The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5738
Hopp közben meglett Varro. Felszecskáztam a Council Clubot...
#5737
Hali!
Emlékszik valaki, hogy Larrius Varró merre bújkál? Sehol nem találom, Fort Moonmooth-ban nincs. Valahol az erdõben lesz?
Long_Gun
#5736
Szvsz, csak a wise woman-t kell megkérdezni Urshilaku camp-ben és õ megfejti az álmot. A csillag ha nem nyit elsõre akkor nem jó helyen állsz, vagy nem jó helyre kattintasz, szal van ott 1 kis bugocska.

---Spoiler---

A Cavern of the Incarnate amûgy a Tel Vos-t Maar Gan-al összekötõ vonal mentén van Tel Vos-hoz közelebb.

A talált gyûrût ne add el!

Hmuda
#5734
Kösz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5733
Ha mindenkit megkérdezel ott/mármint a camp.-be/, akkor megfejtik neked

Hmuda
#5732
Valaki help! Fõ szál, 3. prófécia. Merre van az a barlang, amit meg kell találni? Amire azt mondja, hogy Arura Csillaga a kulcs és az álom az ajtó? Már elnéztem a Shrine of Azurába, de ott nincs seemi. Plz help!

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5730
Csak legyen nálad egy-két 5k értékû cucc és máris kezdheted az üzletelést.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5729
Caldera, Ghorak Manor, Creeper. Kicsit trükközni kell, de megéri. Már én is 200k val a zsebemben rohangálok.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5728
Egyértelmûen mindenki azt kapta, mivel küldetésfüggõ tárgy. Amúgy én nem látom értelmét annak, hogy valaki elkezdje felszedegetni a véletlenszerû varázstárgyakat. Egyszerûen nem éri meg mert túl keveset érnek (használni se érdemes õket, mivel enchanttal milliószor jobb cuccokat lehet összehozni).

Nem tudja valaki, hogy hol lehet Fortify Skill spell-t venni. Már valahol vettem egy Drain Skill-t, de Fortifyt még sehol.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5726
Hidd el, a késõbbi részeken nem lesz olyan gondod, hogy pénz. Már én is 2 db +24 str-es gyûrûvel rohangálok, amiket enchanternél csináltattam, márpedig az nem volt olcsó, fõleg mivel Costantok.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5725
Az nekem is 80%-os, de azt már NAGYON rég megtaláltam, egyébként az emberek, dremorák, meg a legtöbb lény elfut, mert nem lát!!

Egyébként ez az amulet ezért nagyon jól használható lopáshoz, mint ahogy azt kicsivel korábban leírtam.

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5722
De ha megvan az alapvarázslat, akkor enchantnál akármekkora értéket beállíthatsz (pont mint a spellmakingnél).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SecMan
#5720
Vegyél Open varit, asszem valamelyik Mage Guildben találsz talán Balmorában, és egy amuletet enchantoljál meg, ennyi...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

Hmuda
#5719
Magasabb szinten már másfajta nyitóscrollt nem is fogsz találni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5718
Enchantolj egyet egy papirfecnire pl. 😊
#5716
En megtalaltam, de tenyleg nagyon jo! Jo latni, amikor valaki ram varazsol - es a kiiras "magic resist" 😊))
#5714
Persze azok is csak egy ideig. 😊))
De ha úgy belelendülsz a fõ szálba, akkor nem is lesz kedved mást csinálni, mert ötletes, pergõ, jól felépített. Mondjuk részemrõl utáltam benne az "Utazzuk körbe Morrowindet" részt, de ennek ellenére így volt logikus. 😊
#5710
Jól van mert kb ilyne arányban kaptam hp-t.
magus
#5709
jójó persze de ott is olyan kuldiket kapok miont mindwenhol. esete ha hazajön a rendszergazda lesz hangkartyadriverfrisites es akkor nem megy el a hang

amugy az lehetséges hogy kiraboltak? merrt a fele páncélom eltunt vmiert. vagy lehet hogy ez azert van mert használtam a pluginokat?

hiba
#5705
hat ugy nem is fogsz vele talalkozni hogy "hello this is the main story" 😊)

#5704
Megtalalta mar valaki a sarkanyt?
Hmuda
#5703
A Blades küldik jelentik a fõ szálat.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

magus
#5700
még egy kérdés-

mi a fõtörténeti szál?engem most elküldtek vivecbe a caius, de ea fõtörténeti szálról még semmit sem hallottam. mi az?

