The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Meddig fejleszthetõ a stronghold? Én most szereztem a lelkes fiatal követõimnek mindenféle asszonyt, így lassan a 2. szint építése is befejezõdik...
OFF
Basszus kikapott Argentina... 😞(((((((((((
Na mindegy, majd a svédek ellen. Asszem kicsit józanodni kéne, de most meg jön a Sziámi koncert a Sportszigeten. Jajajjj.
ON
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Ja és igen, Fasil: A tolvajok már csak ilyen korrupt népség, de vigyázz az ilyesmivel mert pl a Fighter guildban egyszer lehet amends-olni, utánna végleg kizárnak... Tuti, én így jártam...
A mages guildban pedig nem hagynak amends-olni, ott idõvel elfelejtik a dolgot, de nem 1-2 napról van szó, hanem hónapokról...!!!
És addig semmilyen mages guild-tag nem áll szóba veled, pedig a teleport sokkal jobb mint a hajó meg a stillt rider...
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Ja és mehetek Vivecbe, ahol az összes ordinátor engem akar. Mármint kereszten, vagy mi.😊
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Próbáld meg felnyomni 100-ra és ha Guild tag vagy meg elég magas szintû és jó a personality-d meg jól szövegelsz ;DD
akkor nem kell kinyírni, simán odaadja...
Ha csak úgy agyonütöd, akkor bounty is lesz, meg esetleg Expell a Thief Guildból... !!!
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Mert ha O az akkor Aryonnak hivjak es a rohadek a Tel Vosi foguru a legfelso emeleten asszem upper chamber a hely neve...
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Hazak eseteben tudomasom szerint NEM....
Erre csatlakozaskor fel is hivjak a figyelmed... ...es hiaba az expell, attol meg regisztralt tag vagy... :C
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
1,5 cm kb. a world terkepen EKK Khuultol. Na ezt jol megaszondtam. 😊
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
(elöre is kösz)
Egyébként 15-ös vagyok és átmerészkedtem a ghostfence-n és ott én is találtam ruint és elég kemény volt, de túléltem...
Ja, és érdemes lemenni Vivec/Telvanni/Vault-ba, mert van egy két értékes cucc, és csak 3db ordinator-t kell megölni 😊
\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Amúgy nem igazán nehéz a game, darálos lev. 30 karimmal mindig úgy érzem kb. 5-10 szintje kellett volna itt járnom, és akkor pont jó lett volna a nehézség. 100 as long blade és 150 körüli deffel + Chrysamere egyszerûen nem érzek meg semmit. Már restore fatigue potot se viszek magammal, mert teljesen kifáradva is 99%, hogy eltalálom az ellent. Egyedül restore magicka kell a recall/divine intervention miatt.
Most viszont meghaltam, érdekes módon, és kissé szarul jött ki.
Adott az ashlander x. quest, amikor 3 izét kell összeszedni egy erõd alól (corprus dizõzös húst, egy pajzsot, meg a 6. ház poharát)...
Namost pajzsot nem leltem még meg, meg poharat sem (asszem valahol elmentem mellette).
Kijutottam a Ghostfence másik oldalára, ott van vmi. dwemer erõd Vxxxxxx, a térkép is jelzi. Mondom bemegyek, hátha végre kicsit megüt valami.
Nos bent volt pár érdekes muksó. Olyan, mint egy dagadt agyszivó. Egyik mögött volt 1 nagyra nõtt törzsi sámán. Na ott kettejük ellen majdnem kampó.
Oké, heal, minden ilyesmi. Aztán átkutattam a hullákat, és voila 1 egykezes Sorin vagy mi nevû bunkósbot, 30-75 körüli (!!!) sebzéssel, meg vagy 5 enchanttal... Namondom ez jó lesz, bár csak 60 as bluntom, de kiprószáljuk. Felvettem és.
Na igen... Sorin (vagy mi) made a mortal wound on you. Összeestem, és mehet a load. 😞
Meg elõlrõl az egész quest. Na így jár aki hülye, elbizakodott, és nem ment 😊))))
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
A kesztyuk, amiket valaki keresett regebben megleltem:

Na szoval Ilunibi, the carcass of the Saint labirintusban vannak.
Valamelyik baldes kuldiben kell lenyomni a 6. haz egyik helyorseget. Miutan a Dagoth XXX fopapot megoltuk itt, ne rohanjunk el... Egyik koporso mogott a ket kesztyu lehet a jutalmunk. 😊
Ott van valahol Maar Gan kornyeken.
ITT a mar valahol lentebb emlitett interaktiv terkep... Ha megvan a neve, keress ra, tudni fogod hol van.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Viszont van olyan nem custom quest, ahol simán megfektet a fõenemy, ha nem tápolom magam harc közben, meg amikor nem egyszerre csak 1 dög jön, hanem 4-6... Meg kell küzdeni a stuffokért...
Az alapgameban van olyan cucc, amihez 1500 hely kellene és 5.000.000drake, ha enchantolni akarod és nem védi, csak 2 méter víz meg egy steam guard... ...ez nem csalás??? És a Creeper???
Ehhez képest csak nehezebbet lehet kitalálni...
Akinek TES kell a csaláshoz, az már NAGYON LLAMA!!!! 😄
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Csak színesíti a játékot és általában a játékosok által készített questek sokkal nehezebbek mint a gyáriak...
Az hogy vannak akik cheatra használják 1 dolog, "Real gamers don't use..."
De nem az a csaló aki editort használ, hanem aki cheat-et csinál vele és nem vmi hasznosat!!!
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun