The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5421
Redoran fõmuftiként a házam teljes egészében mellttem állt, egybõl megválasztottak Hortatornak, és biztosítottottak, hogy a hülye templom ellenében persze, hogy az õ fõfõ akárkijük fontosabb...

Meddig fejleszthetõ a stronghold? Én most szereztem a lelkes fiatal követõimnek mindenféle asszonyt, így lassan a 2. szint építése is befejezõdik...


OFF

Basszus kikapott Argentina... 😞(((((((((((
Na mindegy, majd a svédek ellen. Asszem kicsit józanodni kéne, de most meg jön a Sziámi koncert a Sportszigeten. Jajajjj.

ON
Ron Ragm
#5419
Csináltam egy új csillagjegyet akit érdekel küldjön levelet az elsõ 4 küldõ kapja meg a bétát

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Hmuda
#5418
Márcsak azért, mert a Moonmoth-ban csak 2 Petty Soulgem volt.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#5417
Több fortban is van, pl Buckmoth börtönblokkjában tuti van 1...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Hmuda
#5416
Nem tudja valaki, hogy merre van az az EVIDENCE láda, amielyikben a mi cuccaink vannak?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#5415
Most éppen Sadith Mora-ban ghostbusterkedem...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5414
És ez még semmi GHud, mert ha gyorsan végigjátszod, attól még nem lesz vége... mehetsz tovább kalandozni, házat építeni, irtani a dögöket, annyi a quest hogy nem lehet befejezni..

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5413
Az a Morrowind karakterek topic nem? ;DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5408
Hopp a Taunt lemaradt azzal pedig gúnyolódni lehet...

Ja és igen, Fasil: A tolvajok már csak ilyen korrupt népség, de vigyázz az ilyesmivel mert pl a Fighter guildban egyszer lehet amends-olni, utánna végleg kizárnak... Tuti, én így jártam...
A mages guildban pedig nem hagynak amends-olni, ott idõvel elfelejtik a dolgot, de nem 1-2 napról van szó, hanem hónapokról...!!!
És addig semmilyen mages guild-tag nem áll szóba veled, pedig a teleport sokkal jobb mint a hajó meg a stillt rider...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5406
Készülj fel Nerevarként nem igazán fog bírni a birodalomhû házak egyike sem, a Redoran különösen, a Hlaalu sem igazán bár azokkal ki lehet egyezni, a templomokat nagyívben kerüld el, a Dagoth hívõket (dreamer) szintén és ne nagyon aludj városban, mert megpróbálnak álmodban meggyilkolni... 😄D nagy szivas a rotaranná válás... micsoda hercehurca... ;DDDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5404
Utálom a Hlalukat. Már mindenki szerint én vagyok az isten, ezek meg kötekednek, és holmi netch farmokra küldenek, hogy beszéljek ott valami befolyásos emberrel. Ekkor logika basszus. Egy isten háta mögötti netch farmon hogy lehet valaki befolyásos? Vagy õ is Cincinatus és az eke szarva?

Ja és mehetek Vivecbe, ahol az összes ordinátor engem akar. Mármint kereszten, vagy mi.😊
MaDFoX
#5401
DE mindhez KELL a nagy personality és a jó beszédkészség... különben szart sem ér az egész csak a bribe legalább 100drakeval... ;D

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5400
Az intimidate az fenyegetõzés a bribe megvesztegetés az admire pedig csodálat... ennyi

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5399
Az intimidate tudtommal ugyanúgy a hozzáállást viszi feljebb, de annyiban különbözik a bribe és az admire funkcióktól, hogy nem állandó a hatása, sõt, a hozzáállás alacsonyabb lesz a hatása után, mint az intimidate elõtt. Vagy rosszul tudom?

#5398
A sivatagi népek istene vagyok. Már csak a házakat kell meggyõznöm, hogy én vagyok a környék legtehetségesebb Palpatine-ja... Remélem nem kell majd sokat mászkálni.
#5397
Altalaban felviszed 90 korulire a hozzaallast, es utana egy intimidate-t nyomsz ra, akkor meggyozod. Mar ha sikerul. A siman magas hozzaallas nem mindig eleg.
MaDFoX
#5396
mik az adatai? ;DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5395
A kastélytól kívül (Ebonheart két részbõl áll, a kastélyban van a great council vagy mi), a víz alatt van a bejárat. Ha jól emlékszem, északra. Csobban bele atengerbe, oszt ússzál egy kicsit, és figyeld a térképet.

