The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SecMan
#5500
nem mondta el az aki adta a questet? vagy nem mondta hol kérdezõsködj?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5499
Mi az a Chrysamere? Mennyi absorb health van benne? és hogy fért bele? (már megint...)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5497
Örülnék, ha raknátok fel képeket a teljesen kiépült Telvanni és Hlaalu strongholdokról. Kiváncsi vagyok, hogy néznek ki.

#5496
Én a bányába le sem mentem. Beszélgetés közben mondták, hogy az egyik rabszolga a fõgóré, ha õ nincs, leáll az egész bánya. Két kunyhó volt, az egyikba õ volt. A kulcs a közeli toronyban, elengedtem, és kész volt, nekem elfogadták.

#5495
Kedvenc város? Hmmm. Balmorában jó, hogy olyan alap, és természetes. Miven Redoran vagyok, Ald Ruhn is bejön persze.... Caldera jó lenne, de tkp. nem tetszik, mert semmi sincs ott, ami tetszene. Asszem Ebonhart a legjobb...

Fegyver meg. Van egy daedric katanam absorb healthhal, és a Chrysamere... Ennyi, és bõven elég is. 😊
#5494
Nem kell a párnákat felvenni. A földszinten a hálószobában van 1 patkány. Kiírtod. Kimész a házból, van egy feljárat kívül az emeletre. Ott van a Storage. Kinyitod az ajtód (a kapott kulccsal). Van két patkány. Levered õket. Beszélsz a nõvel, megköszöni. Küldetés kész.

SecMan
#5493
Tudtok jó modokat amik nem NAGY cheat-ek? (max. lightcheatek)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5492
Inquisitor: hol van az a Camp, és hogy hívják a csákót? (névértéken veszi a cuccot?)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5490
Igen? Jó tudni, kösz 😄

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Ron Ragm
#5489
az editor az 1. CD-n van, a 2. CD-n cuccok, textúrák, modellek stb.- vannak

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

SecMan
#5488
A 2. CD-n csak az editor van, azt meg hogy hogy fog futni, majd meglátod 😉

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Imremagdi
#5487
Oké akkor az iso-t töltöm le! Elkezdtem visszaolvasni az üzeneteket az elsõ 2000 után nem volt erõm folytatni! Azt írták egypáran hogy a 2 cd nem kell,mert csak az editorhoz tartalmaz cuccot ! Ez igaz?

Milyen a játék gépigénye? Nekem egy 1200 Mhz celeron + 256 Mb ram, csak elég gyenge a videókártyám : Tnt2 32MB ram, - Hogy fog futni ?

http://s2b-hu.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=400ce81271ab4218ebc88d115104c2f1

SecMan
#5485
Kösz, de nem kell, már így is van 200k-m 😄

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5484
Mit raktál a kardba?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Ron Ragm
#5483
hát ha nem akarsz editorolni akkoir rip, bár az editorral nagyon sokminden jót lehet csinálni úgyhogy az ISO-t ajánlom.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5482
Amikor kiír alul vmi meditate-s szöveget menj el aludni.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#5481
A fighter guild elsõ küldijében mit kell csinmálni? Mer kapok 1 kulcsot, amit nem tok használni, kinyitom az anjtót, rámtámad egy patkány, legyakom, ott van 1 csomó párna felveszem de az ágy alatt is van 1 amit nem érek el mer elvileg a párnákat kell öszeszedni most akkor mi van?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Imremagdi
#5479
Én csak most akarom letölteni a játékot,mivel MODEMES vagyok a RIP verzión gondolkodom install+music+sprecc 300Mb vagy töltsem le az iso? 705Mb ,mivel lassú az internetem nekem számít a 400Mb
Melyiket töltsem le? Nem rosszabb a rip?

http://s2b-hu.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=400ce81271ab4218ebc88d115104c2f1

MaDFoX
#5477
Pedig van! (10000) 😊 Es ugyanugy (nem) alkudozik mint a creeper raadasul ha lehet meg jobban elut a jatektol... ...reszleteket mailban, ha kell, DE EZ AKKOR IS CSALAS! ;D

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#5472
Vivecben nézd meg Telvanni Vaultot 😄, elég jó cuccok vannak ott, és csak csak pár õrt kell megölni...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5470
Én még senkinél nem láttam több pénzt mint a creepernél, ez a gáz a gémben....

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5468
Ja, és milyen modokat használtok? (mármint aki használ, én most szedtem le egy-kettöt, de nem durvákat)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5467
😄, ja, ha útközbe ha találok valamit akkor nyilvánvaló, hogy lecsekkolom, de hát nem mindig akad....

Van kedvenc városotok? (nekem Ald'Ruhn)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

MaDFoX
#5466
😊
Utkozben tisztits meg 1-2 shrine-t es akkor nem unatkozol annyira...
Hobbinak sem rossz ;D Neha csak poenbol odaajandekozok vmi jo dragat egy kereskedonek... 😄

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#5465
Kösz 😊, nem tudom ti hogy vagytok vele, de kezdem unni az ide-oda-ide-oda mászkálást; az egyik mondja menjek el a másikhoz, az meg elküld a harmadikhoz, utána vissza a másodikhoz, utána meg vissza az elsõhöz, és e közbe nem történik semmi izgalmas....

