suranban láttam az Oran Manornál

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5152
nyisd meg az oldalt, ott plug-ins&mods, majd a miscerelanus vagy miafax és ott kb az aljánál

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

D(r)EADLOCK
#5151
Ron !
hol van pontosan ez a mod mert megneztem jpar oldalt ott es nem talaltam a favagos modot...
tudsz pontos linket adni mert engem ez a berendezesi targy keszites nagyon beinditott