#5699
Köszi a segitséget. AZ volt a baj, hogy elcsatangoltam a belsejében.
A küldetésnaplóról igazad van, de ott volt a Ghotic naplója, és az etalon. Ez sem átláthatatlan, csak nehezebb az én angol tudásommal.
OPosszUM
#5698
Szerintem ha te küldetésnaplót írnál, a befejezett dolgokat nem tépkednéd ki a naplóból. Vagy igen? 😊
#5697
amúgy érdemes bemenni az alkonyat és pirkadat tornyokba is rentgeteg stuffot lehet lopni! glass armor rulez! :-)
#5696
A ghostgate-s küldirõl: Nem kell csatangolni a ghstgaten belül. Amikor bemész a középsõ kapun rögtön fordulj jobbra, kb 100 méter és ott lészen egy shrine. oda kell vezetni a muffot. Ad érte egy semmire nem használható tippet :-(. Van aki ezért le is hentelte nyomban :-)
#5695
Ha odaérsz dél felõl a Ghostgatehez, nem csak a fõkapu van rajta, hanem a két oldalán egy-egy kis ajtó is. Ott bejuthatsz magába a létesítménybe. Bent már nem lesz nehéz meglelni a shrinet.
#5694
Bocs, már megint én.
Hova kell kisérni a GhostGate-ben a tyúkot? Valami GhostGate shrine-t emlit. De a kapun belül lépten-nyomon kinyirják a zombik és a Cliff racerek. Nem engem, hanem õt.

"Viatrix Petilia stopped me on the side of the road near Ald'ruhn. She claims to be a pilgrim on her way to Ghostgate Shrine. Her haughty attitude suggests a person who is used to being waited on. She'd like me to escort her to the Ghostgate Shrine, and she promises a "tip" if I deliver her there safely, and within two days' time
#5693
Engem egyedül a küldetésnapló zavar, alig tudok benne eligazodni. Miért nem koppintottak a Ghoticból, vagy a BG2-bõl? A befejezett küldik eltünhetnének, nem lett volna az olyan nagy meló
#5692
és nehézpáncélban is megy vajon a levitáció?
Költõi kérdés volt, majd kipróbálom.
Mist egy csajt kisérek éppen GhostGate-ba, igen ott van az a pályarész a viharral.... Izzad a gépem
SecMan
#5691
Nah, végre megenchanltattam a daedric katana-mat, 46 absorb health-el elgé durvára sikerült 😊, és átvettem a Redoran ház vezetését, yippee! Most következik a fighters guild!

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

SecMan
#5690
Mivel a levitálásnál nem érintkezel a talajjal, ezért nem adsz ki hangot 😄, és ha még majdnem láthatatlan is vagy....

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

MaDFoX
#5689
Hmmmmm.... azt mondod, ha levitalok, konnyebben tudok lopakodni?... Ezt eddig meg nem probaltam, de ha muxik akkor a programozok messzebb mentek mint vartam... ;D

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

SecMan
#5688
A csákó azért átlátszó mert az amulet-et viseli, sval elég király kis amulet, és egy kis tipp: ha lopni akarsz akkor csak használod az amuletet, és pl. levitate-t nyomsz, hogy ne adj ki hangot...

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5687
SecMan: Köszönöm, megtaláltam tényleg ott volt, csak kicsit szar a monitorom...
Ja, és a haverja átlátszósága nem bug, hanem valami hidden akármi van rajta
Szóval: Thx
#5686
Na megnézem 301-ed-X is. Tiszta búvár leszek
#5685
Melyikben? A mögötte lévõben szerintem nincs, vagy vak vagyok, már átúsztam 300-szor.
Mellesleg egy kis bug: A haverja a csajnak is ottvan nagyon halványan, beszélni nem lehet vele.
SecMan
#5684
A tóban egy gyûrû van, azt felveszed, akkor a csaj és a mellette álló személy rádtámad, és az egyiken van az amulet

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

#5683
jaan: Nem találom sehol az amulet of shadowt. A csaj megbizott a megkeresésével, a mögötte lévö tóban sehol sincsen, már kiesik a szemem a keresésben.
Másik tóban lenne?
Hmuda
#5680
Foreign quarter, canalworks

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

magus
#5678
aha thx

de tényleg nemtom de amikor a celkerseszt rajta volt akkor sohasem találtam el

#5677
A fõszálat már igen. Amúgy meg most szerzem a 4. nagymesterségem lassan. 😊
Ron Ragm
#5675
nagyon 1szerû: ami a GOTO után van arra a sorszámra lép😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

magus
#5674
ja és nincs patch ra mert mindig elmegy a hang es aztan csak akko rjon vissza ha ujrainditom

magus
#5673
magyarul aze jo ha ugy utom hogy rajta van.

amugy végigvitte mar vki?

SecMan
#5672
Bocs, de lehet hogy nagyon hülye kérdés követezik: Mit értesz azon hogy GOTO5 meg GOTO1??

\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"

magus
#5671
kösz a választ

kokas
#5669
Szerintetek normális dolog, hogy athol xp 1800+és gefoce4 ti4400! 512 mb ddr ram akad a játék fõleg ebonhartban?
Vagy inkább más driverrel próbálkozzam?
köszi
magus
#5667
#5652-#5653 senki?