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5463
Na, mostmár ott vagyok, hogy valami Honolulu(Hlallu vagy mi) emberke slanderezett és duelbe le kell gyaknom, szóval haladok 😄

Már 2-es szintû a strongholdom, yippee!

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Ron Ragm
#5461
jó kezdjük ott nem is ismerem ezt a küldit 😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

SecMan
#5460
Kösz szépen!!!!!

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Ron Ragm
#5458
vágd le az embert, szedd le a kulcsot. Tauntold és bribeld folyamatosan, míg neked nem támad így nem kapsz vérdíjat.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

SecMan
#5456
De ha tudjátok hol találnék végigjátszást az is jó lenne(nem vagyok csaló, csak nemtom hogy kéne nekiindulnom ennek a quest-nek)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5454
Na újabb kérdés:
Redoran House tagja vagyok és kaptam egy questet a Sareth Manor-ban (Alr'Ruhn-Under Skar), hogy a csákó fiát szabadítsam ki, merthogy szerinte ártatlan meg minden. Azt mondta, hogy beszéljek azzal aki bezáratta, csakhogy az nem mond erröl semmit!

Légyszi segítsetek!!

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5453
Zoid: közs megtaláltam a térképen, már csak a "valóságban" kell megtalálnom...

Ti milyen fegyvert használtok?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Ron Ragm
#5451
jó kari, nekem bejött. Többször is vbolt már hogy kifogytam a mannából egy-egy nagyobb csata során, így jól jött a Long Blade skillem is😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

SecMan
#5450
Zoid: ezt még a térképen se találtam meg, merre van?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5449
Szerintetek a batlemage az jó kari? Szeretem ha a magusom tud ütni is...
SecMan
#5448
Azt tudom, de nincs valami lehetõség, hogy ugyanaz az enchant kevesebb helyet foglaljon?

Zoid: kösz, megyek és felkeresem...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5444
ja, és hol van olyan személy aki 100-ig fel tudja nyomni az enchantot?

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5443
de akkor fegyverbe mi a francot rakjak? alig fér bele valami(18), vagy ti mit raktatok fegyverbe?...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5441
Valaki legyen már szives elmagyarázni, hogyan tudok jobbat enchantolni mint egy enchanter!
A Fort.Int. nem csinál semmit(csak felnyomja int.-emet)

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5440
Na. Megoltem a fogonoszt, mindenki unnepel...
En meg visszatertem a mar teljesen felepult strongholdomba, atoltoztem pizsibe, es most par hetig alszik majd a karim, hogy kipihenje a faradalmakat. Aztan meg meglatjuk. 😊
#5439
HELP!

Az a Hlalu kancellár merre található, akirõl a yellow book azt írja, hogy free trader, és no residence?

Vivecben? Vagy merre?
#5438
Az egyik kunyhóban van kulcs a rabszolgákhoz.
Elengeded a 2 rabszolgaházban lévõt, majd lemész magába a Calderai Ebony Mineba, és ott is elengeded az összest. Ennyi.
#5437
A legjobb, ha csinálsz "váltóköveket", pl. bonelord vagy bármilyen atronarch common soul gembe. Az 4000 ill. 4200-t ér.

Eladsz egy jópár ilyet darabonként creepernek, utána a drága cuccot rakod be, és visszaveszed a "váltó" soul gemjeid érte, azokat ismét eladod.
Így gyorsan 1-200000 pénzed lehet, ami meg sok is, nem is igen lesz rá szükséged. Az egészben az csak a gáz, hogy sok idõ + wait.
#5436
Én úgy vettem észre, hogy mindig a legközelebbi evidence chestbe kerülnek a cuccok. Tehát mindig ott keresd, ahol lekapcsoltak, és nem csak Fortokban van.
#5431
Most lettem a Temple elsõ embere, és ez volt az elsõ, ahol nem kellett a végén lenyomni a régi patriarchot, hanem szépen visszavonult nyugdíjba. A fighters guild, imperial legion, redoran esetében mindig az volt a záró lépés, hogy le kellett verjek valakit.

Hmuda
#5428
Kivel történt már meg a következõ?

Rajtam van egy Exqusitive Shirt és Pants, illetve a páncélzat. Mivel várnom kellett a Strongholdom felépülésére, elalukáltam Galsa Gindu házában. Viszont amikor felébredtem a Shirt és a Pants szõrén szálán eltünt. Kivel történt már hasonló?

Más: Nem tudja valaki, hogy pontosan melyik Fortban van az a bizonyíték-láda, amelyikben a saját cuccaink vannak?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5426
Nem kell pont fortify int-et venni. Veszel bármilyen fortify-t (az a lényeg, hogy valamelyik fõ tulajdonságot növelje (erõ, willpower, luck, stb.) és spellmakingel megcsináltatod az int-es változatot.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5424
Anglia nyert!!!!!!!! YESSSSSS!

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5423
Most nemazé de egy mage guildbe se találtam fortify int.-et, sõt, még a telvanninál sem! ugyhogy most nemtom hovatovább...

Egyébként zárakkal nincs gond, kell egy amu ami nyit százast is és annyi...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5422
Ha valakitõl szerzek editort, meg ISO gémet én is fogok vele fgolalkozni... 😊