#5394
Lemesz arra a helyre, ahonnan elloptak a pancelt... A foldon talalsz az egyik fal fele foldnyomokat. Az a fal titkos ajto, de vagy 90 el van bezarva. Mogotte kis dungeon, meg a pancel.
#5393
Már hogyne adná oda magától. Szépen kértem, odaadta. Szinte mindent meg lehet oldani beszéddel, ha fölnyomod a hozzáállását 80-90 fülé.

MaDFoX
#5392
Mielõtt agyonütöd!
Próbáld meg felnyomni 100-ra és ha Guild tag vagy meg elég magas szintû és jó a personality-d meg jól szövegelsz ;DD
akkor nem kell kinyírni, simán odaadja...

Ha csak úgy agyonütöd, akkor bounty is lesz, meg esetleg Expell a Thief Guildból... !!!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5383
Ebonheart-nál holvan az a vízalatti hely ahol valami páncélt lehetne szerezni? Eddig csak a városon belül olyat találtam ahol raboskodott egy olyan macskaszerû lény de kulcs hiányában azt sem tudtam kiszabadítani.
MaDFoX
#5382
Telvanni horator gyujtes?
Mert ha O az akkor Aryonnak hivjak es a rohadek a Tel Vosi foguru a legfelso emeleten asszem upper chamber a hely neve...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5381
Airan teeth a 4. trialhoz merre van? Vagy mi az?
MaDFoX
#5379
Hmmmmm... Fincsi... Resist ellene? 😄 Bar tokmindegy, inkabb maradok sajat fegyvernel, bar nincs az a cucc amibe akar csak 1et ezek kozul bele lehetne passzirozni.... 😄DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5378
Nem talalkozott vki Propylon indexel? Meg jocskan hianyzik a fullhoz... 😄DD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

#5377
Nekem heavy armor 87, van 150 defem. Meg emellé most 298 HP, életszívó kard (amit csak akkor használok, ha 50% alatt a HP). A Chrysamere meg 70 ig sebez, így az eddigi legdurvább lény is 5 ütés. Azt meg ha 2 van is belõle túlélem. 😊
MaDFoX
#5373
A Sunder-t ertem, de mi a gaz a Keening-el? Az csupa fortify nem? :S

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5372
Sajnos felreerthettel valamit, mert GUILDOKHOZ lehet csatlakozni tobbhoz egyszerre...
Hazak eseteben tudomasom szerint NEM....
Erre csatlakozaskor fel is hivjak a figyelmed... ...es hiaba az expell, attol meg regisztralt tag vagy... :C

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Hmuda
#5371
Sajna nekem is csak így sikerült.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5370
Khuultol kozelebb van 😊))
#5369
Khuultol EK re, valahol a parttol kicsit beljebb.
1,5 cm kb. a world terkepen EKK Khuultol. Na ezt jol megaszondtam. 😊
MaDFoX
#5368
Az Urshilaku Camp? Mar Gan-tol eszakon a tengerparttol nem messze... Nem nehez megtalalni, de jo kis seta...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#5364
Nos, hogy jól tudjak enchantolni, ahoz nyomjak magamra fortify int.-et. 1. hol tudok ilyen spellt venni? 2. mondtátok hogy utána igyak potiont, de milyet és minek?

(elöre is kösz)

Egyébként 15-ös vagyok és átmerészkedtem a ghostfence-n és ott én is találtam ruint és elég kemény volt, de túléltem...
Ja, és érdemes lemenni Vivec/Telvanni/Vault-ba, mert van egy két értékes cucc, és csak 3db ordinator-t kell megölni 😊

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5362
Load. : (((

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5357
Na szóval ez a valami ölt meg, amikor a kezembe tettem:
#5355
Na még visszatöltöm, és csak azért is csinálok képet nektek róla. 😊
#5354
Bocs, ejj de sokat írtam. 😊
#5353
Nem fogok elmenni érte, mert így is túl sok mindent kellene még tennem. Lassan fighter guildmaster is leszek, nomeg már félisten vagyok, mert minden disease és blight ellen 100% resist. 😊

Amúgy nem igazán nehéz a game, darálos lev. 30 karimmal mindig úgy érzem kb. 5-10 szintje kellett volna itt járnom, és akkor pont jó lett volna a nehézség. 100 as long blade és 150 körüli deffel + Chrysamere egyszerûen nem érzek meg semmit. Már restore fatigue potot se viszek magammal, mert teljesen kifáradva is 99%, hogy eltalálom az ellent. Egyedül restore magicka kell a recall/divine intervention miatt.

Most viszont meghaltam, érdekes módon, és kissé szarul jött ki.

Adott az ashlander x. quest, amikor 3 izét kell összeszedni egy erõd alól (corprus dizõzös húst, egy pajzsot, meg a 6. ház poharát)...
Namost pajzsot nem leltem még meg, meg poharat sem (asszem valahol elmentem mellette).

Kijutottam a Ghostfence másik oldalára, ott van vmi. dwemer erõd Vxxxxxx, a térkép is jelzi. Mondom bemegyek, hátha végre kicsit megüt valami.
Nos bent volt pár érdekes muksó. Olyan, mint egy dagadt agyszivó. Egyik mögött volt 1 nagyra nõtt törzsi sámán. Na ott kettejük ellen majdnem kampó.
Oké, heal, minden ilyesmi. Aztán átkutattam a hullákat, és voila 1 egykezes Sorin vagy mi nevû bunkósbot, 30-75 körüli (!!!) sebzéssel, meg vagy 5 enchanttal... Namondom ez jó lesz, bár csak 60 as bluntom, de kiprószáljuk. Felvettem és.
Na igen... Sorin (vagy mi) made a mortal wound on you. Összeestem, és mehet a load. 😞
Meg elõlrõl az egész quest. Na így jár aki hülye, elbizakodott, és nem ment 😊))))
Hmuda
#5351
Kösz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5348
Az a Roris Rucija mi es hol van? 😊
#5347
Na mar Redorian fonok is vagyok. 😊

A kesztyuk, amiket valaki keresett regebben megleltem:


Na szoval Ilunibi, the carcass of the Saint labirintusban vannak.
Valamelyik baldes kuldiben kell lenyomni a 6. haz egyik helyorseget. Miutan a Dagoth XXX fopapot megoltuk itt, ne rohanjunk el... Egyik koporso mogott a ket kesztyu lehet a jutalmunk. 😊
#5346
Maar Ganban egyik urge (csaj) kinyogi, hogy valami R... ancient tombba latott vkit bemenni.

Ott van valahol Maar Gan kornyeken.

ITT a mar valahol lentebb emlitett interaktiv terkep... Ha megvan a neve, keress ra, tudni fogod hol van.
Hmuda
#5341
Egy csávót keresek, aki elvileg elveszett egy homokviharban (Redoran ház (asszem)3. küldije). Nem tudja valaki, hogy merre van? Már végigjártam a Maar Gan -> Ald'Ruhn -> Gnisis útvonalat. Viszont nem találom a Gnisis-bõl Maar Ganba vezetõ utat. Valszeg ott lesz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#5340
Akkor az enchanting is csalás? Mert olyan durva cuccokat lehet csinálni hogy elég csak megmutatni egy golden saintnak és vinnyogva elszalad...

Viszont van olyan nem custom quest, ahol simán megfektet a fõenemy, ha nem tápolom magam harc közben, meg amikor nem egyszerre csak 1 dög jön, hanem 4-6... Meg kell küzdeni a stuffokért...
Az alapgameban van olyan cucc, amihez 1500 hely kellene és 5.000.000drake, ha enchantolni akarod és nem védi, csak 2 méter víz meg egy steam guard... ...ez nem csalás??? És a Creeper???
Ehhez képest csak nehezebbet lehet kitalálni...
Akinek TES kell a csaláshoz, az már NAGYON LLAMA!!!! 😄

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#5339
Nem értek egyet, miért lenne egy custom küldetés csalás?
Csak színesíti a játékot és általában a játékosok által készített questek sokkal nehezebbek mint a gyáriak...
Az hogy vannak akik cheatra használják 1 dolog, "Real gamers don't use..."
De nem az a csaló aki editort használ, hanem aki cheat-et csinál vele és nem vmi hasznosat!!!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Hmuda
#5338
Pedig én mindig megtaláltam az adott barlang egyik banditájánál az adott barlang Slave kulcsát. Kutasd át a banditák hulláit. Ott lesz valahol. Ha meg nem, akkor egy ládában, de mindig ott van a helyszinen valahol.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#5337
A kulcs általában ugyanabban a cave-ban van valamelyik rabszolgatartónál, ha kipucolod a cave-t tuti megtalálod...

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Hmuda
#5336
Egy csávót keresek, aki elvileg elveszett egy homokviharban (Redoran ház (asszem)3. küldije). Nem tudja valaki, hogy merre van? Már végigjártam a Maar Gan -> Ald'Ruhn -> Gnisis útvonalat. Viszont nem találom a Gnisis-bõl Maar Ganba vezetõ utat. Valszeg ott lesz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

MaDFoX
#5333
Tényleg, lehet már kapni valahol a programot magyarországon?

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"